politika

Martin Armstrong: V roce 2024 v USA nemusí být volby

Od Grega Huntera USAWatchdog.com (Saturday Night Post), 5. listopadu 2022.

Legendární finanční a geopolitický analytik Martin Armstrong říká:

„Podvádění ve volbách příští týden bude tak velké, že je téměř nemožné předpovědět. . . . Ve spravedlivých volbách by republikáni vyhráli Sněmovnu i Senát”.

„Bude to napjaté a republikáni mají šanci obsadit Sněmovnu. Technicky by měli převzít Sněmovnu a Senát. Jen si nejsem jistý. Korupce je tak hrozná, je to šílené. Pensylvánie rozeslala stovky tisíc hlasovacích lístků lidem, kteří nejsou registrovaní nebo dokonce nejsou Američané. Dostal jsem e-maily od lidí z Kanady, dostávají poštovní lístky. Poslali je poštou do Kanady. . . .Kde to skončí, kdo ví? Je to tak zkorumpované, že to jde mimo měřítko. Je jedno, kdo vyhraje. Nikdo nebude akceptovat výsledky a to je ten problém.”

Podvod bude takový, že prezident Trump za dva roky možná ani nebude moci kandidovat na prezidenta.

Armstrong uvádí:

„Možná ani nebudeme mít volby v roce 2024. Nevypadá to moc dobře a je to pravděpodobně proto, že tyto volby nebudou přijaty. Když je to tak přehnaně zkorumpované, co budeme dělat dál? Spojené státy po roce 2032 nebudou existovat. Po letech 2028 a 2029 budeme muset vládu znovu postavit od nuly. Amerika je zničena. Republiky vždy končí absolutní korupcí. Právě jsme viděli co se stalo v Brazílii.  Vyvinuli velké úsilí k odstranění Bolsonara. . . . Jedná se o celosvětové úsilí. Museli se zbavit Trumpa. Druhý, kdo jim stál v cestě, je Bolsonaro. Pak je tu Putin (Rusko) a Si Ťin-pching (Čína).“

Armstrong všude vidí velmi silné signály násilí. Armstrong vysvětluje:

“Náš počítačový model ukazuje, že příští rok bude spouštěčem nestability a občanských nepokojů.”

Armstrong také tvrdí, že dojde k velké ztrátě důvěry ve vlády po celém světě.

Ze strany „velkých peněz“ bude velká poptávka po zlatě.

Armstrong také předpovídá:

„Celý měnový systém, jak ho známe, se hroutí. O tom byla dluhopisová krize ve Spojeném království.”

V původním zdroji video v angličtině.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://usawatchdog.com/there-may-not-be-a-2024-election-martin-armstrong/
https://bit.ly/3tbvzLq

sdílet na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
8. 11. 2022 06:30
Ohodnotit příspěvek :
     

A tahle lůza by chtěla řídit svět? Vždyť je to jaderná mocnost,kterou ovládli teroristé! Celý svět pod vedením OSN by měl okamžitě požadovat kapitulaci USA a nové volby pod přísným mezinárodním dohledem.

[Trol-1] Tom
8. 11. 2022 07:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Včera mne překvapilo přiznání majitele SS Gruppe Wagner, že Rusové zasahovali a zasahují do amerických voleb. Jako by nestačilo, že manipulují ty ruské, anebo ta směšná turborádobyreferenda na Ukrajině. Akorát jsou všem pro smích. Dokonce už i Írán se od nich odklání. Nakonec zbude jen jeden spojenec Severní Korea. To se může hodit. Hodně se od ní Putin učí, Rusové ovšem z toho, že jdou mílovými kroky severokorejskou cestou nadšení nejsou. Kdo by taky chtěl umírat hlady.

oldoo
8. 11. 2022 09:33
Odpovědět  [Trol-1] Tom

Tady se ty blbe podívej jak Rusové trpí sankcemi.
https://www.youtube.com/c/TravellingwithRussell/videos

Pavel z Moravy
8. 11. 2022 09:49
Odpovědět  [Trol-1] Tom

Chlapče, buď rád , že Rudá armáda osvobodila naši vlast, jinak by tvůj rod byl již dávno minulostí, v lepším případě bys otročil na germány někde na Sibiři. Ale já zapomněl, ty na západní plutokratickou elitu otročíš již dnes, nu nějakou kostičku ti teď pohodí, ale věř tomu nebo ne, že až tě potřebovat nebudou a to může být brzy, tak se s tebou rozloučí. Třeba jim budeš moci ještě pucovat boty. Na to si oni potrpí.

Mike
8. 11. 2022 12:21
Odpovědět  [Trol-1] Tom

Kdyby Rusové zasahovali do amerických voleb, v životě by se deep state, přezdívaný demokratická strana, nedostal do vlády.
Jinak, v americe existuje 25 politických stran, z nichž má celá řada v názvu pojem socialismus, je zde i komunistická strana, no a Rusové podle tebe tak dlouho kvedlají s hlasovacími lístky, až si vyberou ty největší parchanty, o kterých všichni předem ví, že budou chtít pokořit Rusko.

Já fakt nevím, kam na takový chujoviny chodiš…

José
8. 11. 2022 07:08
Ohodnotit příspěvek :
     

To už kdysi říkal Žirinovskij, že v roce 24 v USA žádné volby nebudou, ostatně kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zakázali.

janle57
8. 11. 2022 10:51

Pro naši zemi a celou EU nevyjímaje z tohoto apokalyptického marasmu
plyne jediné řešení,ověřené historickou zkušeností,opakovat rok 1948
a znovu nastolit socialismus,který jediný dokáže ochránit před ekonomickou
zkázou všechny běžné lidi.