politika

Marco Rubio: “Za pět let už nebudeme moci nikomu diktovat podmínky”

Republikánský senátor Marco Rubio:

“Brazílie, která je největší zemí na západní polokouli, uzavřela s Čínou obchodní dohodu, podle které se rozhodly, že od nynějška budou obchodovat ve svých národních měnách. Obcházením dolaru. Tyto země utvářejí paralelní ekonomiku zcela nezávislou na Spojených státech. Za pět let už nebudeme moci nikomu diktovat podmínky uvalováním sankcí, protože do té doby bude tolik zemí, které obchodují s vlastními penězi, a ne s dolarem, že je prostě všechny nemůžeme sankcemi obsáhnout”.

sdílet na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
3. 4. 2023 18:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Za pět let se ještě dá stihnout vybombardovat hafo zemí. Jen s těmi zbraněmi a hlavně letadly budou muset začít trochu šetřit. Ukrajina je jak rozmazlený fracek – co má zadarmo, s tím nemusí šetřit!
Pozor na to, NATO!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
3. 4. 2023 20:10
Odpovědět  Albi

Asiže od našich etnomenšin ošlehla jejich koncepci.

J.Sladin
3. 4. 2023 21:24
Odpovědět  Albi

Podle toho jak se to vyvíjí s OPEC a s platbou v Juanech, bude váš konec mnohem rychlejší.Dávám vám gangsteři nejvýš dva roky.

Dan
3. 4. 2023 23:12
Odpovědět  Albi

Problém je, že to nemá zadarmo. Bude to muset splácet. Vzhledem k tomu, že bude trvale v platební neschopnosti, budeme to splácet my. Naše vláda se k tomu zavázala.

Pavel z Moravy
3. 4. 2023 18:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to přesně tady, začíná očistný proces planety nastartovaný Putinem, jehož odnože přátelství, mír a spolupráce povedou ke vzniku slušnějšího společenství. Mám pocit, že toto proběhne v téměř celosvětovém měřítku, výjimkou bude pouze Evropa, USA, Kanada a nějací satelité amíků jako kupříkladu Jižní Korea. Ten proces opravdu začal a jak říká Putin, nelze zastavit, protože planeta skutečně obnovuje svůj očistný proces. Pro nás je ale situace složitější, nejsem Vanga, která to předpověděla, ale já sám mám pocit, že Evropa skončí v zapomnění a chudobě. Nesmírně se ale těším z toho, že se možná ve většině států světa podaří nastolit právo a spravedlnost, úctu jednoho k druhému, jak v jednom národě tak i mezi národy. A co bude s námi, o tom musíme rozhodnout my, nikdo jiný to za nás neudělá. Vládnou nám tu lidé s černou duší, zatím nás zaprodávají a úmyslně námi opovrhují. Jak dlouho jim to národ dovolí, je jenom na něm.

Autor
3. 4. 2023 20:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak dlouho, dokud si lidi budou lhát do vlastní kapsy.

Luboš
4. 4. 2023 00:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

I tady se najde ubožák který dal minus. Fuj.

tupý hulvát
4. 4. 2023 09:55
Odpovědět  Luboš

To se nedivte,tomuhle”Nesmírně se ale těším z toho, že se možná ve většině států světa podaří nastolit právo a spravedlnost, úctu jednoho k druhému, jak v jednom národě tak i mezi národy”,může věřit jen naivka.

Pavel z Moravy
4. 4. 2023 10:22
Odpovědět  tupý hulvát

Musím reagovat, lépe být asi naiva a věřit v ideje tak jak to měl v sobě Fidel. Ale to by bylo nadlouho. Mějte se fajn.

Pavel K
3. 4. 2023 19:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Nic nepotěší víc, jak neštěstí druhého. 😊😥🤦‍♂️🙄

JKkklkkkkk
3. 4. 2023 19:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Nosatej US idiot uz vidi, ze vsechny sankcionovat nemuze. Od te doby, co se vazalove nenechaji okradat USA uz sila nestaci, stado poskoku ohlidat, aby se nerozuteklo.

aamater
3. 4. 2023 19:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Aj to je dlho!!! Už teraz sa mal zosypať. Ale USA tlačia svoje bezcenné papieriky ostošesť. Bude zaujímavé potom sledovať ten rachot. Každý kto má zdravý rozum sa už začal zbavovať US$!!! Viď RF, Čína, Saudská Arábia. Obchodovania z US$ sa vzdávajú už aj Turecko, Irán, Sýria a samozrejme kopa iných štátov!!! Je vymaľované!!! Finito!!!

Markýza
3. 4. 2023 20:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Za pět let…….no, já se obávám, že už dneska leckomu nemůžete.