“Maniak, který si sám sebe představuje, že je světový četník.” Kadyrov odpověděl Bidenovi za urážku Putina

Šéf Čečenska Ramzan Kadyrov reagoval na amerického prezidenta Joea Bidena, který označil Vladimira Putina za „válečného zločince“. 

Americký prezident Joe Biden ve stáří nadobro ztratil rozum, řekl šéf Čečenska Ramzan Kadyrov v komentáři k Bidenovu označení ruského prezidenta Vladimira Putina za „válečného zločince“.

Hlava Čečenska vyjádřila přesvědčení, že 47. americký prezident ve svém životě napáchal lidstvu tolik škody, že skutky kteréhokoli dne jeho života by stačily k tomu, aby Bidena přivedly „k nejpřísnějšímu soudu“.

„Mluvíme o Josephu Robinette Bidenovi, 47. vládci Spojených států. Jde o tu samou osobu, která během svého života napáchala tolik zla proti lidskosti, že téměř každý jeho čin v kterýkoli den stačí k tomu, aby ho postavili před nejpřísnější soud… Biden veřejně, bez jakéhokoli váhání, sám hrdě poskytuje důkazy, připomněl, jak byl z jeho osobní iniciativy bombardován Bělehrad a zničeny srbské čtvrti. Byl to on, kdo vydal rozkaz, aby letectvo bombardovalo Sýrii… Ještě jako senátor Biden vášnivě trval na potřebě invaze do Iráku. A svět nezapomene na zvěrstva Američanů v Bagdádu. Jsou to americké zbraně, které na Bidenův rozkaz dostávají fašisté, které dnes mění města Ukrajiny na ruiny a přinášejí smrt civilistům,“ připomněl Kadyrov.

Kadyrov nazval Bidena „maniakem, který si sám sebe představuje, že je světový četník“.

“Ničí jiné země z vymyšlených důvodů, stejně jako mnoho jeho předchůdců si doslova užívá chaosu v jiných regionech a nemůže se dopít krve mírumilovných žen, dětí a starců umírajících pod americkými bombami. A tento maniak, který si sám sebe představuje, že je světový četník, má tu drzost hodnotit našeho prezidenta?!” – napsal Kadyrov v kanálu Telegram.

Podle hlavy Čečenska dnes mezi světovými vůdci není známější válečný zločinec než americký prezident

„Mezi současnými lídry zemí není dnes nikdo tak znám jako vojenský a ekonomický zločinec jako Joe Biden. Typický příklad autoritářského tyrana a despoty bažícího po moci. Celý civilizovaný svět to velmi dobře chápe. Jediným problémem je, že ne každý se to odváží vyslovit. Ale všechno má svůj čas. Nepředbíhejme události,“ dodal Kadyrov.

“Joe Biden ve svém stáří zcela ztratil zbytky rozumu. Nyní, ve snaze vžít se do role ušlechtilého kovboje, se rozhodl zhodnotit ruského prezidenta Vladimira Putina a nazval ho “válečným zločincem,” pokračoval Kadyrov.

Den předtím na výroční večeři Přátel Irska označil Biden Putina za „smrtícího diktátora“ a „čistého násilníka“ a „válečného zločince“.  Podle tiskového tajemníka prezidenta Ruska Dmitrije Peskova přešel americký vůdce k osobním urážkám kvůli své podrážděnosti, únavě a zapomnětlivosti.

https://bit.ly/37xeKCS
https://bit.ly/34UcJ2T

sdíletj na

4.1 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Petr
19. 3. 2022 07:54

Nesmějte se pomatenému válečnému zločinci !?

Frank
19. 3. 2022 08:07

Těch válečných zločinců je v USA mnohem více. Mají na svědimí miliony mrtvých.

Pavel
19. 3. 2022 10:10
Odpovědět  Frank

Přátelé a co si myslíte o zfanatizované a zhypnotizované populaci Evropy a amíků? Je možné, že by ten mrna sajrajt co píchli lidem měnil DNA a s vypláchnutými mozky změnil lidské vědomí. Dost se o tom psalo, i někteří odborníci, kteří se účastní soudního stání před Velkou porotou pod vedením R. Fuellmicha o tom hovoří. Co když to vše byla příprava na eskalaci s Ruskem. Takto zfanatizovaní byli opravdu naposledy nacisté. Dnes ničí památníky těm, kteří jim přinesli svobodu a přitom slovanům šlo vyloženě o krk. Tito parchanti, kteří toto dělají jsou neuvěřitelně zhovadilé lidské bytosti a jsou přesným obrazem společnosti, kterou tady současný zdegenerovaný kapitál restauroval. Váš názor?

Pijack
19. 3. 2022 10:34
Odpovědět  Pavel

Zajímavá spojitost. Dá se s tím souhlasit. Můj názor je, že zdravý člověk na těle bude zdravý i na duchu a takovému šílenství by sám od sebe nepropadl. Nejsem jaderný fyzik, ale také nejsem slepý a hluchý – kolektivní idiotizmus před pandemií zde nebyl.

Gales
19. 3. 2022 10:43
Odpovědět  Pavel

Chtělo by to udělat průzkum,kolik opíchanejch nenávidí Putina. I Zeman se po opíchání změnil.

Pijack
19. 3. 2022 12:16
Odpovědět  Gales

Trefa. Zemák je dokonalý příklad.

Albi
19. 3. 2022 16:46
Odpovědět  Gales

Průzkum by byl předčasný. Přefrormátování lidí ještě nekončí.
ttps://outsidermedia.cz/pfizer-tlaci-na-ctvrtou-davku-treti-proti-infekcim-nestaci/

Albert Bourla v neděli 13. 3. ve vysílání CBS „Face the Nation“ prohlásil: „Američané se musí připravit každý podzim na jednu covid – posilující dávku, tak jak to činí s očkováním proti chřipce.“

Janaz
19. 3. 2022 21:11
Odpovědět  Pavel

Nemyslím si to, nakoniec, v 30-ych rokoch v Nemecku žiadna fajzersračka nebola a akí boli Nemci sfanatizovaní. Okrem toho, koľko je takých sfanatizovaných nenávistných ľudí v skutočnosti? Naozaj je ich v Európe tak veľa? Skadiaľ to vieme? Z mainstreamu?

markel
19. 3. 2022 21:20
Odpovědět  Pavel

Já mám 2 dávky Pfizera a mám názory pořád stejné – kategoricky proti-americké a dosti proti-západní. To samé několik lidí z mé “bubliny” – názory se nezměnily.
Vaše teorie mně s prominutím připadne jako směšná blbost.

Gales
19. 3. 2022 10:45

Vono,celá amerika je v zadku,slušně řečeno,i s prezidentem.

TAK
19. 3. 2022 10:48

„Maniak, který si sám sebe představuje, že je světový četník.“ Kadyrov- .plně souhlasím stím to názorem!!!JE MI 99LET,
ALE CO JSEM ŽIV NIKDY A NIKDE JSEM NESLYŠEL ,ŽE BY NĚJAKÉJ AMERICKEJ PREZIDENT BYL MÍRUMILIVNÝ,.KAŽDEJ USA PREZIDENT BYL STRUJCEM VÁLEČNÝCH NEPOKOJU , A KONFLIKTU NA CELÉ ZEMĚKOULI!!!DRŽÍM NAŠIM RUSKÝ BRATRUM PALCE ABY KONEČNĚ S FAŠISTICKÝMI UKROUŠI UDĚLALI POŘÁDEK!

Milan h
19. 3. 2022 14:40
Odpovědět  TAK

tak tak ale bez chyby aby za pr let nevylezli jejich potomci a nezaclo to znovu jak ted kdyz pachaji velezradu potomci kolaborantu z 2 svv

Capry
19. 3. 2022 19:29

Kadyrovci vedou po Kyjevě zajatého plukovníka z Azova.Jdou kolem popelnic a plukovník na jednu zabouchá a říká. ,,Vylez Zelenský,jsme prozrazeni”.

Petr
19. 3. 2022 22:01
Odpovědět  Capry

tomu se říká “vtipe vylez” … 😀

jirik
19. 3. 2022 19:46

Mluvíme o Josephu Robinette Bidenovi, 47. vládci Spojených států.

Předpokládám, že se jedná o tiskovou chybu, že současný tzv. prezident BIDEN je 47. prezidentem spojených států, protože 45 prezidentem byl trump, a po něm hned Joe Biden https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_prezidentů_Spojených_států_amerických

nebo snad vidí kadyrov do budoucnosti?

Petr
19. 3. 2022 22:08

Mě teda nejvíc pobavil Kadyrov, když se nechal na přehlídce své malé armády vyfotit v luxusních značkových “military style” botách Prada s asi 8 cm vysokými podrážkami… vypadal v nich jak bukvice, co chce vypadat vyšší a drsnější, ale přitom je spíš k smíchu… 😀
Pro Rusko a jeho mediální obraz teda není uplně nejlepší, že si tolik oslavovaná ruská armáda nedokáže ani po 3 týdnech poradit s Ukrajinou a musí si zvát na pomoc muslimy z Čečny a ze Sýrie… to se bude panslovanským webům dost blbě vysvětlovat… :-/