… máme tak beznadějně hloupou ministryni zahraničí

Vovan a Lexus zjistili státní tajemství u ministryně zahraničí Švédska, zde:
https://www.pokec24.cz/politika/andrej-baranov-upovidana-svedka-rekla-i-to-co-nechtela-video/

Redaktorka novin Ttela Rune Lanestrand ostře kritizovala švédskou ministryni zahraničí, předsedkyni OBSE Anne Lindeovou, se kterou hovořili slavní ruští šprýmaři Vladimir Kuzněcov (Vovan) a Alexej Stoljarov (Lexus). S političkou hovořili jménem manželky Alexeje Navalného Julie a jeho spolupracovníka Leonida Volkova. 

Obrátili se na Lindeovou s žádostí o financování jejich organizace FBK, zejména „nového vyšetřování ruských úředníků“. Vedoucí švédského ministerstva zahraničí poznamenala, že Stockholm „má peníze na podporu občanské společnosti“ v Rusku ve výši 38 milionů eur na příštích pět let. Navrhla kontaktovat partnery přímo nebo prostřednictvím ambasády, protože „si není vědoma technických detailů těchto problémů“.

Podle autorky článku úřednice sdělila vtipálkům podrobnosti o zahraničně politické hře v Evropské unii a politických akcích mezi zeměmi.

„Je to opravdu tak, že máme tak beznadějně hloupou ministryni zahraničí, že ji lze tak snadno oklamat a v běžném rozhovoru po telefonu prozrazuje státní tajemství, která jsou jinak utajovaná?“ – ptala se Lanestrandová rozhořčeně.

Redaktorka označila situaci za pokrytectví, když některá místní média „téměř každý den straší švédský lid tím, že se Moskva snaží ovlivnit situaci v zemi“. Lanestrandová dospěla k závěru, že teď švédská ministryně zahraničí otevřeně oznámila, že peníze švédských daňových poplatníků jsou „tajně převáděny“ na účty v Rusku prostřednictvím třetí země.

https://bit.ly/2VFnTDM

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdena
8. 8. 2021 21:27

Bohužel záplava hloupých politiků je už pěkných pár let v plném proudu po celé unii….

BB Rad
9. 8. 2021 10:33

Chlapáci to provedli “super duper “ a ve výsledku se jen potvrdilo to co si ten který má všech pět pohromadě dal dohromady už dávno . Zion-US & EU Goebbelsovská masírka v přímém přenosu . Hoši & děvčata jen houšť a větší kapky .