Mám strach: pošle Vystrčil, Petříček s Řeporyjcem na Číňany a Rusy naší udatnou armádu, aby je rozdrtila?

Z výroků našich udatných Reků se zdá, že každou chvíli pošleme do Číny a Ruska naší neohroženou armádu a tvrdě je za jejich výroky ztrestáme: nejdřív dorazil Magor Řeporyjec na tragáču před ruské velvyslanectví a vyhlásil válku ruské armádě s likvidací ministra zahraničí Ruska Lavrova, nyní vrchní senátor Vystrčil zavrčel výhružně na Čínu a ta se začala údajně strachy hroutit.

A není ce čemu divit: když zaútočí na Rusko a Čínu naše dvě stíhačky a nastartují dva Pandury, tak se Rusko a Čína roztřese hrůzou. Navíc má hrdina Vystrčil s sebou další těžké váhy a Čínu stíhá děs.

Do toho další neohrožené hrdinky Černochová s Pekarovou, kdy Pekarová opět zavrčela na Putina.
Chudák Putin, ten tlak nemůže od Pekarové a Černochové vydržet.

A to máme v záloze ještě super auta škodovky: stačilo jedno auto a těžce poškodilo a vyřadilo čtyři Pandury na dlouhou dobu. Prostě naše zbraně nám svět závidí a hrdina Vystrčil to dává Číně najevo! Prý tvrdě najevo…

A bába Kuberka na CNN Prima NEWS:
teď už jde prý do tuhého, skrčkové Kubera a Vystrčil, kteří měřili metr dvacet začali máchat pěstičkama, že Čínu rozdrtí a neskutečná čínská drzost, no považte, ta Čína si to nechce nechat líbit. 
Přece když dupne Kubera a Vystrčil, tak se má Čína postavit do haptáku a poprosit milostivě o odpuštění.
A ona se ještě před naší českou velmocí vzpouzí!

Asi na ně platí strach z Řeporyjce..

Může být zvoleno ještě něco blbějšího?

A Vrchní senátor Vystrčil prý raději rodinu předem varoval a psychicky se na to i sám připravoval:
„Varoval jsem rodinu, že nám bude vyhrožováno. Jestli jsou s tím srozuměni, jestli jsou připraveni a tak dále. Takže já jsem na to dneska připravený. To není tak, že bych to nečekal,“ řekl Vystrčil, podle kterého přišlo to, co předpokládal.

Asi se mu vybavilo demokratické Španělsko a demokratické referendum Katalánska, kde hrdina Velký Vystrčil bojuje proti trestům třináct let vězení politických vězňů, kteří si prý drze dovolili svůj názor dát veřejně najevo včetně referenda o svobodě Katalánska.

Jenom se lidé marně ptají, kde ve Španělsku a Bruselu náš hrdina protestoval, že to v záznamech není a dokonce ani v záznamu Senátu. Že by byl hrdina pouze tam, kde se může ukrýt za ochranu a pak se naparovat a kráčet jako páv? Jakoby Vystrčil připomínal disidenty, kterých je po roce 2000 víc, než bylo občanů Československa.

A co je na tom nejhoršího? Že to, co je psáno ironicky, si tahle opovrženíhodná odloučená lokalita politiků a jejich pochlebovačů skutečně myslí. Je to děs!

Pokud by totiž byl člen ODS a šéf odložených politiků v Senátu skutečným demokratem, po návratu z Tchaj-wanu by odletěl do Katalánska a postavil se do čela politiků, co protestují proti zneužití španělské moci a žádal by propuštění politických vězňů se sazbou až třináct let, zatímco Václav Havel za údajné totality měl čtyři roky za pokus svržení režimu a ještě ve fešáckém vězení.

Upřímně:
těmito zbabělci hluboce, hluboce pohrdám a nikdy by mě v roce 1989 nenapadlo, když jsem cinkal klíči, že se takový separát dostane do čela našeho státu. A věřím, že se společnost (skutečně demokratická) probudí a na poslední chvíli vstane jak Fénix z popela. Jinak bychom se museli stydět sami za sebe.

A slova Adolfa Hitlera s urážkami o zbabělosti českého národa by se vrátila zpět.

Skrytá pravda
https://bit.ly/2YT8kXO

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
1. 9. 2020 23:51

Nejtragikomická postava není ten šašek (do klauna má opravdu hodně daleko) ale ta neschopná nula s přehazovačkou na postu předsedy ODS a další z vedení ODS, kteří mají na svědomí, že tohoto psychopata dali na kandidátní listinu. Zděšená Mirka, militantní slaboproudá nízkonapěťová Černochová a další exoti typu ekonoma Skopečka, mizerného účetního obecního formátu, podobného experta jako byl bezzubý Babák u Věcí Veřejných.

Editor
2. 9. 2020 00:18
Odpovědět  Janinna

koukám, zase tu v poslední době jsme jenom my tři králové jdeme k vám …..

Administrátor
2. 9. 2020 09:50
Odpovědět  Janinna

Ze Sputniku z diskuze
14:45 01.09.2020 | 9
Viděl jsem nejbizarnější projev vysokého politika ČR od roku 1989 : Vystoupení předsedy senátu ČR v Thaiwanském parlamentu je neskutečnou světovou ostudou pro náš stát!!!! Jeho vystoupení silně evokovalo falšování dějepisu konce 20. Století. Nejen že nebyl schopen státnického nadhledu odpovídajícímu diplomatickému chování při zahraniční návštěvě, ale doslovné „žalování celému světu“ , že mu cestu prezident ČR nedoporučil bylo jedním z „ vrcholů“ jeho trapné sebeprezentace. Jeho „pionýrský“ slib, že se příště nebude řídit doporučeními nejvyššího státního představitele byl dalším trapným sdělením světu a snahou zdůraznit svoji „politickou odvahu“. Celý jeho projev, který četl z papíru budil dojem že jej vidí poprvé a má s tím problém. Nejšťavnatějším okamžikem byla „ztráta“ posledního lisu předepsaného textu, který dlouho hledal za řečnickým pultem a nemohl ho najít !!!! Při jeho rádoby exkurzu do historie se opovržlivě vyjádřil o občanech našeho státu když prohlásil, že všichni občané zbaběle chodili do práce a nedělali nic pro získání svobody !!!! Tento urážlivý projev by měl být předmětem jednání parlamentu a případně i dalších orgánů moci !!! Závěrem lze konstatovat, že celý tento jeho projev je dalším ponížením úrovně zahraniční politiky našeho státu a důkazem, že ČR NEMÁ FUNKČNÍ STÁTNÍ APARÁT ANI JUSTICI. Těch bizarností bych mohl popsat více, ale přejdu je žádostí k občanům – dokažme v nadcházejících volbách do senátu, že ze sebe nenecháme dělat tupé hlupáky a budeme volit jiné politiky než jsou kandidáti TOP 09, ODS, Pirátů, STANu a KDU – ČSL, kteří vytvořili předvolební konglomerát a budou nominovat „NEZÁVISLÉ KANDIDÁTY“ – vlastizrádce a kolaboranty. PS .: A kdo bude platit ztráty v našem zahraničním obchodu vzniklé cestou tohoto politického provokatéra ???????

Editor
2. 9. 2020 10:31
Odpovědět  Janinna

myslíš v trvalém bydlišti nebo venku? Ono je to jedno, momentálně pendluju. Chvíli venku, chvíli v Praze, jednak podle doktorů a podle pracovních sil.

Editor
3. 9. 2020 11:11
Odpovědět  Janinna

Ty znáš někoho, kdo je s budováním někdy hotový? Na jednom konci skončíš a na druhým začneš. Ten kdo má chalupu, ten má ruce v kalupu, to nevíš? A to se týká jakéhokoliv baráku!