Macron po dnešním rozhovoru s Putinem naléhavě svolal představitele Spojených států, Německa a Ukrajiny

Francouzský prezident Emmanuel Macron bude jednat s americkým prezidentem Josephem Bidenem, německým kancléřem Olafem Scholzem a ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským.  Francouzský lídr předtím o situaci na Ukrajině jednal s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

„Macron má v úmyslu jednat s Bidenem, Scholzem a Zelenským 12. února,“ cituje RT prohlášení Elysejského paláce (prezidentská administrativa).

Macron předtím vedl hodinu a půl rozhovor s Putinem o krizi kolem Ukrajiny a nevšiml si ruských plánů zaútočit na svého souseda, což bylo opakovaně uváděno dříve ve Spojených státech a dokonce s konkrétním datem údajně hrozící invaze. Francie nevidí žádné známky toho, že by se Rusko připravovalo na agresi proti Ukrajině. Emmanuel Macron k tomu dospěl po rozhovoru s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

Putin obvinil západní země, že nepřispívají k tomu, aby Ukrajina plnila Minské dohody přijaté před sedmi lety k vyřešení vojenské krize.

https://bit.ly/33hDcqj

sdíletj na

4 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
13. 2. 2022 11:40

Tak tedy Macronovi, tomuto oblíbenci Soroše bych nevěřil ani tečku za větou. Mimochodem, tento člověk, který se vysmívá Francouzům a vyhrožuje jim vzhledem ke svému postavení různými tresty kvůli vyfabulované covidové frašce je člověk nesmírně gumový. Proběhl již 1.den slyšení před velkou porotou vedenou Dr. R. FUELLMICHEM a myslím, že v případě soudních procesů ve Francii je jasné, kdo by se měl zodpovídat ze zločinů proti lidskosti. PŘÁTELÉ, PŘEČTĚTE SI O PROBÍHAJÍCÍM LIDOVÉM SOUDU NA http://WWW.OTEVRISVOUMYSL.CZ. JDE O PRVNÍ SOUDNÍ DEN. PŘEDEJTE INFO SVÝM ZNÁMÝM.