politika

Lenivy Fiala zasel věter a 150 tisic občanu mu připomnělo, že se bliži buřka

Ladislav Větvička

To se mi libi, jak prorežimni medyja manypuluju s lidma, nadsazuju počty demonstrantu tam, kde se jim to hodi a naopak ubiraju tam, kde dostanu rozkaz minymalizovat koratelalni škody, jak řikaju eksperti.

Režim je překvapeny, jaka sila se na Vaclavaku sešla, a tak po počatečnich nerozhodnych krokach rozhodnul o tym, že oficialni čislo bude sedumdesat tisic. Tuž, asi by se měli naučit lepe lhat, anebo by měli opravit předchozi lži z dohodnuteho převratu.

Pokud se v oficialni propagandě tvrdi, že v roce 1989 zaplnilo Vaclavak a okolni ulice 300 tisic lidi, nemože se zaroveň při zaplněnem naměsti a okolnich ulic letos tvrdit, že tam bylo enem 70 tisic. Pravda, lidi su dneska tlustši než tenkrat, ale lež je v tomto připadě tak očividna, že by bylo třeba jeden, nebo druhy udaj upravit.

Ja bysem zrobil kompromis, dohodněme se, že plny Vaclavak znamena 150 tisic lidi. To je fer, ni?

Tež bylo zajimave sledovat, jak prorežimni medyja tapaju a čekaju na notičky, aby věděli, co maju psat. A tak server Novinky hlasily hodinu před začatkem akce, že je přitomnych 5000 lidi (přestože v te době byl už Vaclavak plny) a doprovodil to ilustračnim obrazkem prazdneho naměsti. Dobra prace, chlapci.

article_photo
article_photo

No a pak už sem enem čekal, jak notičky dostanu sudruzi redaktoři. No a pak už se stačilo enem smat tym žvastum v multykulturnim tisku. Slovenske SME napsalo, že “Česke extremy zaplnily Vaclavak“.

Extra se blysklo s větu “sešla se špička dezinformačni, homofobni a proruske sceny“.

Nejodpornějši text ve stylu nacistyckeho Stürmeru vyplodil propagandysta na Forum24 pod nazvem “Fašistická spodina Putinových přívrženců zaplnila polovinu Václavského náměstí“, kaj piše: Pro organizátory je těžké dostat na akci dostatek lidí, protože pražské obyvatelstvo se těmto protestům vyhýbá, a většinu účastníků tvoří lidé z venkova. Navíc jde o menšinu s velmi bizarní proruskou orientací. Vedle proruských aktivistů na akci vystupovali také odpůrci očkování proti covidu. Máme tu nebezpečnou extremistickou sílu: proruské fašisty, kteří se zaklínají českým vlastenectvím. Přitom jde o exemplární zrádce národa a naprosto primitivní spodinu společnosti.

Zajimavy text vyšel překvapivě na Lidovkach, “Vládní partaje, proberte se! Jinak proti vám budou demonstrovat i vlastní voliči. A čím bude požár nespokojenosti větší, tím těžší ho bude uhasit.

Že se ty vladni surikaty neproberu, ukazuje reakce Rakušaka, kery v televizi prohlasil, že “vlada začne lepe komunykovat a že roznesu letačky po českych poštach, kaj budu radit lidem, jak nezmrznut“.

Su naprosto odstřiženi od reality, budu muset pryč. Jak napsal muj blogařsky kolega: Takže Fiala: nestát, nelhat, nelelkovat, „zastavit“ nevyhlášenou válku, nebýt arogantní, neurážet nespokojené občany tím fialovým „rusáctvím“, nevysílat signály, nemluvit pořád v budoucím čase, ale REÁLNĚ ŘEŠIT ENERGIE A DRAHOTU.

Ladislav Větvička

sdíletj na

23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
6. 9. 2022 20:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Anglosas ty kurvy dosadil, takže si to v kolonii ohlídá. A nějak se zapomíná na havlopotkana frištenského, ale rychteckého, nebo jak se ta ludra jmenuje?

ijn
6. 9. 2022 20:44
Odpovědět  Pedro

1000 grázlů zničí 10 000 000 občanů ČR a 100 oligarchů se nám bude smát z ciziny, která je chrání! Justiční zrůdy berou 150 000 ,- Kč měsíčně a více a ještě zobchodovávají zproštění (za zlaté cihly)! byty soudců a SZ, ptát se jich proč škodí celému národu např. nepotrestáním zločinců na pol. scéně ??Vyhledat?? A důrazně otázky klást!!!

Lev Prch
6. 9. 2022 21:01
Odpovědět  ijn

V ČR banderonacistická mafie řízená LejnoTrussem z amianálu!!!!🤮🤮🤮🤮🤮

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Helena
6. 9. 2022 21:55
Odpovědět  ijn

Justice je mafie, provázaná s politiky.

Pavel z Moravy
7. 9. 2022 11:42
Odpovědět  ijn

Je to asi správný odhad. 1000 grázlů rozhoduje o osudu celého národa. Je sice fakt, že dle mých domněnek možná polovina národa je přeformátovaná a tento jejich fialový guru je pro ně svátost oltářní. Vidíme to jasně u sekt, oni mají tak vymyté mozkovny, že jdou úplně v pohodě za svým guru na smrt, který jim rozdá nějaký jed a pak s jejich prašulkami si žije pohodový život někde na pěkném místě. Vím co mi říká můj syn o svých poblouzněných spolupracovnících, ti půjdou za fialovým do pekla, mají úplně vymyté mozkovny, navíc všichni napíchaní tím sajrajtem od Pfizeru. To opravdu musí měnit vědomí. Takže sice 1000 grázlů to řídí, ale kolik je těch bezmozků? Toť otázka.

Lev Prchala
7. 9. 2022 11:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle,
nevěřte tomu,že podporovaTELE na Seznamu jsou “”””polovina národa”””.-)

Aleš
6. 9. 2022 20:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Rajchl premiér !!!

Pedro
6. 9. 2022 21:23
Odpovědět  Aleš

Ministrem vnitra by byl boží.

jiří
6. 9. 2022 21:38
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

Lev Prch
6. 9. 2022 21:55
Odpovědět  jiří

Doufám, že tu haldu fyjalových vlastizrádců vycházíme dřív, než motto začne platit 👎🤮

Pozor
6. 9. 2022 21:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Kompromis nie je 150 tisíc ale 185 tisíc, ale ináč sa dá súhlasiť.

6. 9. 2022 23:21
Odpovědět  Pozor

On (nejen) Větvička nezaznamenal, že 47% Václaváku (od Příkopů po Jindřišskou a od muzea ke koni) bylo, na rozdíl od hadráku, znepřístupněno. Od Příkopů po Jindřišskou to je ohrazené stavební firmou a od koně nahoru to hlídala policie, neb na schodech muzea probíhala “protidemstrace” provládních tajtrlíků, tak aby jim eventuálně někdo nenabančil. Zajímavé to mediální ticho kolem té “protidemonstrace”. Takže na Václaváku je střízlivý kompromis plus minus sto tisíc, v přilehlých ulicích a v parku pod Wilsoňákem možná šedesát, možná sto tisíc – blbě se to odhaduje.

PENNYS
6. 9. 2022 22:14
Ohodnotit příspěvek :
     

1. uspořádat referendum, „ČechXICHT”. 
2 Vystoupení z EU, NATO.
 3 zrušit zbytečný senát 
4. zrušit neziskové organizace Sorose,  a podobně 
5 zrušit povinné desátky pro Čt24,ods topka stan kdučsl,komedianti, jež si přivlastnily odebrat , zakázat protistátní noviny Bakala ,Soros neziskovky!
6 zakázat činnost protilidových stran ODS, Top09 , Stan, Pir?ti, Kdu?sl svou příležitost si už vybrali!
7 Neutrální stát Česká republika
 8 ČÍM VÍCE STRANY, tím více bratříčkování a zlodějen! 
 9 Zrušte všechny nerentabilní smlouvy 
 10 Navažte vztahy s Ruskem a všemi spřátelenými státy.
 Potom, možná ,uvěřím,že se něco v tomto státě změní.
Tento názor je od normálního řadového občana k terý má svuj nazor jako většina národa.Pro některé že, není demokratický,  my muže každý maximálně zvysoka ………………

SPOLU ROZKRADEM.jpg
Pavel z Moravy
7. 9. 2022 11:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Zdá se, že po dobrém to nepůjde. Věřím, že chlapci okolo Rajchla a strašně chci doufat i Okamury vyhlásí těmto grázlům národní odpor jakožto zrádcům a zaprodancům vlasti. Brzy totiž dojde i na ty, co si myslí, že to nějak přežijí v zákrytu, ale tito naivové nechápou, že jsou bráni také jako palivo do bezedné globalistické pece.

Lev Prchala
7. 9. 2022 11:46
Odpovědět  Pavel z Moravy

Okamura se moc nepochlapil,když se nedostavil a poslal za sebe jen pana generála Hynka Blaška.

Pavel z Moravy
7. 9. 2022 14:51
Odpovědět  Lev Prchala

Já jsem to říkal hned před demonstrací, že se ukáže jak kdo na tom je. Já myslím, že slabostí pana Okamury je jeho velké ego. On musí pochopit, že není jediný komu jde a to doufám o národ. Je fakt, že vystupuje nejdéle na politické scéně a již hodně dávno SPD chtěla referendum o vystoupení z EU a NATO, což je pochopitelně nutné brát v úvahu. Musí si ale nyní uvědomit, že se objevili i jiné subjekty, i když jak říká Val tedy Milan, pozor, pozor lidičkové!!! A on s nimi bude muset spolupracovat. Osamoceným bojem se nic moc nezíská. Braňte pravdu, hajte pravdu, bojujte za pravdu. Všichni vlastenci by nyní měli být jako jeden organismus. Vy..ať se na nějaké potyčky, když cíl je stejný.

7. 9. 2022 18:18
Odpovědět  Pavel z Moravy

Strašně rád bych to viděl jako mocnou sílu spolupracujících vlastenců.
Jenže v zákulisí už teď probíhá skrytý boj. Tak například pan Vrábel (jeden z pořadatelů demošky) sice vlní, kterak všíchni… bla… bla… bbla… … za jeden provaz … bla… bla… bla…, ale zároveň neopomene jedinou příležitost otřít se o SPD a parta kolem pana Raichla vede proti SPD skrytou válku. K tomu většina – s výjimkou SPD – skrytou válku proti “stalinistovi” Skálovi a KSČM.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
7. 9. 2022 18:41

Měli by si vzpomenout na staročeskou pověst O Svatoplukových prutech….

Fanny
7. 9. 2022 16:53
Odpovědět  Lev Prchala

Tak Okamura je dost často v TV a říká pořád to samé,ale generál Blažko může mít lepší info z EP,tak asi proto,mimochodem už mi taky začíná vadit to jeho “my v SPD”

Lev Prch
7. 9. 2022 17:22
Odpovědět  Fanny

Máte pravdu Vy i Pavel z Moravy,
pan Okamura musí vyslyšet své voliče a začít jednat o spolupráci všech stran,který mají podobný program jako SPD, vytvořit nějakou koalici a porazit ty, kteří jen hrabou pod sebe a zaprodávají vlastní obyvatele na úkor těch nacistů z Banderostánu 😡

7. 9. 2022 18:32
Odpovědět  Fanny

Okamura má, krom jiného, velký deficit jak sociální, tak interpersonální inteligence, což je jeho velké minus. Bohužel. Přesto budu opět volit SPD. Nebo právě proto? Ostatně nikdy jsem nevolil Okamuru – vždy SPD.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
7. 9. 2022 18:42

Přesně,jsme na tom stejně 👍