Legendární zabijácká jednotka 29155 je jedním z nejhloupějších selhání západní propagandy

Překlad článku Phila Butlera. The Growing Legend of Unit 29155: Putin’s Goofball Supermen.

Agenti z této jednotky „29155“ údajně provedli teroristický útok ve Vrběticích.

Článek novináře a analytika Phila Butlera je reakcí na materiál Michaela Schwierze z New York Times, který vypráví o „tajné jednotce“ GRU, tajemné „29155“, která se údajně snaží destabilizovat Evropu.

Rusofobní příběh reportéra zní jako špionážní thriller „Jason Bourne“. Ruský případ bezohlednosti a zákeřnosti se bohužel pod drobnohledem rozpadá na kusy. 

To, co se chystáte číst, odhalí nejzábavnější a nejsmrtelnější západní propagandistickou kampaň vůbec.

Přísně tajná jednotka vytvořená Vladimirem Putinem, která je již více než 10 let neviditelná pro západní zpravodajské satelity a rozsáhlé špionážní sítě, si nyní klade za cíl destabilizovat Evropu. 

Jednotka „29155“, která byla objevena teprve nedávno, je nejobávanější hybridní bojovou jednotkou na světě. 
Tato tajná jednotka je tak zručná, tak strašná a impozantní, že může změnit běh historie. Alespoň to je realita, kterou pro nás vykresluje New York Times.

Podle Michaela Schwirtze může jednotka „29155“ nejenže obratně podkopat demokracii, ale tato ruská superzpravodajská skupina to může udělat také bez finančních nákladů na operaci. 

Schwirtz a jeho redaktoři se všemožně snaží přesvědčit čtenáře, že západní speciální služby se otřásají při pomýšlejí o dalších krocích jednotky. Při čtení článku si možná pomyslíte, že tyto „ďábelské ​​ninja brigády Putina“ prostě nelze zastavit:

„Zpravodajští úředníci ve čtyřech západních zemích říkají, že není jasné, jak často je jednotka mobilizována, a varují, že není možné vědět a zjistit, kdy a kde její agenti zaútočí.“

A článek, který měl přidat důvěryhodnosti celému příběhu o jednotce „29155“, je také nepříliš chytrým přechodem k znovuobnovení šílenství údajné aféry s otravou Skripala.

Schwirtz cituje bývalého vojenského atašé v Moskvě Petera Zwacka, který má svůj vlastní šílený výklad:

„Ale evropští bezpečnostní úředníci jsou také zmateni zjevnou nedbalostí operací jednotky. Pan Skripal pokus o atentát přežil, stejně jako bulharský obchodník se zbraněmi pan Gebrev. Pokus o převrat v Černé Hoře přitáhl enormní pozornost, ale nakonec selhal. O rok později vstoupila Černá Hora do NATO. Bezpečnostní úředníci tvrdí, že ještě musí objevit další, úspěšnější operace.

To pro mě znamená, že někdo vytvořil známý příběh. Myslím, že tento příběh je součástí systematické propagandistické kampaně, jejímž cílem je obnovit diskreditaci ruské administrativy a jejích zpravodajských operací. Proč? Za chvíli řeknu, proč tomu věřím.

Reportér New York Times také kontaktoval Eerik-Niiles Krosse, bývalého koordinačního ředitele estonských zpravodajských služeb. Je třeba poznamenat, že Schwirtz vyhledává jen ty nejznámější nenávistníky Putina a Kross přispívá k celé této klauniádě a tvrdí, že tito ruští super agenti jsou víceméně smrtelně nebezpeční smolaři, hloupí zabijáci, kteří jsou praštění záměrně a chtějí tak vypadat. 

Jen si to představte, estonské rusofobní zombie z NATO tvrdí, že jednotka „29155“ dostala rozkaz, aby úmyslně všechno pokazila, což je součástí Putinova ďábelského plánu. Ano, přečetli jste to správně.

Nejmocnější sdělovací prostředky na světě se nás pomocí dvou rusofobních odborníků snaží přesvědčit, že Rusko je tak zákeřné, tak brilantně ďábelské, že předstíralo vlastní neúspěch, aby získalo více pozornosti!! 
Tvrdí, že západní zpravodajské služby narazily úplnou náhodou na tuto „elitní“ zabijáckou jednotku „29155“
při vyšetřování otravy Sergeje Skripala. 

Kross dále uvádí, že ruští super špioni chtějí, aby si jich „všimli“. 

To je součást jejich hlavního plánu? Ruští špioni a Putin chtějí být „odhaleni“?

Vyšetřovací zpráva spoléhá také na Elliotta Higginse (Bellingcat). Nebudu zde toho idiota dále zmiňovat. 
Skutečnost, že Schwirtz vycházel z informací od Krossa, který byl poradcem gruzínské vlády během a po válce s Ruskem v roce 2008, je důkazem, že v této zprávě neměl v úmyslu být objektivní. 

V tomto příběhu není žádná objektivita a ani molekula důkazu. Jako v každém jiném anti-Putinském příběhu.

Právě teď probíhá mezinárodní kampaň za diskreditaci a démonizaci ruské zpravodajské komunity. 
Příběh New York Times se nyní filtroval hluboko do globalistického mainstreamu, jak bylo zamýšleno. 

Když jsem viděl verzi „Zwack Russia“ publikovanou časopisem Jerusalem Post, kontaktoval jsem svého kolegu a přítele, plukovníka Stanislava Stankeviče. Bývalý specialista Specnaz Alpha Team (rusky: Спецназ ФСБ „Альфа“) potvrdil existenci této jednotky „29155“.

To, co mi řekl Stanislav, mi potvrdilo skutečnou „misi“ Zwacka a propagandistického stroje New York Times.

„Někdo se snaží dokázat potřebu NATO a odcizit Evropu od normalizovaných vztahů s Ruskem.
Jsem obeznámen s jednotkou „29155“ a znám některé její zaměstnance a důstojníky. Jednotka je známá také jako „161. školící středisko“ a nachází se v moskevské čtvrti Izmajlovo. 
Středisko provádí výcvik a nabízí kurzy již od sovětských dob, a to dokonce i pro brance. Vojáci zde absolvují výcvik ke zdokonalení svých dovedností člena jednotky rychlého nasazení (scout cavalry) v oblastech, jako je manipulace se zbraněmi, rádiová komunikace a další speciální disciplíny.

Plukovník Stankevič se hlasitě vysmál těm, kteří „studovali“ tuto jednotku. Podle jeho názoru byl účel jednotky nesprávně interpretován, protože slova «scout», «cavalry» a «intelligence» lze do ruštiny přeložit stejným způsobem. Ukázalo se, že nějaký hlupák nebo hlupáci z ministerstva zahraničí nebo Pentagonu špatně pochopili slovo „rozvědka“, což ve skutečnosti znamená «intelligence», a aplikovali ho na obyčejnou bojovou jednotku rychlé reakce.

Zmíněným „idiotům“ se dokonce podařilo vytvořit stránku pro tuto jednotku na  Wikipedii, aby nikdo neměl pochybnosti o jejich hlouposti.

Poslední poznámka.

Navíc – editor Malick78, který na Wikipedii vytvořil stránku «Unit 29155», také vytvořil několik původních stránek spojených s případem Litviněnka, ruského novináře Michaila Beketova, ruské aktivistky Čirikové a dalších, které vykreslují Vladimira Putina v extrémně negativním světle.

Jako další důkaz Putinova padoušství, tento respektovaný novinář uvádí skutečnost, že velitel jednotky je Hrdinou Ruska. Velitel jednotky jako Hrdina Ruska je důkazem, že Putin něco chystá?

Proč se najednou vojenská zdatnost stala záminkou pro odsouzení ze strany New York Times, není jasné. 

Naštěstí pro kohokoli, kdo hledá pravdu, je výcviková skupina průzkumné jednotky správně profilována těmi nejlepšími z nejlepších, týmem Alpha (přečtěte si jejich stránku na Wikipedii) a plukovníkem, který stejně jako já věří, že „někdo“ takové příběhy vytváří záměrně.

Je to nějak známé, že?

Phil Butler, politický vyšetřovatel a analytik, politolog a expert na východní Evropu, je autorem nedávného bestselleru Putin’s Praetorians” a dalších knih. Píše výhradně pro online časopis “New Eastern Outlook.”

Publikováno zkráceně.

Originál
https://bit.ly/3esAvUk

sdíletj na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Kuky
27. 4. 2021 09:15

Dodám osvědčené : Kdo chce psa bít si hůl najde.
V červnu se se sejde V.V.P s bidenem,na schůzce se budou probírat velmi vážné věci alespoň ze strany RF a očekávám ,že po schůzce nepříteli Ruska spadne hřebínek.
Chtěl js dát odkaz na článek ze kterého čerpám, byl na leva-net v sekci články, já ho přečetl na ksbforum.eu kam ho vložil Hox ale tam js odkaz také nenašel ale někde by tam měl být.