politika

Lavrov: Česká republika hanebně rozmotává příběh výbuchů ve Vrbětici

České orgány „hanebně objasňují příběh“ s výbuchy ve vesnici Vrbětice, je nepravděpodobné, že by vyšetřování tohoto případu vedlo ke konkrétním výsledkům, uvedl ministr zahraničí Sergej Lavrov po jednáních s ministrem zahraničí Sierra Leone Davidem Johnem Francisem.

Pravděpodobnost, že vyšetřování výbuchů ve Vrběticích povede k jasným závěrům, je velmi malá.

“Vidíte, s jakou ostudou se v České republice nyní rozmotává příběh o explozích, které se odehrály před sedmi lety, a nikdo zatím nedokázal vysvětlit, co vyšetřovací orgány celé ty roky dělaly, pletou se ve svých svědectvích, předkládají nějaké nové a nové verze,“ – uvedl Lavrov ve zprávě RIA Novosti.

Vyjádřil názor, že „s takovými věcmi se musíte nejprve vypořádat doma, než vyhostíte diplomaty a obviníte je z toho, co vyšetřování ještě neodhalilo, a soudě podle způsobu, jakým to dělají, je velice nepravděpodobné, že to skončí nějakým konkrétním výsledkem”.

https://bit.ly/3frVuXJ

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
19. 5. 2021 07:54
Ohodnotit příspěvek :
     
Oběsil bych Lavrova, vypálil Pavel Novotný před ruskými novináři. Příběh je u konce. Policie rozhodla

17.05.2021 21:37
Není to tak dávno, kdy se kontroverzní politik a starosta Řeporyjí Pavel Novotný postaral o rozruch tentokrát svým výrokem o ruských politicích. Opět si nebral servítky a před několika měsíci uvedl, že by nechal tamního ministra zahraničí Sergeje Lavrova oběsit. Policie ovšem předmětný výrok za přestupek nepovažuje. „Prošlo mi to věšení Lavrova,“ věhlasně Novotný okomentoval na Twitteru rozhodnutí Policie ČR za doprovodu smajlíka se zdviženým prostředníčkem.
https://bit.ly/3bz6lOn

Naposledy upraveno$ s uživatelem$