politika

Larry Johnson: Je načase, aby se s tím svět smířil. Rusko vyhraje, Ukrajina a NATO se rozpadnou

Bývalý analytik CIA Larry Johnson: Je načase, aby se s tím svět smířil, Rusko vyhraje, Ukrajina a NATO se rozpadnou

Vítězství Ruska v ukrajinském konfliktu je nevyhnutelné a povede k tomu, že NATO ve své současné podobě přestane existovat, řekl bývalý analytik CIA Larry Johnson v rozhovoru s bývalým britským poslancem Georgem Gallowayem na kanálu YouTube.

“Většinu Západu děsí to, že Rusko vyhraje, ne “jestli vyhraje”. A když vyhraje, bude to představovat existenční hrozbu pro NATO. Aliance pravděpodobně přestane existovat v podobě, v jaké ji známe.” řekl.

Tvrdí, že po vyhraném konfliktu Rusko ovládne celé území Ukrajiny ležící východně od Dněpru a získá zpět Oděsu.

Je načase, aby se s tím svět smířil, protože jakmile se Ukrajina rozpadne, další bude nejspíš rozpad NATO,“ shrnul Johnson.

sdílet na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
31. 7. 2023 21:02
Ohodnotit příspěvek :
     

UŽ ABY TO BYLO !!!

Dan
31. 7. 2023 22:32

To mě napadlo jako první 👍

31. 7. 2023 22:49
Odpovědět  Dan

Sichr je nás v tomto klubu víc

Pavel z Moravy
1. 8. 2023 09:27

Ten rozpad to by byl dáreček k těm tvým narozkám. Takže pokud to budeš číst, tak já ti přeji již dnes, neboť vím, že je máš v srpnu a heč já dokonce vím kolik roků budeš mít. U žen se to neoznamuje a já se rozhodl, že u chlapů už vůbec ne co kdyby tě některá chtěla ulovit na háček. A kdybychom se znali osobně tak můj dárek to by Stock byl, neb již můžeš alkahól, takže Pribináček z bývalého Laktosu bych ti nenabízel. A chození za holkami máš již odbyto, ale i to ti mohu popřát. A jinak aby můj dárek byl úplný tak zkusím mým vnitřním nosánkem začmuchat a určit tři termíny tvých narozenin. Tedy buď 18.8 nebo 25.8. nebo 15.8. Když to trefím tak si dáme panáčkovanou. Takže již předem přeji hodně zdraví a hlavně tu tvoji duševní moudrost, která tě tak ctí. Takže čau.

1. 8. 2023 15:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jen kousilínek vedle. Nápověda – v den mých jedenáctých narozek NASA vypustila sondu Mariner 2, by šmírovala Venuši.

Bane – kdybychom se znali osobně, tak bys mi nekoupil Stock, ale vrazil bys prachy do lesní medoviny, bo bys věděl, že tu já z alkoholů nejraděj, nebo, když už tvrdej chlast, tak do bechera.
To není moudrost, tou neslinu, jen jsem zvědavej jak opice a proto šmejdím pod kameny, a snažím se žít v duchu dvou odkazů Mistra Jana: “Pravda je jen to, co jest dobrem všech,” a “Zlořečný je ten, kdo pro skývu chleba opustí pravdu.” Přičemž je jasné, že dobrem všech měl Mistr na mysli dobro; zájem; většiny – dobro vlků není dobrem ovcí, že.
Zvláštní na tom je, že ten jeho první odkaz, téměř nikdo nezná – a to ani v bublině učených kebulí ne, jak jsem se osobním průzkumem přesvědčil (a druhý raději nikdo nevnímá). 

1. 8. 2023 15:57

On si to málokdo uvědomuje, ale Mistr Jan nebyl žádný náboženský fanatik, který šel na hranici pro jakýsi ideál vyšší pravdy. Ta věta jasně dokládá, že stál oběma svýma nohama selského synka pevně rozkročenýma na zemi. Pro tuhle pravdu žil, bojoval, i položil svůj život – ne pro nějaký metafizický abstrakt. Zkrátka a dobře Mistr Jan byl bytostný demokrat, protože zájem většiny u něj nade vším. Od tohoto jeho vnitřního přesvědčení se teprve odvíjejí jeho další, koldokala omílané citáty o pravdě. Právě tato základní premisa, matka všech pravd od ní odvynutých: “Pravda je jen to, co jest dobrem všech!” by měla stát na tabulkách všech Mistrových soch, i s tím vykřičníkem, ne ty cancy co na nich stojí nyní. Jéééé! Jsem se nějak zatoulal.

Rozpad ale tím dárečkem nebude. Možná napřesrok. Spíš jiný dáreček. Jak to říci… Něco jako: “…a pak ty swině hnali až do Londýna. A v ten den to začalo.” Spokojím se ale i s: “…a v ten měsíc to začalo.” Měj se.

Pavel z Moravy
1. 8. 2023 18:47

Milane, je to neuvěřitelné. Já měl 11 roků o den dříve. Takže jsme taková dvojčata na dálku. Jo a já mám dost rád country i když i jinou muziku, ale z country tu klasiku, prostě naše Rangersáky. Takže já tam použil nějakou tu jejich srandičku z té písničky 6 svíček. Holátkovi tam přece chtěli dát jako dárek stock. Nu ale klidně bych ti tu medovinku dal, žádný problém. Když jsem odešel z fabrik, bo se to už nedalo, tak jsem právě měl takovou malou prodejničku s včelími produkty a prodával i medovinu. Ten prodej byl ale propadák, za rok a půl jsem to musel zabalit, pak to všechno vypít, všechny masti, šampóny, mýdla a podobně se ženou a klukem vymatlat a vitamíny sežrat. Ale pořád mám včelí produkty rád a nějaké vždy doma mám, třeba propolis, květový pyl nebo mast s apisinem, což je včelí jed a dobrá je ta mast na reumatické problémy. Takže už jsou sice dávno pryč ty doby, kdy jsem se dokázal zpumprlíkovat, ale kdyby se mi to teď stalo, tak já skončím a ty můžeš začít. A ještě něco, já říkal ženě, mám takovýho tucha a byla by to prd.el kdybychom byli s tím Milanem narození ve stejný den. A ono fakt, pár hodin rozdílu. Tak se měj.

Pavel z Moravy
1. 8. 2023 18:59
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ještě něco, četl jsi od Kaplického – Táborská republika, to je počteníčko.

2. 8. 2023 02:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

🙂

Frank
31. 7. 2023 21:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale to přece není žádná novinka.

Frank1
31. 7. 2023 21:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Tyhle komenty vlastnich lidi chazari a Biden sotva ctou. Ale ctou je jejich vodici a ti budou chtit urcovat co maji rikat. Ovsem to Rusy nezajima. Sve cile oznamili, tak co jeste ta hovada chteji?