politika

Kusturica: Cílem USA je vymazat Rusy z povrchu zemského 

Kusturica obvinil Západ ze snahy vyhladit Rusy a Srby

Režisér Kusturica: cílem USA a NATO je vymazat Rusy a Srby z povrchu zemského.

Cílem zemí Západu je zrušit Rusko jako celek a nakonec vymazat zemi z povrchu zemského. Tento názor sdílel srbský filmový režisér a filmový herec Emir Kusturica v rozhovoru pro Izvestija.

„Vyrostl jsem ve světě, ve kterém byly neustálé války: Vietnam, Irák, Sýrie, Afghánistán, Libye. Účelem toho všeho co se děje je vymazat Rusy a Srby z povrchu zemského. To je jejich konečný cíl [Západu],” řekl Kusturica.

Američané jsou podle režiséra připraveni zařídit „omezenou jadernou válku“, aby svůj plán uskutečnili. Jako příklad uvedl záměr západních vůdců zničit zemi během existence Sovětského svazu.

„V roce 1947 měli [bývalý britský premiér Winston] Churchill a [33. americký prezident Harry] Truman plán, byl pod různými kódy, a podle tohoto plánu měli v úmyslu srovnat Sovětský svaz se zemí. A to za účasti NATO, s použitím německých válečných zajatců, organizováním jaderných úderů a v důsledku toho zničit Rusko,“ vysvětlil Kusturica.

Zdůraznil, že existence kultury je v každém smyslu existence národa. Poznamenal, že v situaci, kdy ruský a srbský národ čelí přímému pokrytectví Spojených států a západních zemí, je nutné držet se pevně svých kořenů.

„Když někdo vyhazuje [ruského dirigenta Valeryho] Gergieva, chce dát Rusku najevo, že ho (Rusko) odmítá… Proto nemáme co do činění se zrušením kultury jako takové, ale se zrušením celého národa. Rusko na to musí být připraveno a v budoucnu přijmout opatření, aby se ochránilo. Nyní probíhá perestrojka unipolárního světa,“ uzavřel Kusturica.

3. března ředitel zahraniční zpravodajské služby (SVR) Sergej Naryškin řekl, že Západ usiluje nejen o oživení železné opony, ale také o zničení Ruska.

https://bit.ly/3M2QEPL

sdíletj na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
PENNYS
11. 5. 2022 08:51

TAK , MY TO VÍME UŽ DÁVNO CO CHCE AGRESOR ZE ZEMĚ ZLA A NENÁVISTI!!!!
MAJÍ TO VROZENÉ ZABÍJET A VRAŽDIT JE JE OD ZAČÁTKU VZNIKU “HUSA”!!!!

janle57
11. 5. 2022 10:33

Země Mickey Mousů je na tom ekonomicky tak bídně,že hůře už být ani nemůže,
astronomickou vojenskou pomoc Ukrajině řeší natištěním dollarů,v celém světě
tuhle profláknutou měnu kromě podržtašek v EU, již nikdo nechce,za suroviny
z Ruska,potraviny,čipy a vyspělé technologie z Číny budou solit pěkně
v rublech nebo juanech,jejichž kurz brzy převýší hodnotu dolaru i eura,čím pak
budou dál platit? hamburgery? pop cornem nebo hot dogy? Válka je pro tuhle
sebranku jediným řešením jak smazat dluhy,jak by v ní dopadli,to už Biden
a jeho parta nedomýšlí,intelektuální úroveň většiny místních lidí je do ulic
nevyšle a když, tak je tady americká Lidová milice jménem národní garda,která
je už přivede k rozumu.Těm miliónům chudáků tam bohužel není pomoci.

Pedro
11. 5. 2022 17:47
Odpovědět  janle57

Nejvymytější banda televizí, je USA, 90% jich věří, že neznáme na východě elektřinu, tv, žereme brambory a zelí a že oni jsou vzdělaní, protože učňák nazývají “Vysoká škola”. Jejich vysoká je na úrovni našich pátých tříd za socíku. Proto ta agresivita, protože tupci.

Editor
11. 5. 2022 20:05
Odpovědět  Pedro

V roce 1968 jsem byl jako 15 letý v SRN na takové skautské akci, byli tam Američané a ptali se nás, jestli jsme viděli už televizi. Byli strašně překvapení, že to známe. Mysleli si, že tady lezeme po stromech. Totální debilové.

All
11. 5. 2022 23:02
Odpovědět  Pedro

Souhlasím,jsou velmi nevzdělaní a oproti našim školám za socialismu více než hloupí a to trvá stále,usa je země bezmozků.Stačí se podívat,co blábolí jejich ,,vysokoškoláci” např.na Prima zum v TV,dookola opakované nesmysly.

All
11. 5. 2022 23:09
Odpovědět  All

Např.když usa archeolog najde někde ve vykopávkách trochu opracovaný kámen s otvorem,je to vždy obětní kámen na odtok krve.Pokaždé.Debilismus usa bez hranic a tak bych mohl poračovat,v té ,,jejich vědě” pitomců.

Pedro
11. 5. 2022 17:40

Pan Kusturica je velmi inteligentní a rovný chlap. Vážím si ho a nezapomenu, jak hezky utřel tu čubku smetanovou. Rozhovor na jutrubce. Hraje malou roličku ve filmu “Balkánská hranice”, dle pravdy, doporučuji-skvělý film.