Kromě migrační krize předpověděl Muammar Kaddáfí také koronavirus COVID-19

Objevení koronaviru se vysvětluje mnoha teoriemi, od přírodního původu po uměle vytvořený. 

Hlavním tématem diskusí v sociálních médiích ve všech jazycích je teorie umělého původu koronaviru, podle které je COVID-19 americká biologická zbraň zaměřená na Čínu, s různými variacemi.

Úřady Číny a Íránu tuto teorii do jisté míry potvrzují pokládáním nepříjemných otázek USA o nulovém pacientovi, na které ministr zahraničí Pompeo nenašel nic lepšího, než odpovědět, že to všechno je lež. 

Zhao Lijian, mluvčí čínského ministerstva zahraničí, napsal na Twitter , že „to může být americká armáda“ kdo přinesl virus, zatímco Donald Trump neustále nazývá COVID-19 „čínským virem“.

Ale mezitím objevení koronaviru předpověděl Muammar Mohammed Abú Minyar Kaddáfí, nám známý jako plukovník Kaddáfí, který správně předpovídal jak migrační krizi v Evropě dlouho před jejím výskytem, tak také její příčiny.

V svém projevu předneseném v prvních letech vlády, Kaddáfí tvrdil, že existují lidé, kteří se specializují na vytváření zdravotních problémů, jen aby vydělali peníze, bez ohledu na nebezpečí, které představují pro lidskou existenci.

Podle jeho slov, brzy 

“Budou vytvářet viry a prodávat vám protijed. Poté budou předstírat, že potřebují čas, aby našli řešení, i když ho již mají.

Je zřejmé, že v souvislosti s pandemií COVID-19, která se šíří a zabíjí lidi, spojenou s oficiálními čínskými otázkami k USA, které nebyly zodpovězeny, íránským přímým obviněním USA z vytvoření koronaviru a tímto obviněním Kaddáfího, nastal pravý čas kdy začít globální, veřejnou diskusi a rozhovory o tom, že koronavirus vytvořily Spojené státy. 

https://bit.ly/2QBPMqL

sdíletj na