politika

Kongresmanka Marjorie Taylor Greeneová oznamuje zahájení impeachmentu Bidena

Ve Sněmovně reprezentantů plánují republikáni zahájit pokus o impeachment na Bidena bezprostředně po jeho uvedení do úřadu.

Marjorie Taylor Greene v pořadu Grega Kellyho na Newsmax, 13. ledna 2021:

21. ledna podám dokumenty o impeachmentu na nově zvoleného prezidenta @JoeBiden.
75 milionů Američanů je unaveno nečinností. Je čas zaujmout pozici.
Jsem hrdá na to, že jsem hlasem ignorovaných republikánských voličů.

“Ráda bych jménem amerického lidu oznámila, že musíme zajistit, aby naši vůdci nesli odpovědnost. Nemůžeme mít prezidenta Spojených států, který je ochoten zneužít svou prezidentskou moc a nechat se snadno podplatit zahraničními vládami – čínskými energetickými společnostmi, ukrajinskými energetickými společnostmi. 21. ledna tedy budu podávat impeachment na Joe Bidena”.

Rovněž dala jasně najevo, že se nechystá dovolit prodejným pytlům slizu, takovým jako Mitch McConnell a Peter Meyer, zničit Donalda Trumpa a umožnit výprodej Ameriky a jejího národa – Big Tech a Číně prostřednictvím největší zrady Bidena (enable the sell-​off of America and its people to Big Tech & China Joe’s Great Reset):

“V současné době probíhá vyšetřování materiálů z notebooku Huntera Bidena, který byl koupen komunistickými čínskými energetickými společnostmi…. Joe Biden oficiálně do telefonu říká, že odmítne zahraniční pomoc v hodnotě miliard dolarů, pokud nedosáhne svého v případu jeho syna Huntera … To je vážná hrozba pro naši zemi, když prezidentský úřad vykonává osoba oficiálně zneužívající moc.“

Skončila poselstvím skutečného optimismu na pozadí mnoha let korupce a úpadku politických stran a establishmentu, které zničily prezidenta Donalda Trumpa:

“Američané potřebují naději. Musí vědět, že v Kongresu jsou republikáni, kteří jsou ochotni se za ně postavit a bojovat. “

Je čas zaujmout stanovisko.

#ImpeachBiden “It’s Time To Take A Stand” Freshman Rep To File Impeachment Against Joe Biden On His First Day#ImpeachBIden, Freshman Conservative To File Impeachment Against Joe Biden Freshman Republican Marjorie Taylor Greene on the Greg Kelly Show on Newsmax, January 13 2021 Breaking News:  Fresh from shutting down democrat weasel, Pramila Jayapal, freshman Representative, Marjorie Taylor Greene appears to be standing tall against her spineless and corrupt GOP counterparts who need to be […]

https://bit.ly/35DyXmD

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ZDENDA
15. 1. 2021 14:34

Poslední zoufalý pokusu jak zabránit vzniku Svazu amerických socialistických republik…. se všemi důsledky z toho plynoucími…..