KONFLIKTY A NEOKONI

Počítejte se mnou.

Konflikt č. 1)
V Libyi stále hoří občanská válka, kdy Turecko podporuje “vládu” v Tripolisu a vozí jim tam své (tudíž Západní) džihádisty stažené ze Sýrie a kdy Egypt schválil svým parlamentem vojenskou pomoc maršálu Haftárovi, což již poněkud “zakonzervovaný” konflikt opět více rozhořelo.

2) Turecko provokuje Řecko “výzkumem mořského dna” u hranic výsostných vod obou zemí, kdy oba státy do dané oblasti poslaly značné množství bitevních lodí. To samé Turecko následně odmítlo dohodu Řecka a Egypta (zase oni) o jejich vzájemných námořních hranicích.

3) Na hranicích Číny a Indie se rozhořel konflikt, při kterém zahynulo několik indických pohraničníků.

4) Arménie si to vojensky rozdala s Ázerbájdžánem, kdy při daném konfliktu zemřel i generál druhé zmiňované země.

5) V Libanonu vybouchl sklad plný ledku, který srovnal se zemí část hlavního města. Po následných protivládních protestech padla vláda (copak asi bylo cílem exploze?).

6) Po volbách v Bělorusku se rozhořely nepokoje, které se “znepokojením” sleduje celý svět.

Do toho si přidejte informační “pandemii” C19 (a zadlužení celého světa) a nepokoje v USA s cílem svrhnout Trumpa a naskýtá se nám dokonalý pohled na dnešní svět.

Prakticky všechny konflikty výše nejsou nové, ale v “zakonzervované” podobě existují roky, bublaly pod povrchem, protože zde nebyl nikdo, kdo by je zdrojově, informačně (udělal jim reklamu) a personálně vybavil a opět “oživil”. Neokoni, neboli US státní elita , proti které válčí Trump, dělá vše proto, aby zůstala Hegemonem a tak “musí” každému potenciálnímu soupeři způsobit problém, který odvede jeho pozornost od boje s jejich řídícími strukturami.

Všimněte si toho:
Libye je problémem prakticky všech, protože je tato země hrází proti migraci, Arménie vs Azerbajdžán je problém způsobený na ruském “dvorku”, Bělorusko ani nemluvě a postavit proti nastupujícímu Hegemonu, tedy Číně, Indii je také z hlediska řízení výborný počin.

Chcípající kobyla prostě nejvíce kope a čím je zoufalejší, tak tím jsou zoufalejší i její činy. A nebezpečnější.
A bezohlednější. A sebevražednější.

Zoufalství US státních elit dokonale ukazuje fakt, že “majdan” zkouší poprvé rozjet i u sebe doma a používají k tomu naprosto stejné metody, které použily kdekoliv jinde a je jedno jestli to byla “naše” sametovka, převrat v Libyi, Arabské jaro, pokus o majdan ve Venezuele a nebo ten skutečný Majdan na Ukrajině.

Stále stejné modus operandi maskované za “spontánní protivládní” akce rozhořčených občanů.

Bejrút

Výbuch ledku způsobil v Libanonu naprostou katastrofu.

Pokud by k výbuchu došlo “náhodou” (nic takového neexistuje, protože vše je v tomto Vesmíru někým/něčím řízeno), tak to byla rána přímo za “všechny prachy”. Většina médií psala hlavně o osudech lidí a budov, ale již méně o tom, že ten výbuch zničil 85% zásob libanonského obilí a zničil kompletně infrastrukturu přístavu, přes které se do země dostává 60% dovozního zboží.

Pokud chcete zničit zemi, doslova ji srazit na kolena a to bez sebemenší možnosti, že by se mohla vzpamatovat, tak ji zamezte přístup k základním potravinám a k možnosti je rychle získat a pak jim tam udělejte protivládní demonstrace, které jejich řídícím orgánům vezmou šanci aspoň nějak snížit krizovost situace. Daná země je pak vydána na pospas těm, koho určí globální řízení.

Dva dny po výbuchu se ještě veškerá média dohadovala o tom, co se tam vlastně stalo, co zapříčinilo daný výbuch, čemuž ani nepřidal Trump se svým prvotním výrokem o “útoku” a přesto v tu dobu již do země přijel prezident Macron, aby se “porozhlédl” (byť “nikdo” nevěděl co se stalo a jestli tam něco nehrozí, což byla samozřejmě zase jen hra ve hře).

Proč právě Francouz? Protože Libanon jim kdysi patřil a proto, že dle původního plánu měla být Západní Evropa islamizována a tak je celkem jedno, jestli do této postižené země přijel prezident Francie a ne třeba íránský ajatolláh (který na řešení podobných situací zatím nemá). V tomto případě je to totiž prakticky totéž. Libanon jako státní zřízení přestal existovat.

Jak málo stačí dostat se do podrůčí protektora, že? Stačí jedna pořádná rána.

Minsk

Po roce 89 bylo u nás z řídících funkcí států odstraněno mnoho tzv. “starých struktur”, tedy lidí, co se podíleli na chodu ČSSR v době existence Sovětského svazu. V jedné zemi ovšem k této obměně za jiné, prozápadní loutky, nedošlo. Bylo to Bělorusko.

V čele země zůstal sociopat se “znalostmi” poplatnými tak době Brežněva, který se nepřidal na stranu trockistů ala Gorbačov, ale korunoval se do role takového malého, posledního diktátůrka, který se snaží lavírovat mezi všemi aniž by si dokázal uvědomit, kde je jeho místo v potravním řetězci a že je tolerován globálním a nadnárodním řízením jen proto, že by se mohl hodit jako nástroj proti Rusku. Vždy když Západ potřeboval, tak diktátůrek okamžitě přiběhl s historkou o ruské agresi, vměšování, ovlivňování, násilných pokusech o začlenění Běloruska pod RF apod. propagandou.

Tím si vždy udělal oko na Západě a pokusil se tím snížit ceny za ropu a naopak zvýšit finanční injekce z Ruska.
Zmetek každým coulem.

Jeho “protivnice” je oproti tomu naprosto příkladná loutka. Jak to mohu vědět s naprostou jistotou? Zkuste kandidovat a to bez jakékoliv politické minulosti, na prezidenta země. Nemáte totiž okolo sebe žádnou klanově-korporativní skupinu (např. polit. stranu či nějaké její křídlo, vlivného oligarchu/oligarchy, korporace apod.) a tak šanci vůbec kandidovat nemáte.

To naopak ta klanově-korporativní skupina si vybere vás, připraví vás a nainstaluje na kandidátku – podívejte na p-rezidentku Slovenska. Udělá to proto, abyste jim žvanili do díla? Ne, vyberou vás právě proto, že nemáte ty zkušenosti a budete tudíž tvární dle jejich potřeb. Historka o tom, že “nikdo jiný není, tak jsem se toho chopila já, protože manžel je politický vězeň” je nádherně romantický příběh pro dav a média.

Proč Lukašenkovi přislíbil pomoc Putin, když se od něj vždy dočkal jen nějaké podpásovky, jako naposledy, když obvinil RF, že se pomocí členů žoldnéřské Vagnerovy armády pokouší o jakýsi puč? 
http://leva-net.webnode.cz/…/analyza-operace-zadrzeni-rusk…/ 
Protože pokud se osoby, které se tam snaží rozpoutat majdan dostanou k moci (nemyslím tím jejich loutky), tak bude mít RF za humny velmi velký problém a to nesmí dopustit.

V Bělorusku se koná pokus o majdan a zrovna ve stejnou dobu si část zemí, které mají patřit pod Iniciativu Trojmoří (což je “polský” projekt jak ze sebe a bývalého Rakousko-Uherska udělat jateční maso proti RF ve prospěch páníčků za mořem) objede pan Pompeo z USA. Náhoda? Všimli jste si toho, že u nás zrovna 2x neuspěl a že mu Babiš diplomatickým způsobem ukázala prostředník? Pompeo chtěl totiž vyřadit z tendru na dostavbu Dukovan Rusko a z 5G sítí zase Čínu, leč se nezadařilo. 
https://www.novinky.cz/…/nic-jsme-usa-neslibili-vzkazal-bab…

C19 – Jak se opravdu chová a jak moc je to nebezpečná nemoc?

Je na to kupodivu velmi jednoduchá odpověď. Abychom věděli jak se skutečně chová, tak musíme najít takovou zemi, která neměla politický důvod držet s ostatními státy světa basu a hrát tuto hru, která není ničím jiným, než nástrojem řízení na přeformátování prakticky všech mezinárodních vztahů na planetě.

Švédsko např. neudělalo skoro žádná opatření, ale hlásí děsivé výsledky a dokonce tam dochází k vyšetřování přístupu k nemoci, ale můžeme jejich statistiky brát vážně, když je to země, která si nechává devastovat zemi umělou migrací a kde zuří válka gangů? Ne, vedení této země je ovládáno neomarxistickými šílenci a o nějaké jejich “samostatnosti” si můžeme nechat pouze zdát. 
https://www.novinky.cz/…/svedsky-premier-naridil-vysetrovan…

Mnohem větší vypovídací hodnotu bude mít Bělorusko. Proč?
1) Neudělali tam vůbec žádná opatření proti šíření C19. Prostě žádná, takže můžeme sledovat, jak se virus přirozeně šíří.

2) Pokud by jim tam kolabovalo zdravotnictví a lidé umírali po stovkách, tak by to použila dnešní pro-majdanovská propaganda jako neúspěch diktátora!!!

3) Lukašenko se tak shlédl ve vlastní velikosti, že zcela odmítá jakékoliv vnější řízení, byť nechápe že mu do teď bylo pouze umožněno vládnout, protože s takovým šaškem mohli již dávno skoncovat, pokud by jej nepotřebovali proti Rusku. On s politiky ostatních zemí tu hru prostě nehrál. A právě proto můžeme v jeho zemi vidět mnohem reálnější pohled na danou nemoc, než kdekoliv jinde.

U nich se nepřipočítávali k mrtvým lidé co zemřeli s covidem 19, ale opravdu na něj. U nich se nefalšovaly statistiky ani směrem nahoru a ani dolů, protože nic z toho nebylo a není v jeho zájmu. 
https://www.novinky.cz/…/belorusko-neprijalo-zadna-opatreni…

Tato akce má pro Lukašenka jeden dopad, který neodhadl.

18.7. jsem napsal, že se “pandemie C19” opět “rozjela” znovu na třech místech – Hong Kongu, USA a Izraeli, tedy přesně na těch místech, kde mělo a má nejvíce lidí důvod vyjít do ulic. Na základě tedy této “pandemie” bylo jakékoliv shromažďování lidí zakázáno a bylo “po problému”. Lukašenko ovšem celou dobu tvrdí, že žádná skutečná pandemie a dokonce ani epidemie neexistuje, takže tento chytrý nástroj na potlačení demonstrací použít nemůže.

A Putin? Ten raději pomůže šaškovi co jej vždy zradí, než aby si k hranicím pustil ďábly co vytvoří nový problém ala Ukrajina, sotva ten šašek padne.

No vidíte. A než jsem to dopsal, tak padla vláda v Mali, v zemi, kde se angažuje i “naše” udatná armáda a v Sýrii byl zabit ruský generálmajor. Neokoni se prostě nevzdávají.

Autor: Petr Novák
NWOO
https://bit.ly/3aPnlyC

sdíletj na