politika

Konference o dělení Ruska po vítězné válce svolána do Bruselu na 31. ledna! Následník Habsburg na ní bude mít svého zástupce, a budete se divit, kdo to bude! EU se rozpadne, doufejme, dřív, než přiletí ruské rakety!

Na 31. ledna 2023 je od 09.30 svolaná do sálu Spaak 5B1 Europarlamentu velká konference o konečném rozdělení Ruska, které bude provedeno po vítězství ve válce!

1 1

Ve zvacím textu na konferenci konanou pod záštitou EU se píše: Je naivní si myslet, že Ruská federace po konečné porážce zůstane ve stejném ústavním a územním rámci. Nikdy v historii se nestalo, aby takto centralizovaná říše, podmaňující si tolik národů, zůstala po porážce v klíčové válce nezměněna….Rozbití Ruské federace přinese nezpochybnitelné výhody Evropě i Střední Asii v oblasti bezpečnosti, včetně energetické bezpečnosti, a ekonomiky! …Uvnitř Ruské federace mohou vzniknout nové prozápadní státy, které posílí stabilitu v několika regionech Evropy a Eurasie. Nejsou žádné takové věci jako ruský plyn, ropa, hliník, uhlí, uran, diamanty, obilí, lesy, zlato atd. Všechny tyto zdroje jsou tatarské, baškirské, sibiřské, karelské, oiratské, čerkesské, burjatské, sachské, uralské, Kubanské, Nogaiské atd.  Evropský parlament a mnoho dalších parlamentů po celém světě označilo Ruskou federaci za teroristický stát. Takové uznání má určité důsledky. Tato teroristická organizace, i když ji mnozí považují za impérium, by měla být zrušena! Představitele více než 20 národů Ruské federace, se sejdou v Bruselu v Evropském parlamentu, aby projednal vyhlídky na dekolonizaci a deimperializaci Ruské federace. Připojte se k této důležité diskusi, více informací najdete na webu skupiny ECR .

Členové skupiny ECR, která konferenci svolala jsou za Česko – Petr Fiala (ODS, předseda vlády), za Slovensko – Richard Sulík (SaS, do 13. září 2022 místopředseda vlády Slovenska.)

Pro Čechy bude jistě zajímavé, že v 16.30 na konferenci o rozdělování Ruska a jeho přírodního bohatství vystoupí s proslovem Rainhard Kloucek (foto dole), který je v Panevropské Unii zástupcem tzv. prezidenta Karla von Habsburg! K Panevropské unii má blízko i předseda ODS, která je součásti strany ECR! Pokud se podíváte na tento odkaz, zjistíte s kolika “zajímavými” významnými Čechy a Slováky je Rainhard Kloucek přátelí.

2

Foto: Rainhard Kloucek, zástupce (KASSIER UND GENERALSEKRETÄR) prezidenta Panevropské unie Karla von Habsburg, (moc pěkné fotečky zde) který vystoupí v 16.30 s proslovem na konferenci o rozdělení Ruska jeho přírodního bohatství, konané pod záštitou koalice evropský stran ECR (třeba ODS a SaS), a EU v Bruselu 31.1.  K Panevropské Unii měl vždy blízko i Petr Fiala, Jiří Kobza (Okamura, SPD) ho za to nazval Sluha Calergiho Panevropy a v tomto článku popsal historickou spřízněnost Petra Fialy s Panevropskou unií, jejíž byl nejvyšším členem! (Fotky Petra Fialy s Habsburkem)

3

Kdo se nepoučí z historie, je odsouzen ji opakovat – je moje oblíbené rčení. 28. července 1914 vyhlásil Franz-Josef I Habsburský První světovou válku, protože Srbsko se nechtělo nechat rozdělit, a Rusko mu přišlo na pomoc! 31. ledna 2023, bude zástupce Karla von Habsburg, vnuka posledního rakousko-uherského císaře Karla I,  Rainhard Kloucek promlouvat v Europarlamentu o tom, jak a mezi koho je třeba rozdělit Rusko, po té co bude poraženo ve vítězné válce! To nemůže skončit jinak než III. světovou jadernou válkou! Protože Rusové se nenechají rozdělit, stejně jako se nenechali zotročit! EU dopadne stejně jako Rakousko-Uhersko – rozpadne se, doufejme, že dřív, než přiletí ruské rakety!

Navíc celá tato konference nažene Rusku otevřené spojence Čínu, Indii, řadu Afrických i Arabských zemí, protože jejich vlády ihned pochopí, že po rozdělení Ruska by přišlo na řadu rozdělení jejich zemí – i ony jsou, jako Rusko, tvořeny mnoha národy, a podle zvacího textu na konferenci, nemají Indie, Čína, Nigérie a řada dalších zemí nárok na suroviny a zdroje ukryté na svém území, ale nárok mají různé národy, které na těchto územích žijí a jsou součástí jejich států. I tam by tedy po rozdělení Ruska mohly vzniknout nové samostatné prozápadní státy, které mají hlavně sloužit zajištění potřeb Evropy! Putin se musí v Kremlu smát, až se zdi třesou. Tahle konference je stejný dar Rusku, jako když Hitler vyhlásil válku USA, a urychlil tak vstup USA do války v Evropě, a svoji porážku! Fiala musí být úplný blázen, když nechá ODS, aby tuhle politiku podporovala!

AUTOR: Michael Svatoš

zdroj : cz24.news

sdílet na

122 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Markýza
28. 1. 2023 15:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem tu na tom světě už poměrně dlouho. Ale nikdy by mě nenapadlo, jakých výšin může dosáhnout debilita……

sizok
28. 1. 2023 16:03
Odpovědět  Markýza

Až na dno, už jsem jednou psal, až na samotné dno musí
národ padnout, aby se hodnotový systém zase narovnal.
Vždy jsem se divil, jak mohl hitler zblbnout celý národ. Jak se mu
to podařilo? Teď už to vím. Jsme naprosto stejní jako oni.
Ale dnes již právo přežít mít nebudeme. Chceme jít na jatka,
tak nám to dopřejí.

Pavel K
28. 1. 2023 17:01
Odpovědět  sizok

Tak ono tomu zřejmě nebylo ani v minulosti. Že už jsme tu prý šestá civilizace jsem někde četl. Třeba ta sedmá bude konečně štastná.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
28. 1. 2023 19:33
Odpovědět  Pavel K

Jmenovče nebude,dokud bude existovat “bývalé” britské impérium a USA nebude ve světě mír!!! Anglosasové se nikdy nevzdají svého parazitického způsobu života a snahy podmanit si a vykořisťovat své okolí!Tato rasa je čisté zlo ve své nejhorší podobě!!!V novodobé historii se dá říci,že většinu válek vyprovokovala tato rasa!

Pavel K
29. 1. 2023 08:10
Odpovědět  Pavel

Tak!! Je třeba s nimi přestat pbchodovat dodávat jim suroviny a nechat je vychcípat v zájmu Slovanského lidu. Jak píšete je to zlo a proč si ho tedy vydržovat.

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 09:55
Odpovědět  Pavel

Je to přesně tak, ale nejhorší je, že tím jedem nakazili i ty rozumnější a slušnější. Degenerace Evropy dosáhla vrcholu a máme se na co těšit, protože momentálně není brzda této degenerace a zla. Zde přijde obrovský pád životní úrovně, ale společnost otroků se nevzbouří, protože bude již na otroctví zvyklá. A ti, kteří se vzbouří, asi si dovedete představit co s nimi provedou. Jestli je o pár desítek škůdců zemských více nebo méně již nehraje takovou roli, když jako celek je společnost morálně rozložená a zkažená. Můj pocit je, že jsme byli svědky poslední volby presidenta, protože za těch pár roků již tuto zemi nepoznáme. A Rusům doporučuji, aby se drželi dál od této zdegenerované Evropy, protože jak se to říká, jedno červivé jablko dokáže nakazit téměř celé své okolí. Se svojí moudrostí to ale oni musí vědět. Když si taková Nullandová pochvaluje jak je dobré, že z Nord Streamu je šrot, ptáte se, co za swině to tady v západním světě řídí. Nu, nelze se divit, my všichni normální lidé jsme pro tato zdegenerovaná božstva jak si říkají pouhý odpad. Takže mi to nedá, abych všem příznivcům této plutokracie nepopřál krásný život s těmito svými vládci jediné pravdy.

zuza
29. 1. 2023 12:53
Odpovědět  Pavel

nebojte sa, už dlho existovať nebude ani britská ríša ani hnUSAkovo v tej podobe, ako dnes. O pár rokov v Británii prečíslia imigranti v mladšom a strednom veku pôvodné obyvateľstvo. Na starých nezáleží, na tých tam kašlú aj dnes – viď každoročne počet ľudí, čo umrie od zimy v svojich domoch. A tí imigranti budú moslimského vierovyznania, ale dosť ich je aj hinduistov. Keď vyzabíjajú ateistov a kresťanov, začnú sa žrať hinduisti a moslimovia medzi sebou. A keď moslimovia vyzabíjajú hinduistov, začnú sa medzi sebou zabíjať sunniti a šííti. A v hnUSAkove keď nebudú môcť vyžierať 3/4 sveta, tak padne na hubu. Bude tam občianska vojna.

Albi
28. 1. 2023 16:26
Odpovědět  Markýza

A je to tady – přetiskl Aeronet, Snad to tady někdo, kdo sleduje zahraniční tisk ruský či západní, uvede na správnou = uvěřitelnou míru.

Markýza
28. 1. 2023 16:59
Odpovědět  Albi

To by bylo fajn. Pouhým rozumovým posouzením se to už dávno nedá poznat.

28. 1. 2023 18:06
Odpovědět  Albi

Nojo, ale co je tady? A co přetiskl? Nějak nevím, co myslíš.

Albi
28. 1. 2023 21:56

I miastr tesař se někdy utne.. MAP 19. 1. uveřejnil analýzu.
https://www.michalapetr.co/map-1572-putinova-nejtajnejsi-operace-prekonala-vse-co-dosud-predvedl-ted-je-uz-pripraven-uderit-a-zvitezit/
Já ty “stopy”, kterými podložil svou analýzu nepochopila, proto se mi zdála podivná, ale nejsem analytička, tak jsem sem dala jen odkaz k diskuzi a dál se tím nezabývala.
Ovšem pak jsem si přečetla “politruka” a z jeho vysvětlení se ukázalo, že to byla vlastně sabotáž Putina, nůž do zad a pravděpodobně i příprava na plánovaný převrat a zbavení se ho. A Aeronet celou tu analýzu přetiskl. No – byla to ne-li bomba, tedy aspoň dělobuch.

Tohle mi připadá podobné. Rusko ještě neprohrálo a politici se skřípěníím zubů tu situaci musejí znát.
A mezi námi – když z ruského národa odečteme emigranty a “zlatou mládež”, pak co se týká skutečných vlastenců, troufnu si tvrdit, že Putinova slova “Takový svět, ve kterém nebude Rusko, je nám k ničemu” vezmou velmi vážně. Nepředstavitelně vážně a zvolí raději smrt, než život bez Ruska.
Na rozdíl od mnoha Čechů, uvažujících o emigraci ještě než u nás padl první výstřel.

Jan
29. 1. 2023 08:53
Odpovědět  Albi

Odkaz je blokovan.

Boomer
29. 1. 2023 10:20
Odpovědět  Jan

..tož zkuste tohle:

https://1url.cz/irg0o

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
29. 1. 2023 10:18
Odpovědět  Albi

..Putin je člověk vyrostlý v podmínkách KGB, byl nasazen na hrotu v Německu, tudíž ví, co to je ” hrát dojí trojí hru a o čtvrtou se snažit..”
A v aikidó je osvědčeným principem využití energie protivníkova útoku v jeho neprospěch..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
29. 1. 2023 13:42
Odpovědět  Boomer

Proč se asi tak zúčastnil Davoských fórů, žejo.

Boomer
29. 1. 2023 14:22

.. i tak lze získat mnoho důležitých informací. V kuloárech se toho dozví jeho lidé nejvíc. A nemusí to být jen lidi z jeho doprovodu, špion kam se podíváte..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdena
28. 1. 2023 19:33
Odpovědět  Albi

a co ??? nebyl by odkaz ?

Albi
28. 1. 2023 22:00
Odpovědět  zdena

Žádný odkaz nemám a mimo tu odkázanou analýzu jsem nikde nic nenašla. Což neznamená, že někdo něco podobného nenapsal. I tady na pokecu je ten článek přetištěná analýza MAP.
Ne že bych jiným analýzám z dílny MAP nevěřila, ale téhle nějak ne. Ale netvrdím, že to tak není.

29. 1. 2023 14:13
Odpovědět  Albi

No vidíš. A já se zase po jejím přečtení rozjásal, že Svatoš potvrzuje moje dlouhodobé (přinejmenším od “ústupu” od Kyjeva a stažení vojsk za Dněpr mi to jen potvrdilo) tušení – především pak body 1, 3, 4, 5 a 6 -, a že tudíž nejsem konspirativní de-bil. Ono to totiž všechno do sebe zapadá až (pro nás) neradost pohledět.
Hm… Akorát že jsem se s tím útokem, jak jsem loni šamanil, seknul o rok. Holt jsem nevzal v potaz, že napřed se musí Gosudar vypořádat s vnitřním nepřítelem; nevěděl jsem, jak až dalece je jím Rusko prolezlé, ani že zbrojní průmysl neměla RF pod kontrolou. Když už jsem u toho. Politruka už delší dobu podezírám, že připravuje ruské informační pole pro čistky – všimni si, jak v tomto směru poslední dobou přitvrdil.
Zkrátka už od začátku specoperace si myslím, že celá specoperace
není ničím jiným, než přípravnou fází na denacifikaci – později k tomu Putin ještě přidal deamerikanizaci – Evropy. Takže tak.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
29. 1. 2023 23:37

Uznácvám, že na om něco je, ale nerozumím, hlavně bodu 1 k té ruské naftě, dodávané přes Bulharsko Ukrajině.
Sám Svatoš klade otázku:
“Proč, ale Putin potřeboval, aby se ukrajinská armáda nezhroutila už v létě 2022?”
a odpověď na ní ani nenaznačil

Vždyť v tom není žádná logika. A stálo to životy jeho vojáků. To mi k Putinovi nějak nepasuje.

A ani ta dnešní analýza mi nedává smysl – vždyť není jediná indicie, která by naznačovala možnou porážku Ruska a oni už porcují území?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
30. 1. 2023 16:14
Odpovědět  Albi

.. kdyby se ukrajinská armáda zhroutila už v létě 2022, “získalo” by Rusko území plné zbraní a lidí ochotných a schopných je používat v partyzánské válce. A tím by samo sebe zavázalo absolvovat na Ukrajině znovu to, čím už jednou prošlo od konce II. světové války až do přelomu padesátých a šedesátých let, než se jim podařilo rozbít poslední oddíly UPA.

Dobytí území je pouze první fází, mnohdy snadnější než ta druhá.. a tou je udržení a stabilizace dobytého.

30. 1. 2023 16:53
Odpovědět  Albi

“Proč, ale Putin potřeboval, aby se ukrajinská armáda nezhroutila už v létě 2022?”
“Návodná otázka!” ročílil by se Pery Mason a vznesl by námitku.
“Zamítá se! Svědku, odpovězte!” vyzval by mě sudí a já bych byl nucen odpovědět:
“Specoperace je od samého počátku pouze zastíracím manévrem, Vaše ctihodnosti. Skutečným strategickým cílem Putina a spol. není denacifikace Ukrajiny, ale denacifakace a deamerikanizace Evropy. Aby však mohli Putin a spol. své poslání dovést do konce, k tomu bylo nutné napřed Evropu+USA odzbrojit. A právě k tomuto účelu posloužila specoperace.”
“Máte k tomu nějaký důvod, že jste použil minulý čas?”
“Ano Vaše ctihodnosti. Specoperace jako taková je už u konce. Svůj účel splnila. Pokud by se však ukrajinská armáda zhroutila už v létě 2022, problém bezpečnosti nejen Ruska, nejen Eurasie, ale celého světa, by to pouze odsunulo do budoucnosti na další generace.”
“Mohl byste to upřesnit?”

30. 1. 2023 16:53

“Evropa+USA by měly neztenčené zásoby zbraní, k tomu by se, po rychlém vítězství Ruska, anglosionisté a spol. vyděsili a rozjeli by další zbrojní programy, zprovoznili staré a zbudovali nové zbrojovky atd. atd. A po celou tu dobu by rozsévali nesváry a války kde jen by si to mohli dovolit, kořistnili by a vysávali svět a připravovali by se na rozhodný úder. Jenže je to i náš svět! Svět všech lidí!
Do současnosti zaplatilo Rusko životy plus minus 45 000 vojáků. Pokud by však RF zvítězila již v létě, pak by to ze svrchu uvedených příčin zaplatili v budoucnosti životem ne desítky tisíc, ale desítky, spíše však stovky milionů lidí Vaše ctihodnosti. Miliony vojáků a miliony civilních obětí.
Ve Vlastenecké válce zaplatilo Rusko za osvobození Evropy deseti milony vojáků a patnácti miliony civilních obětí, plus svým hospodářstvím, a požaduje za to jediné – svou bezpečnost.

USA zaplatily za vítězství životy čtyři sta sedmi tisíci vojáků a jedenácti tisíci civilních obětí, přečemž se na válce, kdy dodávaly oběma stranám konfliktu neuvěřitelně napakovaly, a požadují za to nadvládu nad celým světem.

30. 1. 2023 16:54

Někdo už musí anglosionisty a spol. zarazit Vaše ctihodnosti. Proto Rusko nemohlo dopustit zhroucení ukrajinské armády už v létě 2022 – kdy jsem ho, přiznávám se, sám očekával s tím, že pak RF začne diktovat NATO+USA své podmínky zajištění bezpečnosti, na což NATO+USA nepřistoupí a RF, posílená vítězstvím, přikročí k denacifikaci Evropy. Což by nejen ji, ale i EU, vzhledem ke stále silně vyzbrojenému USA+NATO nepříteli, stálo nezměrně více životů než v případě nevítězství v létě 2022 Vaše ctihodnosti.”

Takže tak. K tomu porcování území – nic jiného, než psychotrik nasměrovaný na vovce Eurosajuzu. Je třeba ukázat de-bilům jak jsme silní a že prohra Ruska je už hotovou věcí. Akorát je k tomu třeba… no přece váš majetek a vaše životy, bl-boučké vovce.
Vždyť si všimni té synergie zla za oponou Velkého resetu. Zvyšování daní a daně na co si jen vzpomeneš, přípravy důchodové reformy, příprava vovcí na mobilizaci, ekonomická mobilizace, další mutace covidu na obzoru atd. atd.

30. 1. 2023 16:55

Nyslím, že Pentagram na porážku Ruska nevěří – leč věří tomu, že ho oslabí a že, pokud se jim nepovede Gosudara odstaranit, nakonec jednání: Tady pocaď je to mý – zotročnený Eurosajuz pod diktátem Pentagramu – a tady vocď je to tvý – od zplundrovaného Banderstánu na východ. A že jim to Gosudar odkejve. A v takto získaném mezičase vysávání vazalů – zřejmě už v digitálním světě -, čilé zbrojení a příprava na další útok.
Co se týká brusele, je důležitý asi jako Fialovo předsednictví v Eurosajuzu. Jen korupční nástroj Pentagramu a nic víc. Možná jsem vedle, možná ne. Těžko říct. Zatím mi to ale do sebe zapadá.
Zkrátka, dle mého bude válka, Albi. A to v brzké době. Možná zítra, možná za týden, dle mého nejpozději do května. Pro nás by bylo nejlépe co nejdříve. Putin a spol. si nemůžou dovolit čekat až USA+NATO rozjedou zbrojní výrobu a začnou valit zbraně a vojáky do Banderstánu. Takže tak.
P.S. Já se tomu doteď vyhýbal, napsat co si myslím takhle na plnou hubu, jenže teď už je válka za dveřmi – NATO+USA jsou, až na atomzbraně, takřka odzbrojeni. Den dé je proto na spadnutí. V tomto týdnu to musím říct dětem – ať vědí, pokud to sami netuší.
Nechce se mi do toho.

30. 1. 2023 16:55

Přečti si toto – aspoň poslední dva odstavce. Je to z r. 2015.

https://deliandiver.org/2015/04/bod-obratu.html?bamp-skip-redirect=1&pdf=9577

a potom toto. Lépe to ozřejmí co se kolem nás vlastně děje.

https://www.voltairenet.org/article215852.html

Evžen
28. 1. 2023 17:25
Odpovědět  Markýza

Konečně je jasné proč USA a satelit EU vyprovokovali tuto válku za cenu životu
Ukrajinců a Rusů! USA a EU podporovali fašismus na UK a je dnes je již jasné že chtějí porcovat medvěda!Tito neuskuteční farizejové kteří staletí drancovali svět dnes by chtěli aby se území které patří Rusku staletí mu ho odebrat! Když je USA tak spravedlivé tak ať vrátí celý Jih USA Mexiku!

Markýza
28. 1. 2023 18:36
Odpovědět  Evžen

Tak to bylo jasné od začátku: když končil Jelcin, bylo těsně před porcováním – tákováhle hromada “obchodních” smluv,(myslím, že většinou s Amíky) těsně před podpisem. Ruští oligarchové rozprodávali ruské národní bohatství. Jenže Jelcin v posledním záchvatu příčetnosti vytáhl do sedla Putina – no a jedna z prvních věcí, co on udělal byla, že skočil oligarchům po krku. Některé zavřel, některé uplatil, jiné vyhnal na západ a s dalšími uzavřel nějaké mafiánské dohodičky.
A smlouvy hodil do kamen.
A teď si to představte – tihle Amíci měli pomalu celé Rusko v pazourech. Putin jim to sebral prakticky pod rypákem. Já si tehdy říkala, jak tohle dopadne – no, a teď to tu máme.

29. 1. 2023 14:25
Odpovědět  Markýza

Mě by celkem zajímalo, kdo Jelcina k tomu návalu příčetnosti ovlivnil. Nevěřím, že to vzešlo z jeho vychlastané palice. Popravdě si myslím, že za tím bylo to, čemu pracovně říkám “Putin a spol.” Správně by to mělo být “Putin a jeho dobře utajené spol.” Ke kterému ze zjevných osobností dle mého patří pouze Lavrov.
Představa návalu příčetnosti, stejně jako představa náhodného výběru, mi ve lbi tak skřípe, až se mi z toho narovnávají mozkové závity.

Markýza
29. 1. 2023 18:36

To se asi nedovíme. Může klidně být, jak říkáte a může klidně být, že dostal nefalšovaný záchvat příčetnosti – i to se stává. Na náhodný výběr bych nevsadila ani šesták.
Každopádně musel někdo moc dobře vědět, po čem to sáhl: vzpomeňte si – do Kremlu naklusalo takový okatý podivný ucho, rukávy u saka tomu byly dlouhý, lejstra mu padaly – kdo měl tušit? Tedy, já tušila, jen jsem nevěděla co. Pamatuju si, jak jsem na tohle zjeveníčko čuměla a říkala jsem si, že v tom dříme pořádná síla – jen jsem tehdy netušila, co on s ní.
Jak oni teď všude montují ty své mobilní jaderné elektrárničky, tak to se asi inspirovali u svého presidenta 😎

29. 1. 2023 19:50
Odpovědět  Markýza

To mě na tom právě tak žere. Že zatáhnu roletu a plno věcí se nedozvím. I když kdo ví? Třeba dozvím, akorát že už nějaké jiné dimenzi.

Markýza
30. 1. 2023 15:06

:-)) Tak to jste mě rozesmál: taky se budu snažit vydržet co nejdéle, abych viděla

František Rýpal
28. 1. 2023 18:49
Odpovědět  Evžen

A zbytek Čerokézům, Šošonům,Irokézům,Apačům, Komančům atd.

Jan
29. 1. 2023 08:58
Odpovědět  Evžen

To bylo ucelem Majdanu, ktery zorganizovali Anglosasove. Predem pripravene sankce na Rusko, vylouceni odevsad jako to delali se Zidy, to delaji s Rusy. My bohuzel k te zapadni pakazi patrime taky. Jenom s ti rozdilem, ze tu hru financujeme sice taky, ale nase vojaky podlidi tam nechaji spalit namisto Zapadoevropanu. Soros jim to uz navrhnul. Sam sice pochazi z Madarska, ale je Zid a ti nemaji vlast.

Pedro
28. 1. 2023 19:20
Odpovědět  Markýza

Střídačka

IMG-20230128-WA0018.jpg
Pavel K
28. 1. 2023 19:25
Odpovědět  Pedro

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Pedro
28. 1. 2023 21:28
Odpovědět  Markýza

Medvěd letec

60218da829f03ebaa2c0a20ac6dbdfaf6d89f1aed3878aeb7cdb0064d00205bb.jpg
Pedro
28. 1. 2023 21:29
Odpovědět  Pedro

Mexický záliv :-))))))

sergej
28. 1. 2023 22:27
Odpovědět  Markýza
josef
29. 1. 2023 08:32
Odpovědět  Markýza

Ten zástupce Habsburgů vypadá také jako silně retardovaný diky příbuzenské plemenitbě. Holt várna k vráně sedá, rovný rovného si hledá. A křísení Rakouska-Uherska … ?
No a o dělení kůže ještě neuloveného medvěda už se tady psalo. Ale bacha. Tenhle má řádně nabroušené drápy a je děsně na… co napsat, aby to zas nebyla sprosťárna. No doplňte si to sami.

Jan
29. 1. 2023 08:50
Odpovědět  Markýza

Narodil jsem se do 2. svetove valky. Ve snu by mne nenapadlo, ze mozna zaziju i tu 3. svetovou.

Markýza
29. 1. 2023 09:04
Odpovědět  Markýza

Tak děcka, musím vás poveselit – koukejte, co jsem našla! Jelikož se to odehrává v Saském Švýcarsku předpokládám, že se tamní obyvatelstvo kapánek nakazilo českým smyslem pro srandu.
Hurá!
https://cz24.news/video-vinnetou-zada-o-azyl-v-sasku-nemecky-mainstream-je-silne-pobouren-karnevalovou-zabavou/

josef
29. 1. 2023 18:46
Odpovědět  Markýza

To prostě nemá chybu! Oni tam žili Slované a kapka slovanské krve někdy dělá zázraky. Jinak Markýzo, již jste vychechtala asi sedm kamarádů. DÍK!

Markýza
29. 1. 2023 19:15
Odpovědět  josef

Velice rádo se stalo!

Jiří Janda
29. 1. 2023 10:12
Odpovědět  Markýza

Debilita je v genech člověka. Vždyť člověk bojuje sám proti sobě jako kretén po staletí. Zvířata zabíjí kvůli potravě. Debilní člověk kvůli kravinám, proto radši doma pět psů než jednoho kreténa a válka určitě bude, lidé jsou nepoučitelní.

Boomer
29. 1. 2023 10:47
Odpovědět  Jiří Janda

..domnělá debilita je ve skutečnosti jen civilizační nátěr na zvířeti, zvaném člověk. To v reálu poznáme až bude hodně zle..

Pijack
28. 1. 2023 15:53
Ohodnotit příspěvek :
     

To vypasené prase na fotce by se dobře vyjímalo na háku a pod ním lavor na krev.

Gales
28. 1. 2023 18:03
Odpovědět  Pijack

To u nás v ulici byl taky jeden takovej.Jeho matka byla porodní bába a otec polskej šlechtic. Tak tenhle zametal ulice a nechal si říkat ,,pane Hrabě”.

zuza
28. 1. 2023 19:18
Odpovědět  Gales

ja som tiež poznala ženu, mama slúžka, otec gróf a chúďa dcéra bola trpazlíčka (neviem ako sa to oficiálne nazýva). Vraj pre zhýralosť v otcovom rode bolo viac takých dedičných porúch, rodičia ich obvykle odpratali do mníšskych rádov, aby neboli na očiach.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vopěnka
28. 1. 2023 16:01
Ohodnotit příspěvek :
     

No, kontrolovaný požár s minimalizací ztrát je asi fakt jediný způsob, jak obnovit lekci a s ní i mír. Zase na pár desetiletí.

Keller
28. 1. 2023 16:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Říká se tomu porcování medvěda, který ještě běhá po lese. Něco podobného již proběhlo loni, kdy si EU rozdělila Ukrajinu ohledně její poválečné obnovy. ČR má obnovovat Luhansko. V podstatě už můžeme začít.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
28. 1. 2023 16:19
Odpovědět  Keller

Myslím si, že plán je takový: Ukrajina vykrvácí, ale oslabí to Rusko a NATO ho pak dorazí. Tak naivní jsou ta hamburgerová prasata. Zapomínají na PERIMETER.

Albi
28. 1. 2023 16:30
Odpovědět  Pedro

K “PERIMETRU” – možná by bylo lepší slovo “nevěří”. Protože kdyby věděli, zapomenout by nešlo.

Markýza
28. 1. 2023 18:56
Odpovědět  Albi

Taky si říkám. Možná nakonec na ty mapy i koukají – ale nevěří 😎

Markýza
29. 1. 2023 18:41
Odpovědět  Markýza

Víte, co mě teď napadlo? Že každičký politik, který se chce pustit do jakéhokoli klání s Ruskem, by měl povinně absolvovat komplet celou cestu Bajkalskoamurskou magistrálou. Aby si ten perimetr ochutnal na vlastní kůži.

Autor
28. 1. 2023 20:47
Odpovědět  Pedro

Stejný plán byl pro Druhou světovou. Jen s tím “rozdílem”, že tehdy šlo o to, že vítěze rvačky mezi SSSR a Německem bylo v plánu rovněž “utilizovat”.
Jenom přesná strategie Stalina rozhodla již na počátku o konečném vítězství. Na “západě” nikdo nepočítal s tím, že Sovětský svaz dojde do Berlína a bude mít silnou a navíc již zkušenou armádu. Na kterou si pak Anglie, USA netroufli ani s podporou poražených Němců.

Boomer
29. 1. 2023 11:01
Odpovědět  Peter 008

.. domnívám se, že jejich válečnické nadšení zchladily dvě události: ruská tajná operace “První světlo” v roce 1949 a následující zkouška vodíkové bomby v roce 1953.
Odpálení objektu “Car bomba” 30.října 1961 už bylo jen posledním varováním..

Helena
28. 1. 2023 21:15
Odpovědět  Pedro

Ted má mafie obsazené všechny posty. 1. co Pávek udělá, že jmenuje Hladíka, aby mohla mafie sát prachy přes grýndýlbyznys, tam potečou mega prachy. Energetika a Hladíkovo penězovod-to bude vejvar. Ožebračí vovčany na kost – beztrestně- exekutoři dostanou neomezenou moc. Beztrestnost jim zaručí papaláši EU a USA a bakalomédia – za malou službičku – přenechají vydrancovanou čr amícké armádě, čecháčky pošlou na ukr. a až tam na ukr čecháčkové zhebnou, zůstanou tu jen ženský s dětma, ty oberou o všechno velmi snadno. Bude to velmi jednoduchý a krátký proces. Dnes naše republika zemřela.

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 10:37
Odpovědět  Helena

Paní Helenko, ony si ty generace nechci říci přímo hlupáčků, ale spíše nemyslících tvorečků asi plně zaslouží co přijde. A dávám vám za pravdu, bude to hodně tvrdý pád. Jsou to prostě nezralá a duševně prostá děcka, které nebylo problém zmáknout. Můj známý, kterého jsem zde již vzpomínal, o 20 roků starší, krom toho, že před mnoha lety tvrdil, že to tady hnědne a že má strach, že to zde bude spáleno také říkal, že tito mocní skončí až nebudou schopní uspokojit nároky mladých. A myslím, že mladým teď právě zvoní hrana. Nám už zazvonila, ale po prožitcích našeho života my již priority bytí vnímáme jinak. Co bych já dal za normální klidný život v míru a stejnou vřelost mezi lidmi jako v době mého dětství i když i tam se našli mrchy, ale bylo jich podstatně méně.

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 10:40
Odpovědět  Pavel z Moravy

Samozřejmě našly.

Velitel
28. 1. 2023 17:10
Odpovědět  Keller

Soudruzi si nevšimli, že je LLR součástí Ruské federace?

Jan
28. 1. 2023 20:29
Odpovědět  Keller

Tohle uz je absurdni tyjatr. Udelali si ucet sami bez hostinskeho. To budou koukat, jaky ucet jim udela!

PENNYS
28. 1. 2023 16:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Takových názoru a mocipánu by bylo….o rozdělování Ruska?????????????
RUSSIA NIKDY NEPŘISTOUPÍ NA ROZDĚLENÍ CO BY ZTOHO MĚLO RUSKO???

PROČ ??? NAOPAK OKRAJINA SE VYČISTÍ OD PLEVELE A CELÁ SE OPĚT SPOJÍ S RUSKEM!!!

ČESKÉ VOLBY JSEM ODHADL PŘEDEM “JSME VŠICI V RICI”.

Jan
28. 1. 2023 20:31
Odpovědět  PENNYS

Rusko uz porcuji po staleti. Jeho obyvatelstvo otevrene redukuji na 20 milionu. To vykladaji zejmena britska prasata Major a jini.

unor 2022
28. 1. 2023 16:28
Ohodnotit příspěvek :
     

To jako doopravdy?
Jednomu se ani nechce verit, ze takovy hlupak a nevzdelanec v historii muze byt na postu predsedy ceske vlady.
Je to jedinec na urovni manipulacniho robota stojiciho daleko v rade za kognitivnim.
I kdyz je vybaven nekterymi kolaborativnimi funkcemi orientovanymi smerem ‘do Nemec’.

Vaska
28. 1. 2023 16:54
Ohodnotit příspěvek :
     

volební podvod ??
https://t.me/absurdnisvet/42364?single

Pekos
28. 1. 2023 17:46
Odpovědět  Vaska

Člověče proberte se a zavčas se omluvte za Váš nesmyslný komentář. Uvědomte si konečně, že teprve nyní zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí na plné čáře. Třeba já už jsem prozřel a najednou vidím že premiér Fiala je slušný, sice drsňák, ale především, čestný člověk, stejně jako celá špičková vláda, složená z těch nejlepších expertů. Stejně tak náš nový president. Teď už vůbec nemám obavy o naši SKVĚLOU budoucnost.

Pavel K
28. 1. 2023 18:03
Odpovědět  Pekos

Mám rád ironii i když tady je to celkem okaté. 😋🙋‍♂️ Já jen ještě dodám, to jsem nevěděl, že tu máme p. Čaputovou na státní návštěvě, která dorazila pár minut po vyhlášení výsledků popřát PP do jejich volebního štábu sehrát divadlo ale Kavárna. Možná že i ty volby počítala, že výsledek byl znám do dvou hodin. Dobře ovečky, dobře.

Pan Tau.
28. 1. 2023 18:28
Odpovědět  Pavel K

Většina a ODSáků, slaví už od rána.

Pavel K
28. 1. 2023 18:38
Odpovědět  Pan Tau.

To je důvod pane proč jsem nebyl volit. Odmítl jsem se zůčastnit této pro slušného člověka šaškárny.

zuza
28. 1. 2023 19:29
Odpovědět  Pavel K

to som nevedela, budem dúfať, že na spiatočnej ceste spadne lietadlo…. Na mieste pani generálovej by som si dala pozor, naša zuzanka je povestná svojou nenásytnosťou, v jej rodnom meste Pezinku sa o nej hovorilo, že má bielu pečeň, vraj chodila aj na parkoviská kamioňákov, aby trochu ukojila apetít

Pavel K
29. 1. 2023 08:35
Odpovědět  zuza

Bingo!! Tak proto ji máte za presidentku, vydiratelná jak je libo.
A pak že ne. No a stejně se to šušká.

PENNYS
28. 1. 2023 22:28
Odpovědět  Pavel K

 Výsledek prezidenských voleb NÁM byl oznámen českými médii už měsíc předem
naservírovali nám to přímo na talíři!!!

Pavel K
29. 1. 2023 08:36
Odpovědět  PENNYS

Ale to nevěští doopravdy nic dobrého. Tzn. že se jede podke plánu.

Markýza
29. 1. 2023 18:45
Odpovědět  Pavel K

Prý že tu čekala tiše zašitá na výsledek, aby ji v gratulaci nikdo nepředběh :-)) Tiše proto (předpokládám) aby se mohla nenápadně ztratit, kdyby to nedopadlo.

Pavel
29. 1. 2023 07:28
Odpovědět  Vaska

Nektere magaziny dlazdi cestu WEF a Schwabum , kdyz cenzuruji pocitacemi..Potom se tvari , my nic to pocitace , realizuji a testuji pro WEF a vlady ovladnuti zapadu pocitacema nastavenyma proti lidem..
A jeste bojuji za svobodu slova.
Jako drive velitele oblezenych mest , kriceli ubranime se a za zady vyjednavali , kdy maji otevrit brany nepriteli..
A nepriel je zmasakroval taky , co se zradcema..

Pavel K
28. 1. 2023 16:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Kolik že ty Zirkony, Kinžály atd že mají dolet?
31.1. je úterý, to je normálně pracovní den ne? Tolik much jednou ranou. Přiletí ptáček….

Vaska
28. 1. 2023 17:35
Odpovědět  Pavel K

zirkon 1000 km, kinžál 2000 km , iskander 500 km, kalibr (plochá dráha – podzvukovej) 2500 km
ch101 4500 km

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
28. 1. 2023 18:04
Odpovědět  Vaska

Tak kde je problém? Ty swyně si to zaslouží.

Boomer
28. 1. 2023 20:24
Odpovědět  Vaska

Avangard 10 000km.. dislokace Dombarovsk, Orenburská oblast.

sergej
28. 1. 2023 22:32
Odpovědět  Boomer

Když nejde z orbity.

Boomer
29. 1. 2023 10:05
Odpovědět  sergej

.. z orbity může být doručen kamkoli a kdykoli a blesk je jeho pomalejší brácha.

sergej
28. 1. 2023 22:31
Odpovědět  Vaska

Avangard obletí i 6x planetu a za minutu je v práglu od startu.

Pepa
28. 1. 2023 17:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Nějakou takovou podobnou konferenci měli vlasovci před koncem 2. svět. války v praze. Tuším na podzim r. 1944. Historie se opakuje.

Boomer
28. 1. 2023 20:30
Odpovědět  Pepa

Pražský hrad, 14.listopadu 1944, Komitét pro osvobození národů Ruska. Účastníky přivítal SS Obergruppenführer K.H.Frank

Pavel
29. 1. 2023 07:36
Odpovědět  Pepa

Vlady ,opozice , akademici a pedagogicky ucenci, nikdy nepripusti zmeny.
Pres 100 let demokraticky volby patri mezi nejhorsi katastrofy , jako lidstvo zna.. Zaridi volby ,aby ty nejhorsi vzdy uchopili moc a rovnou primou cestou do katastrofy…
Jsou vzdy nasledek. Retezu nekonecnych zrad…

unor 2022
28. 1. 2023 17:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Vlastne vse podstatne uz kdys rekla jedna velice odporna osoba, Madeleine Albrightova, kdyz se vyjadrila ve smyslu udajneho nespravedliveho rozdeleni surovinovych zdroju v neprospech jeji kapsy a kapes ji podobnych.
Takze valka bude protoze se JIM zda ze maji malo.
A nejspise jaderna. Protoze nic jineho jejich chtive ruce sahajici do kapes Ruska nezastavi.

Markýza
28. 1. 2023 18:58
Odpovědět  unor 2022

Únore, myslím si, že to byla reakce na děje, které někde výš popisuju Evženovi. Protože takových reakcí musely být pr.dele tři – jen tuhle holt někdo zachytil

František Rýpal
28. 1. 2023 19:01
Odpovědět  unor 2022

A nejlépe, když by ty zdroje mohl nějaký amík rozprodávat. Tataři a ti další by dopadli jak indiáni.

delnas
28. 1. 2023 22:45
Odpovědět  unor 2022

Jo skoda, ze se tahla babizna alias krvava madla …..nedozila ruskeho vitezstvi…tolik bych ji to pral…

katango
29. 1. 2023 10:57
Odpovědět  delnas

Tý to pustěj v pekle v televizi.

unor 2022
28. 1. 2023 17:40
Ohodnotit příspěvek :
     

A pro pripomenuti, jak nekteri vedi daleko drive nez ostatni ..

Dlouhodobým spekulacím je konec. Tajemné betonové monstrum u osady Ptyč na Křivoklátsku, které staví bývalá manželka miliardáře Pavla Tykače, bude protiatomový kryt!

Odkazu k teto latce je spousta.

M.Š.
28. 1. 2023 18:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Neskutečná drzost magorů ze západu,přání otcem myšlenky není to správné ořechové.Arogance,hloupost a totální nadutost je předpoklad totální porážky,viz soudruh Hitler.

zuzana
28. 1. 2023 18:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Jeden z předních technokratů EU pohrozil Elonu Muskovi „sankcemi“, pokud povolí svobodný projev na Twitteru, a prohlásil, že se miliardář „nechová slušně.“

https://aktax.cz/vera-jourova-vyhrozuje-elonu-muskovi-sankcemi-pokud-povoli-svobodny-projev-na-twitteru/

Pavel K
28. 1. 2023 18:40
Odpovědět  zuzana

To musí být mrcha zlá, to jí tam nemůže nějaký ten migráček z Afriky vyštochat otvor, aby ta čarodějnice přišla na jiné myšlenky. Takhle ji napadají samé blbosti.

Vaska
28. 1. 2023 19:08
Ohodnotit příspěvek :
     

odkaz bez komentáře – no a kdyby jsme se neviděli tak naschle v zákopech nebo v koncentráku – co nevidět vykulencovo gestapo vše zablokuje
https://t.me/absurdnisvet/42405

Pavel K
28. 1. 2023 19:27
Odpovědět  Vaska

👍 👍 👍 👍 👍 🙋‍♂️

zuza
28. 1. 2023 19:41
Odpovědět  Vaska

my sme už zabudli a deťom sme to už ani nepovedali…. a tak im v škole vysvetlili, že za slobodu majú byť vďační Vaškovi Láhvovi a americkým vojakom. Najmä tých 700 + 130 + 624 osôb definitívne vyslobodených z tohto slzavého údolia . …
“Americké pumy 14. února 1945 zasáhly část Smíchova, okolí Palackého mostu, Karlovo náměstí, Vinohrady a Vršovice. Mrtvých bylo přes 700, zraněných skoro 1200”
“Areál Škodových závodů v Plzni zasáhly bomby 20. prosince 1944. Sypaly se zpod křídel 15. letecké armády USA. Američané nenalétávali poprvé, ale až prosincové bombardování bylo destruktivní, zabilo 130 lidí, zranilo na 240 osob. Zasaženo bylo i centrum města, škola a hotel”.
…17. a 18. dubna 1945, tři neděle před skončením války, náletem byly téměř zničeny Skvrňany a Karlov, dělnické čtvrti v Plzni. Americké bomby zabily 624 občanů a 453 jich zranily“…

zuza
28. 1. 2023 19:23
Ohodnotit příspěvek :
     

“Ak sa niekto rozhodne zničiť Rusko, potom máme legitímne právo odpovedať. Áno, bude to znamenať globálnu katastrofu pre ľudstvo, pre celý svet. Ale ako občan Ruska a ako hlava ruského štátu by som sa spýtal: Načo je nám svet, ak v ňom niet Ruska?” povedal Putin.

Markýza
28. 1. 2023 19:44
Odpovědět  zuza

Mám to založeno – zde Putin osobně:

https://www.youtube.com/watch?v=IJ0tRdyq_rM

PENNYS
28. 1. 2023 22:21
Odpovědět  Markýza

Není tam dovětek “ANÍ ZGEBNU A MY PAJDOM DO NĚBA”!!! To je na tom nejlepší.

zuza
28. 1. 2023 23:19
Odpovědět  PENNYS

my pôjdeme do neba ako mučeníci a oni zdochnú
https://vimeo.com/297981377
1:44

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
29. 1. 2023 08:42
Odpovědět  zuza

Tak to mně se víc líbí verze, kterou jsem našla já. Ten koneček je hodně Rusky patetický. Řekla bych, že pokojné “k čemu je nám svět” zasáhne daleko víc lidí právě po tom celém světě.

Pavel K
29. 1. 2023 08:40
Odpovědět  PENNYS

…..my zemřeme, ale oni pojdou.

Markýza
29. 1. 2023 18:55
Odpovědět  Pavel K

Tak jsem si to pustila a kupodivu to není patetické, protože Putin to řekl povýtce ironicky 🙂

Vladimír
28. 1. 2023 19:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Neexistuje nic takového jako EU, pouze Německo, Francie, Polsko, Česko… Jen to v Europarlamentu a dalších organizacích ještě neví.

Markýza
28. 1. 2023 20:36
Odpovědět  Vladimír

Nojo, no.
Ta by čuměla nad tou výší, co.

thatcher0822.jpg
Albi
28. 1. 2023 22:16
Odpovědět  Markýza

A pořád všechno málo.

Markýza
29. 1. 2023 18:56
Odpovědět  Albi

A to ještě není podtrženo – sečteno, jo.

zdena
28. 1. 2023 19:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Když je to Rusko takový slepenec, co je tedy Amerika ? Hatla-matla více než padesáti států ? A je také třeba je rozdělit ? A Česko je nejspíš moravsko česko slezský slepenec uzurpující nepražáky ??? O Belgii raději ani nemluvit – i v Bruselu se mluví francouzsky a vlámsky (zjemnělá holandština) a jak se navzájem nemají rádi – kdo že koho živí :-), stejně jako dříve v Československu, ha-ha….. To je hrozný blábol ta jejich konference…

Boomer
28. 1. 2023 19:33
Ohodnotit příspěvek :
     

..to už je let, co nám jednou ochořel řezník před zabíjačkou. Narychlo jsme sehnali jiného, ten přišel ochotně, ale už ve dveřích bylo vidět, že “popil”. Ale byl akční, sebevědomý, jenom houknul.. chystejte troky a grmolec! Na nic a na nikoho nečekal, žádné vázání provazem nebo tak, vlítnul k praseti do chlívku sám.. ven vylítnul vzápětí a prase hned za ním. Takhle by ho nezřídil ani Vlčák Kazan..

Jan
28. 1. 2023 20:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Pavel nebyl zvolen, byl dosazen jako Biden. Myslite si, ze to bylo jinak?
Tenhle clanek musel psat silenec. Degenerati v EUhnii tak veri svym lzim, ze si mysli, ze zvitezi!

Helena
28. 1. 2023 21:17
Odpovědět  Jan

To je jasné, byl dosazen jako Biden, jako fyjalovýhnus.

Jan
28. 1. 2023 20:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Putin ma o duvod vic, tuhle pakaz zprovodit ze sveta! Problem je v tom, ze pritom nejenom ty svine zarvou (mozna i ne), ale odnesou to zase nevinni lide.

Jan
28. 1. 2023 20:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Pratele, to se dalo prece ocekavat. V kolonii USA Cesku prece nemuze nikdo jiny vyhrat volby, nez predem kolonizatorem vybrany kandidat.
Babis ma smulu. Vyhral i zfalsovane posledni volby.

Boomer
29. 1. 2023 10:13
Odpovědět  Jan

..inu, může to být taky jinak.

Volební výsledky u nás na vesnici:
účast 62%
Babiš 61% platných hlasů
Pavel 39% platných hlasů

Volební výsledky v našem okresním městě:
účast 67%
Babiš 46%
Pavel 54%

Petr
28. 1. 2023 21:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Debilové uż ta tlama s doutníkem , no a řiťolez Fiala , škoda slov ! Fašouni zas vylezaj z děr !

Jan
29. 1. 2023 08:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Silenost globalistickych degeneratu je dana zoufalstvim a prechazi do absurdniho jednani. Tim je deleni Ruska po jeho porazce, ve ktere oni veri. Proc by mu neverili, kdyz stale slysi, jak Rusko prohrava? Veri ji jako cesti pitomci, kteri se nechali ockovat a ted rikaji, ze neockovani vedeli o skodach a ze jim to nerekli a tedy jsou vinni na jejich znicenem zdravi! WHO zavadi marker pro neockovane. Ja sve blizke varoval. Verili vic mediim.
Vsechno je mozne obratit, demagogie byla i drive.
Ted jeste zjistujeme, ze COVID byl pry malo ucinny a tak vyviji Pfizer jeho nebezpecnejsi mutace, protoze Pfizer mel zisk dosud nevidany z covidoveho silenstvi a nuceni lidi k ockovani. Poucili se a proto ma Gates asi pravdu, ze pristi pandemie bude nebezpecnejsi.
https://www.badatel.net/hystericky-sef-vyvoja-pfizeru-zautocil-na-reporterov-ktori-nahrali-jeho-priznanie-vyskumu-mutacii-koronavirusu/

Jan
29. 1. 2023 08:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Nemci byli svym kolonizatorem USA prinuceni dodavat Leopardy na Ukrajinu. Klickovani jim nepomohlo a nejsou schopni odporu. Je to dalsi eskalace, ktera je za hranou. Rusove uz rekli, ze cervene linie tim prestali existovat. Jsme uz dlouho ve valce, pitomci to stale nevedi a Cesko po volbe prezidenta je nejblize zniceni od konce 2. svetove valky, protoze je v NATO.
Kdo zna Capkovu hru Bila nemoc, tak ted nevericne zira, ze mame taky v cele statu generala, ktery privolava valku. Ta hra mela vicemene stastny konec. Dnesni skutecnost ho mit asi nebude. Bilou nemoc uz ma mozna Big Pharma vyvinutou a ockovani taky.

Boomer
29. 1. 2023 13:28
Odpovědět  Jan

.. Němci prohráli v okamžiku, kdy prasknula roura nordstreamová. Dostali na vybranou.. aby si udrželi aspoň podíl na kšeftu s kapalným plynem, museli vypustit leopardy z klece. Ale stále doufají, že nebudou muset jít do boje osobně, ještě tam mají pamětníky druhé světové.

unor 2022
29. 1. 2023 09:09
Ohodnotit příspěvek :
     

V. Putin, dej mu samotny Buh pozehnani, ohlasil velky dolarovy tresk.
Nebude moc tezke uhadnout, nakolik je podpora USA a dolaru otazkou srdce a nakolik je otazkou zachrany vlastnich dolarovych kont, kdyz se JIM zlodejsky petrodolar zacina promenovat v papirodolar. Ne nadarmo Rusko a Cina nakupuji zlato ve velkem.
Ukrajina je v te hre zivota jen jeden odehrany set.

Standa
29. 1. 2023 20:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Zájem?
Neznám nikoho , kdo volil P.P.!
Kajmanské Ostrovy ? Podvod!
Není to můj president!