politika

Konečné řešení „ruské otázky“

Západu se dotkla pravda ve slovech Lavrova o „ruské otázce“ a Hitlerovi.

Spojené státy, Kanada a Židovský kongres ostře reagovaly na prohlášení Sergeje Lavrova, protože řekl pravdu, řekla mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova listu VZGLJAD. Lavrov srovnal kroky USA k vytvoření koalice proti Moskvě, které směřují ke konečnému řešení „ruské otázky“ s akcemi Adolfa Hitlera.

“Dotkla se jich pravda,” řekla mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova.

Den předtím ministr zahraničí Sergej Lavrov řekl, že kroky Washingtonu k vytvoření koalice proti Rusku jsou srovnatelné s akcemi Adolfa Hitlera, který bojoval proti SSSR. Spojené státy se podle jeho slov snaží sjednotit Evropu proti Rusku, aby konečně vyřešily „ruskou otázku“.

„Stejně jako Napoleon zmobilizoval téměř celou Evropu proti Ruské říši, jak Adolf Hitler obsadil a postavil „do zbraně“ většinu evropských zemí a vrhl je proti Sovětskému svazu, Spojené státy vytvořily koalici z téměř všech Evropanů, kteří jsou členy NATO a EU a prostřednictvím Ukrajiny „v zastoupení“ vedou válku proti naší zemi se stejným úkolem – konečným řešením „ruské otázky“. A Hitler chtěl konečné řešení „židovské otázky“, řekl Lavrov. 

„Nyní západní politici (nejen z pobaltských států, Polska, ale i z „příčetnějších“ zemí) říkají, že Rusko musí utrpět strategickou porážku. V některých publikacích politologové aktivně hovoří o nutnosti dekolonizace Ruska. Jako vždy – naše země je příliš velká a stojí v cestě, „překáží,“ dodal ministr. 

Západ na výroky Lavrova ostře reagoval. Například ruský velvyslanec v Ottawě Oleg Stepanov byl předvolán na kanadské ministerstvo zahraničí. Podle kanadské ministryně zahraničí Mélanie Joly odsoudili údajné „antisemitské“ komentáře Lavrova a také počínání ruských ozbrojených sil během speciální operace na Ukrajině.

Sám Stepanov výroky Joly vyvrátil. Řekl také, že nebyl předvolán kvůli prohlášením Lavrova, nehledě na prohlášení ministryně zahraničí Kanady. Jak řekl ruský diplomat, kanadská strana vyjádřila demarši k tragédii v Dněpropetrovsku (dnes Dněpr) a šlo pouze o to.

Šéf diplomacie Evropské unie Josep Borrell také komentoval slova ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova o snaze západních zemí konečně vyřešit „ruskou otázku“.

“Nemůže existovat žádná paralela mezi zločiny nacistického Německa a mezinárodní pomocí Ukrajině na ochranu jejího území a lidí,” napsal Borrell na Twitteru.

Takové výroky Lavrova označil za „nevhodné“.

Navíc v Bílém domě byla slova Lavrova považována za urážlivá. John Kirby, koordinátor strategické komunikace v Národní bezpečnostní radě Bílého domu, uvedl, že šéf diplomatického oddělení Ruské federace představil situaci “opravdu urážlivým způsobem”, uvádí Kommersant.

Evropský Židovský kongres požadoval od Sergeje Lavrova omluvu. Evropský židovský kongres je šokován a zděšen odkazem ruského ministra na holocaust. V dokumentu zveřejněném na jejich webových stránkách se uvádí, že diplomatovo prohlášení „zkresluje vnímání tragédie, v souvislosti s tím Kongres vyzývá ruského ministra, aby vše vysvětlil“.

Lavrov má pravdu a obvykle pravda nikoho neurazí, ale …

Chervonec

Evropský židovský kongres označil za „ostudný“ Lavrovův výrok, ve kterém srovnal přání západních zemí zničit Rusy s přáním Hitlera zničit Židy.

Evropský židovský kongres je šokován a zděšen odkazem ruského ministra na holocaust.

“Jsme šokováni a zděšeni tímto ostudným srovnáním ministra Lavrova mezi činy koalice demokratických zemí a Hitlerovým pronásledováním a vraždami šesti milionů Židů,” řekl prezident EJC Ariel Muzicant.

Je to zvláštní, protože Lavrov neřekl ani slovo o holocaustu. Speciálně jsem si znovu přečetl vyjádření ruského ministra – řekl vše zdvořile a správně a absolutně nic o holocaustu. On jenom srovnal práci Spojených států při vytváření koalice pro konfrontaci Ruska s akcemi Napoleona a Adolfa Hitlera.

Židé se ale považují za jediné oběti Hitlera, a proto taková reakce. Logika představitelů židovského národa, jako je Ariel Muzicant, je zjevně následující:

“Hitler se snažil zničit Židy, ale “koalice demokratických zemí” ničí Rusy. To je něco úplně jiného. Pravda, v koalici s Hitlerem byly skoro všechny tytéž země. Ale proč věnovat pozornost takovým maličkostem? Tehdy chtěli zničit Židy a to je strašná hrůza a teď jsou to jen nějací Rusové, přičemž Židé dobrovolně bojují na straně nacistů a Izrael dodává munici. Jak to vůbec můžete srovnávat?

Je to takové chucpe. Pro Židy je důležitý pouze antisemitismus. Je pro ně pochopitelně hrozný. Ale nacismus ve vztahu k jiným národům je pro ně nic. Všichni by měli ctít holocaust. A ostatní, které upalovali ve vesnicích a mořili hladem ve městech, ztráty SSSR a Číny za druhé světové války – to je jiné.

Židů se zkrátka v agendě „demokratických zemí“ nesmí dotknout, ale bičovat rusofobii se může a musí.  A jak ukazuje praxe na Ukrajině, dnes jsou Židé nejlepší přátelé fašistů. Nic nového, Lavrov má pravdu a trefil cíl.

Navíc je nepravděpodobné, že by vlna sporů eskalovala, jinak se v konverzaci objeví zamlčovaná fakta o financování Hitlera židovskými bankéři. O podílu vlivných Židů té doby na formování Třetí říše, na růstu vlivu Hitlera, „světové společenství“ raději mlčí. Židé a Hitler jsou jedním z nejuzavřenějších témat světových médií. Na to všechno budou muset Židé nějak odpovědět, ale už ne diplomatickému a korektnímu Lavrovovi. Potřebují to Židé?

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3ZLurwV
https://bit.ly/3HjWKM0

sdílet na

38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
20. 1. 2023 01:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Nojo, Židé jsou nedotknutelní, “Moskalové” určeni k vyhubení. To jsou ta lidská práva. Člověk má taková, jaká a komu je kolektivní Západ ve své laskavosti udělí.
Jen Rusové nemají absolutně žádná a taky je nikdy mít nebudou. 🙁 🙁 🙁

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
20. 1. 2023 03:54
Odpovědět  Albi

Jistě bych to rozšířil.
Slované jsou určeni k vyhubení!
Anglosasové, germáni o to usilují po tisíciletí.

ijn
20. 1. 2023 11:55
Odpovědět  Standa

kdy zase bude hořet Reichstag? jinak to neskončí a my se musíme osvobodit sami od ODS a KDU, ostatní politici jsou pouze kariérní šmejdi!!!

Pavel K
20. 1. 2023 08:45
Odpovědět  Albi

👍 👍 👍 👍
Je mi z nich na blití z parchantů, jak hned falešně zakejhali jako když se hodí šutr do hejna hus.

Gales
20. 1. 2023 11:31
Odpovědět  Pavel K

Celej židovskej kongres je mi u zadku.

20. 1. 2023 09:55
Odpovědět  Albi

Vida vida! Tak Lavrov už začal s korekcí informačního pole…
Co nám to říká, ve vztahu k ostatním událostem, a to jak v Rusku samotném, tak vně Ruska? Mě tedy dost. A tobě a většině děvčat rovněž, řekl bych. Klukům taktéž. Tedy až na trolldy, kteří se opět předvolebně vyrojili a pustili se do práce, a placatomyslníky.
P.S. “Jen Rusové nemají absolutně žádná a taky je nikdy mít nebudou?”
Ale budou je mít, budou. Právě vstoupili (2014) na cestu zpětpřevzetí svých práv. To akorát my jsme tací slouhové, nejostudnější ohnihřbeti ze všech západních Slovanů.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
20. 1. 2023 11:13

V očích Západu a minimálně za našeho života, nebudou.
Tak, jak přes veškerou rétoriku, podporu, “pozitivní diskriminaci” apod. žiádní “barevní”, především černoši nejsou plnohodnotní lidé.

20. 1. 2023 15:17
Odpovědět  Albi

V očích západu – to jó! Jsem nějak nedovtipnej. Ale že si je ještě za našeho života vezmou zpátky na tom trvám. A že už mají “oči západu” dááávno u pr-dele na tom taky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ladik
20. 1. 2023 10:03
Odpovědět  Albi

Rusové si nepochybně svá práva vybojují a na laskavost kolektivního fašistického Západu brát ohledy nebudou.

Pedro
20. 1. 2023 10:44
Odpovědět  Albi

Bingo!

e50d76e894e3776530c8e8ac4b175d316f1339b056a97379bcf1f23d36096708.jpg
Pavel z Moravy
20. 1. 2023 11:11
Odpovědět  Pedro

To nejdůležitější je, že odhalil zrádce v domácí sféře a všechny světové podporovatele nacistů.

Pavel z Moravy
20. 1. 2023 11:07
Odpovědět  Albi

Albi, nemůžete od dnes již zjevně zdebilizované a nenávistné Evropy ani nic jiného očekávat. Toto zde je skutečná říše zla. Zlo prostoupilo evropským kontinentem, o amících ani nemluvím. Pan Lavrov ví s kým má dočinění, jeho to zajisté nemůže překvapit a nás také ne, neboť víme v čem žijeme. Můj starý kamarád, o 20 roků starší, dnes již na pravdě pravd mi před asi deseti roky říkal, Pavle, tady to hnědne a to fest a mám obavu, že oni to spálí. Myslel tím jadernou válku. Vždy, když si na něj vzpomenu tak se sám sebe ptám jak to tak dokázal odhadnout. A dnes vím, životní zkušenosti, zkušenosti dospívajícího chlapce ve válečných letech, četba a přemýšlení, kterým se vyznačoval vám otevřou obzor a vy se prakticky stáváte vědomým. Ale dnes by s tím stejně nepochodil, jelikož většinově otupělé a přeformátované stádo není schopno ani sebereflexe ani chápání situace. Evropa- finito.
.

Karel
20. 1. 2023 08:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Lavrov se strefil do černého. Židi moc dobře ví, co západ chystá a také ví, že ať budou chtít nebo ne, budou donuceni se zúčastnit konečného řešení Ruské otázky. A to udělá z minulých obětí současné agresory. Chlapci mají o čem přemýšlet.

Pavel K
20. 1. 2023 08:54
Odpovědět  Karel

Nevím jestli vám dobře rozumím, ale ONI se rádi zúčastní, však je to jejich skrytý sen, však jsme podlidi ne?

Pavel
20. 1. 2023 08:54
Odpovědět  Karel

Nejen,že dobře ví.Oni se na tom i nemalou mírou podílejí.Kolik představitelů americké administrativy se hlásí ke svým židovským předkům,(viz.”krvavé madla” z Práglu) nebo komik Zelenský, který se zaštiťuje svým židovským původem a vede genocidu východních Ukrajinců spolu s neonacisty z Azova. To, že celá Evropa, až na vyjímku Rakouska a Maďarska je stejně jako za Hitlera zbrojnicí západu proti Rusku je fakt, který nelze oddiskutovat.Mimo jiné plán NATO na konečné řešení ruské otázky si příznačně nazvali (Barbarosa II).Židů vyhubili Němci 6 milionů, Rusů 32, přičemž víc jako polovina z těch 6 milionů pocházela z území bývalého SSSR! Nazývejme tedy již konečně věci pravými jmény! U židů jde o holokaust a u Rusů asi o kolaterární ztráty?! Lavrov to jako vždy trefil na hlavičku, proto to kejhání potrefených hus!

20. 1. 2023 10:26
Odpovědět  Pavel

Ne 32 mega, ale 26 300 000. Je to, soudím, samo o sobě natolik otřesné, že není třeba nic přidávat. Postrádá to potom důvěryhodnost.
Nic ve zlém, ale už se zde povícerokrát stalo, že se podobné nepřesnosti chytil nějaký sereštrollda a začal na ní rajtovat.

Boomer
20. 1. 2023 11:36

..ještě otřesnějším je fakt, že z toho celkového počtu mrtvých 15 500 000 tvořily civilní oběti. O tolik lidí nepřišla ve válce žádná jiná země. Takže ano, svět byl svědkem cílevědomého vyhlazování obyvatelstva jednoho státu!

20. 1. 2023 15:31
Odpovědět  Boomer

Přesně tak. Proto mě berou čerti, když čtu nějaký kydy o “russácích”. A to ne až teď, že Putin atd, ale i v osmašedesátým jsem to měl neustále na paměti. Stačí když mě máma s bábrlí a jejím bráchou vyprávěli svý válečný zážitky – a to ještě ke všemu mám doma jejich deníky, kde je toho zase dost o řádění banderů. Ostatně díky banderům jsem nikdy nepoznal dědu a máma přišla v necelých čtrnácti o tátu. A teď mám s nima soucítit?! Howno! Kdyby tu jenerálskou swini někdo vyzmizíkoval – vlastně celej ten houf swiní – pomodlil bych se za něj!

Albi
20. 1. 2023 10:57
Odpovědět  Karel

Agresory budou reálně, rétoricky už navždy oběti.
6 mil. mrtvých z koncentráků to jistí. Proto taky byli za součinnosti nejvlivnějších židovských “špiček” obětováni.
Před několika léty byl na internetu na téma obou těch skupinŽidů článek – už se mi nedaří ho dohledat (ale co jsem četla, to jsem si nevymyslela), nejspíš byl odstraněn. To taky něco vypovídá.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
20. 1. 2023 11:25
Odpovědět  Albi

.. zlí jazykové tvrdí, že kupříkladu v období Slovenského štátu seznamy osob určených do transportu sestavovala místně židovská obec.

20. 1. 2023 15:34
Odpovědět  Boomer

To přece všude, nejen na Slovensku. Pouze Dánové byli tací frajeři, že své Židy evakuovali do neutrálního Švédska.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
20. 1. 2023 16:17

.. no, já se snažím uvádět jen to, co jsem zažil nebo vím od lidí, kteří to zažili a kterým nemám důvod nevěřit. Slovenský děda byl u policie už za první republiky, potom za Slovenského štátu a vykopli ho až po únoru 1948 a ještě k tomu bývalí gardisti, co se dali ke komunistům. Ona totiž policie musela od nějaké doby asistovat při arizaci židovského majetku, páč gardisti při tom kradli jako straky a potom to nesedělo účetně. A po válce o tom neradi slyšeli..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aleš
20. 1. 2023 08:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Podpora Ukrajiny je podpora nových fašistu. Dodavat zbraně a peníze prokazatelně banderovsko nacisticko mafiánskemu zkorumpovanemu režimu je zločin proti miru.
Místo mírových jednání válka? To je Západ.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pepa
20. 1. 2023 08:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Tady je citát jednoho amerického vojenského experta:

Ve skutečnosti je zcela zřejmé, že nejhlasitějšími rusofoby na Západě jsou v drtivé většině Židé, a to jak v Izraeli, tak mimo něj. Obvykle se vymlouvají na to, že v Rusku byly protižidovské pogromy. Ve skutečnosti se však všechny tyto pogromy odehrály na území dnešní Ukrajiny, a přesto je zcela zřejmé, že sionistické a židovské organizace stojí v drtivé většině na straně Kyjeva (navzdory tomu, že vládnoucí režim je nepopiratelně nacistický), a jen velmi málo jednotlivců stojí na straně Ruska…”

Jan1
20. 1. 2023 09:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Podporou politiky zapadu si kopaji Zide na zapade vlastni hrob.
A at uz prestanou s odkazy na vinu za Holokaust a s vymahanim soucitu a s nenavisti k antisemitum.
Pravda je takova, ze sami bohati Zide svou cinnosti a svymi ksefty, svymi Protokoly zidovskych mudrcu jsou pricinou nenavisti k nim.
V novodobe historii jsou to opet Zide a mluvci Kabaly Schwab, Gates, Hariri, kteri pripravuji otevrene na WEF spolu s Komisi 300 nejbohatsich Zidu depopulaci planety. Jejich recept:
Budete zrat cervy a svaby, nebudete nic vlastnit, ale budete stastni! Organizuji stale konflikty ve svete a valku na Ukrajine. Nenechte se zmast! Vydavaji se za ublizene, aby nas mohli zlikvidovat!

Jan1
20. 1. 2023 09:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Lavrov rekl pravdu a zapadni smejdi se lekli, ze to Rusove vedi, o co usiluji! Jsou bez sebe, ze si to dovolili rici verejne! Na to nejsou zvykli. A Rusove si uz neberou servitky, coz je dobre znameni…

Jan1
20. 1. 2023 09:08
Ohodnotit příspěvek :
     

V dusledku opovrhovani Slovany a Ruskem je nutne, aby zapad zkolaboval a pak se dobral sam k realite. Jinak to nepujde!

20. 1. 2023 09:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Ono je to vše také dost pochybné. Ano je nepochybné, že Hitler se svými nohsledy chtěl “konečné řešení židovské otázky”, která měla být vyřešena holokaustem evropské židovské populace. Zda se prvotně jednalo o otázku rasismu nebo spíše se napakování na židovském majetku, ponechme stranou. Otázka rasistických předsudků panovala vůči židovské populaci, vůči slovanské populaci a dalším.
Co je však velmi zajímavé? Kdo byl největším sponzorem a vyzbrojovatelem nacistického Německa a Hitlerova režimu? A zde se dopátráme zajímavých skutečností. Řada židovských bankéřů a průmyslníků nalila miliardy dolarů do nacistů. A “německé” společnosti Dehomag (řídila celou válku koncentrační tábory pomocí strojů Hollerith a německé železnice) byla pobočkou IBM, IG Farben (proslulá zejména vyhlazovacím plynem Cyklon B) se sídlem na Manhattanu, AEG (vyráběla rozbušky a přístroje pro V1/V2) byla pobočkou General Electric, 90% leteckého paliva v Německu vyráběla Standard Oil, plzeňská škodovka vlastněná JP Morgan vyráběla tanky, děla, samohybná vozidla celou válku pro Wehrmacht, Opel vlastněný Fordem vyráběl vše pro wehrmacht od roku 1929 a dalo by se pokračovat donekonečna. Takže slova od Lavrova jsou konstatováním skutečnosti. Od roku 1917, kdy je bolševici vyhnali z Ruska, Anglosasové nedělali nic jiného než pokusy o kolonizaci Ruska s jeho přírodním bohatstvím. A není žádným tajemstvím, že značná část jejich bankéřů a průmyslníků má židovské kořeny. Bohužel není žid jako žid.

Jan1
20. 1. 2023 14:23
Odpovědět  pavelpe

Svycari dodavali kanony do Messerschmidtu a kupovali od nacku zlate cihly. Rozborem kovu se po valce ukazalo, ze je to zlato z chrupu, zrejme uplynovanych zidu.
Kapitalistum zadny kseft nesmrdi. A moralka, svedomi, to je to posledni nac berou zretel.

20. 1. 2023 10:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Hitler doufal, že mu s přepadením CCCP pomůže Anglie se zbytkem francouzské armády. Proto v Dunkirku neumlátil čepicí UK+F armády prchající přes kanál (za což se mu jeho generálové málem zbouřili).

A před Barbarosou 6 týdnů poslal svého nejvěrnějšího pobočníka Rudi Hesse do Skotska to s nima pořádně domluvit. Čo chýbalo, aby se Hess dostal ke správným lidem, když mu došel benzin v letadle.

Jan1
20. 1. 2023 14:32
Odpovědět  primak

Dunkerque stale neni jasny, Nemci mohli Brity vygumovat. Pres kanal se dostavala armada hlavne privatnimi cluny, jejichz majitele nasazovali zivot.
Hitler byl ovsem zavazan. Bank of England financovala do r. 1940 jeho volebni boj a pak vyzbroj armady. Ten let Hesse byl uz ze zoufalstvi pokusem dohodnout se s Brity proti Rusku. I v Anglii byla spousta sympatizantu s nacky. I sama kralovska rodina hajlovala a Edward musel odstoupit, ne kvuli Simpsonove, jak tvrdili.

ANTIUKRAJINEC
20. 1. 2023 11:06
Ohodnotit příspěvek :
     

židák byl vždycky kurva!!!!

20. 1. 2023 15:51
Odpovědět  ANTIUKRAJINEC

Správně. Proto bylo v 1. československém armádním sboru generála Svobody z celkového počtu 979 duší okolo 600 duší židovského původu. Byli to zkrátka kurwy žíďácký.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
20. 1. 2023 16:20
Odpovědět  ANTIUKRAJINEC

.. na toto téma napsal jeden židovský spisovatel: stane-li se Žid sviní, je vždy sviní gigantických parametrů. Ostatně, není toho ušetřen žádný národ.

Jan1
20. 1. 2023 14:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Konecne reseni ruske otazky zapadem?
Dopadne takhle. Aby zapad prezil, bude zadonit o levne suroviny a Rusko je neda levne. A pravem.
Podlejzavejm sracum a US loutkam se za plivance a ponizovani nedavaji zadne slevy!

Jan1
20. 1. 2023 14:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyz jsem byl jeste maly kluk, jedna moudra pani nam rikala:
Nepoustejte se nikdy do sporu se Zidem. Znici vas!

Zmatený
20. 1. 2023 15:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Co žid to Muzicant…

Standa
20. 1. 2023 17:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Když tu píšeme o naší podpoře nacismu nebo gumoiního jenerála.
Udělejme si sami takový předvolební průzkum.
Kdo volí Babiše ….je palec nahoru , kdo P.P…. palec dolů.
P.S. Jde pouze o symboliku a ne o palce.Klidně bych to mohl udělat obráceně. Nejsem Kantar z Kajman.