politika

Komisařka Jourová jako loutka George Sorose

Maďarsko a Polsko vetovaly rozpočet a tzv. fond “pomoci” Evropské Unie.

Hodily tak vidle do zločinu organizovaného mj. Georgem Sorosem. Do bezprecedentního zadlužení členských zemí, zejména pak zemí na východ od Aše. Do ekonomické likvidace příštích generací.

Základní motivací premiéra Orbána a premiéra Morawieckého sice nebyla obava o budoucnost dětí našich dětí, ale odpor proti drzému vměšování Evropské komise do vnitřních záležitostí obou zemí a nadutému likvidování zbytků suverenity Maďarska a Polska. píše v glose Stanislav Novotný.

Ale i to má svou hodnotu! Hodnotu cti a důstojnosti v současném marasmu.

A co my?

Nejenom že naše vláda nepodporuje solidárně členy V4. My se ještě můžeme pochlubit politickou komisařkou Jourovou. Ta, coby politruk nikým nevolené Evropské komise, školí právě ony dvě země. Ostudné.

A k tomu všemu se ozval George Soros – jeden z urychlovačů současného stavu. Likvidátor národních ekonomik se  specializací tunelář-spekulant, organizátor barevných revolucí, ničitel národních kultur, táta chaosu a symbol korupce.

Brusel se prý nemá nechat Varšavou a Budapeští vydírat. Prostě se to zařídí tak, aby Maďarsko a Polsko dostávaly peníze z EU podmíněně. Splní nadiktované podmínky a pak se jim něco přerozdělí.

Sorose nikdy nezajímala lidská svoboda, důstojnost a prosperita.

I u nás platí, že uznání může mít pouze vláda, která zastaví Sorosovy aktivity v ČR a přestane podporovat údy jeho chobotnice.

Stanislav Novotný
Rukojmí
https://bit.ly/3fsuLde

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Dan
24. 11. 2020 10:42

Ta swině ať se do Čech ani nevrací.