Komentáře Krysodlaka

Křečkiáda

vesele pokračuje, ale pod údery reality pomalu ztrácí dech.

Většina “demokratických” bojovníků proti Křečkovi nezkousla, že se Šabatovou skončila jedna politická neziskovka. Je jen škoda, že rovnou z úřadu nešla Šabatová za katr pro zneužívání funkce a s ní i Patočka za svou roli (mj. padělání dokumentů) v Kuřimské kauze.

Odpůrcům úřadu ombudsmana bych touto cestou rád sdělil, že dosažitelnost práva je pro obyvatele s průměrnými a nízkými příjmy minimální až nulová – poplatky za úřední úkony v českém justičním bordelistánu opět vzrostly…

Foldyna

opustil ČSSD. Co by taky skutečný socdemák znalý původního významu pojmu “sociální demokracie” dělal ve straně, jejíž vedení si demokracii představuje ve stylu Klémy v osmačtyřicátém a pojem “sociální” si ti poněkud vzdělanější členové předsednictva musí najít ve slovníku – a stejně nepochopí, co se tam píše.

Pokud se Foldyna uchytí o Okamurovců, mohl by z nich časem udělat “Foldynovce”, nebo rovnou skutečnou sociální demokracii v původním smyslu slova z let 1867-1868. Okamura už “pohřbil” několik stran a s Foldynou by mohl skončit stav “nejsou lidi do vedení”.

Piráti

vesele pokračují ve své otevřeně protistátní činnosti, mezinárodních provokacích a udávání.

Kam se hrabe 99 Pragováků a další pachatelé zvacího dopisu z osmašedesátého.
Piráti a soudruh Patočka to zvládají lépe a radostněji. Jen hoši moc nemyslí na budoucnost – někdo za to bude při další změně režimu viset za nohy na lampě a polit benzínem svítit, jiný se stane členem nějaké budoucí StB, nebo bude nadále udávat spolupracovníky v rámci korporace.

Koronavirus

otevřeně připomněl jednu z mála dobrých věcí, které fungovaly za socialismu.

Byl to jednotný a propracovaný systém civilní obrany, zajištěný rozpracovanými krizovými postupy, materiálem (včetně krytů, skladů a masek) i mobilizačním systémem institucí, organizací a podniků.

Takže v případě maléru přišel befel, otevřela se patřičná obálka a jelo se podle příslušného itineráře. Postupy se pravidelně nacvičovaly, do systému patřila i branná výchova na školách (pominu-li šaškárny s pytlíky a pláštěnkami, tak základy první pomoci a schopnost přesunu po svých na delší vzdálenosti nebyly k zahození).

Bohužel – celý systém byl zlikvidován jako bolševický přežitek, postupy akcí zcela chaoticky a nekoordinovaně plánují na zakázku soukromé firmy za těžké prachy a výsledek je zmatek, nebo nečinnost.

Občan mladší 40 let má smůlu, protože jen matně tuší, co by měl v krizové situaci dělat.
A státní orgány jsou na tom evidentně stejně…

Ekofašos

si už otevřeně libují, že pod rouškou boje za klima zavedou zelenou totalitu.

Vysoké “uhlíkové” daně (k současným všelijak maskovaným minimálně 50%), zdražení potravin tak, aby byly nedostupné, omezení dopravy,  šikana obyvatelstva ve formě postupné likvidace práv a svobod. Lze očekávat snahy o likvidaci samozásobení úderkami různých ochránců zvířátek, které před pár dny šéf agrární komory poštval na domácí chovatele a majitele domácích mazlíčků (v první řadě exotických).

Kdysi dávno na Neviditelném psu vyšla zpráva o extrémismu, kde prim hráli právě ekofašos a jejich
(v Německu nacistická) minulost  a zdroje. Součástí rozboru byl i plán, jak snížit počet obyvatel planety
na pár milionů a války a hlad v tom hrály klíčovou roli. Zdá se, že se plán naplňuje…

Turecko

poslalo do Řecka masivní vlnu připrchlíků a Řecko se k velké nelibosti multikulti a vítačských neziskovek rozhodlo hranici bránit. V tuto chvíli se bojuje ještě policejními prostředky, ale za chvíli to může být jinak.

Snahy pomoci Řekům vojskem (žádné nemáme – komplet expediční sbor je na expedicích v Africe a Asii) a policií (je přemnožená, se spoustou kádrů na lov ideozločinců, ale proti zločincům furt nemá lidi) blokují vedle otevřených zrádců typu Pánka, Rozumka i předposraní politici ve vládě, parlamentu a senátu.

A kdo chce Řecku pomoci, je samozřejmě xenofob a nácek (atd.).

Horká válka o naše přežití právě začíná. Do zbraně občané!

Krysodlak
(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě)
https://bit.ly/2TvSShI

sdíletj na