politika

Komentáře Krysodlaka

Křečkiáda

vesele pokračuje, ale pod údery reality pomalu ztrácí dech.

Většina “demokratických” bojovníků proti Křečkovi nezkousla, že se Šabatovou skončila jedna politická neziskovka. Je jen škoda, že rovnou z úřadu nešla Šabatová za katr pro zneužívání funkce a s ní i Patočka za svou roli (mj. padělání dokumentů) v Kuřimské kauze.

Odpůrcům úřadu ombudsmana bych touto cestou rád sdělil, že dosažitelnost práva je pro obyvatele s průměrnými a nízkými příjmy minimální až nulová – poplatky za úřední úkony v českém justičním bordelistánu opět vzrostly…

Foldyna

opustil ČSSD. Co by taky skutečný socdemák znalý původního významu pojmu “sociální demokracie” dělal ve straně, jejíž vedení si demokracii představuje ve stylu Klémy v osmačtyřicátém a pojem “sociální” si ti poněkud vzdělanější členové předsednictva musí najít ve slovníku – a stejně nepochopí, co se tam píše.

Pokud se Foldyna uchytí o Okamurovců, mohl by z nich časem udělat “Foldynovce”, nebo rovnou skutečnou sociální demokracii v původním smyslu slova z let 1867-1868. Okamura už “pohřbil” několik stran a s Foldynou by mohl skončit stav “nejsou lidi do vedení”.

Piráti

vesele pokračují ve své otevřeně protistátní činnosti, mezinárodních provokacích a udávání.

Kam se hrabe 99 Pragováků a další pachatelé zvacího dopisu z osmašedesátého.
Piráti a soudruh Patočka to zvládají lépe a radostněji. Jen hoši moc nemyslí na budoucnost – někdo za to bude při další změně režimu viset za nohy na lampě a polit benzínem svítit, jiný se stane členem nějaké budoucí StB, nebo bude nadále udávat spolupracovníky v rámci korporace.

Koronavirus

otevřeně připomněl jednu z mála dobrých věcí, které fungovaly za socialismu.

Byl to jednotný a propracovaný systém civilní obrany, zajištěný rozpracovanými krizovými postupy, materiálem (včetně krytů, skladů a masek) i mobilizačním systémem institucí, organizací a podniků.

Takže v případě maléru přišel befel, otevřela se patřičná obálka a jelo se podle příslušného itineráře. Postupy se pravidelně nacvičovaly, do systému patřila i branná výchova na školách (pominu-li šaškárny s pytlíky a pláštěnkami, tak základy první pomoci a schopnost přesunu po svých na delší vzdálenosti nebyly k zahození).

Bohužel – celý systém byl zlikvidován jako bolševický přežitek, postupy akcí zcela chaoticky a nekoordinovaně plánují na zakázku soukromé firmy za těžké prachy a výsledek je zmatek, nebo nečinnost.

Občan mladší 40 let má smůlu, protože jen matně tuší, co by měl v krizové situaci dělat.
A státní orgány jsou na tom evidentně stejně…

Ekofašos

si už otevřeně libují, že pod rouškou boje za klima zavedou zelenou totalitu.

Vysoké “uhlíkové” daně (k současným všelijak maskovaným minimálně 50%), zdražení potravin tak, aby byly nedostupné, omezení dopravy,  šikana obyvatelstva ve formě postupné likvidace práv a svobod. Lze očekávat snahy o likvidaci samozásobení úderkami různých ochránců zvířátek, které před pár dny šéf agrární komory poštval na domácí chovatele a majitele domácích mazlíčků (v první řadě exotických).

Kdysi dávno na Neviditelném psu vyšla zpráva o extrémismu, kde prim hráli právě ekofašos a jejich
(v Německu nacistická) minulost  a zdroje. Součástí rozboru byl i plán, jak snížit počet obyvatel planety
na pár milionů a války a hlad v tom hrály klíčovou roli. Zdá se, že se plán naplňuje…

Turecko

poslalo do Řecka masivní vlnu připrchlíků a Řecko se k velké nelibosti multikulti a vítačských neziskovek rozhodlo hranici bránit. V tuto chvíli se bojuje ještě policejními prostředky, ale za chvíli to může být jinak.

Snahy pomoci Řekům vojskem (žádné nemáme – komplet expediční sbor je na expedicích v Africe a Asii) a policií (je přemnožená, se spoustou kádrů na lov ideozločinců, ale proti zločincům furt nemá lidi) blokují vedle otevřených zrádců typu Pánka, Rozumka i předposraní politici ve vládě, parlamentu a senátu.

A kdo chce Řecku pomoci, je samozřejmě xenofob a nácek (atd.).

Horká válka o naše přežití právě začíná. Do zbraně občané!

Krysodlak
(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě)
https://bit.ly/2TvSShI

sdílet na