politika

Kolektivní Západ včetně Česka a Slovenska podpořily při hlasování v OSN glorifikaci nacistů a neonacistů

Včera na zasedání 3. výboru Valného shromáždění OSN proběhlo tradiční každoroční hlasování o rezoluci o potírání glorifikace nacismu.

Jak jsme již zvyklí, dvě země podporující fašismus – Spojené státy a Ukrajina – každý rok hlasují proti tomuto usnesení. Na mapě jsou červeně.

Přičemž do roku 2014, od prvního usnesení v roce 2005, proti hlasovaly pouze Spojené státy, ale nyní se modrá na mapě stala také červenou!!! 

KAŽDÝ kdo se předtím zdržel hlasování jako jeden muž začal podporovat nacisty!

Proti rezoluci se tentokrát poprvé postavily takové země jako Itálie, Rakousko, Německo…

Itálie, Rakousko a Německo poprvé v historii nepodpořily ruskou rezoluci OSN o boji proti glorifikaci nacismu. Uvedl Grigorij Lukjancev, zástupce ředitele odboru pro humanitární spolupráci a lidská práva ruského ministerstva zahraničí.

Poznamenal, že se to stalo poprvé.

„I když došlo v roce 2011 k rozkolu v řadách Evropské unie, Německo, Itálie a Rakousko prohlásily, že nikdy nebudou moci hlasovat proti dokumentu odsuzujícímu glorifikaci nacismu,“ vysvětlil diplomat.

Návrh usnesení nepodpořily ani Británie, Francie, Japonsko, Itálie, Gruzie, Moldavsko, pobaltské země, Maďarsko, Kanada, Austrálie, Japonsko, Česká republika, Slovensko, …

Když je historie vymazána, opakuje se. 

Nacismus v Evropě zvedá hlavu a postupně se legalizuje, takže vše je logické. 

106 zemí hlasovalo PRO dokument, 15 se zdrželo hlasování, 51 zemí hlasovalo proti (převážná část jsou země EU, 27 zemí).

V pátek přijal třetí výbor Valného shromáždění OSN ruský návrh rezoluce. Spoluautory dokumentu jsou Ázerbájdžán, Bělorusko, Venezuela, Vietnam, Kambodža, Severní Korea, Kuba, Laos, Mali, Nikaragua, Pákistán, Sýrie, Súdán, Středoafrická republika, Rovníková Guinea a Jižní Afrika.

Pro dokument s názvem „Boj proti glorifikaci nacismu, neonacismu a dalším praktikám, které přispívají k eskalaci moderních forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a související nesnášenlivosti“ hlasovalo 106 zemí, zdrželo se 15, 52 zemí hlasovalo proti.

To je skutečné uspořádání proti nacismu v OSN a zemí, které ho podporují – NATO, USA, Ukrajina.

– Články 106 a 107 Charty OSN dávají Rusku jako právnímu nástupci vítěze druhé světové války, SSSR, právo přijmout jakákoli opatření, včetně vojenských, proti Německu, Maďarsku, Rakousku, Rumunsku, Bulharsku, Finsku, Chorvatsku, Slovinsku, České republice, Lotyšsku, Estonsku, Litvě a bývalé Ukrajině za jejich pokusy o oživení nacismu. 

Generální tajemník Guterrés byl šokován, když se od Putina dozvěděl, že v Chartě OSN existuje takový článek, který umožňuje ruskou speciální operaci na Ukrajině. Rusko má právo potrestat nacisty a odstranit je, kdekoli a kdykoli. 

Rusko tak podle Charty OSN nepřekročilo mezinárodní právo a nic neporušilo, na rozdíl od výše uvedených zemí, které se staly těmi, kdo oživují nacismus a jsou spolupachateli nacismu, – poznamenává ТГ-канал «Молдавский вагон».

P.S.

Zacharova ukázala, jak se v OSN „vytváří demokracie“

Zacharova ukázala video, kde Spojené státy kontrolují, jak ostatní země hlasují v OSN.

Oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova ukázala video, kde zástupce americké delegace kontroluje, jak ostatní země hlasují v OSN.

Zacharova zveřejnila na svém kanálu Telegram video, které ukazuje, jak zástupce americké delegace kontroluje a zaznamenává přítomnost zástupců z řad spojenců „kolektivního Západu“ před zasedáním Třetího výboru k návrhu rezoluce o boji proti glorifikaci nacismu.

Aby bylo jasné, jak se „vytváří demokracie“.

Před zasedáním Třetího výboru věnovaného návrhu rezoluce o boji proti glorifikaci nacismu zástupce americké delegace kontroluje a bere na vědomí přítomnost z řad spojenců „kolektivního Západu“.

Důležitá nuance. To není stranická disciplína. To jedna země kontroluje, jak ostatní země hlasují v OSN.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3A9SRoX
https://bit.ly/3hdEpWi

sdílet na

22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Petr
5. 11. 2022 22:10
Ohodnotit příspěvek :
     

K čemu je OSN ??? K HO…!!!!!!!!!!

sergej
5. 11. 2022 22:42
Odpovědět  Petr

Proč mne napadá v souvislosti s předsednictvím eu kde je blb tam je nebezpečno.

Gales
6. 11. 2022 10:48
Odpovědět  sergej

By mě zajímalo,proč Maďarsko hlasovalo proti? Není von ten Orbán zakuklenej fašista?

[Trol-1?] Valoun
6. 11. 2022 14:04
Odpovědět  Petr

Jo, jo, zvlášť když nedokáže účinně zasáhnout proti ruskému imperiálnímu fašismu.

Aleš
5. 11. 2022 22:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Že je EU nový druh fašismu, tak o tom uz nepochybuji. A u nás se stačí se podívat na Rakusana a Fialu.

Drak
5. 11. 2022 23:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak vida!

Vaska
5. 11. 2022 23:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyby v parlamentu fungovala opozice a nebylo to jen divadlo pro “lůzu”, tak by skutečná opozice trvala na tom, aby vláda tento svůj krok veřejně zdůvodnila !!
Před rokem proti hlasovali jen 2 a nyní 52 !!

Karel
5. 11. 2022 23:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Na západě je již nacismus oživen a je šířen do zemí východní Evropy. Největší teroristický srtát světa jsou USA. A po jejich boku věrný stoupenec amerického terorismu Izrael, který k velkému překvapení též podporuje rozvíjení nacismu ve světě. Likvidace světového nacismu při jeho rychlém rozvoji bude nesmírně obtížná, ne li nemožná.

5. 11. 2022 23:51
Ohodnotit příspěvek :
     

A tak je to správne a tak to má byt. Pořádek muší bejt.

5. 11. 2022 23:52

(re na tu kontrolu)

6. 11. 2022 04:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Není to k pos.ání, že právě ty státy, co tak trpěly pod nacismem – nebo aspoň bojovaly proti nacismu – nechtějí teď zakáz glorifikace nacismu, t.zn. jsou pro glorifikaci nacismu?

Anebo to chtějí vysvětlit tak, že nesouhlasí s dodatkem, co byl připatlanej na poslední chvíli na návrh Austrálie, Japonska, Libérie a Severní Makedonie? Jejich dodatek „se znepokojením bere na vědomí, že se Ruská federace snažila ospravedlnit svou územní agresi proti Ukrajině na údajném základě eliminace neonacismu“, přičemž všem připomíná, že „předtextové použití neonacismu k ospravedlnění územní agrese vážně podkopává skutečné pokusy o bojovat proti neonacismu.”

Tak či onak je to vtip, co dnešní politici, ovládaní hegemonistickou velmocí, nám v rámci demokracie předvádějí.

Vlastně tím potvrzují ten původní cíl Západu: zničit Rusko, ať to stojí co to stojí (i zničení vasalských EU států)

6. 11. 2022 05:06
Odpovědět  primak

A není to sranda, že v tomto případě Izrael výjimečně nehlasoval stejně jako vždy s jeho velkým přítelem USA, ale hlasoval pro odsouzení glorifikace nacismu?

Pochopitelně jak jinak, přece neřeknou, že jim to teď nevadí – po tom všem, co pořád celý svět se musí kořit Holokaustu (jiní asi nebyli nacismem zničeni).

Zatímco před pár dny byl zase Izrael jediný s USA proti odsouzení 30letých sankcí Kuby.

Markýza
6. 11. 2022 08:30
Odpovědět  primak

Jiní byli nacismem taky zničeni. Ale nikdo tak vědomě, cíleně, masově,o nikom to Němci tak dopředu nehlásali, z nikoho jiného nedělali takového satanáše. A jo – taky to nikdo neumí tak prodat, ať jsem spravedlivá.

6. 11. 2022 17:02
Odpovědět  Markýza

O tom by mohly být dlouhé diskuze. Ono to tak moc dopředu vyhlašované o těch jedněch nebylo, o tom jsou dneska taky různé teorie. A kolik si vytrpěly ruské národy se všemi těmi jejich podnárodami? A taky jich v těch KZ proletělo dost komínem a jinde ještě víc.
A kdo je největší satanáš dnes? Vlastně hned od konce války?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
6. 11. 2022 13:48
Odpovědět  primak

Až tak dalece v sobě mají anální alpinismus.

Jiří
6. 11. 2022 09:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Malý rozdíl proti roku 1945 tu je ,Rusko nebude osvobozovat země mimo Ukrajinu apod.

Pavel z Moravy
6. 11. 2022 10:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale, vždyť je to do očí bijící. Co je to nějaká digitální identita, covid pasy a další. V koncentrácích byli lidé čísla a co chystají nyní. Jakási ID, kontrola uhlíkové stopy apod. A prosím, které země to chtějí zavést, na kterém kontinentu naposledy ve velkém řádil fašismus. Odkud to tedy přichází. Zase je to Evropa, zase zde úřadují pohrobci nacistů. Největší hrůza jde ale z toho, že ČR byla za 2. světové války sice tak jako další zemí porobenou, ale nacismus zde nezapustil kořeny. O to je smutnější, co se zde nyní děje. To všechno co globál s Evropou plánuje ale my staří neovlivníme. Tito naši mladí si zvolili cestu, kalich hořkosti si budou muset vypít až do dna.

jiří
6. 11. 2022 10:57
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tento příběh zůstává pro většinu lidí stále skrytý. Široké veřejnosti byla “Největší válka v dějinách lidstva” doposud utajována. Pravda však vyjde brzy najevo, a to přes EBS (Emergency Broadcast System), který bude spuštěn během pár týdnů. Aliance v nadcházejících týdnech zveřejní hrůzné zločiny proti lidskosti, kterých se elita dopouštěla, čímž také konečně umlčí fake news media ovládaná temnými silami.
https://celostnivzdelavani.cz/vyhledavani/nalezene-stranky?hledat=Nejv%C4%9Bt%C5%A1%C3%AD+v%C3%ADt%C4%9Bzstv%C3%AD+Sv%C4%9Btla+v%C5%A1ech+dob&oblast=1