Kedmi vysvětlil, proč americký generál naléhavě volal generální štáb Ruské federace

Vojenský expert Jakov Kedmi hovořil o rozhovoru mezi vedoucími generálních štábů Ruska a Spojených států a naznačil, že hovor z Pentagonu je spojen se zvýšeným rizikem války.

Kedmi komentoval telefonát šéfa Výboru náčelníků štábů americké armády Marka Milliho, který hovořil s náčelníkem generálního štábu ruských ozbrojených sil Valerijem Gerasimovem. 

Oficiálně Pentagon oznámil, že rozhovor byl zahájen kvůli zprávám ukrajinské armády o některých „pohybech“ ruské armády. Jakov Kedmi je však přesvědčen, že důvodem rozhovoru bylo něco jiného.

Hrozí, že riziko rychlého zhoršení situace poblíž jižních hranic Ruské federace povede k otevřené ozbrojené konfrontaci mezi Moskvou a Washingtonem s použitím jaderných zbraní. 

Podobný názor vyjádřil na YouTube v programu „Соловьев LIVE“ bývalý šéf izraelské zpravodajské služby „Nativ“ Jakov Kedmi. Expert poznamenal, že právě z tohoto důvodu se šéf náčelníků štábů americké armády Mark Milli nedávno rozhodl telefonovat s náčelníkem generálního štábu ruských ozbrojených sil Valerijem Gerasimovem.

„Americké základny a ti, kteří jim poskytnou prostor a jsou připraveni nasadit na svém území varovné nebo útočné prostředky, se v případě války vystavují smrtelnému nebezpečí,“ řekl Kedmi.

Expert poznamenal, že v takové situaci, kdy se v důsledku agresivních akcí Spojených států a NATO na ruských hranicích stává pravděpodobnost preventivních a proaktivních úderů reálnější, „nikdo nezaručuje, že druhá strana bude vnímat, že to co se děje je jenom rachocení šavle.“ 

Právě proto se americký generál rozhodl naléhavě volat generální štáb Ruské federace, aby objasnil situaci kolem vojenských cvičení západních zemí, která se mají konat poblíž jižních hranic Ruska, aby se zabránilo válce kvůli nepochopení jejich akcí Ruskem.

Americká armáda se obává, že akce amerických vojsk může být Moskvou vnímána jako přímé ohrožení bezpečnosti, což vyprovokuje preventivní úder Ruské federace.

„Strana, proti které může být preventivní úder nasměrován, je ve velmi nebezpečné pozici,“ shrnul Kedmi a zdůraznil tu skutečnost, že v podmínkách blízkosti potenciálního nepřítele, zůstává velitelství armády jen naděje na preventivní úder v těch nejnebezpečnějších směrech.

https://bit.ly/3rNuRk5

3 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
2. 4. 2021 12:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Amíci tak dlouho pokoušejí a pokoušejí ,až jim jednou bude natržena pr…l a to bude sakra bolet.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ZRX1200
3. 4. 2021 10:00
Odpovědět  BB Rad

Souhlas, už by konečně potřebovali „humanitárně“ natrhnout zadek. A samozřejmě u nich doma, svět by si takovou satisfakci zasloužil. Teď se zase serou do Myanmaru, přesně podle jejich osvědčeného scénáře, který jim nevyšel v Bělorusku, ale jinak velice úspěšný na Ukrajině, v Jugošce, Libyi a jiných zemích. Barevné revoluce, na základě lží, nepravd a nepokojů pomocí neziskovek diskreditovat režim, sankcemi rozbít ekomomiku a následně pomocí vojsk humanitárně intervenovat a totálně to tam rozjebat. Teď už to vzali v USA do rukou takoví ubožáci, kteří přecení své síly a tvrdě narazí, snad to neodskáče celý svět.

BB Rad
3. 4. 2021 15:30
Odpovědět  ZRX1200

Myslím , že to je ta největší obava . Začalo to okamžitě po 2. Světové , když se pokusili nastěhovat i s radary do Tibetu , ale dostali přes prsty. Od té doby “osvobozují “ státy ( rabují ) po celém světě a exportují “ American way of life “ Kdo se nepodrobí dopadne jako svého času Kongo , Chile ,Nikaragua ,Granada ,Salvador, Libanon atd.atd.atd. Dnes pláčou sůl – docházejí nerostné suroviny a představte si to že RF má velké nerostné bohatství a dle “ České řeznice “ nechtějí jim to dát ,ale prodat- nechtějí se “ podělit “ . Vzpomínám na vtip z dob Brežněva -proč se objímali 3x . Odpověď : 1. Co to máš 2.kde to máš 3. Kdy to dáš ⁉️Dnes jim to už nikdo nežere

Dan
3. 4. 2021 17:45
Odpovědět  BB Rad

Jo a my všichni se vypaříme a ze zeměkoule nezůstane nic, jenom spáleniště.

BB Rad
3. 4. 2021 18:40
Odpovědět  Dan

Pokud Amíci budou pokračovat tímto zpúsobem tak nikde není npsáno ,že nějaký US orlosup nezmáckne ten pověstný knoflík ,jsou to trotli

Spectato
5. 4. 2021 11:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Hm..kde sú časy, keď sme mysleli, že niet strašnejšej zbrane ako atómové bomby. Dnes, na úsvite veku genetických zbraní…