Kedmi varoval východní Evropu: „Degenerát-Saakašvili je vaše budoucnost“

Země pod vnější kontrolou nebo flirtující se Západem by měly věnovat pozornost ilustrativní situaci, ve které se nachází exprezident Gruzie Michail Saakašvili.

Bývalý šéf izraelské speciální služby Nativ, vojenský expert Jakov Kedmi, to řekl ve vysílání televizního kanálu «Россия1», uvádí zpravodaj PolitNavigator.

“Radím všem na Ukrajině, v Bělorusku i ve východní Evropě: podívejte se na tu příšeru, degeneráta, co sedí v gruzínském vězení – to je vaše budoucnost. Protože o něj nikdo nestojí, všichni na něj kašlou, jeho majitelé na něj kašlou, a všichni ti, kdo ho krmili, kdo ho tlačili, všichni na něho kašlou.  Až na jednu ukrajinskou děvku, která si myslí, že na tom vydělá. Takže, to je to, co vás čeká,“ řekl Kedmi.

sdíletj na

1 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
paw
13. 10. 2021 06:18

Zabyvat se necim takovym zacinajicim na S. jest pod uroven vsech i tech sklepnich intelakademikuch. TO. Odmitam, Vase Mana.
Mame informaci ,ze Mana je toho casu na zaslouzene dovolene. Odmita komunikovat.Se svetem. Mana se nekona a zaroven taky kona a proto se nevi kdo a co..Na alkoholovou nezavislost,nebo jinou to taky nevypada..Usuzuje se ,dle nedavnych udalosti ,ze je nestastnice nepochybne uvnitr Bruselu.