politika

Kedmi se neudržel! Polsko čeká krutá odplata

Kedmi: První polský voják, který překročí hranici Ukrajiny, aby se zúčastnil bojových akcí, bude zničen, stejně jako všichni jeho spolubojovníci. Pokud chce Polsko ještě jednou vyzkoušet sílu ruských zbraní, může se pokusit vstoupit na Ukrajinu.

Polské úřady by měly vyvodit správné závěry z lekcí historie, než záměrně zhorší vztahy s Ruskem.  Takovou radu dal Polsku bývalý šéf izraelské služby „Nativ“ Jakov Kedmi.

Polsko by se mělo vzdát různých geopolitických provokací namířených proti Rusku, protože takové nebezpečné kroky přivedou zemi k vážným následkům.

Polské úřady ve svých prohlášeních o Ruské federaci dávno překročily všechny myslitelné i nemyslitelné meze. Stačí se podívat na prohlášení premiéra této země Mateusze Morawieckého. 

Politik si veřejně dovolil označit ruský svět za „rakovinný nádor Evropy“, kterého je třeba se zbavit. 

Vyznamenal se také prezident tohoto evropského státu Andrzej Duda, který mluvil o neochotě Ruska „bojovat s nejlepší armádou světa“. Tou armádou měl na mysli americké ozbrojené síly, které, jak Poláci věří, přijdou na první žádost okamžitě na pomoc.

Polské úřady si podle politologa myslí, že si mohou dovolit dělat ošklivá prohlášení proti Rusku a organizovat geopolitické provokace na Ukrajině, protože mají podporu z Washingtonu. Takové závěry Varšavy jsou však mylné a Polsko, které doufá v USA čeká nemilé překvapení.

Oficiální Varšava svým chováním velmi připomíná „podvraťáka“, za kterým stojí silnější bestie, řekl Jakov Kedmi ve vysílání kanálu YouTube «Вальдман-LINE». Jako další analogii expert uvedl bandu, v níž má Polsko roli „provokatéra“. Neustále šikanuje, protože ví, že v případě potíží mu okamžitě přijde na pomoc velký a vlivný patron.

Kedmi poznamenal, že Spojené státy a země Severoatlantické aliance odmítnou podpořit Polsko, pokud se rozhodne pro nebezpečné vojenské dobrodružství proti Rusku. Varšava zvažuje možnost vyslání vojáků na území západní Ukrajiny. Takové unáhlené kroky však zemi přivedou k nepříjemným důsledkům.

„Skutečnost, že Polsko je členem NATO, nic neznamená. Nejsem si jistý, že USA a zbytek Aliance budou bojovat za Polsko. A rozhodně za něj nebudou bojovat, pokud polští vojáci vstoupí na Ukrajinu,“ vysvětlil Kedmi.

V tomto případě Washington, uvědomující si všechna rizika, se za Poláky nepostaví. S vysokou mírou pravděpodobnosti se v případě vojenské konfrontace mezi Polskem a Ruskem bude situace vyvíjet podle scénáře z roku 1939. Varšava tehdy také počítala s podporou Francie a Velké Británie. Jak to pro ni skončilo, všichni moc dobře vědí. A teď opět stejná chyba.

Expert doporučil polským úřadům, aby změnily svou rétoriku a vzdaly se nebezpečných geopolitických plánů. Varšava, která zařizuje provokaci proti Rusku, dělá velkou strategickou chybu.

„Tehdy ničemu nerozuměli a ani teď z toho nevyvodili závěry. Ať se vznáší ve svých bolestných fantaziích, které Polsko dovedly již ke třem rozdělením. Chtějí čtvrtý? A to bude poslední,“ vyjádřil se Kedmi.

Pro Pokec přeložila Janinna.

https://bit.ly/3wRJGH0
https://bit.ly/3NxLbks

sdílet na

23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
26. 5. 2022 01:06
Ohodnotit příspěvek :
     

No, pokud jsem dobře pochopil co zelená smažka s Dodem vykoumali, tak pšonkové by nebojovali jako pšonkové, ale jako chocholové v chocholdkých uniformách. Vlk se tak nažere – Pšonsko nebude bojovat proti Federaci – a koza – NATO nic, NATO muzikant – zůstane celá. Takže když ty novochocholy vysmahne laser, nebo vyorgánuje termobarická bomba, či vyzmizíkuje Kinžál 500 km.od bojiště, je všechno v cajku… Však oni svým uchvacujícím géniem donutí Federaci aby přitvrdila a použila co se doposud použít žinýruje.

ijn
26. 5. 2022 01:11
Ohodnotit příspěvek :
     

ještě smutnější je tragický postoj české vlády, zejména premiéra+MO+MZv jsou geopolitické HOVADA

skylla
26. 5. 2022 07:02
Odpovědět  ijn

celá vláda fialového hnusu jsou vlastizrádci a mělo by se s nimi tak nakládat

ZMann
26. 5. 2022 08:02
Odpovědět  skylla

Na každou svi.. se uvaří voda i na tyto slouhy chazarské mafie.

Ladislav
26. 5. 2022 06:43
Ohodnotit příspěvek :
     

I na ně dojde! Jaké bylo Polsko?

26. 5. 2022 14:37
Odpovědět  Ladislav

Ono to už zaniklo v informačním šumu, ale někdy před cca měsícem jsem na ruswebech četl, že když se do specoperace strčí Pšonsko rypák, bude tím riskovat svou státnost. A co si tak vzpomínám, přesně takto varovala Federace dobrého půl roku Banderstán, než přikročila k činům.

PENNYS
26. 5. 2022 07:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Počet případů opičích neštovic je na vzestupu. Belgie je první zemí, která zavedla povinnou karanténu pro lidi, kteří se nakazí virem. Belgičtí zdravotníci říkají, že jsou obzvláště znepokojeni šířením mezi homosexuálními muži. A Světová zdravotnická organizace v pondělí potvrdila, že virus se přenáší především sexem mezi muži.
Upozornění: některé z následujících záběrů obsahují grafické vyobrazení nemoci

All
26. 5. 2022 08:26
Odpovědět  PENNYS

Kdo pamatuje,ten ví : ,,Začalo to Šílenýma krávama v Anglii, potom četné ptačí viry-chřipky až po prasečí mor, pak covidová šílenství,nyní s novinkou Opičích neštovic.” Absurdita za absurditou a nekonečná prolhanost ( vždyť i část tzv.virologů tvrdí,že -Viry Neexistují- a vše je podvod a tvrdí to i jiní,co se vyznají a hovoří o virech zcela jinak ( že to jsou jen zbytky nerozložených bílkovin ze starých buněk při obnově nových zároveň,jenže v ucpaném těle chemií,léky,ničením život.prostředí všemožnými způsoby ,včetně stresu a nyní i záměrném stresu a strachu a rozdělování společnosti politickými bastardy …se tělo nedokáže rychle zbavit těchto zbytků…shluků aminokyselin…

PENNYS
26. 5. 2022 08:34
Odpovědět  All

Prada pravdoucí “VŠE ŠPATNÉ ,VŽDY PŘICHÁZÍ ZE ZÁPADU” To málo dobré stojí za …………

All
26. 5. 2022 08:34
Odpovědět  All

Normální,zravé tělo zcela rozloží bílkovinu ze starých,vysloužilých buněk,až na Opět jednotlivé aminokyseliny a použije je zase na stavbu nových,podle kodu DNA . Proč se to tak nyní neděje a blbne se s ,,Virem-nevirem” jen díky oblbovačům zednářů,elitářů a jejich politických olízavačů zadků a pitomců všeho druhu ze zemí opic,je věc jiná..

orinoko
26. 5. 2022 09:29
Odpovědět  All

Nějaký virus by se našel. Třeba Trojan….. anebo VIRakoca. Také VIRtualni realia je jako UFO.

skylla
26. 5. 2022 07:01
Ohodnotit příspěvek :
     

ne nadarmo je duda banderovec….jen ať to pšonci zkusí….přeju jim to

Pat
26. 5. 2022 07:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Chudáci obyčejní Poláci, tak jako jsou chudáci obyčejní Ukrajinci.
Anglosaský svět s USA v čele nepochybně využije krátkozrakou nabubřelost polských papalášů, a se zlomyslnou chutí rád z Poláků udělá potravu pro ruské děla, tak jak to připravil Ukrajincům.

Pavel
26. 5. 2022 08:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Když se chtějí zničit, je to jejich problém, blby nikdo litovat nebude.

alene
26. 5. 2022 09:00
Ohodnotit příspěvek :
     

„Skutečnost, že Polsko je členem NATO, nic neznamená. Nejsem si jistý, že USA a zbytek Aliance budou bojovat za Polsko. A rozhodně za něj nebudou bojovat, pokud polští vojáci vstoupí na Ukrajinu,“ vysvětlil Kedmi.
Tak to asi Kedmi neslyšel o naší soudružce Černochové….

zdena
26. 5. 2022 11:11
Odpovědět  alene

ale jo, proč ne ? Jen tam Černochovou pošlete, ať si to vyzkouší… posaďte jí do tanku a pošlete do bitvy, ať si vyzkouší, co chlapi zažívají a jak umírají kvůli její vylízané makovici….. nebo jí nechte dřepět v zákopech se svištící munici nad hlavou a špínou a prachem všude kolem…. Tato cvičení by měla být pro bojechtivé politiky POVINNÁ.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
All
26. 5. 2022 09:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to sice mimo téma (Kedmi a poláci) , ale už se to tady nakouslo…s těma opičíma neštovicema…a to,že viry jako takové neexistují… a proč je jich tolik hlav.na podzim a v zimě ? Jde tu vpodstatě o ,,rovnováhu těla”. Teplota našich těl je 36,6 stup.celsia,při níž tělo pracuje. Pokud se tato tepelná rovnováha naruší (podzim-zima),zpomaluje se automaticky látková výměna,včetně Regenerace při obnově buněk,a v těle přibývá více shluků,zbytků..ap.,které tak rádi někteří označují taky,jako ,,Viry”,navíc je i množí dál strachem a stresem,kdy se nerovnováha metabolismu prudce zvyšuje a dokonce ty jejich ,,Viry” šlechtí dál na biologické zbraně…ano,všechno ty zrůdy zneužívají a pravda se mlží a mlží. S tím,jak pak přibývá ,,virů” a různých zbytků a jedů v těle, Krev se zákonitě hustí,ZAHUŠŤUJE !!! A jak to dělali naši předkové ? Uměli krev ředit kyselinami-konzervováním potravin na zimu zakvašením,používali hodně Ocet,atd…a fyzicky pracovali,nečuměli do mobilů,byli soběstační a uměli. UM našich předků a zdravý styl života bez lhaní a bez stresu zaváděným nyní politiky.

Gales
26. 5. 2022 10:41
Odpovědět  All

A po ránu štamprlička zbavovala stresu.

PENNYS
26. 5. 2022 10:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Po každé když se ODS dostala k moci(jako většinou vzdy podvodem) českému národu vždy jen škodil!!! Jeden z největších ostud ODS TOPOL co je každou chvíli v TV, by měl chodit kanálem!
„Neprc*jte ty opice,“ napsal Topolánek. Takovýto opičák sprostý nevychovaný, podrazák a podvodník s KALDOU to dovedl tak jak to dělají dnes jeho fyjaloví soukmenovci! A národ je nepoučitelný opět je někteří zvolili. Tato vláda by už měla dostat STOPKU!!! KAŽDÁ S TĚCHTO STRAN ,ZAKÁZ ČINNOSTI ,PROTOŽE SVÉ PŘÍLEŽITOSTI UŽ ZA TĚCH TŘICET LET VYBRALITYTO STRANY , NIKDY NEHÁJILI ANI NEHÁJÍ ZÁJMI VĚTŠINY NÁRODA!!
fujfujfujodesjehnuj!

Gales
26. 5. 2022 10:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Všichni pšontci válečníci by měli jít bojovat na ukrajinu.Rus by mohl deratizovat i je.A byl by zas klid od rozsíračů.

Pozor
26. 5. 2022 13:15
Odpovědět  Gales

Kľud aspoň na 200 rokov.

Frank
26. 5. 2022 12:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Pšonci byli, jsou a budou vždy jen proradné kurwy. Naposledy obsadili naše pohraničí dříve než Wehrmacht. Ti také potřebují dostat pořádně přes držky. Doufám, že se ještě dožiju, kdy celá vláda fialového slizu bude postavena před soudy za vlastizradu. Takové blbé kazišuky jsme neměli ani za komunistů. A uvidíme, jestli voliči prozřeli a v podzimních volbách konečně něco naznačí.

Pozor
26. 5. 2022 13:13
Ohodnotit příspěvek :
     

SŠA podobne ako na Ukrajine bojujú do posledného tzv. ukrajinca, tak za Poľsko budú bojovať do posledného Poliaka.