politika

Kedmi poukázal na izraelskou taktiku, kterou by Ruská federace měla použít proti základnám USA…

Vojenský analytik Jakov Kedmi poukázal na nejúčinnější způsob, jak zastavit šíření vojenských hrozeb ze strany NATO k Ruské federaci.

Rusko by mělo přijmout izraelskou taktiku odrazující od přístupu budování vojenských základen a další infrastruktury nepřátelských zemí NATO u ruských hranic a čelit tak hrozbám z jejich strany.

Tento názor na «Вести FM» vyjádřil vojenský expert, bývalý šéf izraelské speciální služby Nativ Jakov Kedmi, poukazující na účinnou možnost eliminace amerických základen poblíž ruských hranic….

Expert zároveň pozitivně vyhodnotil tu skutečnost, že „ruská armáda našla vojenskou odpověď na americké základny v Polsku, Rumunsku a pobaltských státech“.

Okamžitě však poznamenal: „Ale to je jen polovina úspěchu.“

Kedmi poukázal na to, že v ideálním případě by poblíž hranic Ruské federace neměly existovat žádné vojenské základny třetích zemí, a proto by Moskva měla používat izraelskou taktiku.

„V Sýrii a dalších zemích na Blízkém východě neexistují žádné íránské rakety a íránské základny, protože Tel Aviv pohrozil zničením jak státu, který přijímá nebezpečné zbraně, tak i země, která je rozmisťuje,“
– vysvětlil Kedmi taktické triky Izraele, jak omezit šíření nepřátelské vojenské infrastruktury k jeho hranicím.

Shrneme-li jeho myšlenky, expert poukázal na to, že tímto způsobem má země příležitost „transformovat vojenskou moc“ pro vytvoření podmínek „aby neexistovalo NATO od Tallinnu do Bukurešti“….

https://bit.ly/3ozcpeb


sdíletj na