politika

Kedmi hodnotil šance kandidátů v nadcházejících amerických prezidentských volbách…

Prohlášení vydávaná ve Spojených státech, že se novou hlavou státu stane demokrat Joseph Biden, jsou předčasná, uvedl izraelský vojensko-politický expert Jakov Kedmi.

Americká demokratická strana čelí zkoušce, která pro ni bude fatální.

Mluvíme o televizním duelu mezi dvěma kandidáty, poznamenal odborník. Prvním představitelem je současný prezident Donald Trump, který ležérně ovládá jednání s lidmi, podmanivou primitivností a hrubostí.

A proti němu vystupuje Joseph Biden, který ani dvě slova nedokáže spojit, neustále ztrácí nit konverzace, zapomíná, co má říkat, a celkově „budí dojem senilního člověka“….

A není bez důvodu, že politici z řad demokratů začali hovořit o tom, že tyto debaty nepotřebují a mohou jen škodit. Proto by bylo hezké se jich úplně zbavit.

Kedmi pokračoval, … pokud k nim přesto dojde, pak na Demokratickou stranu bude vystřelen kontrolní výstřel. Přičemž, kolik diskusí mezi Trumpem a Bidenem bude, tolik bude i kontrolních výstřelů.

Zvěsti o tom, že se Biden stane prezidentem, jsou tedy předčasné.

Je malá šance, že volby vyhraje. A ne proto, že úřadující prezident je tak dobrý a vyhovuje všem, ale kvůli současné situaci a z toho důvodu, že sám Biden je „bezcenný kandidát“.

Specialista také upozornil na druhou figuru po boku oponenta Trumpa – 55letou Kamalu Harrisovou, která má pouze jedinou zásluhu na nominaci a to „správné pohlaví a barvu pleti“.
Nemá žádné další schopnosti, aby mohla řídit Spojené státy.

“A tam sedí 100% bílý Američan, s lahví piva a žvýká hamburger. A jen při pomyšlení,
že „tahle“ bude vládnout jeho státu, pokud senilní stařec skončí v kómatu, se mu jeho hamburger zasekne v krku,“ shrnul odborník.

Jakov Kedmi dříve řekl, že USA jsou „podivný stát“, jehož subjekty spojuje pouze zahraniční politika a armáda. A v této situaci se země nevyhnutelně rozpadne. …

https://bit.ly/3m51mITsdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
9. 9. 2020 11:29
Ohodnotit příspěvek :
     

No, sice je Trup docela primitivní hovado, ale pořád lepší než Biden.