politika

Kdybych dostal za ukol rozvratit stat, robil bych to stejně jak ten Fijala

Ladislav Větvička

Ten synek je uplně marny. Neschopny levičak z Unie svobody, kery umi leda tak vysilat signaly. Obklopil se bandou surikat, kde jeden je podezřely ze zločinneho spolčeni, druhy se chlubi tym, že udava za vtipy na internetu a o ostatnich neni naštěsti ani slyšet.

Baby, kere měly do polityky vnest něžny prvek, su tež pěkne hydry. Jedna podporuje terorystycky čin, druha vyzyva k pleteni svetru. Nevim, co je horši.

Premijer se boji, že cosik zrobi špatně, tak raději nerobi nic, nebo se pta Němcu, co ma robit a vysledkem je, že nerobi nic. Němci mu samozřejmě neřeknu, že nema posilat eletryku do Lipska a draze ju kupovat. Ale je nesmysl se bavit s Německem o eletryce. Eletryka je naša a Němci ať si trhnu nohu, když si zrušili svoju eletryku z jadra.

Jenže to by premijer nesměl byt fialova loutka a slaboch, kery si necha nadavat od jakehosik blbečka z Belgie. Měl by odejit okamžitě, dokud je čas. Ale čas už neni.

Řešeni přitom neni složite, jen by to chtělo mět v čele statu osobnost a ne kohosik, kdo ma charyzma fijaloveho hadru:

– okamžita dystrybuce eletryky českym firmam a českym lidem za česke ceny. Na burzu prodavat enem přebytky.

– okamžitě opustit zlodějsky system emisnich povolenek

– okamžitě vyjednat dluhodoby kontrakt na dodavky ruskeho plynu, tajak Maďaři a Bulhaři

– okamžitě přestat podporovat valečne konflikty a ekonomicke migranty

– okamžitě přestat podporovat politycke neziskovky

– okamžitě přestat kryminalizovat občany za jejich nazory

Je to tak složite, že to fialovy brylaty synek nechape?

Ladislav Větvička

sdílet na

14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
4. 9. 2022 03:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Umím si představit, kterak se V. V. Putin v Kremlu směje při poslechu pitomců typu Fijaloviče. Jsem přesvědčen, že GRU by nikdy nedokázala vycvičit a nasadit v EU zemích lepší agenty, kteří by pracovali ve prospěch Kremlu. Skutečně rozum zůstává stát. Ano mohu mít tisíc a jednu výhrad proti Rusku, ale i bez jakéhokoliv vzdělání si umím představit co nastane, pokud budu bojkotovat a sankcionovat zemi, na které surovinově závisíme. Mluví se zde o ropě a plynu, ale Evropa dovážela 80% palladia, 60% hliníku, 65-70% hnojiv, 100% vzácných plynů pro výrobu polovodičů, 60% železné rudy a mohl bych pokračovat. Těch komodit z Ruska, Běloruska a Ukrajiny je “neúrekom”. Umíme se bez toho obejít? Ne. Lze to nějak nahradit? Ne. A tak se sankce obchází – teda s výjimkou ČR, která je pak přes překupníky nakupuje několikanásobně předražené. V roce 1989 jsme byli potravinově i energeticky soběstační, bez státního dluhu a s vyspělým zemědělstvím a rozvinutým průmyslem. Dnes jsme schopni vyprodukovat asi 40% potravin, elektrickou energii vyrobíme za 500,-Kč/MW a kupujeme si ji přes burzu za 15 000,-Kč/MW, plyn z Německa nakupujeme za šestinásobek ceny pro Němce, zemědělství je v troskách, průmysl se scvrknul na montovny a pásovky s minimální přidanou hodnotou a to ještě v cizích rukách. Občan ČR musí platit daně, zahraniční společnosti vykradou ročně 350-400 miliard korun na dividendách a ještě bez zdanění.

Ladislav
4. 9. 2022 07:48
Odpovědět  pavelpe

💤♎ On pochopí až ho lid vykopne! A to brzo!

Pavel K
4. 9. 2022 09:49
Odpovědět  Ladislav

Ale tam kam ho má vykopnout, za katr!!!!

[Trol-1] Haha
4. 9. 2022 07:49
Odpovědět  pavelpe

Putin se směje určitě, kolik blbečků šedá na lep ruské propagandě. Včera lidé na Vaclavaku nepochopili, že za drahé energie může Brusel a Fiala jen zčásti. Z většiny ruské manipulace a ruská válka na UA.

Lev Prch
4. 9. 2022 11:10
Odpovědět  [Trol-1] Haha

F73,A52, F22, F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10,N393….👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

4. 9. 2022 13:49
Odpovědět  [Trol-1] Haha

Tvá hloupost hvězd se dotýká (_!_)

4. 9. 2022 22:05
Odpovědět  [Trol-1] Haha

Začínáš bejt směšnej. A to je pro tebe moc špatná karta. Pro komunitu pokecu naopak dobrá. Bojovníka- kašpara totiž nikdo nebere vážně, má z něj leda (_!_)

Pavel
4. 9. 2022 10:55
Odpovědět  pavelpe

Dodám pár frází. První je moje- Socialismus lidem smrděl. Druhá z jednoho docela zajímavého filmu- Člověk si neváží toho co má zadarmo a k tomu se váže již ta omílaná fráze Řeka Zorbase – chceš li člověku dobře, vyškrábe ti oči, chceš li mu zle, plazí se před tebou. To byla příčina pádu socialismu, přílišná shovívavost k nešvarům typu Kdo nekrade, okrádá rodinu. Dnes je jasné, že tím pádem socialismus ani jinak dopadnout nemohl. Ale upřímní lidé si dají ruku na srdce a řeknou, že lidé si asi ještě něco takového jako byla myšlenka socialismu nezasloužili. K tomu musí být lid opravdu zralý. První pokus tohoto druhu- husitský Tábor skončil stejně.

Pijack
4. 9. 2022 08:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Sebestředného narcise a premiéra vlády ČR se bezprostředně týká Trestný čin podle § 405:Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo nacistické, komunistické nebo jiné zločiny proti lidskosti nebo válečné zločiny nebo zločiny proti míru, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.
Tento lempl se hlásí nepokrytě k odkazu Hitlerovského Německa. Proč ještě státní zástupce nevydal rozhodnutí k jeho zatčení???

[Trol-1] Haha
4. 9. 2022 08:27
Odpovědět  Pijack

Jestli to nepácháš spíše Ty.

sizok
4. 9. 2022 09:23
Odpovědět  [Trol-1] Haha

Protože jsou všichni stejní.

Lev Prch
4. 9. 2022 11:10
Odpovědět  [Trol-1] Haha

F73,A52, F22, F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10,N393….👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

4. 9. 2022 13:51
Odpovědět  [Trol-1] Haha

(_!_)

Masunta
4. 9. 2022 12:50
Odpovědět  Pijack

Existuje názor, že Fiala naštvává lidi schválně. Mohl by pak přijmou s pomocí vlády a Bezpečnostní rady ČR mimořádná opatření. Až třeba i vyjímečný stav. Mohl by pak stát asi řídit dekrety jako kokainový Zelenskij nebo v době války Putin.
Do voleb do poslanecké sněmovny je poměrně daleko, tak toho zvládne ještě dost, pokud nebude například defenestrován. Piráti by se mohli naštvat ještě více a pro důvěru vládě by nehlasovali; zatím spíše tápou; a nevíme, co by přinesla změna předsedovi Pirátů. Bude přibývat politických přeběhlíků. Přijdou i silnější protivládní demonstrace. Lidi už nebudou přijímat zdůvodnění, že jde o ruské vojenské nebezpečí, že je třeba se izolovat od ruských zdrojů (v případě zastropování cen uhlovodíků Rusko samo uvádí, že nebude zemím aktérům uhlovodíky dodávat a nebude ani dodávat zemín neochotným platit rublem, tak Rusku asi odříznutí spotřeby Evropou tolik nevadí) a že v energetické krizi je třeba postupovat koordinovaně s EU. Zvyšování cen energií je jen z politických důvodů. EU je nereformovatelná. A viz třeba, kolik dávek léku proti covidu objednala.