Kdyby mohli, bez váhání by ho zlikvidovali už dávno

John Bolton, bývalý poradce bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa, navrhl informovat okolí ruského prezidenta Vladimira Putina, že pokud nařídí použití jaderných zbraní, USA ho osobně zlikvidují, jako tomu bylo v případě generála íránské armády Qasema Soleimaniho.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3rwFU3C

sdíletj na

3.3 9 hlasy
Ohodnotit příspěvek
37 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
5. 10. 2022 23:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Rukavice jsou hozeny.

Jaroslav
6. 10. 2022 09:16

Po likvidaci generála Qasema Soleimaniho provedl Írán raketový útok na základnu Al Habanyia, veliké vojenské letiště ještě za Saddáma, trefili se velice dobře. Útok sice předem avizovali, ale i tak si museli přítomní osvoboditelé z JúEs ármy, ukrytí v podzemních krytech, vyměnit pampersky. Íránci se trefovali velice přesně. No, otevřený útok na Putina by byl nejspíš důvodem k vytvoření “Mexicko-Kanadského” průlivu. Poseidony nebyly nedávno vyvezeny do bojových pozic pro nic za nic. Bohužel by to odnesli desítky milionů nevinných občanů USA, hlavně v pobřežných aglomeracích, radioaktivně zamořené území by již nikdo nechtěl. Případné pokusy o atentát by byly provedeny velice skrytým,tajným způsobem. Záleží na okolí prezidenta. Fidel měl kolem sebe spolehlivé okolí a všechny (snad stovky) pokusy neuspěly. Zato u Chaveze se rakovina povedla, neměl spolehlivé okolí. Technologie jsou známy, stačí málo a je vymalováno. Hold uvidíme.

Pedro
6. 10. 2022 16:28
Odpovědět  Jaroslav

Nevinní občané? A říkají ti nevinní občané něco proti tomu, že jejich země vraždí jiné nevinné občany po celém světě? Nebo se ve válce zabíjí jen občané, kteří mají na tom vinu? Jen se ptám.

Milan ze Zahrady Čech
6. 10. 2022 17:12
Odpovědět  Pedro

A co dělají čeští nevinní občané proti tomu, že poblíž Krumlova je výcvikové středisko pro banderské teroristy, kteří potom odjíždějí vraždit Rusy? Jen se tak ptám.

Evžen
7. 10. 2022 08:45
Odpovědět  Jaroslav

Putin to řekl jasně, USA si hrají na Boha a možná ještě více! Americké výroky Bůh ochraňuj Ameriku…,kdyby byl tak by musel na USA dávno seslat oheň a síru…!

Jaroslav
7. 10. 2022 09:25
Odpovědět  Evžen

Pro doplnění, dva národy o sobě tvrdí, že jsou “vyvolení”, židé a ten druhý “národ- směsice” tohle o sobě začali tvrdit někteří představitelé USA. Nechci použít termín “američané”, protože takhle chápu obyvatele obou částí Amerického kontinentu.

Masunta
5. 10. 2022 23:58
Ohodnotit příspěvek :
     

V tak vypjatých situacích je vůbec těžké zjistit, kde se Putin (nebo jeho dvojníci) nachází. A Nezůstalo by jen u útoku na Putina: Američané by snadno mohli také přijít o ledacos cenného. Takže jde o propagandistickou informaci. Podobných zvěstí se nyní dočteme více.

Administrátor
P.A.Semi
6. 10. 2022 00:52
Ohodnotit příspěvek :
     

John Bolton je warmonger a tlučhuba, ale asi tam zrovna nemá příliš velký vliv…

Ale podle toho, jak všichni v USA mluví o údajném Ruském plánu na použití jaderných zbraní, to vypadá, že zase plánují nějaký False-flag

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Veny232
6. 10. 2022 07:57
Odpovědět  P.A.Semi

To není tak jednoduché. Každá Atomovka se dá i po výbuchu vystopovat,komu patřila. Každá země je vyrábí jinak, a obohacuje jinak, a každý Jaderný materiál má své specifické vlastnosti podle země původu, způsobu zpracování.
Už pár hodin po výbuchu budou mít všechny laboratoře světa dost vzorků na to,aby řekli, čí ta atomovka byla.

Albi
6. 10. 2022 10:20
Odpovědět  Veny232

To je ošetřeno různými mezinárodními vyšetřovacími komisem, aby se stoprocentně zjistilo, že byla ruská. Komise samozřejmě pro jistotu bez účasti ruských zástupců.

Frankie
6. 10. 2022 13:38
Odpovědět  Albi

Přesně tak.

Milan ze Zahrady Čech
6. 10. 2022 17:17
Odpovědět  Albi

Tak nějak. Vyšetřování by dopadlo podobně jako s tím malajským letadlem, nebo se smrtelně toxickým novičokem, co jím Čuk a Gek páchají vraždy – přičemž se zavraždění mají čile k světu – nemluvě už o vyšetřování odpálení muničáku ve Vrběticích, kde se rovněž angažovali Čuk a Gek.

Jaroslav
7. 10. 2022 09:38

Je to tak Milane, někde jsem (možná Youtube) v popisu jakési historické události narazil na jméno “Petrov”, tj. tento superagent který fungoval v případu Skripaľa i Vrbětic je navyše obdaren i dlouhověkostí, pracuje již z období před 2.svv. Bohužel, dokument nemluvil o Baširovi, to jest o druhém “superagentovi”, zapojeném do výše uvedených akcí. To bude v GRU asi nějaká nová “akvizice”

Jaroslav
7. 10. 2022 09:32
Odpovědět  Veny232

Já bych si nebyl tak jist. Např. “použití” sarinu Sýrií- Sýrie byla schopna tento vyrobit stejnou technologií jako USA, celkem známým postupem- binární reakcí. No, a i když existuje specializovaná organizace, která by to měla být schopna zjistit jak se to stalo, ve skutečnosti je takový tlak, aby výsledek šetření odpovídal “našim představám”, tj. představám majitelů zeměkoule, že se skutečnost nikdy nedovíme. A tak to bylo s panem Grossim, ten také neřekl kdo střílí na Záporožskou elektrárnu. Tohle píši jako velice dobře informovaný skeptik….

Pavel
6. 10. 2022 07:57
Odpovědět  P.A.Semi

Nejde o nic jiného.Vidí,že Ukrajina vydrží do zimy a pak přestane existovat a proto je plán B, Na Ukrajině použít JZ pod falešnou vlajkou jako casus beli a obvinit RF aby nastoupilo NATO do konfliktu.Všechno to do sebe zapadá i ty hromadné přesuny US techniky včetně strategických bombardérů do Evropy! Rozpoutáme jaderný konflikt v Evropě a ten plán zlaté miliardy na redukci obyvatel planety na 5 miliard je splněný natotata.A Evropané na to čumí jako telata,EU pak vydá směrnici ochrany před radioaktivitou – PVC pláštěnky a debilové, tak jako s rouškami při covidu si je nasadí a budou blaženě kapat jako mouchy! Kdeže je ten spravedlivý bůh a jak se na to může dívat!!!

Masunta
6. 10. 2022 09:28
Odpovědět  Pavel

Jaderný konflikt nebude. Zvyšování napětí a z toho plynoucí benefity pro USA a asi i Urajinu, ano.

Milan ze Zahrady Čech
6. 10. 2022 17:18
Odpovědět  Masunta

Chtěl bych mít tvou víru….
Bohužel ji nemám.

Gales
6. 10. 2022 10:26
Odpovědět  Pavel

Bůh je v nás.Ale naše lenost mu brání v tom,aby se projevil.

Veny232
6. 10. 2022 07:53
Ohodnotit příspěvek :
     

To nějak nechápu. První přeci poletí Sarmat do USA. Tak jak potom chtějí Putina zlikvidovat? Když nebudou exitovat?
Nebo nemají uši? Putin to řekl už mnohokrát, že pokud použije Jaderné zbraně, bude to proti kořenům a příčině. Tu na Ukrajině nenajdem.

me2d44
6. 10. 2022 10:09
Odpovědět  Veny232

Psal jsem tu nedávno: žádný sarmat – ten si Rusové budou šetřit na základny v Evropě. Ale takové 3 Poseidony – New York, Woshington, San Francisco – nezachytitelné, schopné způsobit Tsunami až 500 m vysokou, to už deep state nezachrání ani rukávky v kombinaci s plovací vestou. A ruská ponorka Belgorod je někde na “potulce” – sice bylo ohlášeno Bílé moře, ale to je oficiální oznámení – a Poseidonů může naložit 12 – co kdyby provedla “průzkum/cvičení bojem”? Mimochodem – byť z bílého moře, ví snad někdo, na jakou vzdálenost se dá zaměřit Poseidon? Mám pocit, že už teď v Pentagonu trhají rekordy v nákupu Pampers!

me2d44
6. 10. 2022 10:38
Odpovědět  me2d44

Na doplnění: Poseidon = torpédo s jadernou hlavicí až 2KT, hloubka potopení 1000 m (mimo dosah torpéd), rychlost pod vodou až 100 km/h, trajektorie plavby podle programu, speciálními prostředky lze upravit navedení, takže z mezinárodních vod na západě Evropy do New Yorku (cca 7500 km) za 80 hodin (Sarmat by to zvládl rychleji, ale s menším efektem). Už jsem taky psal z oblast Moskvy: “Tatí, jak dlouho se letí do New Yorku, prý 12 hodin” odpověď: “co je to za blbost, 20 minut – musím to vědět, velím raketové brigádě!”. Mimochodem: na ovládání je uzpůsoben Belgorod!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Janka
6. 10. 2022 12:58
Odpovědět  me2d44

neviem, ci by im to pomohlo, centraly Pentagonu su vu vnutrozemi, chranene horami a metrami ocele…..musela by tam dopadnut asi bomba car (aj keby nebola atomova), aby to prerazila.

me2d44
6. 10. 2022 13:13
Odpovědět  Janka

Poznámka: naco strašit zrovna se Sarmatem: Američani jsou schopni zjistit ponorky třídy (dle jejich značení) KILO (říkají jim černá díra) až při odplouvání z Mexického zálivu – na některé věci není nutno použít jaderné zbraně, pár kalibrů s klasickou náloží a v Americe bude taková panika, že začnou stahovat domů i posádky ze zahraničních bází. Věřte tomu, v armádě generál strach funguje na západě i na východě – a nejhorší strach je, když se to týká místa, kde bydlím! Mimochodem: na pravda.ru byl článeček: Rusi úspěšně použili systém Peresvet (laser s dosahem 1500 km) proti americkým satelitům (naštvali se, protože z nich se dodávala data Ukrajincům – z HILMARS se bez navádění staly Kaťuše)

me2d44
6. 10. 2022 13:24
Odpovědět  me2d44

Doplněk: Zatím se jedná jen o špionážní satelity. A co když se Medvěd naštve (mám stejnou přezdívku a můj zástupce v trampské osadě všechny varoval: nechtěj naštvat Medvěda), tak co třeba podmořské internetové kabely? Všechny servery jsou v Americe – i ty bankovní, veškerá komunikace jde přes Ameriku (i ta osobní), sundat Star Linky bude Peresvetem spíše cvičení pro obsluhu, ruské ponorky třídy KILO málokdo objeví – a překousnout podmořský kabel? – Když kovbojové mohli překousnout NS1,NS2, tak je to skoro rozumná reakce (ale v tu ránu jsme všichni bez internetu). Akorát, Rusové svůj internet teprve tvoří.

Masunta
7. 10. 2022 04:47
Odpovědět  me2d44

Belgorod je u poloostrova Kola.

me2d44
7. 10. 2022 12:02
Odpovědět  Masunta

Hezký den kolego. To ještě neznamená, že bude testovat Poseidony v Bílém moři, které se podle mapy jeví skoro jako Ruské vnitrozemní. Navíc, při testu takových zbraní není důležitá jen nálož – svoji hru hraje i dostřel. Když mne učili střílet z SA58, taky tvrdili, že při přepnutí na dávky je to dávka – no já s tím přepnutím na dávky střílel jednotlivé – starému plukovníkovi, co prošel z Buzuluku do Prahy jsem znechutil večeře do konce života. A nikdo si asi dodnes neuvědomil, že Poseidon “umí” být spící – a když Rusové dali ovládání na Belgorod, není problém ho namontovat na libovolnou loď do severní, nebo jižní Ameriky – když se něco vyvine, tak se to i používá,.

Administrátor
P.A.Semi
6. 10. 2022 21:13
Odpovědět  Veny232

“Sarmat do USA” a “nebudou existovat” ?
Jadernou bombou nevygumujete celý kontinent najednou… To víte, že mají obě strany své vlastní bomby a rakety dost decentralizované na to, aby odpověděly i v případě, že centrum bude zničeno…
πα½

PENNYS
7. 10. 2022 08:48
Odpovědět  P.A.Semi

Nepotřebuje ,komentář

me2d44
7. 10. 2022 12:20
Odpovědět  P.A.Semi

Co byste tak řekl Sarmatu ze Sachalinu – cíl Yellowstone? Malá sranda – jen to otevře tu kalderu, probudí tektonické zlomy a místo globálního oteplení najednou tektonická zima! Potěš koště, víte vůbec, co je to Sarmat – kolik hlavic může nést, jakou rychlostí a s jakým účinkem? Neznám to pořádně ani já – už jsem 27 let ve výslužbě. Ale jako kapitán ve výslužbě si k věcem, které jsem ovládal, dodnes dovolím připojit své slovo. Hůř jsou na tom ti, co v dětsví nestříleli ani zrním z násadky od verzatilky (zásadně jsem preferoval pšenici – rodiče chovali slepice a rýže mi nepřipadala dost tvrdá – někteří zvrhlíci používali žvýkačku, dobře se lepila do vlasů).

Pozor
6. 10. 2022 08:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Fakt sú na smiech.

Gales
6. 10. 2022 10:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Prdičky naši babičky.Chlístači demokracie Putina už kolikrát i pohřbili a on furt žije.To je strašně ale strašně se-re.

Pavel z Moravy
6. 10. 2022 10:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Naše kdys skvělá průmyslová země, o zemědělství raději nehovořit, to tu prý jezdili západní věrozvěstové zjišťovat jak je možné tak perfektně funkčně hospodařit a plánovat. Tlamičky měli asi dokořán otevřené po celou dobu návštěv. Kdo nás vrátí dnes do normality a alespoň průměrnosti? Nu, tito škůdci zemští to nebudou, tak přemýšlejme. Třeba to budou mladí přeformátovanci, kteří se shlédli v zeleném údělu a dalších zhovadilostech pocházejících ze západních luhů a hájů. Panenko skákavá, to už se zde v Evropě nenajde 30 % normálně myslící populace, nebo jsou zálezlí v krytech co jim globalista nechal vyrobit na ten soudný den. Ten současný človíček fakt zdegeneroval natolik, že normální člověk ho už nemůže ani politovat.

me2d44
6. 10. 2022 13:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já tu dobu zažil. Děda družstvu daroval veškeré polnosti (to znamená bez nároku na restituci) a šel dělničit – dobrovolně – jako topič do BĚLPAP. Dohnalo ho k tomu to, že vstávat ve 4:00 ráno a jít spát ve 23:00 – až když je o zvířectvo postaráno, bylo nad jeho síly. V kotelně si odsloužil osmičku, doma si po šichtě dal pivo (každý víkend jsem mu běhal s vozíkem pro 10 kousků – tenkrát se to ještě mohlo – a z 20 Kčs mi zbylo i na žvýkačky). Do “plyšáku” jsem za 3+1 platil se vším všudy 412 Kčs měsíčně (nájem, voda, topení, elektřina) – až po akci “cinkání klíčema” se situace začala měnit. Podstata je v tom, že to, co komunisti střádali na jednu hromadu (na zaplacení/dotování všeho) měl někdo potřebu rozkrást! A do vlády se dostali komedianti, veksláci, podvodníci, rehabilitovaní zloději – a to máme dodnes, jen si to otupělý národ neuvědomuje.

Karel
6. 10. 2022 13:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Největší teroristický stát světa se už ani nesnaží své plány skrývat. S klidem vyhrožuje každému státu nebo jeho představitelům likvidací, pokud nebudou tančit jak terorista USA píská. USA jsou říše zla a mely by zmizet z povrchu zemského.

Pedro
6. 10. 2022 16:45
Odpovědět  Karel

Rusové se nikdy nechlubí novými zbraněmi. Pokud něco ukážou, mají vzadu velké překvapení. Proto nepanikaří, myslím si, že vědí a bojí se, že budou nuceni zničit celý západ.Mají asi zbraně, že západ ani nezaregistruje svůj konec. Putin dávno řekl, že zničí centra zloduchů a ví kdo jsou a kde jsou. Dokonce mají zbraně, které dokáží zničit vše v podzemí do hloubky až 1 km. Brrrr.

me2d44
7. 10. 2022 13:26
Odpovědět  Pedro

Potvrzuji – jako kapitán ve výslužbě/důchodu po 18 letech služby vím, že Rusové mluví jen o tom, za co mají o 3 až 4 generace lepší náhradu. A na frontu jde to, co je potřeba vyhnat ze skladů, aby tam mohla jiná technika. Platilo to už za minulého režimu. Když se vrátila technika po generálce, tak s ní přišel metrový stoh manuálů, co vše je tam jinak – to naučilo učit se i ty, kteří si mysleli, že ukončením střední, nebo vysoké školy jsou moudřejší, než Šalamoun. (No moje partnerka, než mi vypadly vizitky s titulem Ing. tvrdila: Čím větší studovanec, tím větší blbec – a mne podezřívala, že je to vtip)

PENNYS
7. 10. 2022 08:46