politika

Kdy Anglosasové odpálí jadernou bombu na Ukrajině?

V poslední době o tom na Západě stále častěji hovoří, zejména americký prezident Biden o tom mluvil nejednou, ozývají se hlasy, že se Rusko chystá nasadit taktické jaderné zbraně na Ukrajině, protože si neví rady s „odvážnými obránci Ukrajiny“.

Podle mého názoru, na základě zdravého rozumu, prostě nedává smysl, aby ruské ozbrojené síly použily atomové zbraně proti ozbrojeným silám Ukrajiny, protože denacifikace a demilitarizace Ukrajiny postupuje zrychleným tempem ničením jak Ukronacistů, tak i vojenského vybavení, které velkoryse přichází ze Spojených států a dalších zemí NATO.

Kromě toho celé území, kvůli nedorozumění dnes vlastněné Ukronacisty, jsou primárně ruské země štědře darované Ukrajině.

Jak potom v případě použití jaderných zbraní vyčistit území od radiace? Je to naše země.

O čem přemýšlím?

Proč jsou si Spojené státy, Británie a další země NATO „jisté“ tím, že Rusko definitivně použije atomové zbraně na území Ukrajiny?

Odpověď je jednoduchá.

Připravují půdu pro atomovou provokaci na území Ukrajiny, sami nechají vybuchnout pár atomových náloží a budou z toho vinit Rusko. Myslím, že dvě nebo tři atomové nálože již byly doručeny na území Ukrajiny, jsou umístěny na správných místech a čekají jen na povely k odpálení.

Je pravděpodobné, že jedním z měst, která budou mít to „štěstí“, bude Kyjev. Není divu, že Spojené státy vyzvaly všechny Američany, aby opustili Kyjev a samotnou Ukrajinu. Z území Ukrajiny se stahují i ​​zahraniční ambasády a konzuláty.

A to o něčem vypovídá.

Západ potřebuje jadernou provokaci na Ukrajině, aby se z Ruska stal vyděděnec, aby se celý svět otočil k Rusku zády, vyloučili Rusko z Rady bezpečnosti OSN a společně „s celým světem“ rozdrtili Rusko, zničili ho jako stát a vystavili obyvatelstvo genocidě.

Myslím si, že ruské vedení si je všeho dobře vědomo a podniká kroky k zastavení tohoto nebezpečí.

A v nejkrajnějším případě, jak řekl Putin, „proč potřebujeme tento svět, když v něm není Rusko“?

https://bit.ly/3MFWS9i

Kdy Anglosasové odpálí jadernou bombu na Ukrajině?

Sergej Vasiljev

Není pochyb o tom, že takové rozhodnutí Anglosasové učinili. Vždy obviňují Rusko z toho, co jsou sami odhodláni udělat. Když se proto bez zjevného důvodu všemi anglosaskými médii prohnala truchlivá píseň o varování Ruska před odpovědností, vše se okamžitě vyjasnilo – rozhodnutí padlo, zbývá se dohodnout na místě a čase.

S největší pravděpodobností bylo jako posvátná oběť vybráno nějaké ruské město na levém břehu – od Kramatorsku po Dněpropetrovsk, i když i Kyjev by se měl připravit. Je docela možné, že speciální náklad již byl doručen na místo, napojen na jednotný systém společného výboru štábů a čeká se na příkaz z Washingtonu.

V případě „výbuchu“ nikdo původ munice nezjistí. Současný mezinárodní systém umožňuje označit pachatele zcela bez důkazů. Úplně stačí dostatek PR společností. A ty už pracovat začaly, už je připravena obžaloba. Diváci se shromáždili. Nic nebrání zahájení představení.

Ach ano, můžete se ptát, kde mám železobetonové důkazy o tak závažných obviněních? Odpovím slovy mého vlastního obvinění vznesené proti mně v EU: “Podezřelý během předběžného vyšetřování nepředložil závažné důkazy o opaku.”

Mám jiný, železobetonový důvod si to myslet – motiv!

Právě Anglosasové mají tlustý, dobře živený motiv. Oni jako hlavní kmotr planety musí za každou cenu prokázat svou hegemonii, kde slova „za každou cenu“ připouští celosvětový armagedon.

“Proč potřebujeme takový svět, kde není Rusko?” zeptal se rétoricky prezident Ruské federace. Anglosasové to tedy mají podobně – „Proč potřebujeme takový svět, kde nejsme na vrcholu potravního řetězce?“.

Opravdu nechápou, jak lze žít, aniž by někoho okradli? Zcela zapomněli, pokud to někdy věděli, jak existovat „na vlastní pěst“. Neokrádat planetu pro Anglosasy znamená dvou až čtyřnásobný pokles životní úrovně se zaručeným rozpadem a občanskou válkou všech proti všem.

A to se nevyhnutelně stane, pokud si Rusko dovolí porazit spojené síly NATO na Ukrajině (právě ty, které stydlivě nazýváme žoldáky).

V kategorii „je třeba něco vymyslet“ se před Anglosasy rýsuje historická retrospektiva, kde světová válka v Evropě řeší všechny jejich problémy. Existují všechny důvody předpokládat, že Anglosasové se pokusí udělat to, co jim již dvakrát za jedno století přineslo obrovský úspěch. 

Proto v západním tisku v poslední době tolik mluví o jaderné válce, ne jako o konci světa, ale jako o dočasné nepříjemnosti.

Hodina “H” – kdykoli před americkými volbami. Biden a jeho partička démonů prostě nevyhrají. Potřebují silný nestandardní tah. A protože „v Hitlerově velitelství jsou všichni malomyslní“, jaderný hokus-pokus zcela zapadá do jejich logiky, stejně jako do jejich zbožné víry, že nejen přes oceán, ale ani přes Lamanšský průliv rozhodně nic nepřiletí.

Věří, že obviněním Ruské federace z použití jaderných zbraní se jim podaří:

1. Úplně izolovat Rusko, tedy přimět Čínu, Indii a další země, které se odmítají připojit k sankcím, aby se od nás odvrátily.

2. Získat mezinárodní souhlas pro přímou intervenci.

3. Porazit ruskou armádu v přímé konfrontaci.

4. Přesvědčit armádu Ruské federace, aby nepoužívala své vlastní strategické jaderné síly.

“Naši západní partneři” – tito “civilizátoři” s morálkou hmyzu se nikdy sami nezastaví. Nemají a nikdy neměli brzdy. Jediným efektivním kamenem úrazu na jejich cestě – je železobetonový blok ležící přes silnici. Jediným vnímaným argumentem je poslat je k zemi.

V Bělorusku se shromažďuje nejzápadnější uskupení ruských vojsk. Včera dorazily nosiče “Kinžalů” – MIG-31. Předpokládejme, že medvěd zvedl tlapu. Přijdou k rozumu?

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3ERyCzv

sdílet na

76 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
18. 10. 2022 01:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejhorší je, že je to velice pravděpodobné. Že už mají anglosionisté připravené jaderné nálože k odpálení. Na druhou stranu se mi nezdá věta: “V případě výbuchu nikdo původ munice nezjistí:” Původ munice ne, ale původ výbuchu? Když ne raketa, nebo dalekonosné dělo – což by dle mého rozumu gaučového válečníka mělo jít přes satelity dohledat – tak co? Kdo? “Jaderný diverzant” s atombombou v ruksaku? Nemohu si pomoci, ale nelépe by bylo, kdyby v USA zítra vypukla občanská válka nebo řachnul Youlstone a Londýn vyluxovalo nějaké větší tornádo.

Vül
18. 10. 2022 01:23

3 špinavé bomby v kufru na to stačí

18. 10. 2022 07:59
Odpovědět  Vül

Špinavá bomba se nedá hodit na Rusy… a dá se lehce zjistit odkud ten materiál pochází..

Commander Keen
18. 10. 2022 23:39
Odpovědět  Veny232

Ale to, co se zjistí, se nikdy nedostane do naší televize a našich novin.

Pijack
18. 10. 2022 08:16
Odpovědět  Vül

Nemusí být vůbec tzv. “špinavé”. Jsou konstrukce bomb jménem “taktické”. Může být velikosti kanystru – odpálený na dálku – umístěný třeba na střeše domu. A víme, že Anglosasové mají své specialisty jak je dopravit kamkoliv viz. nálož na Kerčském mostě.

Wojciechovsky
18. 10. 2022 06:27

Mají další vlhkej sen s Novičokem, ovšem teď se bude jmenovat jinak

Albi
18. 10. 2022 11:08
Odpovědět  Wojciechovsky

Na rozdíl od jiných expertů – vč. renomovaných světových – podle jejichž fantazie spojené západo-ukrajinské vojenské síly ničí Rusko tak dobře, že musejí soustavně lhát, bych řekla, že “dělají účet bez hostinského”.

Tohle si přečtěte – navíc je to psáno vtipnou formou, takže žádná nuda.

MIP 157 Jakmile Brusel oznámil, že zničí celou Ruskou armádu, vyšla nad Kremlem Krvavá Luna!
A pak pokračujte ještě dalším tématem

MIP 156 Putinův super kšeft se zbraněmi rozzuřil Washington! Obchod financuje Brusel! Neuvěřitelné!
V podstatě ale můžete ve čtení pokračovat pořád dál dokud síly a zájem stačí, protože všude se najde popis sitruace, která připomíná proslulé “povídky Šimka a Grosmana” – vtip převedený (bohužel) do reality.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Wojciechovsky
18. 10. 2022 11:35
Odpovědět  Albi

Chu-(j)-dáci ve Fuckingtownu,to je zase nadělení….a to ještě nejsou Vánoce:-)))

Karel
18. 10. 2022 12:23
Odpovědět  Albi

Vsechno lez, dezinformace. Rusove Armatu ani S500 nikomu zatim neprodavaji, Maximalne S400 a to jen vybranym zajemcum.
Anglosasove a jejich pohunci lzou. Je to ksindl.
Tady si radsi prectete o COVIDu a dejte dal.
https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-25-cast-covid-19-program-muceni-8-dil-serie-o-covidu/

Helena
18. 10. 2022 06:51

Anglie se potácí na okraji propasti, už nemají žádnou kolonii, kterou by vykrádali a tím udržovali svou vysokou živ. úroveň. Teď jsou Indové natahaní v Anglii, jako Turci v reichu. Amerika zaneřáděná černošskými gangy, slaboučký doláč, to je dnešní obraz toho slavného Západu, co jsme obdivovali před 30ti lety. Ale dnes už to vidíme v souvislostech. My jsme vždy žili jen za své peníze, nikdy jsme nikoho nevykrádali – spíše jsme byli po staletí vykrádáni. Nemáme žádnou povinnost komukoli cpát peníze jako např. urošům-ti nám nikdy nepomohli v ničem, naopak v 68 sem přijížděli povětšinou ukroši, pak poláci.. Slavný Západ má 2 možnosti: buďto padnout na hubu, zdevastovat svoje země, upadnout do bídy nebo se vrhnout na Rusko, které má všeho nerost. bohatství nadbytek – co myslíte že slavný Západ ve smrtelné křeči udělá?

Pedro
18. 10. 2022 10:03
Odpovědět  Helena

Anglosas neumí žít za své, neumí se uskromnit, radši chcípne a stáhne do pekla celý svět. Anglosas za dolar udělá cokoliv a to doslova. Mají nakradené biliony, když se dolar zhroutí, nemůžou už rozkazovat a spáchají sebevraždu, začnou shazovat atomovky, to už mají vyzkoušeno. Anglosas žije za cizí, nebo radši zdechne, nic jiného nedá.

Editor
18. 10. 2022 11:02
Odpovědět  Helena

1968 k nám přijeli nikoliv Ukrajinci, ale jednotky dislokované na Ukrajině, což právě Ukrajince vylučuje, protože v SSSR nesměl záklaďák sloužit v republice, kde žil. Na Urajině sloužili záklaďáci převážně z republik za Uralem!

Wojciechovsky
18. 10. 2022 11:36
Odpovědět  scipio

Ukrajinců tady bylo jak když nese….re.
Člověk se zeptal odkud jsou a oni se pochlubili.

Pavel K
18. 10. 2022 13:19
Odpovědět  Wojciechovsky

Starej Kličko nebyl zpoza Uralu.

Wojciechovsky
18. 10. 2022 15:41
Odpovědět  Pavel K

A dokud????? Že by z…… 😂😂😂😂😂

Eva
18. 10. 2022 17:13
Odpovědět  Wojciechovsky

Nejvíce je toho na německé wikipedii, někam zmizely údaje s české wiki…
Dědeček z otcovy strany Rodion Klitschko (1910–?) byl zaměstnancem Lidového komisariátu vnitra ( NKVD ). Babička z otcovy strany, Tamara Yefimovna rozená Etkinsonová, byla vesnickou učitelkou a přeživší holocaustu . Její rodiče, bratr a její nejstarší syn byli zavražděni. Ona sama byla až do osvobození ukryta svým manželem.
Wladimir Kličko se narodil jako syn důstojníka sovětského letectva a později ukrajinského Wladimira Rodionowitsche Klička (narozen 24. dubna 1947 v Olkhovaja , Ukrajinská SSR ; † 13. července 2011 v Kyjevě ) a ukrajinské učitelky na základní škole Nadeždy Klit Ulyanov v Semipalatinsku ( Kazach SSR ) nar. Jeho mateřským jazykem je ruština. [1]
Jeho otec postoupil do hodnosti generálmajora sil ukrajinských ozbrojených a naposledy byl vojenským přidělencem na ukrajinském velvyslanectví v Německu a v NATO . [2] V letech 1980 až 1985 byl Kličkův otec umístěn ve vojenském výcvikovém prostoru Ralsko v Československu; rodina žila na Hradčanech . Kličko byl zapsán do Gagarinovy ​​školy na Letné , Vitali jeho bratr i kterou navštěvoval .

Wojciechovsky
18. 10. 2022 17:45
Odpovědět  Eva

Tak detailně jsem to nezkoumal,ale že to byl ukroš je nad slunce jasnější

Editor
18. 10. 2022 20:20
Odpovědět  Wojciechovsky

Ale nebyl tady při obsazování v srpnu 1968. O to jde. Prvosledové jednotky byly bez mužstva z Ukrajiny, protože nikdo nesměl sloužit v republice, kde bydlel. Záklaďáci v prvosledových jednotkách dislokovaných na Ukrajině nemohli být Ukrajinci. Že Kličko je Ukrajinec a že tu sloužili i Ukrajinci nikdo nezpochybňuje. Jenom ty první jednotky nemohly být složené z Ukrajinců, protože nesměli sloužit doma! To je princip, který platil snad ve všech braneckých armádách na celém světě. Nikdo nesmí sloužit blízko domova, aby nezdrhal načerno!

Editor
18. 10. 2022 20:14
Odpovědět  Wojciechovsky

oficírů, nikoliv záklaďáků a platí to na srpen 1968, kdy nás obsadily jednotky Západního okruhu. Po podepsání oné Smlouvy o dočasném umístění se národnostní složení pochopitelně měnilo. Kličko velel v Milovicích nikoliv při obsazování, ale v trvalé posádce. Koukám, že fakta byla na závadu vždycky. Tak do mě, nešetřete mě. Ale jednodušši by bylo přečíst si fakta.

Wojciechovsky
19. 10. 2022 08:20
Odpovědět  scipio

Nic to nemění na tom,že většinu bordelu dělali,dělají a dělat budou Ukrouši.

Rapa
18. 10. 2022 17:05
Odpovědět  Helena

Už zahájil slavný západ III.světovou,podle dávno naplánovaných událostí.Pokud ale přistoupí k jadernému terorismu,je velmi pravděpodobné,že anglie skončí na dně oceánu jako první a nejen ona. Pak střed evropy spolu s prahou a bratislavou bude čistěn několika armádami současně,pravděpodobně ze třech směrů.

Commander Keen
18. 10. 2022 23:48
Odpovědět  Helena

Slabá je teď libra, nikoliv dolar.
Dolar byl slabý kolem roku 2009.
Po odeznění krize začal, žel, posilovat. A nejvíce po zahájení masivního tisku peněz v české republice (7.11.2013) a posléze také eura. Od roku 2015 je dolar silný jak prase a letos dolar neustále posiloval v reakci na evropskou krizi s plynem a elektrikou. Takže momentálně je dolar sakramensky silný.
Přál bych si, aby byl tak slabý, jako kolem roku 2009. Tehdy stál dolar polovinu co teď.

Pavel
18. 10. 2022 08:25

Milo, není třeba.Evropané jsou tak imbecilní,že nevidí co se děje. 2014 let MH-17 “ukrové” v kotli v Debalcevu,náhodou sestřeleno MH -17 v prostoru bojů.Evropa uvalí sankce na RF(viník USA a UA).Covid- celý svět vidí ,že je to US bio zbraň,ale likviduje své ekonomiky a kupuje ten Gatesúv sajrajt.2021- 200 000 “ukrů” na hranici Donbasu se chystá na útok na Doněck a Lugansk.Rusové zasáhnou a EU uvalí na ně další sankce. Nord stream 1 a 2 – USA a NATO se ani nesnaží skrýt, že je to jejich práce, čumí to z toho jak sláma z botů EU jde díky to mu do zadele, ale chystá další sankce na RF.Takže i kdyby tu atomovku hodili amíci na Brusel evropané budou řičet to byl “rusák” “hr” na něj! Přesně tak to vypadalo v Německu za Hitlera.Však dnes již víme kdo jej stvořil a krmil na válku proti Rusku! Fuck The USA end NATO!

Pavel K
18. 10. 2022 10:21
Odpovědět  Pavel

👍 👍 👍 👍 🙋‍♂️

Albi
18. 10. 2022 11:15
Odpovědět  Pavel

1***

me2d44
18. 10. 2022 13:45
Odpovědět  Pavel

Jen mimochodem: mám problém s páteří, takže poránu se mi po probuzení třese celé tělo a musím si dát čas, abych to rozchodil. Nejsem opíchaný – po zkušenosti se synem partnerky. Mně to třesení trvá ráno cca 5 minut a pak celý den nic – on po dvou vakcinacích – stačí kdykoliv během dne jen zvednout hlas a třese se hůř, než já – jemu není ani 40, mě bylo 62. A to neřvu, když zařvu, tak uvelím i divizi na přehlídce – a nepotřebuji mikrofon. Můj řev současná rodina ještě ani nezažila! Takže dejte se “opíchat” – já mám zkušenosti z vlastní rodiny. Navíc: ta americká sra*ka má dodnes jen dočasné schválení – co způsobuje není ověřeno. Klukovi se rozsypal nervový systém.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
18. 10. 2022 10:59

Pokud se chce, tak se dá i původ jaderné zbraně zjistit. Rozborem všech izotopů ze spadu se dá zjistit původ plutonia , ze kterého reaktoru nálož pochází. Jedná se o Cesium a další prvky ze skupiny lantanoidů a aktinoidů. Pravda, musí se chtít, ale technicky to možné je.

18. 10. 2022 11:51
Odpovědět  scipio

Vycházel jsem z toho, resp. domníval jsem se, že to autor myslel takto – kdo by ten původ zjišťoval? Takže by to dopadlo jako s odpáleným plynovodem, sestřeleným letadlem, “otrávenými” Skřípaly atd. atd. Proto, z hlediska Rusů, “nezjistitelné”. Hm… Jestli to nedopadne, bude už fuk jaké i/y se kde píše a proč taty “s” a tam “z”. A úplně nejvíc fuk to bude těm, co přežijí. Přesně na to jsem totiž myslel, když jsem si ten článek dočetl.
P.S. To není záludné rýpnutí, jen úvaha.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
18. 10. 2022 20:28

Inu, to i/y nebo s/z. Pravidla pro to kdy co jsou dost jednoduchá. Takže znovu a poněkolikáté. Kdo se tak jednoduchá pravidla nenaučí je buď lempl nebo ducha mdlého. Kdo se vymlouvá na dysfunkce je případ buď první nebo druhý. Je dost signifikantní, že podobné obtíže nemá nikdo s čísly. Zejména ne když počítá co mu to, počítá co mu to, počítá co mu to vynese. A když nic, a když nic a když nic tak chytře, chytře vyhne se …
Ani jeden ale není schopen úvah, které stojí za to, aby se s nimi někdo zabýval.

18. 10. 2022 22:14
Odpovědět  scipio

Každej sme nákej. Jednoho zajímá obsah, jiného obal. Jeden napíše signifikantní, by bylo vidět že je vzdělanec, jiný by napsal příznačné, by neza-síral mateřštinu. Jeden drze soudí druhého a pohrdlivě váží lidskou hodnotu jeho úvah dle pravopisu, jiný si myslí, že takovou bl-bost může vypotit jen nafuněný lepšolid z bubliny povýšených snobů.. Jak říkám – každej sme nákej.

Wojciechovsky
19. 10. 2022 08:21
Odpovědět  scipio

Kdy bude další hodina češtiny pane Hrbolku?

Pavel z Moravy
18. 10. 2022 11:26

Příčinou našich problémů je to, že lidé v 89 nepochopili, kdo a co se na ně chystá. Nevím, mám obyčejné učňovské vzdělání, ale ptám se sám sebe, jak to, že jsem toto vše předpokládal? Je to pech, teď už je národu husto a ne Gustovi. Dle mne je jediná možnost pro ty, kteří ještě zůstali normální. Jediný kandidát z opozice na presidenta, úplně spojená opozice s jediným lídrem, kterého budou všichni podporovat, protože síla je vždy v jednotě. Je úplně jedno který vůdce bude číslo 1, musí to být vůdce, který zajistí, že náš národ, jeho kultura, jazyk a samostatnost přetrvá. Nechápu jedno, to je takový problém pochopit, že uchování národa je důležitější než osobní úspěch? Ten kdo toto pochopí bude možná větší hrdina než ten, který skutečně národ povede. Vím, že do makovic jim to ale nevtluču.

18. 10. 2022 12:43
Odpovědět  Pavel z Moravy

Proto mě také veškerá opozice, jak ta parlamentní, tak ta mimoparlamentní, neuvěřitelně se-re. Každá ta “opozice” si valí svou kuličku zhownělého ega a každá si myslí že právě okolo ní a pod jejím vedením by se měli všichni pospojovat a potulit se do jednoho vlasteneckého houfu.
Araukáni. Jediný národ který nepodlehl ani Inkům, ani bílému šmejdovi (porazili se sami, poté, co se “zcivilizovali” – čti zkorupčnili). A proč je nikdo nikdy vojenskou silou neporazil? Protože se po celé své dějiny mezi sebou vesele mydlili hlava nehlava, avšak jakmile zvědové ohlásili blížícího se nepřítele, mydlit se přestali, kmenoví tokiové (váleční náčelníci; “ti kdo mají sekeru”) dali mezikmenou poradu, ze svého středu si zvolili jednoho tokiho, a nepřítele vypráskali. A jen ho vypráskali, vesele se mydlili dál – dokud zvědové nenahlásili dalšího nepřítele…
Jen tak pro zajímavost – bolaso je jejich vynález.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Commander Keen
18. 10. 2022 23:36

I když bude známo, kdo to odpálil, tak z naší televize a novin se to nedozvíš. Jsou již teď placeni od toho, aby tvrdě cenzurovali pravdu a ze všeho zcela automaticky obvinovali rusko.

Vül
18. 10. 2022 01:14
Ohodnotit příspěvek :
     

kolik 6-7 miliard ? podle plánu.

18. 10. 2022 07:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Nikdy, protože druhá by hned přistála u nich. Rusko nebude nic vyšetřovat. Prostě 5 minut na to končí Británie a USA.

Pijack
18. 10. 2022 08:22
Odpovědět  Veny232

Trefa. Tohle na ty nenažrané Anglosaské židy platí. Ale v článku je popsána jedna jejich problematická vlastnost – morálka hmyzu. Myšlení hmyzu je totiž zaměřeno pouze na “teď a nikdy jindy”. Stejně jako když investovali do Hitlera. Bylo jim úplně jedno, jestli se jejich investice promění v 2 světovou válku. Jejich morálka se nikdy nezmění, pokud je nevyhubíme.

Pavel K
18. 10. 2022 10:24
Odpovědět  Pijack

👍 👍 👍
Asi tak, dokud tu budou klid nebude.
Ještě k tomu hmyzu, cikáni to mají nastaveno zrovna tak. Dnes j dnes, dneska jsem král a co bude zítra ho nezajímá.

Albi
18. 10. 2022 11:23
Odpovědět  Pijack

Nebylo jim to jedno, nepodceňujme je.
Investování (i do války) není kasíno. Určitě čekali, že se jim investice vyplatí.
Tedy – šlo o investici a ne o lidi. Ani o “vlastní”.

No – nevyšlo jim to tak docela podle plánu, ale škodní určitě nebyli.
A život i války s investičními příležitostmi pokračují.

Wojciechovsky
18. 10. 2022 11:39
Odpovědět  Albi

Zavedením zlatého rublu bude mít uSSa po investicích do zelených papírků krytých kočičím zlatem:-)

Albi
18. 10. 2022 16:48
Odpovědět  Wojciechovsky

Adaptují se na jinou měnu. I kdyby to měl být pazourek.
Naše chyba, že jim upíráme některé vybrané speciální špatné, ale přesto lidské vlastnosti.
Tím nás úspěšně porážejí a porážet budou kdykoliv si zamanou.

Wojciechovsky
18. 10. 2022 17:46
Odpovědět  Albi

Ovšem ta už nebude tak lehce vnutitelná světu 😉🤫

Albi
18. 10. 2022 18:00
Odpovědět  Wojciechovsky

Pravda, tisknout ji asi nepůjde, že? Natož barevně. -)

Eva
18. 10. 2022 17:31
Odpovědět  Pijack

Ale oni chtěli válku, 2.světová byla pokračováním té první a tu pros*ali taky.
Navíc museli čekat hezky dlouho až do vymření pamětníků.
Ani né tak morálka hmyzu, jak názor- teďka nebo už nikdy.

Markýza
18. 10. 2022 09:22
Odpovědět  Veny232

Právě. Lámu si tu hlavu, který chorý mozek mohl vyplodit bod 4. a hlavně – jak by to chtěl udělat.
Myšlení hmyzu – to čtu prvně a je to velice trefné.

me2d44
18. 10. 2022 14:08
Odpovědět  Veny232

Domnívám se, že žádná druhá. Jenom u každého pobřeží 1 až 2 poseidony (na USA by byly potřeba asi 4), tsunami 500 m – a pak ticho. Řekl bych “spláchnutí”, ale Vy po sobě na WC nesplachujete? Jde jen o “hygienu” – dneska psychologickou!

Eva
18. 10. 2022 17:28
Odpovědět  Veny232

Mám stejný názor a tetka Merkel už také znovu vytáhla paty z baráku a nahlas varovala západ, že Putin neblafuje. Pro srandu králíků to neřekla. Studovala v Luhansku, rusky umí, rozumí česky a rozloučit se jela jako kancléřka do Moskvy.

Pavel
18. 10. 2022 08:15
Ohodnotit příspěvek :
     

pokud to někdo odpálí tak to bude fetka zelenina američané /i když je tam hodně dementů a volby jejich zaklínadlo se blíží/ vědí že ivan jakmile by něco pšouklo tak rus začne poslední vánoční ohnostroj /i ten nekrofil frantík už minulý týden vyřvával a zaklínal se bohem mi nikdy nepoužijeme atom at se děje co se děje/ protože ví co by následovalo nedávno si mi líbilo jak byly ti naši matláci zděšeni že se jim v biskaji promenuje ponorka že se jim najednou zjevila na hladině a námořníci se na ní opalují jak na výletní jachtě – jestli něco pšoukne tak špinavá a to se dá zjistit

Helena
18. 10. 2022 08:22
Odpovědět  Pavel

Ano: když se amíkům ten falšovací strojek na volební výsledky pocuchá, taky může Deep st. s dementama bidenovcema jít přímo do (.), v tom případě by válka na ukroši skončila a feťák zelenský by zůstal bez ochrany, bez ochrany by zůstal i Pyjalovýhnus, to by byla tedy legrace. Proto ta hysterie v médiích.

Eva
18. 10. 2022 17:33
Odpovědět  Helena

Feťáka údajně hlídá MI6 a ti ho nepustí živého.

Wojciechovsky
18. 10. 2022 17:47
Odpovědět  Eva

Nooooo,to je škoda 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Markýza
18. 10. 2022 19:17
Odpovědět  Eva

Mno: jestli slavná MI6 bude Zeleného mužíka střežit jako Skřípalovic, tak mu možná tak chcípne morče.

Pedro
18. 10. 2022 10:10
Odpovědět  Pavel

Anglosas by už dávno zaútočil na Rusko, ale Rusové nejsou blbci. Mají “mrtvou ruku” a nelze je porazit, aniž by kdokoliv přežil. Geniální.

me2d44
18. 10. 2022 14:22
Odpovědět  Pedro

Když ji mají, myslíte si, že do ní nezapojili i “spící” Poseidony v odpovídajících pozicíh? Řídící ponorku Belgorod mají zatím! asi jenom jednu, Ale i s “malým kašpárkem” se dá dělat velká legrace. Třeba v 5 lidech se dá zastavit (když se na to jde selským rozumem)postup celé brigády! (Sám jsem si to zkusil – a povedlo se – beze ztrát, pravda, pálilo se jen slepými, ale trhaviny byly ostré – no při cvičení jsou 3% ztráty povolené – ale klukům jsme neublížili – na druhou stranu – dívat se na rotu na mostě, kde první a poslední pole šlo do luftu a obléká se do PCHOJ – to byl zážitek na celý život. Jako plánovač úderu jsem za to obdržel hodinky…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jirik
18. 10. 2022 08:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Šíleně smutná princezna – Kujme pikle
https://www.youtube.com/watch?v=qAQHCswIA1c
*****
Jak ukazovali tu ampulku v OSN, která měla dokazovat, že saddám má biologické zbraně……

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Wojciechovsky
18. 10. 2022 09:28
Odpovědět  jirik

Přitom mezinárodní monitoring pod vedením Muhamada Baradeje NIC,ANI NAPODRUHÉ NEOBJEVIL…..inu,lhaní,krádeže,vraždění,okupace to se v jazyce záchodních demokratůr rovná SVOBODĚ?????

Karel
18. 10. 2022 08:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Podvod zvany COVID. Ctete ve vlastnim zajmu a dejte dal.
https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-25-cast-covid-19-program-muceni-8-dil-serie-o-covidu/

PENNYS
18. 10. 2022 09:11
Odpovědět  Karel

no comment

jirik
18. 10. 2022 09:44
Odpovědět  Karel

Američtí vědci z Bostonské univerzity vyvinuli v laboratoři nový smrtící mutantní kmen Covid, který se podobá experimentům, jež podle mnohých odstartovaly pandemii.
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vedci-vytvorili-novy-nebezpecny-kmen-covid-19-ktery-ma-89-smrtelnost/

Karel
18. 10. 2022 12:41
Odpovědět  jirik

COVID byl vypusten z laboratore ve Fort Detrick, Maryland. Do Wuhanu ho privezli na armadni hry americti vojaci.

jirik
18. 10. 2022 15:04
Odpovědět  Karel

jenže článek na který odkazuju je ze 17 října 2022 s aktualizací 18 říjen 2022
zde originál, v češtině viz výše:
https://www.dailymail.co.uk/health/article-11323677/Outrage-Boston-University-CREATES-Covid-strain-80-kill-rate.html

PENNYS
18. 10. 2022 09:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Samozřejmě v noci a svedou to na Putina .Jako všechno

Gales
18. 10. 2022 09:57
Odpovědět  PENNYS

Takže, k čemu došlo v EU parlamentu 6. října? Ze svodky jasně [3] vyplývá, že z českých europoslanců proti usnesení o opuštění plynovodů Nord Stream hlasovali jen 3 europoslanci, pan generál Hynek Blaško, pan Ivan David (SPD) a paní Kateřina Konečná (KSČM). Všichni ostatní čeští europoslanci hlasovali pro opuštění plynovodů a pro uvrhnutí českého průmyslu a domácností do energetické krize, kterou ČR nepoznala od konce II. sv. války.

Možná teď slyšíte dezinformace z českých nepřátelských médií o tom, že LNG zásobníky se plní v EU a není důvod k panice. Ne, je to jinak. Zásobníky LNG se plní pro potřeby těch zemí, které za ten plyn budou ochotny zaplatit v EU nejvíc na burze. To není plyn grátis, ani na přerozdělování v solidaritě, jak o tom plácal a básnil český ministr průmyslu Jozef Síkela.

Zásobníky LNG v Holandsku nejsou určeny pro ČR, ani pro Holandsko, ale pro toho, kdo na plynové burze v Amsterdamu zaplatí nejvíc……. Z ajronetu.

Wojciechovsky
18. 10. 2022 10:40
Odpovědět  Gales

Tak by měli voli-či ANO a Blbiše zpozornět.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
18. 10. 2022 12:47
Odpovědět  Wojciechovsky

Nehrozí.

jirik
18. 10. 2022 09:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Severoatlantická aliance v pondělí zahájila každoroční vojenská cvičení v rámci příprav na případnou jadernou válku.
Válečné hry nazvané „Pevné poledne“ mají trvat do konce října. Hostitelem cvičení, která se budou konat nad Severním mořem a Spojeným královstvím, je Belgie. Některá americká letadla budou startovat ze základen v Severní Dakotě.
Podle tiskové zprávy NATO se „cvičení „Steadfast Noon“ účastní 14 zemí a až 60 letadel různých typů, včetně stíhacích letounů čtvrté a páté generace, jakož i pozorovacích a tankovacích letounů. Stejně jako v předchozích letech se cvičení zúčastní americké dálkové bombardéry B-52. Dodává, že „dokud budou existovat jaderné zbraně, zůstane NATO jadernou aliancí“.

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nato-zahajuje-jaderne-valecne-cviceni/

Pedro
18. 10. 2022 10:14
Odpovědět  jirik

Dělají bu-bu-bu, na víc nemají, Rusko není Irák.

jirik
18. 10. 2022 10:36
Odpovědět  Pedro

Kdyby cvičili blíže rusku, možná by se ke cvičení přidaly i ruské vzdušné a kosmické síly….už se opakovaně stalo, že rusko cvičení NATO použilo pro vlastní výcvik a testy vyvinutých zbraní v suchojích…..pokud cvičení by probíhalo v mezinárodním vzdušném prostoru, mohly by se ruskové přidat…..

Pozor
18. 10. 2022 10:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Aký hlupák by si na vlastnom dvore odpálil JZ? To akoby Angličania odpálili JZ vo Walese. Samozrejme, že celý čas čo západ ropráva o použití JZ na Ukrajine sa sám pripravuje na túto provokáciu aby to následne hodil na Rusko. No veď prečo to neodpália napr, v Škótsku alebo v Kanade? Aj potom by to mohli hodiť na Rusko. Ako som povedal na začiatku, len idiot by si odpálil JZ vo svojom dvore a Ukrajina je ruský dvor.

Pedro
18. 10. 2022 10:40
Odpovědět  Pozor

Pjakin to řekl jasně “Anglie se potopí a USA budou plné hříbků”.

Albi
18. 10. 2022 16:58
Odpovědět  Pozor

Hledáte logiku tam, kde není, nikdy nebyla a nikdy nebude.
Viz ostřelování ukrajinské JE hlídané armádou RF vojskem stejné RF.
Logika? Není. Vadí to někomu? Nevadí. Poučí se do budoucna? Ne.

Markýza
18. 10. 2022 19:19
Odpovědět  Albi

A jak si Gazprom zlikvidoval nordstrýmy a Putin vyhodil Kerčský most…….ach logiko logiko, tys nám umřela.

Bozena K
18. 10. 2022 10:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Perfektní analýza, souhlasím…. jakmile západní politici a jim podřízená média začnou něčím strašit, můžeme si být jisti, že to sami hodlají provést… přesvědčili jsme se o tom již několikrát… a obviní z toho RF… mají na toto vytvořený mustr a používají ho všude ve světe, kde to potřebují a lidi jim na to opakovaně skáčí…jen doufám, že tentokrát jim to rusové nedovolí

Aleš
18. 10. 2022 11:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Ano, věřím, že USA jadernou zbraň na Ukrajině klidně odpálí a hodí to na Rusko.

Karel
18. 10. 2022 12:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Anglosas lze jako pes a zatim mu vse prochazi. Litvinenko, Skripal, Navalny, MH170 sestrel, 11. zari, Vrbetice, Sabotaz Ns1 a 2, sabotaz krymskeho mostu, atd. Protoze ma media, soudy, politiky, vlady vsude pod palcem. Kritizovat se nesmi, jedine alternativni weby mohou psat pravdu a informovat. EKomise pred mesicem nechala zastavit vysilani ruskych zpravodajskych kanalu na Hotbird 13 E. Ten pokryva Evropu a tim je znemozneno ziskat zpravy z Ruska. Nechali pouze EU kanal v rustine, ktery je upravovany a zamlcuje realitu. Jedina moznost jejich sledovani je na internetu.
EU se odkazuje od energii z Ruska, Cina zastavuje export LNG (vetsinou rusky plyn, ktery preprodava i do Evropy). Katar, ketry chtel dodavat schvalne nastvali v EU parlamentu.
Oni opravdu chteji za kazdou cenu kolaps Evropy!
Nejvetsi problem je synchronizace procesu, vedoucich k vyhre US Deep Statu.

Wojciechovsky
18. 10. 2022 17:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Poradím ti ty záchodní 💩💩💩💩jak spáchat sebevraždu hromadně…..
každý dvě, tři vzduchové bubliny do žíly a svět bude mít důvod k oslavě i bez zamoření radioaktivním spádem🤣🤣🤣🤣