blogpolitika

Kdo tu zneužívá nenávist k politickým hrám, Pětikolko a Petře Pavle??!

Kdo tu zneužívá nenávist k politickým hrám, Pětikolko a Petře Pavle??!

Žijeme teď v zemi NESKUTEČNÉHO pokrytectví. Na jedné straně šíří nenávist vůči všem Rusům a všemu ruskému duševně nevyrovnaný Dominik Hašek (kdysi nedávno ještě štědře placený ruským sportovním klubem).

            Na té samé straně šíří nenávistný projev přímo vůči českému národu řeporyjský starosta Pavel Novotný. Nic se mu za to neděje, není trestně stíhán, není vyhazován z práce a není ani morálně souzen politiky, a to nejen z řad vládní koalice, ale ani politiky z řad současné parlamentní opozice.

            A pak tu máme na straně druhé moralizujícího prezidenta Petra Pavla, generála NATO, jenž zcela pokryteckým způsobem varuje před zneužíváním „nenávisti vůči Ukrajincům“ k politickým hrám

A já se ptám! Kolik tu vlastně máme metrů na spravedlnost? Dvojí metr? Trojí metr? A co vaše OSOBNÍ nenávist vůči všemu ruskému a vůči všem Rusům, nenávist doslova stříkající z vaší Pětikolky, vládo a prezidente???

A není nakonec už i ta vzrůstající nenávist vůči Ukrajincům v naší zemi právě plodem této vlády?

Po vítězství „pravdolásky“ se vlády v naší zemi chopila lež a nenávist. Lež a nenávist, postavené na kultu bohatství a moci peněz, v podmínkách mafiánského kapitalismu ani nemohou v lidech narodit hodnotu pravdy, natož pak hodnotu lásky k bližnímu.

            Proč je dnes trnem v oku nebetyčné nenávisti i samotné ruské umění? Proč jsou trnem v oku ruští zpěváci, studenti, sportovci? Proč jsou trnem v oku i osobnosti ruské kultury z předchozích staletí? Kde že zůstala ta APOLITIČNOST? Není snad právě takový projev nenávisti již praxí realizovaná definice novodobého fašismu a nacismu?????

            A co Ty, Dominiku Hašku? Vrátíš nemalé peníze, které sis vydělal v Rusku, a věnuješ je třeba na humanitární pomoc pro ukrajinské uprchlíky??? (Záměrně zde v případě Ukrajinců, S NIMIŽ SOUCÍTÍM, zdůrazňuji slovo uprchlíci, abych je odlišil od ukrajinských ekonomických migrantů.)

            A víte, co je na tom všem nejsmutnější? Že ta tolik proklamovaná nenávist mezi národy a státy končí přesně tam, kde začíná byznys oligarchů a kam svými prsty dosahuje nadnárodní kapitál… Bez ohledu na ruskou či ukrajinskou státní příslušnost. Kapitalismus totiž plodí válku jen těm chudým!!! Jen těm, kteří se nemohou vykoupit… Proto považuji právě kapitalismus za hlavní příčinu všech válek.

JSOU SNAD MÍR A SPRAVEDLNOST TOHOTO SVĚTA UŽ JEN PRO BOHATÉ…?

A KDO POMŮŽE TĚM OSTATNÍM???

Socialismus!!!

Marek ADAM

sdílet na

63 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
17. 8. 2023 22:33
Ohodnotit příspěvek :
     

„Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podivejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe.“
ano přátelé i jeden z největších čechů J.C. měl věštecké schopnosti zde jeho vize z rozpálené trouby o těchto troubách

laskra
18. 8. 2023 07:55
Odpovědět  Pavel

Chybí tam klony, jako debilka , blbka.

17. 8. 2023 22:36
Ohodnotit příspěvek :
     

S tím metrem je to prajednoduché. Existuje jen a pouze jeden !!! Z jedné strany má cenťáky, z druhé strany couly. No a dejme tomu, že my budeme páchat padesáticenťákový ničemnosti. Tož se to, dle naší měřící tradice, naměří v naší soustavě – páchaly jsme padesátibodový kurewstva. Ale když totéž spáchá ušák nebo anglán, tak se mu to, jak velí tradice, naměří v angloamerické soustavě. No a je to! U nás kurevstvo za padesát bodíků, u ušáků a anglánů totéž kurewstvo za 20 bodíků. Jakýpak dva metry…

Frank
18. 8. 2023 09:22

V zahradě Čech se nevyučovala na základce gramatika?

Juraj
18. 8. 2023 10:10
Odpovědět  Frank

Hodně vypovídající příspěvek, děkujeme rejpale

18. 8. 2023 14:55
Odpovědět  Frank

A tohle trampské úsloví: “Když si lesy šumí, tak jim do toho nekecej…,” znáte?
P.S. Bohužel, nevyučovala. U nás základka nebyla, pročež jsem musel chodit DO základní školy.

Boomer
18. 8. 2023 17:51

.. ale i tam vám jistě hodná souška učitelka mateřského jazyka doporučila pomůcku.. jde-li o nějaké konání v množném čísle, připojte si k zájmenu oni, ony, ona ještě slůvko “všichni” v příslušném tvaru a potom už je to snadné.. oni (chlapi, chlapci)všichni páchali, ony(ženy a dívky) všechny páchaly, ona(děcka, cikáňata) všechna páchala. Základy učiva prvního stupně základní školy.
Na vratkých základech vratký dům.

Čechy krásné, Čechy mé..

18. 8. 2023 19:19
Odpovědět  Boomer

To bylo naschvál, abych jako přející nevzdělaný zedník dal možnost zdělancům přifouknout si ego a měli tak mou zásluhou hezkej den. Tož si to užijte.

18. 8. 2023 19:49

P.S. Speciálně pro vaši informaci dodávám, že jsem to nepatřičné “Y” zaregistroval, ale až po zveřejnění. Anžto však inovacemi posedlý programátor Pokecu považoval za nutné ztížit opravy textu po zveřejnění, nechal jsem to tak, páč nepovažuji za nutné lepit pod již zveřejněný příspěvek opravovací cancoury.
Na druhou stranu to má tu výhodu, že toho okamžitě využili zdělanci, aby dali lopatě co proto, a odkázali ji na její místo v rohu lidské pospolitosti, a ze svých bublin vyskákali jak čertíci z krabiček – a doladili tak aspoň mé mínění o tom kterém konkrétním lepšolidovi.

Pavel K
18. 8. 2023 20:23

Tak já ti řeknu co v tom hlavně je, aby na tebe měli hůl ty čůůůrááácííí co se sem natáhli z PP a když neví jak na tebe vytáhnou gramatiku. Toď vše, nic jiného v tom není. Jak okaté. Už jen schází to, že se ti tuna někdy zjeví tvoje identita a tyhle mrrdkkyy do tebe budou šít a oslovovat pravou identitou. Takhle to je na PP.

19. 8. 2023 01:16
Odpovědět  Pavel K

Taky bych se z toho nepos-ral.

Pavel K
19. 8. 2023 08:00

No Milane já taky ne a nevím proč bych měl, koneckonců moje jmeno i přijmení tam létá každou chvíli a ty si myslíš že by mě někdo nasal omluvný mail? Já nikomu nic neudělal, nic jsem neukradl, tak ať se tam na PP třeba po ….u

Boomer
19. 8. 2023 08:23
Odpovědět  Pavel K

.. inu, na jiných fórech je to nebo to bylo kdysi ještě horší. Jeden takový mi vyhrožoval, že jich(soudruhů od LM) na mě přijede plný autobus. Poslal jsem mu kontakt, myslíte že přijeli? Nepřijeli. Takže nic, jen poslední slova Neznámého vojína.. na*rat, jó na*rat!

Boomer
19. 8. 2023 08:27
Odpovědět  Boomer

..a tím se pro dnešek a další dny loučím, kolik takových dnů nám letos ještě zbývá? Sedám na bajka, udělám si svůj oblíbený 50km okruh a na bagráku si odplavu svoje tři kilometry.. to víte, penzista, víc už nedám. ;o)))))

Boomer
19. 8. 2023 21:11
Odpovědět  Boomer

.. tak dneska jsem udělal odbočku, sjel z kopců do nížin až k Ostrožské Nové Vsi. Je tam na pískáči celkem známá naturistická pláž, bez rozdílu věku, pohlaví, stavu.. příjemno a milo, vylezete z čisťounké vody a za moment už vás hřeje sluníčko po celém těle, žádný studený a mokrý textil.
Kam nemůže slunce, tam musí lékař.. a někdy už ani ten nepomůže, věděj voni jeden Kocourek?

Chcípáci všech zemí spojte seééé! ;o)))))

Pavel K
20. 8. 2023 08:30
Odpovědět  Boomer

Já jsem chcípák a co jsi ty? Lezeš z PP a na Pokec a honíš si ego a zřejmě nejen to. 🤣🤣🤦‍♂️
A jestli někdo potřebuje lékaře ty navoněnej frajere, tak abys to nebyl ty, ale zřejmě o tom ještě nevíš. Buď žiješ sám v zapařený v křesle obklopen plyšáky, nebo se ti to doma bojí říci, bo jsi agresor.
Tak si užívej přírody a nelez k technice, je vidět že tě to nedělá dobře. Zdar vejre. 🤣🤣🙋‍♂️

Boomer
19. 8. 2023 08:13
Odpovědět  Pavel K

..potom ovšem mezi čůůůrááácííí z PP natažené musíte počítat také sebe.

Pavel K
19. 8. 2023 21:18
Odpovědět  Boomer

Heleďte se vy jeden z nejchytřejších a nejuvědomělejších, já slušné a dobré lidi (diskutéry) takto nenazývám a vy to moc dobře víte!! A je to tu OPĚT !! Překrucování, fabulování, podsouvání. Proč jsem odešel z PP tak to proto, že mě nebavilo to věčné předhazování gramatiky a že je člověk málo chytrej než ti vašeho ražení. A vy jste patřil zrovna mezi ty rejpali taky z toho se nevykroutíte. Proto jsem šel tuna. A po krátkém čase hele vy zde. Náhoda že jo. Doufám že jsem to napsal srozumitelně. Že se v tom příspěvku vidíte je váš problém. A ti co mě znají z obou webů mi dají za pravdu. Když ne tak to je už moc špatný. Hezký večer.

Boomer
19. 8. 2023 22:01
Odpovědět  Pavel K

..inu, jak na PP tak i zde píšete “furten stejně”.. o ničem, ublíženě a s chybami jak pravopisnými, tak i gramatickými. Co si lze pomyslet o člověku, který przní mateřský jazyk už v jeho základech, v učivu prvního stupně základní školy a do penzijního věku nedokázal najít dosti odvahy a času k nápravě své nedostatečnosti?
A kdo nehraje podle vašich not, ten podle vás hraje špatně.

Pavel K
20. 8. 2023 08:13
Odpovědět  Boomer

Chudáku ubohej namachrovanej a navíc se nezmůžeš. Tak jak koukám, tak to je zřejmě tvoje práce i na tom PP. Hezky jsi se odkopal ubožáku. A ty tvoje převleky Emanorl, Noobody atd. Ani bych se nedivil. Neboj ona se ti ta tvoje nedobrota vrátí. 🤣🤣🤣🤣

Pavel K
20. 8. 2023 08:33
Odpovědět  Boomer

Jen k té poslední větě, to samé by se dalo říci o tobě, tak nevím proč to píšeš. Tralala la la. Tuky ťuky na hlavičku. Tajtrlíku. 😊🙄

Boomer
20. 8. 2023 13:22
Odpovědět  Pavel K

..prosím netykat, burane. A pamatovat si, že já hraju výhradně sám za sebe a na vlastní triko, není mi třeba se za někoho schovávat. Konec konců i vám jsem nabídnul možnost osobního setkání, nebo snad neé?
Kdyby vám hlavička fungoval jako mně, nemohl byste plácat hovadiny o jedné osobě pod různými nicky. Jenže vaše čeština zamrzla na úrovni prvního stupně základní školy a jemnější finesy verbální komunikace vám tím pádem zůstaly utajeny.
Vaše chudobné vyjadřovací schopnosti korelují s vašimi chudobnými myšlenkovými procesy a chudoba myšlení vede k nedostatečnému poznávání reality.
Spěte sladce ve svém koutě ohrádky u otepi sena..

Pavel K
20. 8. 2023 14:35
Odpovědět  Boomer

Memáš se kochat někde po kraji a oblažovat svoje okolí? Tak příště nelži. Taky bylo vyhrožování až na podzim. Jo jestli se chceš prát tak si kup lístek do Plzně a já se tam klidně z okrsky na takovýho napudrovanýho frajera z Moravy přijedu podívat. Jestli si myslíš že se tě bojim. Mám tě na háku ty chudáčku a vyhrožuj si jinde ju. A jestli se rád hádáš a poučuješ (školíš) tak to zkoušej na druhé, ale já se nenechám, kapišto.

Boomer
20. 8. 2023 17:39
Odpovědět  Pavel K

.. no snad si nemyslíte, že bych byť jen několik sekund svého času promarnil jednostrannou potyčkou s promodralou koulí špeku? Orlové much nelapají!
Mějte rozum, človíčku, vždyť pro vás je vrcholem denní fyzické aktivity sestup do sklepa k výčepnímu zařízení, a tak nějak předpokládám, že tam dole občas i schrupnete na nějakém umaštěném pelechu, než byste se drápal zase nahoru.
Moje nabídka setkání měla jediný záměr.. dokázat vám, že existuji a jsem v reálu takový jaký jsem zde ve virtuálu.
A kochám se, kochám, dnešní komunikační technologie se vejdou do kapsy a můj operátor mi nabídl neomezené volání a pěknou porci GB dat, to vše za přijatelnou měsíční platbu, nepřevyšující dnes běžný hodinový tarif zedníka schopného práce..

Pavel K
20. 8. 2023 19:39
Odpovědět  Boomer

Jsem rád že máš o mě nashromážděné všechny údaje, které jsem v přátelském duchu zveřejnil, že je pak kdejaký zapraskaný fízl nebude zneužívat. Ano moje chyba. Jsi jediný (prozatím) kdo měl potřebu tu na Pokecu zveřejnit moji identitu, opakuji JEDINÝ a to jak už jsem zmínil, že je tuna spousta nicků z PP. Ale tys neodolal, takže ty jsi ten šmejd co mě na PP furt zveřejňuje moje iniciály. Samozřejmě že budeš zapírat a co se týče tykání vykám jen slušným lidem a to ty nejsi a přijeď se mi ukázar v reálu. Děkuji, moji identitu znáš. Nebo mi frajere z Moravy napíšeš svoji? Až pojedu do Kroměříže na burzu rád tě navštívím. Doufám že máš co pít?!! Ty umaštěnej kavalče. Ty musíš být podpantoflák a na mě si tuna vybíjíš mindráky. 💋💋🧡🙋‍♂️

Boomer
20. 8. 2023 20:26
Odpovědět  Pavel K

..inu, kdyby váš rozum trochu svižněji poskočil, můžete o mojí osobě mít údajů habaděj. Ale že váš rozum toho není schopen, plácáte si akorát játra a máte mě za Valacha od Zlína.
Pití má doma dost a dost, ale sedám k němu výhradně s lidmi, u nichž mám jistotu, že po druhé skleničce nezačnou blbnout tak, jako blbnete vy zde, že nezačnou ze svých pádů na čumák vinit někoho jiného než svoji vlastní neschopnost. Alkohol odhaluje skutečnou podstatu mnohých, kteří by se mu měli raději vyhýbat, což ovšem ve vašem případě považuji za zhola nemožné.
Tak na rovinu, kolik už máte odpito teď, v tomto okamžiku? Můj odhad je někde mezi 10-12 dvandami od rána.. a něco hrušky k tomu?

Boomer
20. 8. 2023 20:30
Odpovědět  Boomer

P.S.
.. až pojedete na burzu do Kroměříže, dejte vědět předem, setkáme se u dálnice na parkovišti motorestu, je to tam samá bezpečnostní kamera, policajti tam jezdí na svačinu, tam se vám nic nemůže stát. Pokecáme..

Boomer
20. 8. 2023 20:55
Odpovědět  Boomer

.. aby to nebylo bráno jako plácnutí do vody, kontaktovat mě můžete na čísle +420 703 327 968, kdykoli od 08:00 do 20:00 hodin, ale pro začátek pouze SMS! Žádné důvěrnosti..
Zásadně nezvedám hovory z čísel, která nemám v seznamu svázaná s důvěryhodným jménem. ;o)))))

Pavel K
20. 8. 2023 21:17
Odpovědět  Boomer

Ne né, tak blbej zas nejsem, ty znáš moji identitu, tak jestli jsi takový borek chci znýt tvoji a pak se můžeme bavit dále. Samozřejmě že si ověřím jestli takový člověk je. To samé můžeš udělat i ty. Je to fér. Tak nnesser s telefonem, takových čísel do rána naseru kýbl.

Pavel K
20. 8. 2023 20:56
Odpovědět  Boomer

Přijedu tak šup tu identitu ty rambo.

Pavel K
20. 8. 2023 20:57
Odpovědět  Pavel K

…a bez kamer, někde bokem, hrdino, na kamery tě seru.

Boomer
21. 8. 2023 07:46
Odpovědět  Pavel K

.. takže si takhle:

  • vaši identitu neznám, co si kdo vytvoří na sociální platformě, může být na hony vzdálené realitě.
  • kamerový systém poskytuje bezpečí pro obě strany, v případě osobního kontaktu s hulvátem a “zdělancem” vašeho ražení jde o nepominutelný faktor.
  • verbálního či dokonce fyzického ataku z mojí strany se nemusíte bát, tak hluboko bych nikdy neklesl, ani v jednom ohledu nejste důstojným protivníkem.
  • no a jestli snad máte strach z ostudy, tak té jste si zde i jinde naděla už dost, ta další možná kapka navíc nic nedělá.
  • takže ještě jednou podumejte o mojí výjimečné nabídce, která se nebude opakovat. Jedu si zaplavat, do 20:00 hodin máte dost času na rozhodnutí.
Pavel K
20. 8. 2023 20:55
Odpovědět  Boomer

Blbej odhad 20 kousků denně a jeden litr hrušky.

Boomer
19. 8. 2023 08:07

.. inu, já osobně se za nějakého obzvláštního “zdělance” nepovažuji, to co bylo předmětem kritiky, je obsaženo v učivu prvního stupně základní školy, kterým jsme prošli všichni. I ty lopaty. Celý život jsem se živil rukama nohama, v kancelářích jsem se ocital jen pozván na kobereček. Ale díky svojí práci jsem se musel taky pořád něco učit a míru naučeného pravidelně i případ od případu prokazovat zkouškami teoretickými a praktickými. Zopáknutí si něco ze základky ještě nikomu neuškodilo, obzvláště v případech tak do očí bijících, jako kupříkladu správné použití i/y nebo i jiných písmenek, o větné stavbě nemluvě.

Rozmohl se nám tu takový nešvar.. někteří diskutující zde kritizují blbost kde koho od Agamy po Žraloka, ale svoje vlastní chyby jaksi přehlížejí..

19. 8. 2023 20:26
Odpovědět  Boomer

Jmenuje se Pokec – Literární listy.

Boomer
19. 8. 2023 20:49

..Literární listy sem kuůů*wa netahejte, z té zajebané platformy reformních komunistů nevzešlo nic dobrého. Bolševické svině se rvaly o koryta, než jim to Brežněv zatrhnul. A od*ral to celý národ..

19. 8. 2023 23:12

ne Lit…

Pavel
18. 8. 2023 15:54
Odpovědět  Frank

pokud se chytáte překlepů interpunkce nebo pravopisných chyb tak vám musím sdělit že tato opomenutí se dají jednoduše opravit a chybovat je lidské kor v takových maličkostech ale co se nedá opravit na 110% je vaše debilita ta je u vás generačně vrozená a vám gratuluji k tomu že jste svou debilitu dotáhl skoro k naprosté dokonalosti ještě jednou zvlášt gratuluji vašim rodičům že zplodili takového výstavního blba

Boomer
18. 8. 2023 17:58
Odpovědět  Pavel

.. inu, jde-li interpunkce opravit, začněte především u sebe. I na obrazovce mobilního telefonu jsou interpunkční znaménka dostupná.

Pavel K
18. 8. 2023 20:24
Odpovědět  Boomer

🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️

Boomer
19. 8. 2023 08:28
Odpovědět  Pavel K

..ale co to, co to, zase vás bolí šiška z dvandy?

Pavel K
19. 8. 2023 21:26
Odpovědět  Boomer

Je to chvíle co jsem to výše dopsal, bude zase pršet a zřejmě hodně dlouho. Někomu bolí hlava z dvandy a jinému šuukáá na cimbuří z namyšlenosti. 🤣🤣🙄🙋‍♂️

Boomer
19. 8. 2023 22:07
Odpovědět  Pavel K

.. inu, zaznamenal jsem už také přítomnost Bečvárského vemene(J.A.M.), to si s vám dvěma užiju legrace, ale až na podzim chlapci, jo? Léto je mi přednější..

Pavel K
20. 8. 2023 08:18
Odpovědět  Boomer

…inu my jsme možná legrační a ty zase trapnej. Si vyber vole od Zlína co je lepší.

Boomer
20. 8. 2023 17:44
Odpovědět  Pavel K

.. vy dva jako osoby rozhodně nejste příliš legrační, lidská blbost vzbuzuje spíše lítost.
do jisté míry legrační jsou vaše snahy o zastření skutečného stavu a pokusy o diskusi s lidmi, na které nemáte a nikdy nebudete mít dosti závitů. Po několika trapných pokusech se vždy uchýlíte k urážkám a i ty jsou velmi primitivní, přiměřené vaší úrovni.

sergej
18. 8. 2023 01:22
Ohodnotit příspěvek :
     

A jsou za co. Tržníky bez skrupulí? Ne že by byli jiní, ale tohle je co i “zprofitují a inkluzky trha neučí, vydlabané metrosexuály prázdných floskulí klišé pozérů.
https://www.facebook.com/tominoboyka.bigl/videos/116950781494530

18. 8. 2023 03:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Dost bolo pětikolky, Haška a dalších zmr-dů. Předkládám úvaze – třikrát Chazin:
SPECIÁLNÍ OPERACE CENTRÁLNÍ BANKY PROTI RUBLU BYLA POD DOHLEDEM ZVENČÍ: CHAZIN SLEDOVAL ŘETĚZEC
Ekonom Michail Khazin ve vysílání hlavního programu Cargradu vyjádřil verzi, že speciální operace centrální banky proti rublu byla pod dohledem zvenčí. Devalvace rublu byla výsledkem kombinace faktorů, včetně ekonomických a politických. Khazin zdůraznil, že v jádru současné měnové krize nejsou žádné skutečné základní ekonomické faktory.
“V naší zemi bez jakéhokoli důvodu začal ekonomický růst. To vyvolalo na Západě určité překvapení a poté podráždění. Proto bylo rozhodnuto, že nejlepší možností je neúměrně zdražit půjčku. A byla provedena určitá operace.” ven.“ řekl.váš znalecký posudek.
Rubl byl tedy uměle zhroucen. A na pozadí paniky centrální banka prudce zvýšila klíčovou sazbu z 8,5 % na 12 % jako „záchranu“ a údajně pouze kvůli stabilizaci směnného kurzu.

18. 8. 2023 03:00

Mluvčí Cargradu dodal, že již pro nikoho není tajemstvím, že Banka Ruska je de facto podřízena výhradně Mezinárodnímu měnovému fondu a nadále svědomitě provádí jeho doporučení, která jsou ve skutečnosti přímými příkazy:

Prvotním podnětem k jednání pro řadu domácích úředníků, včetně těch z vedení centrální banky, byly směrnice MMF. Khazin také zdůraznil, že v jádru současné měnové krize nejsou žádné skutečné základní ekonomické faktory. Došlo však k záměrnému zkreslení statistik, které měly prokázat, že takové důvody údajně existují.

A co bude dál? Inu, nezbývá, než Velké Zametání. K tomu Chazin zde: https://deita.ru/article/540060

a k pravděpodobnosti globální války, jakož i k Velké Změně pro Evropu zde:
https://tsargrad.tv/news/teorema-hazina-novaja-globalnaja-vojna-na-poroge-dokazano-jekonomicheski_848210

18. 8. 2023 03:01

Povzbuzující zpráva pro normály, leč blbá pro parazity a potažmo pro zdejší trolldy: Srá-či a darmožrouti, krysa opouští Titanik!
Sorosova Open Society Fund opustí Evropskou unii. O práci přijde zhruba 40 procent zaměstnanců nadacehttps://1url.cz/9uwzB
A to je moc, šmudlíci. Protože ne 40% zaměstnanců nadací v Evropě, ale 40% z celkového počtu všech zaměstnanců nadací rozes-raných po světě. Z čehož plyne, že v podstatě všechny evropské sorošovky zůstanou bez chechtáků. Tak co vši, z čeho teď budete zuzat? Sranda je, že k rozhodnutí došlo před 3 dny, ale ticho po pěšině. Asi vším ještě nedocvaklo, co to pro ně znamená.
Sorosovy Nadace otevřené společnosti téměř úplně opouštějí EUVzhledem k tomu, že instituce a vlády Evropské unie hodně vynakládají na témata, kterými se OSF také zabývá, zaměří se na jiné části světa, kde mohou fungovat efektivněji. Svobodná Evropa se dozvěděla, že Open Society Foundations se téměř úplně stahuje z Evropské unie.
https://1url.cz/3uwzp
A kamže napře se-reš jun. své síly? Do ameriky, šmudlíci! Inu není divu. Oba kandidáti soudně popotahováni, dolar padá – Zloříše potřebuje spasitele!
A tumáš Káčo lívanec – už se nám tu jeden rýsuje…

tupý hulvát
18. 8. 2023 08:40

Já bych nejásal,abychom to nakonec neplatili z našich daní.

18. 8. 2023 15:27
Odpovědět  tupý hulvát

Pak by nezbývalo, resp. zbývalo by o to méně, na zbrojní a jiné, reálné, penězi vyčíslitelné ničemnosti, z kterých se dá odklonit malá domů.

All
18. 8. 2023 09:38

Díky Milane za info. Jenže tyhle sorosovy vši u nás budou našimi politiky povzbuzováni k další nenávisti vůči Rusku s podporou války.Vyjí jak šílení,jejich soudci odsuzují za ůdajnou genocidu,ale sami genocidu podporují naplno,nechovají se jak mají. Politici se plně odhalují,i se soudci,jak jsou zvráceni a jak jsou odporní svým chováním.Jestliže budou oběti,dopadne to i s nimi přeci zle. Na obou stranách. Zažijeme ještě nebývalou šarádu,protože tohle svinstvo přece nikdo nepotřebuje,howna se rozkládají rychle,hlavně po bouřce.

18. 8. 2023 15:29
Odpovědět  All

To zažijeme.

Gales
18. 8. 2023 09:23

Prej. – Z ajronetu…..

Gales
18. 8. 2023 09:24
Odpovědět  Gales

Odchod Číny od dolaru byl prakticky utopií a nereálná vize. Jenže potom Rusko vtrhlo na Ukrajinu a Čína se zděšením sledovala ty obrovské sankce dopadající na Rusko, odpojení od Swiftu, odpojení od zdrojů atd. A Čína si konečně uvědomila, v jak nebezpečném postavení se s čínskou ekonomikou navázanou na dolar nachází. Proto Čína navázala kontakt s Moskvou a začal urychlený proces odchodu Číny od dolaru.

A když odchází Čína, je to signál pro ostatní ekonomiky. Skutečným a finálním benefitorem na úplném konci procesního řízení jsou ale globalisté. Válka na Ukrajině je jejich triumf, který likviduje postavení Pax Americana a USA ve světě. Až dosud se to nedařilo, svět se držel dolaru zuby nehty, ale válka na Ukrajině dala věci do pohybu a Čína konečně začala tah na branku.

Válka na Ukrajině ještě neskončila, ale USA a jejich vazalové se již připravují na boj proti novému a úhlavnímu nepříteli, který se zhmotnil na Dálném Východě

Po skončení války na Ukrajině se největším nepřítelem USA a celého kolektivního Západu stane Čína! Změní se informační pole v médiích, která začnou každý den útočit na Čínu. Stejně tak, jako se v době covidu řešila v médiích každý den pandemie, bude se každý de

18. 8. 2023 15:37
Odpovědět  Gales

To se stane (Čina největším nepřítelem USA), a ušáci až na tom čile makaj, jenže po skončení NATOválky s Ruskem bude naprosto jiná geopolitická situace. Plánovat mohou co chtí, ale dle mého dopadnou jako se sankcemi, které plánovali a pilovali přes dekádu. Jak také jinak, když stejní plánovači…

laskra
18. 8. 2023 08:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Nikdy bych nepomyslel, že post brankáře je tak náročný na psychiku člověka. Vůbec sport jako takový je celkově náročný. Když si představím, nazývat se mistrem světa a přitom zakázat vstup jednomu z nejlepších družstev? O OH ani nemluvě. Prostě lidé svým doprdelismem předčili i historii.

Pavel z Moravy
18. 8. 2023 09:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Když se stane tyranie zákonem, vzpoura je povinností, řekl T. JEFFERSON. A když nesnesitelná bída zachvátila Paříž v revolučním roce 1789, tak přišel 14.červenec a dobytí Bastily. Dnes sice bída ještě lid nezachvátila, ale loutky mocných utahují lidem smyčku na krku, neb zadlužení se bude rovnat časem témuž. Pak bude lid úplně oškubán. Nadnárodní bankovní domy vládců si svoje pohledávky vyberou a bude to kure.vsky bolet. Francouzská revoluce byla klasifikována takto, je to Revoluce dcery znásilněného lidu. Včera tady probíhala debata, kolik lidí toto vše co se zde odehrává musí pochopit. Dle mne alespoň 60 % a nejen pochopit, ale také nalézt řešení co dál a jakým směrem se vydat. To, že je základem vystoupit z EU a NATO, to je neoddiskutovatelné. Kdyby zde byl dostatečný počet zralého lidu, byla by možnost použít recept indického vůdce Mahátmy Ghándího, tedy nespolupráci, nespolupráci s těmi, kteří nás utlačují. Kdo neviděl film Ghándí s Benem Kingsleyem v hlavní roli, tak o hodně přišel. Kingsley údajně studoval osobnost Ghándího dopodrobna a proto to ho tak skvěle zahrál. Nu a v Indii nespolupráce s kolonizátory své ovoce přinesla. Vždy se ale musí najít vůdce.

Pavel z Moravy
18. 8. 2023 09:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Jinak Marku, řekl jste to pěkně, není toho moc co dodat. Škůdci zde nainstalovali odpornou společnost ve které se všechna ta svinstva snaží zasít do mozečků mladé generace. To tady ještě opravdu nebylo, ale je to přímo úměrný proces co vychází z těch hlasatelů pravdy a lásky po roce 1989. Jestli to většině lidí nedochází co dělají a jak formují tito pravdoláskaři jejich děti, potom je hluboce lituji, protože výsledek se v příštích letech dozví.

Zdena
18. 8. 2023 09:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

To si pište,my starší 60ti let to pociťujeme jsme geronti mastodonti a jiné urážky vyžíráme chudáky mladé,ale ani jeden z nich si neuvědomuje , že to co se tu za posledních 30let rozkradlo tu ti geronti před 89. Rokem vybudovali a že bez nich by tu dnes nemohli vykřikovat . Navic tu máme ekonomické migranty z UA a to bude ještě jízda ti už také vykřikují že až to tu převezmou tak uvidíme,je jedna maličká připomínka co dostali naši migranti když odešli do světa a co dostali Vietnamci když přišli k nám nic a ještě je lidé uráželi a někteří uráží do dnes a bez nich by si dneska babičky na venkově neměly kde nakoupit ,je mi smutno z toho jak lidé rychle převlékají kabáty !

Pavel K
18. 8. 2023 10:15
Odpovědět  Zdena

Tak jak spousta našich spoluobčanů vyzvihuje vjetnamskou konunitu do nebes, tak začínám nabývat dojmu a pojmu, že ONI tak nějak dělají charitu našim babičkám a dědečkům. Ale také naší mládeži, kteří tam chodí sekat trávu a hned ji i pohrabou. Někdy ji i lisují na pelety. Já si jednou snad s té chváli vydrandím karla. 🤣🙋‍♂️🤦‍♂️🙄

All
18. 8. 2023 10:26
Odpovědět  Zdena

Mladí si neuvědomují,že budou taky starší.Zkušenost a moudrost neuznávají.To je ale jejich konec,končí. Já mám obě nohy popálené,rudé s puchýři,všude na kožním mne odmítli,že přijímají jen objednané,dobelhal jsem se do nemocnice na kožní,tam taky cedulka,že dnes pouze pro objednané, musel jsem se vnutit,drze vnutit. Zároveň mne rozbolel zub,moje lékařka na dovolené,musím do krajského města na 18.00 hod,autobusem a pěšky hledat,kde to je,nohy si ovážu a hezky v lehké obuvi.Jo,bývalo líp,dnes při vládě howen,vše stojí za howno.Za týden mi bude líp,ale tahle vláda a její pohůnci i s tím blbem na hradě končí.

Pavel z Moravy
18. 8. 2023 18:43
Odpovědět  All

Přeji vám moc, ať se brzy uzdravíte. Víte, já mám trochu povědomí o alternativní medicíně a pomáhám si s ní co to jde. Někdy od svých 50 roků jsem trpěl na ekzém. Mokvavý na rukou, nohou, stále se opakující a s kortikoidy stále se zhoršující. Pak jsem provedl očistu organismu a jelikož vím něco i o homeopatii, navštívil jsem u nás jednu starší homeopatku v důchodu, dostal po konzultaci asi 4 druhy homeopatických granulek, užíval je 2 měsíce a mám klid. A kdyby se náhodou stav opakoval, vím která homeopatika to byla, tak bych si je koupil. Navíc si mažu nohy kvalitním krémem a mám klid a to jsem se s tím trápil 15 roků. Skutečně není nad alternativní léčbu a homeopatie ta je skutečně skvělá.