Kde se objeví Lévy, tam tečou řeky krve a „brány pekla se otevřou“

Černá značka absolutního zla.
Zlo je nesmrtelné, a tato postava je zosobněním čistého, konkrétního zla. 
Postava, o které nelze ani říci, že má na rukou krev, protože se doslova koupe v krvi jako hraběnka Báthory.

Všechno, čeho se jeho ruka dotkne, nebo na co padne jeho pohled, trpí obrovskými katastrofami. Bolest, smutek, smrt a zničení. Je téměř nemožné tomu zabránit. To vše se samozřejmě děje pod velmi krásnými slogany. Svoboda, demokracie, prosperita – má hbitý jazyk a oklame téměř kohokoli.

Nakonec i Bělorusko dostalo černou značku absolutního zla. 

Dáma, která se nazývá vůdcem protestů, je zachycena na fotografii s černým inkvizitorem … Bernardem-Henri Lévym. 
Oba se usmívají, rádi se setkali. 

Teď se konečně ukázalo, o co všechno jde.

Možná odpověď na otázku týkající se Svetlany Tichanovské leží na povrchu. Mnozí si položili tuto otázku když sledovali události v Bělorusku: jak je možné, že veřejnosti téměř neznámá „manželka bloggera a žena v domácnosti“, která se objevila odnikud, převzala a vedla opozici v prezidentském klání? Jak to udělala?

Běloruská situace se rychle rozvíjela a nyní „obyčejná hospodyňka“ vyhlašuje své vítězství ve volbách a poté „hodí do éteru“ prohlášení …. „Já jsem váš prezident“. Jako, …. já jsem váš vůdce. Je pravda, že pak se vlny protestů neúčastnila a odjela do klidné Litvy. A odtamtud, kde znatelně a odvážněji “rostla na dálku“, Tichanovská oznamuje, že je připravena „převzít odpovědnost a jednat jako národní vůdce“.

Kdo má ve svých rukou otěže?

“Pláču dnes s vámi, když pochováváme naše hrdiny.” … Kde se najednou objevily výroky tak kompetentní, aby ovlivnily dav? Jak se tichá a jazykově slabě vybavená „hospodyňka“ náhle stala „politicky vyspělou“ tak rychle? 

Je zřejmé, že ohnivou řeč „nového národního vůdce“ napsal nějaký politický stratég. Koneckonců, pouze na první povrchní pohled se může zdát, že celé běloruské „hnutí“ se děje samo o sobě. V žádném případě není „ovládací panel“ protestů v rukou protestujících, ale operátorů mimo zemi. Jen občas ukazují své tváře.

Důvod náhlé proměny Tichanovské se stává srozumitelnějším: k dobře známé vůni „domácího boršče“ se přidala štiplavá vůně koření od démonického kuchaře – profesionálního podněcovatele „barevných revolucí“.

Vedle Tichanovské se objevila „šedá eminence“ samotný Bernard-Henri Lévy. Společná fotografie s „novým vůdcem národa“, kterou Lévy zveřejnil na svém mikroblogu na Twitteru, doplnil slovy:

Vidíme, jak může práce žen otřást groteskní a krvežíznivou diktaturou.

Existuje takové znamení: pokud se někde objevil Lévy, tam brzy teče řeka krve a „brány pekla se otevřou“. 

Dalo by se říci, že tyto krvavé řeky označily celou životní cestu „eminence“. Snad nejpřesnější popis politického novináře a filozofa Bernarda-Henri Lévyho nedávno uvedl politický vědec a orientalista Igor Dmitriev z Oděsy, který Francouze nazval „okouzlujícím poslem apokalypsy“.

A to není žádné umělecké přehánění. 

Na fotografiích vypadá Lévy jako sympatický intelektuál (rád si říká intellectuel engagé  – „angažovaný intelektuál“). A ani mazaný záblesk jeho očí okamžitě neodhalí skutečnou vnitřní podstatu tohoto ideologa a praktika tzv. „demokratické genocidy“ – role, v níž je Bernard-Henri Lévy dobře znám.

Nepochybně je dirigentem neoliberalismu a globalizmu, nicméně Lévy je jen černým stínem těch, kteří píšou „vlastní historii“, kteří mu dali jisté „zplnomocnění“ a, co je důležité, peníze. Je jako předzvěst následujících hrozných událostí a zastupuje zájmy určitého „think tanku“, který nikdy nekoná svou vlastní rukou.

Pokud se někde angažuje sociální aktivista Bernard-Henri Lévy, pak je průlom inferna velmi blízko. 

Na počátku roku 2000 Lévy přivítal americkou invazi do Afghánistánu, za kterou dostal přezdívku „bombardér“ … byl tak nadšený touto operací. O osm let později, po gruzínské invazi do Jižní Osetie a tragických událostí v Cchinvali, je Bernard-Henri naplněn drsnou láskou k Michailovi Saakašvilimu a prohlašuje, že „se nikdy nesetkal s osobou mírumilovnější, s odporem vůči válce“, než tehdejší gruzínský prezident.

Další obětí „šedé eminence“ byla Libye, kterou si Bernard-Henri přál „osvobodit se od brutální diktatury Muammara Kaddáfího. Jednal podle obvyklého vzorce:
vycítil konflikt, zahájil „hysterii lidských práv“ a poté našel „vojenské řešení“. 

Čtyři roky po těchto událostech, kdy se Libye stále více a více utápěla v krvavém chaosu, Bernard-Henri v rozhovoru s Le Parisien řekl, že „nelituje ničeho“ a že to, co se děje v zemi, jednoduše ukazuje, že – „demokracie nespadne z nebe, musíme za ni bojovat.“

Není proto překvapivé, že na samém začátku února 2014 v Kyjevě vystupovala „šedá eminence“ na Majdanu.

Protesty v Bělorusku mohou sledovat nepředvídatelný krvavý scénář – byly podporovány kontroverzním francouzským spisovatelem a filozofem Bernardem Henri-Lévym, známým svou účastí na sérii pučů, které skončily ve prospěch povstalců.

Toto stanovisko vyjadřují odborníci, kteří hodnotí setkání Henri-Lévyho s tzv. vůdcem opozice, bývalou prezidentskou kandidátkou Svetlanou Tichanovskou, která uprchla ze země.

“Tichanovská s jedním z nejvíce proti ruských publicistů ve Francii, Bernardem Henri-Lévym. Pokud chtějí běloruské opoziční strany dokázat, že nemají v úmyslu změnit vztahy s Moskvou, jak se říká, zvolili nesprávnou metodu. Řekni mi, kdo je tvůj přítel, a já řeknu, kdo jsi ty,“ řekl senátor Alexej Puškov ve svém blogu.

“Ó můj bože! Až dosud jsem stále doufal, že všechno v Bělorusku bude možné vyřešit pokojně. Ale protože se objevil „zpěvák Majdanu“ Bernard-Henri Lévy, znamená to, že už nezbývá moc šancí. Upřímně s vámi sympatizuji milí Bělorusové,“ napsal politický analytik Vladimir Kornilov.

A publicista Egor Cholmogorov si vzpomněl na země, kde se objevil Bernard Henri-Lévy.

“Pro Bělorusko je to opravdu děsivé. Přiletěla tam filosofická, krev sající pijavice smrdící mrtvolami.

Je to prostě úžasné. Tichanovská a Bernard-Henri Lévy. 

Fotografie byla pořízena ve studiu http://www.eesc.lt/ (všimněte si seznamu sponzorů a partnerů – NED, USAID, NATO a dalších).

Jeden z těch, kteří se podílejí na ničení Libye a převratu na Ukrajině a „obyčejná hospodyňka/vůdce národa“.

V roce 1999 Lévy aktivně podporoval kosovskou osvobozeneckou armádu a vyzval NATO, aby bombardovalo Jugoslávii.
V roce 2013 Bernard Levy obrátil mezinárodní společenství proti vládě v Sýrii a dokonce vydal bombastický článek s nadpisem „Zachraňte Aleppo“, ve kterém vyzval k akci jako v Libyi, ale proti „krvavému režimu Bašára al-Asada“.
Mimochodem, francouzský liberál měl silný vliv na události během „arabského jara“ – v roce 2011 se zúčastnil jednání s povstalci a o rok později přivedl zástupce libyjské opozice do Elysejského paláce a za podpory Sarkozyho pomohl dosáhnout mezinárodního uznání Národní přechodné rady Libye.

Pro lepší pochopení toho, jaké síly se skrývají za Tichanovskou a jaký osud se připravuje na Bělorusko.


Praxe ukazuje, že v těch nestabilních zemích, kde se tato spodina objevuje, začne brzy proudit krev…
v neskutečném množství.

1. Bernard Henri Lévy s mudžáhedíny v Afghánistánu.

2-3. Bernard Henri Lévy diskutuje s Porošenkem o ostřelování doněckých dětí a trochu dohlíží na vraždy dětí.

4-5. Bernard Henri Lévy prochází krvavou občanskou válkou v Libyi, na místě svého zločinu.

6. Bernard Henri Lévy nasává krev v Kurdistánu

7. Kyjev 2014. Krvavý převrat


8. Ukrajina dnešních dnů, Lévy a Zelenský9. Bernard Henri Lévy se Světlanou Tichanovskou ve Vilniusu …

Pravděpodobně je však zbytečné to vysvětlovat. Nakonec – všem to vždycky vysvětlují, kde se tato postava objevuje. Ale lidé nevěří. A pak uvidí zničená města, ulice nasáklé krví, slzy dětí. 

To je axiom, nestává se to jinak. 

A nyní se ruka tohoto krvavého inkvizitora dotkla tichého, krásného Běloruska. Už jste Bělorusové obdrželi svou černou značku absolutního zla. Ale stále máte šanci uniknout.

https://bit.ly/2QfJn48
https://bit.ly/3glfaev
https://bit.ly/2EejWxi
https://bit.ly/2FJ8g61

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
23. 8. 2020 09:02

To je dobrá. dvojka?..z toho něco bude? Dobrý článek.