„Katolické buzny chcete stále? Jsou na Hradě i v katedrále“

Reakce na Prague Pride 019: „Katolické buzny chcete stále? Jsou na Hradě i v katedrále“

Vladimír Franta

Prahou prochází procesí gayů a leseb. Jde jim o to, aby páry stejného pohlaví požívaly stejných práv jako heterosexuálně orientovaní lidé.

Tomuto procesí fandí i heterosexuální fanoušci, různí transvestité i asexuálové. Praha je krášlena duhovými vlaječkami, barvy duhy vidíme třeba i u přechodů v Pařížské ulici. Přinášíme vám video v sestřihu.

Poznámka: Nadpis článku je převzat z jednoho z transparentů kritiků Prague Pride…

VIDEO: Prague Pride 2019 Fandí primátor Hřib, nikoli počasí. Proti jsou naladěni křesťanští aktivisté.

https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20190810/2019_08_10_CZE_tpxlp2zu.q2g.mp4

Reportér Sputniku se proplétá mezi účastníky průvodu. Tito se moc nechtějí individuálně vyjadřovat na kameru, spíše se snaží pózovat. Kde hromadně vyjadřují své názory, pak je to v odpověď křesťanským aktivistům, kteří halasí, že „boží soud se blíží“.

Gayové a lesby lomozí svůj nesouhlas. Zahlédli jsme aktivistku, která kráčí s modelem ryby.
Za Sputnik jsme se zeptali:

„Proč jste přišla s rybou?“ Žena odpověděla anglicky, že „každ -ý/-á chce lásku, také ryba.“

„Bůh stvořil muže a ženu. Jen z tohoto svazku se rodí děti.“ (vyslechnutý názor)

Zeptali jsme se křesťanů, jak to vidí oni. Křesťané říkají, že Bůh stvořil muže a ženu a že jen z tohoto svazku se rodí děti. Jeden z nositelů křesťanských idejí, nám potvrdil, že „je svědomím každého, jak žije a s kým spí.“ Tentýž člověk dále svou úvahu rozvinul tak, že institualizace svazků gayů a leseb odporuje křesťanskému koncensu, který tu máme 2000 let. Pokud se české země nedejbůh islamizují v rámci fenoménu migrace, gayové a lesby budou mít problém, pokud se budou snažit na sebe takto strhávat pozornost.“

Transparent: „BOJTE SE BOHA A VZDEJTE MU ČEST…Varování všem: lhářům, zlodějům, opilcům, smilníkům, cizoložníkům, vrahům, sportovním fanatikům, pokrytcům, závistivcům, modlářům, homosexuálům, pedofilům, huličům trávy, katolíkům (?), jogínům, mormonům, ateistům, jehovistům, potratářům, masturbantům, feministkám, esoterikům, krišnovcům, narkomanům, zbabělcům, adventistům, všem gurům, čarodějům, satanistům, PC maniakům, muslimům – BOŽÍ SOUD SE BLÍŽÍ!“ (vzdorotransparent)

Nad procesím krouží vrtulník. Pohled na stránku praguepride.com ukáže, že Prague Pride je podpořena celou řadou solidních společností, resp. významnými partnery a dárci.

Mezi ně patří Open Society Foundation, Pivovary Staropramen, Praha Hl. Město, Nadace Vodafone ČR,
The Dorian Fund, TIDES. Portál zmiňuje i individuální dárce.

Na Novoměstské radnici dokonce vlaje duhová vlajka. Hlavně že se kdysi smáli komunistům, když ti říkali, že sex musí podléhat zájmům strany. Dnes máme to samé v bledě modrém. Až na to, že tenkrát se fandilo maminkám a tatínkům, dnes se fandí rodiči č. 1 a rodiči č. 2.

U sochy sv. Václava se skvěl nápis: „Česko není Sodoma (a Gomora)…“

Vážení čtenáři, co myslíte
https://cz.sputniknews.com/nazory/2019081010509796-reakce-na-prague-pride-019-katolicke-buzny-chcete-stale-jsou-na-hrade-i-v-katedrale/

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
Přihlásit: Login
2500
1 Komentáře vlákna
0 Odpovědi vlákna
0 Sledování
 
Nejvíce komentované
Nejméně komentované
1 Autoři komentářů
  Souhlas  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na