politika

Kalifornie se rozpadá a táhne s sebou zbytek Ameriky

Dnešní Kalifornie odráží myšlenky Fjodora Dostojevského v jeho prorockém mistrovském díle “Běsi”, že neomezený liberalismus musí nevyhnutelně vytvořit naprostý chaos a hrůzu.

Na cestu, kterou se Kalifornie dnes ubírá, se zítra vydá zbytek Spojených států a většina západního světa. 
To, co nyní vidíme v nejlidnatějším americkém státě, je úplný vnitřní kolaps celé liberálně-progresivní civilizace a společnosti.

Kalifornii se říká „Golden State“ a ohlašovala budoucnost Ameriky, a to zejména prostřednictvím dvou amerických průmyslových odvětví – v leteckém a filmovém průmyslu. 
Telekomunikace, počítače a umělá inteligence jsou nyní řízeny ze Silicon Valley.

Není překvapením, že Kalifornie aktivně dominuje národní politice Spojených států.

Kalifornie se rychle stala nejbohatším a největším státem Spojených států. Nominovala dva prezidenty Richarda Nixona a Ronalda Reagana, jednoho z nejdůležitějších hlavních soudců Nejvyššího soudu (Earl Warren) a pravděpodobného příštího prezidenta – současnou viceprezidentku Kamalu Harris, pokud 78letý Joe Biden nedokončí své funkční období.

Z politického hlediska zůstává Kalifornie pevně liberální. Od znovuzvolení guvernéra Arnolda Schwarzeneggera v roce 2006 nebyl do funkce celostátního nebo národního významu zvolen žádný republikán. V roce 2016, poté, co statisícům nelegálních migrantů bylo uděleno povolení k pobytu, všichni volí demokraty. Registrovaní demokraté mají nyní celostátní výhodu oproti registrovaným republikánům.

Mimochodem Nancy Pelosi je také z Kalifornie.

Kalifornie však nyní prožívá konečný kolaps a krizi. 

Guvernér Gavin Newsom, který v počátcích pandemie COVID-19 loni na jaře je médii vylíčen jako hrdinský Bílý rytíř v zářivé zbroji, byl odhalen jako darebák a pokrytec, který nikdy netušil, co dělá – nebo častěji ne – dělá. 
K dnešnímu dni, občané Kalifornie předložili téměř 1,5 milionu podpisů, aby ho odvolali z funkce.

Loni byla Kalifornie zasažena nejhoršími požáry. Vládou kontrolovaná otrocká média Los Angeles Times (kdysi skvělé noviny) odmítla pojmenovat odpovědné osoby, navzdory předloženým důkazům.

Bezohledná, šílená zelená ekologická politika zrušila staletí staré, moudré postupy vytváření protipožárních pásů v lesích mezi shluky stromů, které by v horkém počasí ohniska ohně omezily. Místo ochrany lesů požadovali ničení větrolamů, což umožnilo šíření požárů rekordní rychlostí a v nebývalém rozsahu.

Ve stejné době se několik milionů lidí potilo a padalo z vln veder bez jakékoli úlevy – klimatizace, protože státní elektrická síť – další oběť neznalých zelených falešně se maskujících jako „věda“ – se opakovaně zhroutila a nebyla schopna generovat nezbytné, spolehlivé a požadované úrovně výkonu v životně důležitých dobách.

Státní rozvodná síť, další oběť zelené politiky, zcela selhala. V okamžiku načítání uzly, jednotky, vodiče a transformátory nevydržely.

Los Angeles, největší město státu a dnes pravděpodobně nejlidnatější ve Spojených státech, se stalo centrem násilné trestné činnosti a zejména pevností obrovské a rychle rostoucí organizace MS 13, která je v mediálních zprávách běžně označována jako pouhý „gang“. MS 13 má po celém světě až 50 000 členů, z nichž nejméně 10 000 oficiálně, a pravděpodobně dvakrát tolik podle soukromých hodnocení mnoha policistů, je v Los Angeles.

Trumpova administrativa dokázala deportovat tisíce členů MS 13, ale Biden vše vrátil zpět a otevřel hranice.

Trumpova administrativa měla pozoruhodný úspěch – opět neuznaný v liberálních médiích – v deportaci mnoha tisíců členů MS 13. Prezident Joe Biden však již svým prvním výkonným nařízením zajistil obnovení staré politiky otevřených hranic obou demokratických prezidentů (Bill Clinton a Barack Obama) a republikánských politiků (Ronald Reagan a oba George Bushové).

San Francisco je v ještě horší situaci. 

Jeho nejslavnější, historicky populární a nejkrásnější stylová místa jsou nyní plná agresivních bezdomovců, kteří otevřeně močí a vyprazdňují se v ulicích města. Veřejné služby, dlouho vynikající, jsou nyní otřesné..

Bohatá liberální předměstská třída, která bezmyšlenkovitě hlasovala a zaváděla tuto katastrofickou politiku za posledních 40 let, nyní utíká z Kalifornie, protože hodnoty nemovitostí klesají a daně jsou pro ně příliš drtivé.

Kalifornie představuje budoucnost zbytku Spojených států. 

Jedná se o společnost s vysokým daňovým režimem s obrovským, zbídačeným, nezaměstnaným a zcela znevýhodněným obyvatelstvem, kde je střední třída zničena. Organizované gangy, lépe vyzbrojené a lépe organizované než policie, vedou k nárůstu pouliční kriminality, včetně loupeží, znásilnění a vražd. Pronikají do všech hlavních městských oblastí a chopí se tam moci.

Je to společnost, kde je neomezený potrat na vyžádání uznáván jako „morální“ pravidlo, které je údajně nadřazeno všem deseti přikázáním .. ta jsou vyhozena na smetiště.

Kalifornie nyní plní vizi noční můry Fjodora Dostojevského, který ve svém prorockém mistrovském díle „Běsi” nastínil co musí neomezený liberalismus nevyhnutelně vytvořit – pokud se nezastaví a nevrátí se zpět.

Kalifornie ukazuje život bez budoucnosti. A protože byla vždy považována za americkou lokomotivu, absence budoucnosti je osudem celé kdysi velké Ameriky.

https://bit.ly/37ZPOS4
https://bit.ly/3dYmXBb

sdíletj na