politika

Kadyrov: pošlete Bidena, vyléčím ho v Grozném

Režimy v Americe se mění, ale ani jeden z jejích vůdců nevybočuje z role světového šerifa.

Nový americký vůdce Joe Biden ve svém včerejším rozhovoru hovořil negativně o Rusku a zejména o ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi.

Abych byl upřímný, představoval jsem si Bidena jako gramotnějšího politika. Myslel jsem, že má svůj vlastní střízlivý názor na další rozvoj vztahů se zbytkem světa. Mýlil jsem se. Ukázalo se, že se jedná o dalšího strašáka, dosazeného ministerstvem zahraničí místo jeho předchůdce.

Je samozřejmě možné, že na pokyn exprezidenta Donalda Trumpa podali Bidenovi halucinogenní léky, ale s tím ať se vypořádají specializované služby …

Důrazně žádám administrativu Bílého domu, aby Bidena velmi pečlivě sledovala. Jinak se nemusí jen podepsat pod kdejaký paskvil, ale také, nedej bože, stisknout červené tlačítko a rozloučit se s americkým snem …

Je očividné, že Biden se musí léčit, a nikoli řídit zemi.

Člověk, který ani nezná jméno ministra obrany USA a názvy mocenských struktur, je pro společnost opravdu nebezpečný. Myslel jsem, že pro nás představuje hrozbu pouze sankcemi, ale jak se můžeme přesvědčit, Biden je nebezpečný pro celé lidstvo.

A na tomto pozadí soudí Rusko a kritizuje Vladimira Putina.

Všimněte si, že vůdce země, která jenom od konce 20. století byla viníkem rozsáhlých válek v desítkách zemí, včetně Iráku, Sýrie, Libye, Afghánistánu, Somálska, Haiti, Jemenu, má dnes tu drzost nazvat ruského prezidenta vrahem.

Koneckonců, sám Biden je až po krk v krvi.

Pokračuje v politice, která přináší smrt a utrpení milionům lidí. Zároveň Biden nazývá vrahem člověka, který udělal vše potřebné k zastavení krveprolití v regionech, ve kterých právě Amerika rozpoutala skutečný teror.

Dnes tedy mezi vůdci států neexistuje větší, notoricky známější zabiják než je prezident Spojených států.

A ještě jedna věc: ačkoli byl Biden zahrnut do mého seznamu sankcí, vzhledem k tomu, že americká medicína je tváří v tvář své nemoci bezmocná, zvu prezidenta USA, aby nás navštívil v Grozném.

Vyléčíme Joe Bidena, nebo se alespoň pokusíme obnovit mu paměť.

Ramzan Kadyrov, prezident Čečenské republiky
https://bit.ly/3lvefMJ

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
pepa
20. 3. 2021 21:30

Stařec a pes.