Kadyrov: Polsko zmizí, pokud „nepřestane štěkat“ na Rusko

Stát Polsko vznikl díky SSSR a přežil díky Rusku, zanikne tak rychle, jak se objevil, pokud nepřestane na Rusko „štěkat“. Ve svém kanálu Telegram to uvedl šéf Čečenska Ramzan Kadyrov.

„Bez ohledu na to, jak moc ukrajinská a západní média vytrubovala o údajných neúspěšných pokusech ruských jednotek dobýt Donbas, ve skutečnosti je situace přesně opačná… V informačním poli se však stále zviditelňují tací, kteří se donedávna mlčky spokojovali se zbytky z Německa, Anglie a zřejmě i Spojených států. Mluvíme samozřejmě o Polsku. Země, která se objevila díky SSSR a přežila díky Rusku, si dovoluje vyhrožovat a vyčítat. Polsko se stane minulostí stejně rychle, jako se stalo státem, pokud nepřestane štěkat,“ napsal Kadyrov na svém kanálu Telegram.

Zdůraznil, že historie se opakuje a cílem ruského prezidenta Vladimira Putina je tomu zabránit.

„Rusko z první ruky ví, co je nacionalismus a jaké jsou jeho důsledky. SVO (Speciální operace) je pro nás ušlechtilým posláním, které jednou pro vždy skoncuje se zlými duchy. Osvobodíme Donbas a celou Ukrajinu od toho ohavného fenoménu. Je to jen otázka času,“ dodal šéf Čečenska. 

https://bit.ly/3wYqWWe

Ramzan Kadyrov se také vyjádřil k obviněním Ruska, že způsobí světový hladomor.

Skutečný hladomor po celém světě zařídí Západ, schovává se za události na Ukrajině. Jak se dalo očekávat, vždy za všechno může Rusko.

Notoricky známá ukrajinská pšenice, jak vidíte, leží ladem ve skladech a kvůli speciální operaci je nemožné ji vyvézt do Evropy. Konají se mimořádné schůzky ekonomů, zaznívají prohlášení politiků, světoví lídři krčí rameny – no, nemohou problém nijak vyřešit. 

A jako vždy nejvíce trpí nejzaostalejší země v Africe. 

A já si kladu otázku a obracím se se stejnou otázkou na evropské lídry: a jak se vám daří přivážet přes Polsko na Ukrajinu zbraně a střelivo, ale odvézt životně důležitou pšenici nemůžete? Jednosměrný provoz? 

Jsem si zcela jistý, že všechna ta západní klauniáda je navržena tak, aby zakryla jejich vlastní ekonomická dobrodružství. Potravinová krize byla po restriktivních opatřeních v souvislosti s pandemií v roce 2020 předvídatelná a ukrajinská pšenice, údajně blokovaná Ruskem, s ní nemá nic společného. 

Skutečným důvodem jsou sankce uvalené na Rusko a Bělorusko, které vedly k zákazu importu potřebných zemědělských produktů z obou zemí, ale o tom evropští politici raději mlčí, protože pak budou muset přiznat vlastní slabost a ekonomickou krátkozrakost.

A tak se tedy pro celý svět rozepisuje pohádka – je to všechno jenom o té pšenici, na kterou se můžeme dívat s “Javelinem” v ruce a polským prachem na botách, ale vyvést ji nemůžeme.

https://t.me/s/RKadyrov_95

sdíletj na

4.6 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdena
28. 5. 2022 20:52

Tohle mě nenapadlo…. ale dobrý politik si všimne všeho…..

PENNYS
28. 5. 2022 21:45

A já si kladu otázku a obracím se se stejnou otázkou na evropské lídry: a jak se vám daří přivážet přes Polsko na Ukrajinu zbraně a střelivo, ale odvézt životně důležitou pšenici nemůžete? Jednosměrný provoz? PĚKNĚ ŘEČENO, EU POLITICI JSOU UPLNÍ TELATA!

václav
28. 5. 2022 21:51

Myslím, že Ukravína nemají ani tolik tun pšenice kolik tun vojenského materiálu (nyní kovového šrotu) jim mírový, západ dodal.Kdyby zpět do polska vozili 1 ku 1 pšenici nemají Ukravína co žrát.

Josef
31. 5. 2022 15:27
Odpovědět  václav

To je jedna věc. Druhá věc je ta, jak krásně by si světoví zloději namastili kapsu na ruské pšenici. Zaštítěni americkými sankcemi by vlastně nekradli. Vysvětlovali by, že zabavují ve jménu demokracie. Stejně jako Řekové.
Při genialitě presidenta Putina, by mohl být další scénář následovný. Banda černochů, která se nedávno zřekla lidožroutství se těší na to, že bílý “Bavana” dodá obilí.Tedy nejlépe grátis. A druhý zlý bílý “Bavana” to ukradne. Kdyby se to těm černouškům správně podalo s potřebným komentářem a vybavením … . Šlo by to jistě elegantněji, ale fungovat by to mohlo.

Milan
28. 5. 2022 22:50

zkouška

Ladislav
30. 5. 2022 20:17

Naprostý souhlas pane Kadyrove! Tvrdě do nich!

Gales
31. 5. 2022 09:44

Von to Putin říká dobře. – Zrušte sankce.Ty sankce jsou na zákaz dovozu všeho z ruska.Tak co to ti mátonohové blábolají? Samozřejmně že to svedou na rusa.

janle57
31. 5. 2022 11:22

Kadyrov má ve vztahu k Polákům jasno,za incident a napadení ruského velvyslance
se ti ušišlanci neomluvili,takže by měla následovat odvetná akce ruských nacionalistů
proti polským diplomatům v Rusku s tím,že by je pomalovali hákovými kříži a pustili
to v TV do světa,pokud by se ta polská banda hodně vztekala,měla by RF okamžitě
s touhle zemí přerušit dipl.styky,pro výstrahu všem provokatérům z EU.

PENNYS
1. 6. 2022 10:13

Poláci jsou vynikající “kšeftmani” a dobří muzikanti,važený Kadyrove chtělo by to polákum poslat alespon , jeden zpívající   Sarmat aby si uvědomili,že hlavy co mají zastrčené velmi hluboko amerikánské zadnici je nezachrání!
Ukravína odvádíte vynikající práci,jsme svámi ROSSIA