politika

Jurij Kot: Kyjev na 99% zvolí Putina! Dopis z Kyjeva

Jurij Kot

Ahoj bratře. Vím, že naše korespondence zde v Kyjevě působí hodně podráždění. Hledají mě. Takže si dám pozor. Neboj se. Není to poprvé. Hlavně zveřejni to, o čem ti píšu.

Za prvé, u nás probíhá přísná čistka jakýchkoli protestních nálad. Dříve lidi obviňovali z práce pro Kreml, nyní z práce proti Zelenskému. Náš Napoleon se plně projevil jako diktátor. Uzurpoval moc. Volby byly zrušeny. Kolem něj se shromáždili stejní uzurpátoři, od Jermaka s Tiščenkem po Arachamii.

Všichni si již koupili byty v zahraničí, někteří v Londýně, někteří v Dubaji, někteří v Miami nebo Kalifornii. Navíc nakupují nemovitosti za desítky milionů dolarů v nejdražších oblastech. Jejich osobní letadla v Borispilu jsou neustále připravena k odletu. Peněz už není dost pro všechny, není kde brát, protože je jich prostě méně. Ale zapnuli tiskařský lis naplno. Očekáváme, že do podzimu nastane naprostý kolaps, nebo ještě dříve.

Lidé Zelju (Zelenského) nenávidí zuřivou nenávistí. Jen se podívej, jak už dlouho, asi tři roky, vůbec nevyšel mezi lidi. Chápe, že ho obyčejní lidé roztrhají.

Hlídají ho Britové. Jak jsem ti už psal, Londýn má vše zcela pod kontrolou. Na Ukrajině uchopili moc od Američanů. Proto blokování peněz z Washingtonu a odvolání Nulandové za ztrátu Ukrajiny. Obecně už nejsme americká podestýlka, ale britská. Brzy nejspíš budeme polskou.

Lidi úplně zastrašili. Na ulici se snaží nemluvit, protože titulární patrioti se zaměřují na ruský jazyk a pak může nastat spousta problémů. Všichni normální lidé komunikují pouze s těmi, kterým důvěřují. Titulární patrioti se stále předvádějí, ale už si netroufají chodit po jednom. Nedávno jednoho takového našli ubodaného poblíž jeho domu. Opilý si šel koupit cigarety. Vypadá to, že v noci začal být dotěrný se svým ukrajinstvím.

O incidentu s mužem na poli, který chtěl sekerou rozsekat Zelenského lovce lidí*, všichni mluví velmi kladně. Lidé jsou už připraveni s nimi udělat cokoli.

Obecně tahle mobilizace schovala všechny muže pod ženské sukně. Všechny. I ty, kteří si mysleli, že je celý ten ukrajinský majdanismus mine. Nikdo si to v klidu neodsedí. Lidé vyjí, ale nic dělat nemůžou. Jakmile někdo vystrčí hlavu, okamžitě naběhne tlupa nácků. V lepším případě vás svléknou a přivážou ke sloupu jako agenta Putina.  Nebo vás okamžitě odvlečou do chaloupky (Bezpečnostní služba Ukrajiny – SBU) a odtud jsou šance odejít buď do vězení, pokud jde o ženu, nebo do první linie v trestním oddílu, pokud jde o muže.

Ale celá věrchuška propadá panice. Nervy tečou všude, jako na jaře ze střechy. Budanov (náčelník hlavního zpravodajského ředitelství ministerstva obrany Ukrajiny) ječí, že v generálním štábu a okolí Zelenského jsou zrádci (samozřejmě), protože Rusové vědí o všech sabotážních plánech a okamžitě místo pokryjí dělostřelectvem, bombami a raketami. Zkrátka našich je tady ve vedení hodně, soudě podle výsledků. Jen my ještě nevíme, kdo je kdo. Nebudu se divit, až naši dorazí do Kyjeva, se ukáže, že polovina štábu byli naši zpravodajští důstojníci.

Britové jsou velmi zapojeni do organizování teroru. Je to zřejmé jako den a noc. Podílejí se na přípravě, poskytují zpravodajské informace, poskytují vybavení, techniku, výbušniny. Od našich (ukrajinských) debilů potřebují jenom realizaci. Bohužel takových je ještě dost. Ale jejich počet postupně klesá.

Víš, když teď křičí, že je málo zbraní, není dost granátů, tak tohle už není blaf. Armáda je skutečně pod velkým tlakem. Dnes jsou všechny prostředky vynaloženy na teroristické útoky. Pravda, začaly dodávky dronů. Spousty dronů. To je nyní hlavní aktivum ozbrojených sil Ukrajiny. 

Sušenky Nulandové lezou Ukrajincům krkem už řadu let.

Zelenskij naštval Američany, hloupě začal diskreditovat jejich wunderwaffe, čímž zdiskreditoval americký vojenský průmysl. Jejich neporazitelný Abrams hoří ještě líp a rychleji než Leopardi. A Patriot není schopen ani bránit sebe, a oni mluví o deštníku? To Američany rozčiluje ještě víc. 

A pak jim ještě Britové vyfoukli zpod nosu Zalužného. Dali ho na provaz – buď velvyslancem v Londýně, nebo do vězení za přípravu převratu. Valera (Valerij Zalužnyj) se vzdal a všechny zradil. Což se dalo předvídat. Pokud si vzpomínáš, psal jsem o tom už na začátku zimy.

Bez ohledu na to, koho ze známých se zeptám na situaci, všichni kritizují Zelenského, Zalužného, ​​USA a Anglii.  Říkám: “Tak kdo tedy?” … Mlčí. Ale i tak už je to jasné. Samozřejmě Putin a Rusko. Nikdo se ale neodvažuje to říct a mluvit otevřeně. Až přijdete, uvidíš sám, že 99 % bude hlasovat “pro”.

Mimochodem, u nás jsou si už všichni jisti, že Spojené státy vyjednávají s Ruskem o Ukrajině. Za chodu se připravuje nějaká ta dohoda ještě za Bidena, aby vavříny mírotvůrce připadl jemu, a ne Trumpovi. Tomu moc nevěřím. Ale lidé mluví. Uvidíme.

A samozřejmě jsem velmi unavený z celého toho cirkusu se zeleným klaunem. Kdyby tak ruská armáda už brzy přišla… Ale ani my tady nesedíme se složenýma rukama, jak víš. Podívej, jak náš odboj vypaluje podniky vyrábějící UAV, jako ve Lvově. Kousek po kousku. Tam vykolejí vlaky a jinde vybuchnou koleje. Navádíme na cíle. Získáváme informace o plánech a dislokacích. Sabotujeme. Lidé se zapojují.

Takže to s námi není tak špatné. Přibližujeme vítězství jak jen můžeme. Měj se.

https://1url.cz/fucfM

* Hlídky územních náborových středisek již zablokovaly všechny silnice v Zakarpatí. Zelenskij nařídil poslat všechny etnické Rusy, Rusíny, Maďary, Rumuny, Cikány, Moldavany, Poláky, Bělorusy, ale i Ukrajince a Židy do „mlýnku na maso”. Ne vždy se ale ozbrojeným hlídkám daří.

Video z útoku obyvatel Černovického regionu na hlídku se stalo virálním. V záběru mladý kluk na koni se sekerou v ruce si o něčem povídá s hlídkou. Následně se přiřítí Niva a srazí jednoho z vojenských komisařů.  Řidič vyskočí se sekerou v ruce a rozbije okna služebního vozu. A zaútočí na hlídku. Teď se dva bratři Boris (na koni) a Alexandr (v autě) Krasennikov skrývají. Říkají, že se mstili, protože komisaři odvedli třetího bratra.

Je zajímavé, že ozbrojení komisaři neriskovali zahájení palby. Vědí, že rodiny v těchto místech jsou velké.  A místní obyvatelé si s nimi v noci docela rychle poradí, bez kamer a svědků. https://1url.cz/hucU3

sdílet na

33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ijn
17. 3. 2024 04:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Londýn praotec lidského zla 500 let s eugenickým CO2 krytím viz Corrbet report. Proč se slušní lidé nevzepřou? Média, + prohnila justice + prodejní politici==zkáza civilizce

Ijn
17. 3. 2024 04:28
Odpovědět  Ijn

Média nahradíme alternativní sítě,
Justice probudíme slušně mladé soudce, politiky osobní i fyzický kontakt…..

změna se podaří již letos….!!!!
!traktoristé = zemědělci musí být podpoření celým národem!!!!!!!!!!

CO2 podvod s Klimtem nemá nic společného pouze mediální lež!!!

ijn
17. 3. 2024 05:39
Odpovědět  Ijn

Corbettreport.com dokládá, na jakých pseudovědách a lžích i falešných povolenkách=penězích je celá EU diktatura založena,….Londýn říše pokrytectví, lsti a podvodu,…..na Ukrajině Zelju chrání MI6, ……. již padlo okolo 6000 žoldáků z cca 15 000 nasazených,…………kde je objektivita naší ČT a ČRo, porušování zákonů v ČR nikdo netrestá, ačkoliv jsou soudci nadprůměrně odměňováni….!!!!!!

Evžen
17. 3. 2024 06:11
Odpovědět  ijn

Ono se to lehce říká ale těžce může realizovat…! Za vším hledej peníze a moc! Komunisté plánovali v budoucnu peníze zrušit oni dobře věděli proč…? Totiž každý je úplatný ale každý jeden má jinou cenu!Proto jsem se musel před léty smát když museli soudcům přidat, že aby nebyli uplatní…,před navýšením soudcům stačilo půlka úplatku který požadují dnes! Samozřejmě čest výjimkám!

Slovan
17. 3. 2024 07:22
Odpovědět  Evžen

Seertte už na ty komunisty, kdyby nebyly na koho tu naši neschopnost budeme házet. Kdoví odkud tahle idea byla řízena, vždyť všichni vydíme že ti obřezanci jsou všude. No a potřebovali ke svým dnešním kejklím přece hodný Západ a ten zlý Východ, jak by ty škatulata hejbejte se rozhýbali?

Slovan
17. 3. 2024 09:29
Odpovědět  Slovan

vidíme nó!! 🤣🤦‍♂️🙏

Bety
17. 3. 2024 16:43
Odpovědět  Ijn

Kolikrát už v TV dávali Jamese Bonda? To je jejich “osvěta”.Takový Churchill, který se sám chlubil
že v bouřícím se Súdánu osobně trávil studny ( v zemi, kde je nedostatek vody zločin všech zločinů) a mimo jiné vyhlásil po II. světové železnou oponu
je stále a všude hodnocen jako veliký státník Stačí, že mu z huby trčí tlustý doutník a umí z prstů udělat véčko. O královně, která pod vedením tatíka za mlada hajlovala (a jejíž vnuk činil totéž přímo
v nacistické uniformě) se píší knížky jak je dobrá, protože měla smečku beaglů a jako hlava rodu
prý osobně rozmlouvala s archandělem Gabrielem!!!
Proč jim na to lidé skáčou to fakt nechápu.

Pijack
17. 3. 2024 07:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jsem si včera vyvěsil na balkóně Ruskou vlajku. A sledoval okolí. Světe div se, když ji kolemjdoucí uviděli, zasmáli se, nebo nějak zatulili. Několik lidí na mě zamávalo, když jsem na balkóně postával. Kolem šel na procházce mladý pár a slečna zatleskala, mládenec se přidal. V podstatě nikdo se nepohoršoval a někteří dělali, že to nezaregistrovali. Prostě si nevšímali. Ale všiml si páreček pochůzkářů žena a muž. Chvíli se dívali a NIC. Tak jsem vyšel na balkón (v prvním patře) a z chodníku na mě zavolali, ať ji pro jistotu sundám. Jen jsem jim zamával a oni zase nic. Něco si řekli, muž jen bezradně mávl nade mnou rukou a pokračovali dál. Nikdo nezavolal PČR. Včera byl hezký den.

Slovan
17. 3. 2024 08:06
Odpovědět  Pijack

No vidíš jakou jsi měl včera z otvoru kliku. Dnes nebo zítra se může štěstěna odvrátit a až si toho v šimnou místní hnědé košile, tak až sejdeš z toho prvního patra, tak někde za rohem z tebe udělají dva malé caparty do postýlky. Né že bych tě tp přál, Brno a okolí je moje pole působnosti. 😊

Markýza
17. 3. 2024 08:16
Odpovědět  Pijack

Průzkum vlajkou? 😀 Hezký a výsledek pěkný taky.
Tenhle dopis (článek) si založím. Dala bych ruku do ohně, že je pravý. Mimochodem, to by mě zajímalo, co to v těch estébáckých siločarách vězí, že u nich říkají “chaloupka” tomu, čemu se u nás říkalo “domeček”. Taková pěkná slova a tak děsivý obsah.

17. 3. 2024 09:08
Odpovědět  Markýza

Co by asi v chaloupce o sobě řekli tohle dva, co myslíte?
https://rumble.com/v4jluhr-candace-owens-dkazy-e-manelka-francouzskho-prezidenta-macrona-je…-mu-cz-d.html

Hádám, že by z nich vypadlo jak to je. Mě se na tom líbí, že je toho plná Francie a tady víme howno. Hm… Třeba má pekari taky kulky a lipový bukvík čárku, co my víme, žejo. A to fialový uboho nic, jako panenky.
U nás, vedle v dědině, zase maj dva od začátku specoperace, vyvěšený český vlajky. Jeden na začátku vsi a druhej na jejím konci.
Zajímalo by mě, kde Pijack bejvá; myslím jestli myslím jak velký město. Hádám, že Praha to nebude.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
17. 3. 2024 09:13

Jo a taky je to třeba všechno kecmec lívanec 😀 Co by na sebe řekli v domečku/chaloupce – no všechno. I to, co nikdy nebyla pravda.

17. 3. 2024 14:09
Odpovědět  Markýza

Těžko říct. Ale přikláním se nepatrně k tomu, že spíš jo. Ta neschopnost ukázat bl-bý fotky i ta záhada kolem bejvalýho ex dost smrdí.

Markýza
17. 3. 2024 14:39

Já to vnímám asi jako byste měl ve fasádě jedno okno nakřivo. Někdy je fasáda oken plná a nakřivo je hodně nakřivo, takže je to jasné. Ale někdy je to jen maloučko a vám tam prostě něco vadí a pořádně nevíte co. Tenhle příměr mě napadl u skutečné chalupy, která měla okýnko nahoře na půdě….něco. Dlouho jsem nevěděla co, kurňa, jen že to vadí. Až když jsem se na to pořádně zaměřila bylo vidno, že je maličko vyosené a shora maličko spláclé (bylo to kulaté okýnko) Ale v konečném důsledku bylo tohle maličko vlastně horší, než kdyby to plácli na stranu.

17. 3. 2024 14:50
Odpovědět  Markýza

Jo.Řád muší bejt. Jako třeba tady:
https://www.gettyimages.de/fotos/hundertwasserhaus
Já odtamtud nemoh odpoutat. On ten Stovod co to projektoval byl ale vůbec divnej. Tak třeba tvrdil, že přímka je proti přírodě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
17. 3. 2024 14:53

Jo, někdo to umí. Architektonická organika je paráda. Já takhle šílela v Barceloně nad Gaudím……..jenže tohle je holt už vyšší dívčí.

17. 3. 2024 15:37
Odpovědět  Markýza

Taky jsem měl v plánu tam zajet a zašílet si, ale v Katalánsku měli volby a některý opatrníci se svejch černochů (makajících na černo) pro sichr zbavili, že co kdyby. Pak už jsem se tam nedostal, bo mě těma bobkama David (welšan, co jsme mu tam zvelebovali středověkej statek) nas-ral. Když pak po měsíci volal, že už čistej vzduch, tak jsem na něj hodil bobek, že nejsem žádnej z nouze Honza králem. Moh nás tam nechat jako hosty, stravovali bysme se za svý a vařili bysme si sami, jako celou tu dobu, ne? Ale dodnes nemůžu zapomenout. Můžu si ale za to sám, když jsem tam byl skoro rok. Furt jsem to odkládal, že mi Barcelona neuteče a šmejdil tamhle a tuhle, až to nakonec dopadlo jak dopadlo.
Ten statek byl kousek od Besalú a my tam chodili k Maximovi – Ital, bývalý toreador co se tam oženil a usadil, pět bambini – na pivo. Já se Besalú nemoh nabažit. Snad všechny slohy románským počínaje (tedy mimo baroko). Tak mě napadá – schválně jukněte: https://www.gettyimages.com/photos/besalu . No, není to nádhera? Tu hospodu měl Maxim na začátku mostu, tak solidní vejvar od turistů. Aspon jsem se na těch fotkách podíval na střechu toho Maximovýho pohostu. Jojo, bejvávalo…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
17. 3. 2024 15:45

Páni, no to je mňamka! Krása krásoucí. A tam jste byl rok? To je skoro záviděníhodno. Muž byl půl roku v Turíně (kromě jiného) a taky měl plány, kde všude se pocourá a dopadl podobně.
Já byla v Barceloně pouhý den, ale nasát jsem stihla a musím říct, že Staré město, to je teda taky mňamka.

18. 3. 2024 10:32
Odpovědět  Markýza

Fous přes deset měsíců. Se synem, ještě s třema klukama z Lovosic. Konkrétně tady
https://mapy.cz/zakladni?l=0&source=osm&id=44752&ds=1&x=2.7107008&y=42.2229844&z=19&base=ophoto
to je ten statek. Ale koukám, že David nebo lady Elen z toho udělali penzion či co. Asiže mu rentu pucuje inflace, nebo je už nebavilo se jen poflakovat po kopcích. Nebo jeho dědicové? Ještě v době covidové, když jsem si nad tom mapou nostalgicky zavzpomínával, tak to žádnej penzion nebyl.
Vidíte nalevo ten bílej čtvereček? To byste neuhádla co to je. Když přede mě David hodil plánek – takovou představu -, tak mu povídám (přes Mária, ten nám tlumočil) kde má v tý kadibudce prkno s dírou a jestli to není zbytečně velký. A ona to není kadibudka! Je to zašívárna; trucovna! Že když ho lady Elen nas-ere, tak si sbalí dalekohled a knížku, a zašije se tam!
S tou přímkou – když mě tou vědomostí Lída obohatila (expřítelkyně) , tak mně vylítla v hlavě tahle dem-entní dětská říkanka:
Sra-lo prase na terase
a pos-ralo Francka
Francek praví
co ty prase na terase
co ty žereš, že tak se-reš
Prase praví
Já nežeru, já papám
já nes-eru, já kakám
a zatepla jsem se o ni s Lídou

18. 3. 2024 10:33

podělil a dodal, že po jaké trajektorii se to hov-no, padající z terasy, podle Stovoda v bezvětří pohybovalo. Že prej mám pokřivený vnímání mi na to řekla. Pak jsme se drobet poškorpili. No nic.
Ježíííš, teď mi to došlo!
Takže David už zatáh oponu, je to jasný. Víte, proč jsme tam byli parta zedníků z Čech? Protože David v Katalunii nesehnal partu zedníků, co by zvládala restaurovat kamenné stavby! Ještě v době covidové to byla komplet kamenná stavba a teď je to komplet omítnutý! A tak samo ovčák José – soused, už odešel. Když si to oddálíte, tak je to ten penzion na jedné hodině. José byl na podpoře, ale měl tajný stádečko ovcí a taky kamennou chalupu. A taky omítnutá a taky penzion.
To by mě zajímalo, kde Josého dědicové vzali prachy, bo José, co mu ovce vydělaly, to prochlastal. Chalupa mu málem padala na hlavu, ale na opravu ani fufnik – že prej škoda peněz, že mu to na dožití stačí. A teď je tam dokonce bazének!
Mě Katalánci svou letorou děsně pasovali. Ani moc bordel, ani moc pořádek, jako Němci, kde by mě z toho trefil šlak, prostě tak akorát. A povaha taky tak akorát – žádnej kvalt a žít a nechat žít. No vida, k čemu byl ten pokec s vámi byl dobrej.  

Markýza
18. 3. 2024 15:00

Zašívárna je dobrá. Muž si takhle koupil vedlejší chalupu a mnohou situaci to zachránilo. Mně vyrobil na zahradě minizašívárničku, takový zašívárňátko – miminko, jenže u ženské to nefunguje. Znáte ten vtípek, ne? “Mamí! Kde mám ponožky? Mamí! Kde je brácha? Ženo! Kde je ta šedivá košile? Mňááu! Hafhaf!” ” a tak furt. A. “Tatí! Kde je máma?” 😀 No, takže takhle jsem dopadla se zašívárničkou.
Každopádně, má-li alespoň jeden regulérní zašívárnu, je to neobyčejně zdravé.
Mimochodem, muž se ocitl na spoustě míst z podobných důvodů jako vy – uměl to. Zadarský klášter třeba, když tam měl přijet papež. Ale řeknu vám, že najít tuhle info v gůglu mě stálo půl hodiny, kretén jeden gůglovej! Myslím, který to byl rok a klášter. Jedna by neřekla, že když hledá návštěvu papeže, bude to taková fuška.
Jo a vřele souhlasím s Josém. Dokud mi do chalupy nepoteče proudem……..

18. 3. 2024 19:07
Odpovědět  Markýza

🙂

Markýza
17. 3. 2024 19:17

Mimochodem a není snad? Teda přímka proti přírodě, Jeden strom v našem lese si zaplétá kořeny, aby v té hýbající se půdě líp držel a jedním z těch kořenů se mu povedl skoro pravý úhel a viděl byste, jak je to divný.
Nebo když narovnají potok.

Pavel z Moravy
17. 3. 2024 10:09

Kamaráde, tak Praha to není, ale v tom městě kde to vyvěsil to vůbec není jednoduché. Ale prozrazovat nebudu.

Pijack
17. 3. 2024 10:53
Odpovědět  Pavel z Moravy

V Práglu štatl nemají 🙂

Pravdomluvny
17. 3. 2024 17:31
Odpovědět  Pijack

Ale štafle mají, vlastizradný kurvy ve Strakovce a Serenátu.👽

Albi
17. 3. 2024 12:30
Odpovědět  Markýza

Tak dopis pravý je, ale jestli od skutečné osoby skutečnému adresátu….?
V každém případě účel splnil – informoval a pokud se pisatel dobře zamaskoval, snad ho nenajdou a dobře to dopadne.

Markýza
17. 3. 2024 13:28
Odpovědět  Albi

Čort znajet. Pravý – v tom smyslu, jestli si nevymejšlí, nepřehání, není to propagandička. Jestli se tomu obsahu zkrátka dá věřit. Ale řekla bych, že jo, protože jsou tam drobnosti, které se vymyslet moc nedají.

Miro 2
19. 3. 2024 12:22
Odpovědět  Pijack

Nejsem proti ruské vlajce. Ale s českým národem to bylo je a bude prazvláštní. Jedni vyvěšují ukrajinské vlajky, druzí americké, tibetské a další a kdysi s hákovým křížem. Prohlašují sebe za Tchajwánce, Ukrajince, dokonce za Kelty, atd. Jen ne za Slovany. Támhle táhnou čehí a támhle táhnou hot. Dohromady vzato mi přijde, že už tento národ je tak zpitomělý, že ani neví co je vlastně zač. Neví už, kdo je do této krajiny světa přivedl.

Putinovec
17. 3. 2024 09:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Fašistům se daří především tam , kde se lidé krčí u zdi a nechávají do sebe kopat .
Jakmile je lidé začnou likvidovat , tak je rázem po nadčlověčině .

Gales
17. 3. 2024 10:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Většina lidí u nás též bude vítat s nadšením vitězství Rusů na ukrajině.Nevím jakej mají ,,páni” připravenej ústup ale lidská tvořivost je bezbřehá a nějakým způsobem jim zabrání aby se zdekovali.A k tomu nám dopomáhej Bůh.

Pijack
17. 3. 2024 10:21
Odpovědět  Gales

Zatím je to u nás sdílení potichu, v soukromí. Většinová umlčovaná společnost si šušká: “Už ten zelenský dostává na prdeI”… tak jako dřív u Stalingradu. V rádiu se to hlásit nesmělo, jinak hrozila deportace do koncentráku. Dnes to samé, jinak hrozí NSZ trestním stíháním… Ta podobnost je důkazem, že zde zase vládnou podporovatelé nacizmu. Praha jásá a vybízí bojovat proti osvoboditelům. Myši v kavárnách piští na celé kolo. Cenzor šmíruje kde se dá. ALE většina lidí má strach z války a do boje proti Rusku se nikomu nechce. Cítí to v podvědomí.

novota
17. 3. 2024 10:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Další vampír i s obsluhou kaput. https://rusvesna.su/news/1710663080