politika

Judging Freedom: Rusko nakope Ameriku do zadku, pokud dojde na přímý konflikt

Americké úřady jsou schopny provést provokaci, aby vstoupily do otevřeného ozbrojeného střetu s Moskvou. Ale v tom případě bude Washington vystaven riziku porážky, vzhledem k ruským úspěchům ve vývoji vojenských technologií, řekl bývalý analytik CIA Larry Johnson v rozhovoru na YouTube kanál Judging Freedom.

OTÁZKA: Je vláda (USA) opravdu tak hloupá, bezohledná, zločinná a nemorální, aby přišla s provokací, donutila někoho nebo něco k útoku na Polsko a řekla, že to udělali Rusové?

LARRY JOHNSON, bývalý analytik CIA: Ano, už jsme to viděli. Pro začátek vyhodili do vzduchu “Nord Stream”. Mohli by tedy docela dobře udělat něco takového.

Jedna věc mě znepokojuje, když čtu různé články a poslouchám lidi jako Jack Devine (bývalý analytik CIA). Nemyslím si, že Jack Devine lže. Podle mého názoru upřímně věří, že Rusko je slabé, neschopné, zaostalé a autoritářské.

Je posedlý tím, co existovalo před 35 lety a co dnes už neexistuje. Rusko má vysoký potenciál, je velmi kompetentní a upřímně řečeno je před námi ve vývoji vojenské technologie.

Pokud podceníte svého soupeře a myslíte si: „Dokážu ho porazit“, aniž byste si zjistili, že ve skutečnosti proti vám stojí bojovník MMA, který vyhrál deset šampionátů, tak po vstupu do boje vám nakopou zadek. A upřímně řečeno, myslím, že to se stane se Spojenými státy.

Zahájíme boj, Rusko nanese odvetný úder a my nebudeme mít příležitost nic podniknout. A to bude budíček pro Lindsey Grahamse, Jacka Devine a všechny ty, kteří se vyžívají ve všech těch nesmyslech o tom, že Rusko je slabé a neschopné.

Datum zveřejnění 30. prosince 2023.

https://1url.cz/4uCAT


sdíletj na

23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ModrýKlokan
4. 1. 2024 00:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Tatínek vám vyhlásí válku!

Albi
4. 1. 2024 15:36
Odpovědět  ModrýKlokan

Myslím, že by stačilo poslouchat slova Putina a brát je vážně. Pak by věděli!

Jenže – to je, jako bychom po některých českých diskutujících chtěli, aby mysleli a psali hlavně své názory na situaci, byť by se i někdy ukázaly chybné, místo toho, aby
za a) recitovali mainstreamové (=vládou doporučené) “myšlenky“, převážně dávno neplatné,
za b) považovali všechna svá pozorování a závěry za tak geniální, že jakékoliv oponování považují za útok na sebe.
(I tady na Pokecu to tak můžeme pozorovat – jmenovat asi neusím, že?)

A proto KoZa pořád a pořád opakuje stejné chyby = staré chyby a ve své “genialitě” nikdy nepřipustí, že se může taky mýlit!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
4. 1. 2024 06:17
Ohodnotit příspěvek :
     

uSSa-Myš, která řvala.

4. 1. 2024 08:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusům na vás stačí dva Poseidony…od Západu k východu přeběhne kilometrová vlna přes USA a bude klid.

Prodost
4. 1. 2024 08:43
Odpovědět  Veny232

1 Poseidon prý 100 megatun tnt. Někde jsem četl, že 2 by stačily na GB. Na USA by bylo zapotřebí 6. A bylo by “po kašpárkách”.

Velitel
4. 1. 2024 09:04
Odpovědět  Prodost

Tohle jsou úvahy na úrovni uvažování těch amerických Jacku Devinů. Nechme strnou detaily jako, že je to nebo není 100 MT s co by to udělalo nebo neudělalo.
Jisté je že by to vybouchlo na pobřeží, co by následovalo?
No z amerického středozápadu by odstartoval odvetný úder nejdříve rakety Minuteman III a pak z ponorek Tridenty. Takže žádný scénář v kterém USA není a rusové vysmátí nebo naopak by určitě nenastál.

Prodost
4. 1. 2024 10:12
Odpovědět  Velitel

Nepíšu snad, že bude “po kašpárkách”, tedy po nás? To, co píšete Vy si snad uvědomuje každý.

Albi
4. 1. 2024 15:43
Odpovědět  Prodost

Evidentně každý ne. Dokud se jich to reálně netýká. Dokazují to tu denně a už dlouho.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
4. 1. 2024 10:17
Odpovědět  Velitel

Možno by bodli nové info k tým Minutemanom III tu: https://www.armadnymagazin.sk/2024/01/04/necakane-vitazstvo-ruska-nad-nato/
Okrem toho, je naivné si myslieť, že ak Nato vstúpi do konfliktu s Ruskom, že v tom Rusi zostanú sami, Severná Korea, Iran Bielorusko a tichá podpora Číny a ďalšia podpora Saudov príp. iných štátov bude veľká presila, takže NATO zostáva iba jadro a to bude definitíva USA a UK. Slováci určite bojovať za NATO nebudú max. pár blbov a účasť Turecka vylučujem tiež, inak by si medzi moslimami urobili veľa nepriateľov, pretože väčšina je na strane Rusov.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
4. 1. 2024 10:46
Odpovědět  JoFa

Z toho mi logicky vyplýva, že NATO ak nechce obetovať Ameriku a UK sa rozpadne, nemá totiž žiadnu budúcnosť. Tak mokré sny VK a niektorých bojovníkov západu tu na fóre vidím ako nereálne.

Spam Janka
4. 1. 2024 11:04
Odpovědět  JoFa

tak NATO je nastroj Ameriky a nie naopak. A sialencov je tam teraz dost, ktori veria tomu, ze Rusi bojuju s lopatkami, kradnu WC misy a z mikrovlniek a praciek demontuju cipy:-ä

JoFa
4. 1. 2024 11:13
Odpovědět  Spam Janka

“tak NATO je nastroj Ameriky a nie naopak.” Ja si to plne uvedomujem, sú to americkí “mierotvorcovia”, ktorí v snahe dosiahnuť mier, napadnú akúkoľvek krajinu na svete.

JoFa
4. 1. 2024 14:18
Odpovědět  JoFa
Albi
4. 1. 2024 15:54
Odpovědět  JoFa

snaha dosiahnuť mier” je jen taková fráze nahrazující slovo zisk. Však už měli dost příkladů, kdy neuspěli a jen si zkazili “pověst”.

Posladní a zatím konečný důkaz dodal Izrael. Nejen že se nesnažil ani předstírat, že jim jde o mír v regionu, ale naopak doslova a důrazně vyhlašoval do světa, že Palestinci musí být zlikvidováni do posledního!
A “hegemon”? A KoZa? Verbálně i fakticky už ho podporují v jeho “bohulibém díle” – vraždit a likvidovat. Jiné řešení podle nách ani neexistuje, natož aby ho hledali.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
4. 1. 2024 15:41
Odpovědět  Velitel

A hlavně – proč vraždit lidi, kteří na rozhodování politiků USA mají stejný vliv jako my na naši vládu.
Líbilo by se NÁM, kdyby – nebo možná – bude někdo (a vlivný!) takhle smýšlet i o ČR?
A že k tomu máme našlápnuto víc než dost!

Ladislav 💤
4. 1. 2024 12:26
Odpovědět  Veny232

👍Kéžby už zítra! Bravo Rusko! 🇷🇺

Frank
4. 1. 2024 10:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Američané jsou takové svině, že jsou schopni čehokoliv.

janle57
4. 1. 2024 10:29
Odpovědět  Frank

Každá krysa zahnaná do kouta na Vás v předsmrtné agónii ještě
zaútočí,přesně tohle v současné době hotdogové a celá krachující
EU dělají,to že páchají kolektivní sebevraždu, je jim srdečně jedno,
mám takové neblahé tušení,že tenhle rok něco děsivého přijde,
jak rád bych se mýlil,ale fakta jsou více než neúprosná

Pavel z Moravy.
4. 1. 2024 11:21
Odpovědět  janle57

No, ti momentální vládci u amíků a na západě jsou tupí dost na to provést cokoliv, ale, že by až tak. Pořád si myslím, že I tam je spousta normálně myslících jedinců i na vyšších postech, kteří chápou co by se s nimi stalo. A oni mají život rádi i ve svých 90 letech, neboť čekají, že by mohl přijít nějaký zázračný recept jak omládnout a ještě tady půlstoletí pobýt. Vždyť sakra vládcové elixíry mládí a věčného života hledají tisíce roků. Proč by to mělo být nyní jiné.

Ladislav 💤
4. 1. 2024 13:16
Odpovědět  Frank

👍tak tady naprostý souhlas!

Gales
4. 1. 2024 10:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Bez zahraniční intervence se totiž Zelenský u moci neudrží. A proto bylo rozhodnuto ve spolupráci s partnery z českého ministerstva zahraničí, že Praha nebude Ukrajincům bránit v používání českých raketometů k páchání a rozsévání terorismu v ruském pohraničním městě s cílem vyprovokovat Rusko ke zrcadlové odvetě na ukrajinské město. To má být záminkou na vyvolání veřejné mediální objednávky na vyslání mírových sborů na Ukrajinu s cílem udržet Zelenského u moci. Jakmile Zelenský padne, Ukrajina se začne totiž setrvačně a mocensky znovu orientovat k Moskvě. Tomu se nedá na Ukrajině, která je etnicky rozpolcená mezi ruský a západní svět, v podstatě vyhnout. A tomu chce západ zabránit. Proto ty teroristické útoky českými a ukrajinskými raketomety mají takovou důležitost.

Ladislav 💤
4. 1. 2024 13:19
Odpovědět  Gales

Před chvíli jsem četl, že na frontě je už připraveno 4000 Ruských tanků.
Banderovci, začněte oprašovat Ruštinu!

ModrýKlokan
5. 1. 2024 19:06
Odpovědět  Gales

Tak pro západní přeformátovaný retardovaný liberální mozky to nějakej smysl dává, tahle tvoje analýza těch útoků proti civilistům. Ovšem z mýho pohledu a doufám, že i z pohledu normálních lidí, je totální pitomost a válečnej zločin takto uvažovat. Volomrd je prostě zdegenerovaná fetka.