politika

Jsem veterán z války v Iráku. Pokud tak podporujete Ukrajince, pak pozorně poslouchejte

Pokud tak podporujete Ukrajince, pak pozorně poslouchejte. 

Jsem veterán z války v Iráku a byl jsem tam dvakrát. Komu jsem “sloužil”? Těm, kteří měli na té válce svůj vlastní zájem. Jak jsme tehdy dosáhli eskalace války? Lží! Lhaním! Řekli, že Saddám má zbraně hromadného ničení – lhali! A že se podílel na útocích z 11. září.

Jsem si jist, že totéž se děje s Ukrajinci. 

Věřím, že Evropská unie, NATO a Spojené státy drží Ukrajinu vždy pod rukou. Používají ji jako základnu proti Rusku. Protože sní o odstranění Vladimira Putina a o tom, že Ukrajinci vyhrávají válku. Podpalují ze všech stran. To jen proto, že Putin vede speciální vojenskou operaci.

Po anexi nových území, ať se vám to líbí nebo ne, může Putin využít veškerou vojenskou sílu Ruska.  Pak nebudou mít Ukrajinci ani jedinou šanci. Média vytrubují, že mají šanci, to je lež. Nemají šanci!  Jediný scénář, kdy bude mít Ukrajina šanci vyhrát, je pouze tehdy, když celý svět vtáhnou do války s Ruskem.


Lucas Gage, americký voják, veterán z války v Iráku.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

sdíletj na

12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
12. 10. 2022 21:22

Má pravdu. Válka USA do posledního ukrajince.

katango
12. 10. 2022 22:30
Odpovědět  Aleš

Bohužel možná i do posledního Evropana, Asijce…

Frankie
13. 10. 2022 08:29
Odpovědět  Aleš

Třeba by to bylo dobře. Kdoví.

Gales
13. 10. 2022 10:52
Odpovědět  Aleš

Hologram ukrajinského prezidenta je tak oficiálně potvrzen a na Ukrajině je z toho doslova poprask, protože ukrajinští vojáci na frontě teď nevěří, že Zelenský je naživu. Dokonce se začaly šířit informace, že válečná jatka, do kterých je Zelenský posílá, nejsou ve skutečnosti rozkazy Zelenského, ale jedná se o příkazy někoho z Londýna, protože vystoupení Zelenského na ukrajinských televizích a na streamech jsou ve skutečnosti výroky a projevy hologramu.

Mnoho ukrajinských vojáků teď sdílí na frontě informaci, která je opravdu silně znepokojivá. Pamatujete si, jak Volodymyr Zelenský už v květnu hlásil do médií, že Ukrajina na začátek června chystá velkou ofenzívu? Tak celé to nakonec bylo úplně jinak. Ofenzíva začala až v srpnu a řídili ji američtí a britští vojáci v ukrajinských uniformách.

Digitalizovaný Zelenský může plně nahradit jeho živou předlohu

Helena
13. 10. 2022 11:53
Odpovědět  Gales

že by se ukrošům konečně rozsvítilo?

Masunta
12. 10. 2022 22:32

Je to příběh do mozaiky. Nic nového. Když Busch zdůvodňoval napadení Iráku, tak mezi mnoha fake také řekl, že Iráčané Američanům závidějí demokracii. Už tehdy jsem se té účelové lži pro primitivy podivoval.
A to, že v Iráku jsou chemické zbraně ? Nenašly se tak dlouho, až nešlo přiznat, že nakonec byly nalezeny. Ale i to co jsem napsal, jsou nedůležité informace. V Iráku byla důvodem ropa. Byl tehdy generalitě vydán rozkaz dobít 7 zemí a na tom se usilovně pracovalo. Když to prý nepůjde silou, půjde to ještě větší silou.

skeptik
13. 10. 2022 07:38
Odpovědět  Masunta

Nenašly se tak dlouho, až nešlo přiznat, že nakonec byly nalezeny

Tobě to dává smysl? To je jak z Cimrmana

Buchtík
13. 10. 2022 07:47
Odpovědět  skeptik

A přitom Masunta mi tady onehdá psal, že předkožku má, což tvůrci Zimmermanna (nebo počeštěně Cimrmana) nemají (v případě Smoljaka už je to minulý čas).

Jinak gramaticky ta věta je podle mě v pořádku, ale židovina z té formulace stříká tedy proudem, jen co je pravda 🙂

skeptik
13. 10. 2022 10:25
Odpovědět  Buchtík

Gramaticky v pořádku je, akorát nedává smysl. Jako kdybys gramaticky správně poskládal náhodná slova.

Albi
13. 10. 2022 14:58
Odpovědět  skeptik

Gramaticky je tam velká hrubka – nikoliv “…rozkaz dobít 7 zemí…”, ale rozkaz dobýt 7 zemí.

Dobíjejí se nanejvýš zranění lidé (či zvířata, tedy něco živého), což se na Ukrajině asi často děje, ale tady šlo o dobytí území.

Mimochodem – dostane-li někdo rozkaz k dobytí něčeho, pak rozkazovací způsob není, jak se často píše “dobij kótu X”, ani “dobyj kótu“, ale “dobuď kótu”, zatímco pokud máte dobít (zabít) např. ty zraněné, pak tam je to měkké “i” správně i v rozkaz. způsobu – tedy dobijte (=zabijte) všechny.

Masunta
13. 10. 2022 08:10
Odpovědět  skeptik

Piš častěji.

Masunta
13. 10. 2022 12:26
Odpovědět  Masunta

Oprava – správně: co nejčastěji piš.