politika

Jon Voight otec Angeliny Jolie vyzval Američany, aby bojovali za Trumpa. VIDEO

Oscarový herec a otec Angeliny Jolie, Jon Voight, promluvili k národu a vyjádřili přesvědčení, že Biden ukradl Trumpovy hlasy ve volbách. 81letý Voight vyzval Američany, aby bojovali „proti Satanovi“ – demokratům, kteří podle jeho slov nikdy nedodrží své sliby a chtějí zničit zemi. Twitter okamžitě označil jeho zprávu za kontroverzní, protože volební podvod, ve který zastánci Trumpa věří, nebyl nijak prokázán.

“Vážení krajané, Američané. Stojím zde naštvaný kvůli podvodnému zvolení Bidena. Jako bychom všichni neznali pravdu. Ale ten, kdo podvádí, potom za to platí. Ti, kteří nyní skákají štěstím, skáčou naproti hrůze, která je čeká vepředu. Protože vím, že sliby levice se nikdy nesplní. Přátelé všech odstínů pleti, ras a profesí! Toto je naše nejdůležitější bitva od časů Občanské války. 

Bitva pravdy proti Satanovi. Ano, Satanovi, protože levice je zlo a korupce. Chtějí roztrhnout náš národ na kusy. Nesmíme dopustit, aby se to stalo. Povstaňme proti vítězícímu zlu ve jménu poraženého dobra. 

Věřte Bohu a postavte se za Trumpa, protože počítání těch hlasů je podvod. Neustoupíme a budeme bojovat jako by to bylo naposledy. Jak řekl Muhammad Ali, nic není ztraceno, pokud máš ještě jednu ránu. Bůh vám žehnej.”
Jon Voight

https://api.eric.s3storage.ru/super-static/2020-11-12/3e41969a68764a249a7f5f8d1fb0581b.mp4

https://bit.ly/3krsJuL

sdíletj na