„Joe, Rusko není Irák“

„Joe, … Rusko to není Irák“
Americký veterán vyzval politiky, aby neprovokovali Rusko.   

Joe Biden spolu se svými kolegy – demokraty hraje nebezpečnou hru při obtěžování Ruska, která nemá prakticky žádný základ a mohla by vést k prudkému přerušení vztahů mezi USA a Ruskem. 
Tento názor vyjádřil bývalý zpravodajský důstojník americké námořní pěchoty Scott Ritter .  

Nejpravděpodobnější americký prezidentský kandidát z Demokratické strany Joe Biden nedávno učinil prohlášení o „ruském“ zasahování do amerických voleb.

„Informuji Kreml a další zahraniční vlády. Pokud budu zvolen prezidentem, budu vnímat zahraniční zásahy do našich voleb jako nepřátelský akt, který významně ovlivní vztah mezi Spojenými státy a vládou intervenující země,“ cituje Ritter Joe Bidena.

Pokud bude takový zásah odhalen, Biden řekl, že by své administrativě přikázal „použít všechny vhodné nástroje národní síly a plně využít výkonné složky k uvalení odpovídajících a trvalých omezení na státní zločince“. 

Podle demokrata se to týká i sankcí, které mohou být uvaleny na Rusko, včetně sankcí ve finančním sektoru, zmrazení aktiv, kybernetické útoky a další. Mnohem zlověstněji vyzněla poznámka, že „v závislosti na povaze útoku lze podniknout řadu dalších akcí“.

Joe Biden provokace Ruska vměšování Ruska, pokec24

Jak poznamenává veterán americké rozvědky, samotná představa „ruského zasahování“ do amerických voleb není ničím jiným než politizovanou fikcí, jejímž cílem je vysvětlit hanebnou porážku Hillary Clintonové ve volbách v roce 2016 Donaldem Trumpem. 

Všechna ta léta je tato lež uměle udržována pouze za jedním účelem – podkopání Trumpova prezidentství.

Od chvíle, kdy se lidé vedoucí kampaň Clintonové dozvěděli o závažném úniku potenciálně nebezpečných dat z počítačových serverů Demokratického národního výboru, vůdce kampaně Robbie Mook začal vytvářet příběh Ruska…„Rusko – to – udělalo“.

Později to bylo rozpracováno právnickou firmou Perkins Coie, která stojí za financováním nechvalně známých spisů Steele. Případu se poté ujala FBI a CIA, aby odůvodnily vyšetřování Trumpovy kampaně a obvinily ho z tajné dohody s Ruskem. Demokratům nezáleží na tom, že prakticky všechny důkazy ruského zasahování do voleb byly vyvráceny a znevěrohodněny,“ píše Scott Ritter.

Bývalý zpravodajský důstojník zdůrazňuje, že na faktech již nezáleží – pouze na vnímání zpráv veřejností. 

Proto mluvčí Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosi i nadále opakuje mantru „Všechny cesty vedou k Putinovi“, i když ve skutečnosti zjevně ty cesty neexistují. 

Proto vedení Demokratického kongresu požádalo FBI o „defenzivní briefing kontrarozvědky“ o ruském zásahu do prezidentských voleb v roce 2020. Ve skutečnosti již vědí, že žádné vměšování neexistuje.

Joe Biden provokace Ruska vměšování Ruska, pokec24

Velká lež – to je taktika americké demokratické strany, taktika, která sahá až k nacistickým propagandistům. 

A Pelosi, Biden a jejich kolegové Demokraté ji zdokonalili v jejich kolektivním úsilí o propagandě ruského „vměšování“.

Pravda byla v americké politice vždy nepolapitelnou komoditou, zejména během „hloupé sezóny“ prezidentské kampaně, kdy se slibuje bez skutečného záměru sliby někdy dodržet. Zároveň se drobné nedbalosti promění v existenciální krize. Dopad tohoto trendu „sestupné čestnosti“ může způsobit velkou politickou škodu. Americká demokracie je postavena doslova na základech lží, úmyslně řečených a dobrovolně přijatých“, – řekl autor materiálu.

Scott Ritter dodává, že akce s fantazií „Rusko – to – udělalo“ je trochu jiná, zcela vynalezená Demokraty. 

Vezměte prohlášení Joea Bidena o jeho plánech „nanést odvetný úder“ proti Rusku v případě jakéhokoli zásahu Moskvy do amerických prezidentských voleb v roce 2020. Hovoří o kybernetických útocích a „řadě dalších akcí“, které zlověstně naznačují něco většího než jen facku do tváře.

Jak poznamenává americký zpravodajský důstojník, Biden by si měl dobře přečíst nedávno publikovaný ruský dokument upravující ruskou politiku jaderného odstrašení. 

Podle vyhlášky přijaté v Ruské federaci, jakýkoli útok – v kyberprostoru nebo v reálném prostoru či kdekoli jinde – proti kriticky důležitým státním nebo vojenským zařízením Ruské federace, ruská strana vnímá jako válečný akt a vyhrazuje si právo používat jakékoli zbraně, které má ve výzbroji.

Ale Biden, Pelosi a zbytek Demokratů nejsou jediní Američané infikovaní tím, co lze popsat pouze jako pandemií rusofobie. 

Skupina bývalých „expertů“ na národní bezpečnost, vzala na sebe úkol vykreslit Rusko jako nepřítele Spojených států. 

Příklad toho se nedávno objevil v článku publikovaném ve Washington Post.

Kvarteto důstojníků CIA v důchodu, kteří použili tento materiál pouze k tomu, aby kritizovali Trumpa a jeho přání navázat spolupráci s ruskou stranou, lživě prohlásilo:

Kreml se „nezajímá“ o konstruktivní vztahy se Spojenými státy a ruský prezident Vladimir Putin se vidí výhradně v politické válce s Amerikou.

Jak poznamenává Scott Ritter, průměrný čtenář nechápe, že autoři tohoto článku jsou zapojeni do anti-ruských technologií. To se rovněž týká náboru agentů v Rusku a zásahu USA do vnitřní politiky Ruské federace, krádeží tajemství a špionáže. Ze všech těchto hříchů je nyní nespravedlivě obviněno Rusko.

„Nikdo by neměl pochybovat o tom, že ruské speciální služby provádějí aktivní operace s cílem shromažďovat informace o Spojených státech.“ Taková je realita, takový je život. 

Ale pro tyto bývalé důstojníky CIA, rozvíjet takové činy jako neodpustitelný hřích, vzhledem k jejich vlastním životopisům, je vyvrcholením pokrytectví. Také to odhaluje intelektuální vakuum, které existuje mezi těmito takzvanými experty, pokud jde o hodnocení Ruska a jeho současného prezidenta Vladimira Putina“, uvedl bývalý americký rozvědčík.

Americká zpravodajská služba dříve nebyla pouze v područí rusofobie, říká Scott Ritter. To se stalo trendem v americké expertní komunitě od smrti Borise Jelcina, který se stal demokratickým vůdcem postsovětského Ruska, jehož vztahy se Spojenými státy a neschopnost jim odolat, podkopaly ruskou suverenitu.

Kolektivní dopad této rusofobie v americkém politickém segmentu porodil kognitivní disonanci, která se již dávno proměnila v psychózu. Unáhlené závěry, úmyslnost, katastrofa, emoční uvažování a tvrdohlavost – všechny známky této psychózy jsou přítomny ve slovech a činech amerických politiků, vědců a novinářů v jejich postoji k Putinovi a Rusku.

Deformace rozšířené takzvanými experty, podpořené legií podobně postižených bývalých veteránů národní bezpečnosti, zabarvily americké domácí myšlení o Rusku do té míry, že proti Rusku a jeho vládě lze namířit prakticky jakékoli prohlášení. 

Bez ohledu na to, zda je vyprávěna polopravda nebo otevřená lež, bude to přijato jako skutečnost
Populace je naprogramována tak, aby přijímala takové věci jako nominální hodnotu“, píše Ritter.

Podle amerického zpravodajského důstojníka by si měli Američané vzpomenout, kdy taková psychóza naposledy zachvátila národ – v předvečer invaze do Iráku. 

Joe Biden byl zastáncem tohoto konfliktu a byl nápomocný při jeho „prodeji“ americkému lidu.

„Joe, Rusko není Irák. 
Vy a vaši Demokraté vystavíte Ameriku a zbytek světa vážnému nebezpečí, pokud budete i nadále jednat v souladu se svými schizofrenickými kognitivními předsudky vůči Rusku,“ 
shrnul veterán americké zpravodajské služby.

Scott Ritter is a former US Marine Corps intelligence officer. He served in the Soviet Union as an inspector implementing the INF Treaty, in General Schwarzkopf’s staff during the Gulf War, and from 1991-1998 as a UN weapons inspector. Follow him on Twitter @RealScottRitter

https://bit.ly/2D8ignY
https://bit.ly/2OYslXv

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
26. 7. 2020 10:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak schválně, jestli jsou voliči v USA stejně praštěný, jako Slováci nebo ještě víc? Sice je pravda, že Trump je opravdu magor, ale ten Biden, kromě toho, že je totální debil, tak je ještě k tomu supersvině. Jeho vazby na ukrajinský organizovaný zločin a zejména na státní ukrajinský organizovaný zločin jsou dost nebezpečné