politika

Ještě jednou varuji drzouny a ignoranty…

Oficiální prohlášení sestry Kim Čong-una ohledně práva Severní Koreje provádět raketové testy.

Dne 22. listopadu označili násilníci z jihokorejského ministerstva zahraničí naše využití práva na sebeobranu za „provokaci“ a mluvili nesmysly o tom, že zvažují využití tzv. dalších „osobních sankcí“.

Špatná akce Jižní Koreje, která jako papoušek doslovně opakuje prohlášení USA o aplikaci sankcí vůči naší zemi, stále jasněji potvrzuje, že jde o „věrného psa“ a přisluhovače Ameriky.

Pokaždé, když vidím činy jihokorejských nohsledů, jsem naprosto omráčená.

I kuřata se smějí, že Jižní Korea, která si jako toulavý pes udržuje bídnou existenci jen s pomocí Spojených států, nás chce zasahovat nějakými omezujícími opatřeními.

Pokud majitel a jeho poskok stále tak lpí na zbytečných a bezvýznamných “sankcích”, tak ať je zavedou třeba stokrát, třeba i tisíckrát.

Musím uznat: pokud si lstivě spočítali, že se svými bezvýznamnými „sankcemi“ dokážou vyváznout ze současné nebezpečné situace, tak jsou to opravdoví idioti. Zřejmě prostě s námi nejsou schopni normálně koexistovat.

Není jasné, proč jihokorejští občané dovolují mít u „moci“ idioty vedené Jun Sok-jolem, kteří po nástupu k moci pouze vytvářejí nové nebezpečné okolnosti. Za vlády Mun Če-ina nebyl alespoň Soul naším cílem.

Ještě jednou varuji drzouny a ignoranty: čím násilněji se USA a jejich jihokorejské loutky uchýlí k sankcím a nátlaku proti nám, tím silnější bude naše nenávist a hněv, který je bude škrtit jako smyčka.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://t.me/nucdprk/1766
https://bit.ly/3OxxZh8

sdílet na

16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
P.A.Semi
24. 11. 2022 22:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Inu, tyhle “udržuje bídnou existenci”, “jsou to opravdoví idioti”, “drzouny a ignoranty”, a nakonec i “kuřata se smějí” a “mít u „moci“ idioty”
jsou Projekce jak vyšitá, tříska a trám…

πα½

24. 11. 2022 22:51
Ohodnotit příspěvek :
     

To je krásnej slovník! Kam se hrabe Rudas z padesátejch se svými imperialisty. Akorát “krvavý pes Tito” se tomu vyrovnal.
Na druhou stranu je jasný, že nemít atomovku, už nějaká KLDR dááávno neexistuje. Stejně jako je jasný, že nebýt zločinných sankcí uvalených na KLDR, byla by tam naprosto jiná životní úroven. Alo co. Když to ustáli doted, tak těch pár let, než záchod navždy dosankcionuje, už ustojí na jedné noze.

Albi
25. 11. 2022 02:06

Stejně je zajímavé sledovat, co si ty “podřadné” národy dovolují vúči “králům z boží milosti”.
Jak se pozvolna zařazují do světa, který si o sobě myslí, že je světem celým a vůbec je nenapadne, že by si měly pokorně vyžádat dovolení a vyčkat, jestli jsou toho hodny. 🙂

Rattus
25. 11. 2022 14:17
Odpovědět  Albi

Přesně.Něco podobného jsem chtěl napsat.Ještě ,že jsem si tentokrát napřed
přečetl všechny komentáře.
Ta bohorovnost amíků určovat kdo co smí a kdo ne je neskutečná.Stejně jako
s Iránem když si DOVOLIL vyvinout vlastní jadernou zbran’ na svou obranu.
Z amerického pohledu musí mít kořist vylámané zuby aby se nemohla bránit
když jí ti hrdinové skočí po krku.

Albi
25. 11. 2022 02:13

“…nebýt zločinných sankcí …”
Ale na příkladu Ruska je vidět, že sankce jsou účinné – i když jinak, než byly zamýšleny.

25. 11. 2022 10:27
Odpovědět  Albi

V osmdesátejch se sověti kvůlivá něčemu chytli s ušákama (kvůli čmeu jsem už zapomněl) a ušáci je tlačili ke zdi tím, že uvalí embargo na vývoz čerpadel, tuším že na ropu. Sověti neustoupili a ušáci embargo uvalili. Výsledek? Do tří let vyvinuli sověti vlastní, a kvalitnější, čerpadla.
Přesně na to jsem si vzpoměl, když ušáci vyhlásili “sankce jaké svět neviděl”. A přesně v tu chvíli jsem věděl, že “starý svět” končí. Nekecám. Není to o tom, zda věřím západu či východu. V co skutečně věřím, je síla lidského ducha. Opakuji – lidského.
V západním vnímání světa už lidský duch nemá místo. V širším měřítku pak ve vyváženost. A v kauzalitu. Věřím. Ale, na rozdíl od tebe, nejsem ateista, přesto že nevěřím v nadpřirozeno. Jaképak nadpřirozeno. Celé nadpřizeno není nic jiného než přirozeno, determinované stupněm (šíří, hloubkou) našeho poznání. Jsem se nějak rozkecal. Jdu od toho, málo prostoru. A vůbec, dnes mám vařící den.

Albi
25. 11. 2022 12:53

Jo – to je to tajemno, s tím souhlasím.

Kdysi dávno v novinách položili otázku asi třem věřícím vědcům: Jak se shoduje jejich věda s jejich vírou.
Pamatuji si jen odpověď astronoma Grygara, který to řekl přibližně slovy: Věda stále odhaluje záhady přírody. A sotva odhalí jedny, objeví se další. A to tajemno, to je Bůh.

S tím souhlasím, ale rozhodně nesouhlasím (ale je to jen můj soukromý názor), že by ten Bůh = tajemno, dával lidem příkazy, a doporučení, trestal a odměňoval, navíc konkrétní jednotlivce podle toho, jak upřímně v Něho věří/nevěří, jak často chodí/nechodí do kostela, jak pravidelně se modlí a “cnostně” žijí/nežijí podle Jeho příkazů.apod. I Desatero mám za čistě lidský výtvor nevěřícího génia.
Pokud by se svým Desaterem předstoupil před “lid”, dřív nebo později by ho lidé mohli odmítnout. Ale když jim ho poslal BŮH? Takže v podstatě nejsme v rozporu, jen já za tím Bohem vidím kdysi církevní (dnes např, tzv. globalistickou) “lidskou” manipulaci,
No ale – můžu s tím – nebo proti tomu – udělat totéž, co v Boha věřící – N I C.
A ten Bůh udělá totéž, co příroda – taky nic.
Všechno je prostě na nás i v nás a Bůh nám nepomůže.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
25. 11. 2022 18:07
Odpovědět  Albi

V takového pánbíčka také nevěřím. Pánbíčky. Vlastně v žádného pánbíčka nevěřím. Přesto se za ateistu, ve smyslu definice ateismu, nepovažuji. Ale málo prostoru a také tě nechci nudit. Jen tolik – přikláním se k Velkému třesku, ale nevěřím, že to byl první Velký třesk a že náhodou.

Administrátor
P.A.Semi
25. 11. 2022 18:23

Viz moji práci o tvaru vesmíru https://pi-alpha.org/DL475 a následující
případně https://pi-alpha.org/Dalsi_List_ver12a_180928.pdf#page-475
(Vycházím z Curvature Cosmology by David Crawford…)

Vesmír je hyper-sférický, je hodně velký ale ví se jak velký, a jednou z podmínek stability je Spojitost, a že to je hodně hodně velké – tedy že to nikdy nemohlo být malé, a tedy Velký Třesk je zcela nemožný, kromě spousty dalších důvodů…
Ty další viz třeba anglicky https://www.youtube.com/watch?v=yKOu-g5_e4E

Ale budou to svoje Dogma fanaticky hájit, jak mohou, nehledě na důkazy…
(Tu moji práci nějaký anonymní vrátný zablokoval a nepustil ani do relativně svobodného arxiv.org …)

Tedy vesmír nejspíš vznikl z temné a pusté hyper-koule, vyplněné studeným homogenním vodíkem, nějakou akustickou vlnou zvenčí (když vevnitř nic nebylo), která způsobila různá zahuštění, která gravitačně zkolabovala do dnešních galaxií…

(Tu “Spojitost” jsem dostal jako radu ve snu, když jsem se tím měsíc zabýval a propočítával a tak, začal jsem tehdy rozporováním zjevného podvodu WMAP, za který si přidělili pro jistotu Nobelovku za Fyziku, aby si o tom nikdo netroufl pochybovat…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
25. 11. 2022 18:27
Odpovědět  P.A.Semi

Ještě doplním, ta Curvature Cosmology a Hyper-sférický vesmír pochází od Einsteina, ale zrovna tohle z něj zavrhli…
Pak jim Einstein říkal, že Big Bang is Biggest Blunder – že je Velký Třesk největší chyba…

Víte – a je z toho i ponaučení, že ti tzv. Vědci slepě a fanaticky celé století Věřili naprostému Bludu, zatímco ti tzv. Věřící to Věděli správněji…

πα½

Pavel K
25. 11. 2022 18:55
Odpovědět  P.A.Semi

Zajímám se o tyhle věci, kterým moc nerozumím. To tajemno mě přitahuje. Zemřel mi nedavno můj blízký člověk, ale jsem trochu, tedy ne trochu ale dost zmaten z toho, co jsem se dočetl o reinkarnaci a o posmrtném bytí. Nevím, možná na tom něco je, říká se že to má 21g. 🙋‍♂️

Administrátor
P.A.Semi
25. 11. 2022 20:38
Odpovědět  Pavel K

Já nevím, jestli jsou reinkarnace… Je to možné, není to jisté…

Když přemýšlíte, proč to není v Bibli uvedeno, je to proto, aby se lidé nemohli chlubit svými (domnělými) předchozími inkarnacemi, aby nemohli být trestáni za své (domnělé) předchozí inkarnace… Každý začínáme vždy znovu s čistým stolem, a je to tak správně…

Takže ani já “nevím” … Nevylučuji, nepotvrzuji…

πα½

Burák
25. 11. 2022 05:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Joo, kde jsou ty časy, kdy vyhlašovali sankce na nás. Opravdu je někdo tak naivní, že žere tu pohádku o dobrotivém Západu? Proto jste tady za sociku nesehnali kde co, protože to soudruzi nemohli dovézt i když by chtěli. Z našeho vývozu bylo cizích měn dostatek. Takto škrtí každý režim, který nemohou ovládat. Jen mě mrzí, že jsme si neudrželi svobodu. Asi na to jako národ nemáme, když stále spoléháme na nějakého zástupce, který na nás dlabe a hrabe jen pod sebe. Zastupitelská demokracie prostě nefunguje a obávám se, že nefungovala nikdy.

Pavel z Moravy
25. 11. 2022 11:20
Odpovědět  Burák

Je naprosto jasné, že nás zápaďáci chtěli, chtějí a vždy budou chtít pouze využívat. Jenže občanstvo této kolonie má většinovou diagnózu šedý zákal. Toto občanstvo nechce vlastní, svéprávný národ s vlastním uvědomněním, tito šedozákalníci se stále musí někomu klanět. A jinak pro mně, pokec sestry Kima je přesně to, co západ potřebuje slyšet. Všichni ví ho.vno, jak to v KLDR funguje, akorát žvatlají. Jen tak dodám, aby neměli sakra lepší životní úroveň než my. Když si dám dva hrnky zmrd.lého mléka, ze tři rohlíky s máslem a kousek sejra na večeři, tak se zdá, že jsem vyčerpal týdenní rozpočet na jídlo. Takhle to tu šmejdi zařídili. Když si zjistíte, jak kvalitně se papá jinde i v zemích kde je relativní chudoba, tak zjistíte, že jsme žebráci, vedeni škůdci do propasti marnosti. Doslova sledujte, jak se v jiných zemích že.re. Tady takhle vařit, tak jsem za týden bez důchodu. Táhněte do háje, zaprodanci.

Zmatený
25. 11. 2022 13:58
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jestli oni to nemyslí tak, že by důchodci stačilo třeba 20 rohlíků denně a zapít vodou. /Kdo sní 20 rohlíků za den/ pak by mělo na jídlo stačit i s vodou 2000kč na měsíc. Za energie měsíčně deset litrů a osm litrů je navíc, ergo, lehce z důchodu našetříme na měsíční pobyt v zimě v Dubaji a zbyde i na nějaký ten brufén, či na pantofle s ponožkama proti revma…

Jan
25. 11. 2022 18:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Konecne US loutkam odpovedel alespon Lukasenko jak ma byt. Rusove si stale berou servitky a tak je drzost tech nenavistnych kretenukolektivniho zachodu stale vetsi.