politika

Jeden krok k partyzánské válce na území NATO

Объясняю на пальцах

NATO, Rusko a Čína mají v současnosti takovou jadernou sílu, že se na ně jen málokdo odváží přímo zaútočit.

Proto byla vynalezena nová forma války – hybridní. Součástí je takzvaná „proxy válka“. To znamená válka „rukama někoho jiného“. Takovou válku pozorujeme již téměř 2 roky na západě naší země.

Všichni dobře chápou, že jde o válku NATO proti Rusku.

Ale formálně se zdá, že NATO s tím nemá nic společného, ​​neexistuje žádná přímá invaze nebo hrozba takového rozsahu, aby vstoupila v platnost vojenská doktrína o použití jaderných zbraní na území NATO.

Ovšem NATO si nemyslelo, že by tuto hru mohli hrát dva. A tři. Počet hráčů může být 5 nebo 10. Navíc všichni budou hrát společně a proti NATO.

Dovolte mi vysvětlit, co tím mám na mysli.

  • Hamás je ve válce s hlavním spojencem Spojených států na Blízkém východě.
  • Hútíové bojují přímo s USA a Spojeným královstvím, ale zatím pouze útočí na lodě a válečná plavidla poblíž svého pobřeží.

Celkem už tu máme dva konflikty, které jsou pro Spojené státy dost bolestivé, a ve kterých nepřítel jako takový neexistuje. Tedy, neexistuje žádná konkrétní země, proti které by se dalo „vznést obvinění“. Existují pouze „vousáči v žabkách“, kteří se tváří, že vystupují sami za sebe.

Každý sice chápe, že za Hamásem i Hútíji je někdo velký a silný, ale tento velký a silný zůstává ve stínu, a proto nedává důvod, aby mu někdo vyhlásil válku.

NATO je hrdé na svůj článek 5 a všechny děsí, že v případě agrese proti území členských států bude reakce zdrcující a blesková.

Až na jedno… Kdo řekl, že agresi proti NATO provede nějaká konkrétní země? Proč by to nemohli být nějací „nezávislí“ partyzáni?

Není žádným tajemstvím, že území Evropy je plné uprchlíků z Blízkého východu. Nemyslím si, že například Hamás a Hútíové jsou tak hloupí, že této situace nevyužili a už dávno neposílají své lidi do Evropy pod rouškou uprchlíků.

Jedná se o spací buňky, v Evropě jsou na 100%. Jsou to lidé hluboce ideologičtí (dokonce i „sebevražední atentátníci“), kteří zatím prostě žijí, možná i pracují a chovají se slušně, dodržují zákony. Všechno se ale může změnit „lusknutím prstů“ toho „velkého a silného“, který celou tuto síť agentů zorganizoval.

Podívejte se na tuto věc:

Tato poměrně kompaktní „trubka“ je přenosný protiletadlový raketový systém “Stinger” (MANPADS). Vynalezli ho Američané a je schopen sestřelit letadlo letící ve výšce až 4500 metrů. Velmi účinná věc.

A tady je naše domácí “Igla”:

Jak vidíte, jde také o velmi skladnou věc, kterou lze převážet v kufru auta. Navíc je taková věc schopná zasáhnout vojenské dopravní letadlo, které přistává, nebo naopak nabírá výšku po startu.

Myslíte si, že je velký problém pro „velkého a silného hráče“ dopravit něco takového do Evropy? Vzhledem k otevřenosti evropských hranic se můžou objevit kdekoli. Například na opuštěném pobřeží někde ve Španělsku s pomocí námořního bezpilotního dronu (vypuštěného z mírumilovné rybářské lodi daleko od pobřeží).

Poté se MANPADS dostane do rukou těch “správných lidí” a ti zbraň přepraví v autě na jakékoli místo v Evropě. Například k letišti Rzeszow v Polsku, kam jedno za druhým přilétají americké vojenské transportní letouny s vojenskou pomocí pro Ukrajinu.

Vojenské transportní letadlo s nákladem je těžká věc, výšku nabírá a klesá pomalu. Člověk s MANPADS se může schovat i 100 kilometrů od letiště a slavit závratný úspěch – vojenské letadlo bude sestřeleno.

Žádná protivzdušná obrana nepomůže; je těžké se bránit proti MANPADS, zvláště pokud to nečekáte.

V důsledku toho se americké vojenské dopravní letectvo již nebude cítit dobře pod ochranou článku 5, protože koho budou trestat? Rusko s tím nemá nic společného. Írán s tím nemá nic společného. Dokonce ani Hútíové s tím nemají nic společného. Nějaký terorista projevil iniciativu.

Chyťte ho, pokud můžete, samozřejmě. Ano, i když bude dopaden, nebude mu vadit zahájit během zatýkání přestřelku a zemřít jako mučedník. Pro ně je to svatá věc; budou považovat za čest zemřít v boji proti satanistům.

Kolik letadel a vlaků může být zničeno v Evropě? Kolik lodí může být napadeno přímo v evropských teritoriálních vodách? Kolik žhářských útoků na skladiště ropy lze provést? Výbuchů plynovodů a podobně?

„Velký a silný“ může v Evropě rozpoutat peklo, když nastane správný čas.

Bude to partyzánská válka, jenom už ne v Gaze nebo Sýrii, ale přímo v Německu, Francii a Británii.

A žádný článek 5 s tím nic neudělá. Bude obviňován Jemen? Ale vždyť ani teď se Jemen nijak zvlášť netají svými agresivními úmysly. Bojujte s ním, pokud můžete, samozřejmě.

NATO čeká, až na něj zaútočí tankové klíny nebo armády stíhaček. Ale to se samozřejmě nestane. Budou útočit na NATO tak, jak útočí nyní na Blízkém východě – malé bodání a cizíma rukama.

Tento článek se však týkal spíše území Evropy, obývané migranty a uprchlíky z Blízkého východu, mezi nimiž může být mnoho íránských agentů.

Ve Spojených státech je na první pohled situace lepší, protože k nim tak silný proud blízkovýchodních migrantů nepřichází. Mají problém s jiným druhem imigrantů – latinskoamerickými. Miliony lidí překračují jižní hranici USA prakticky nekontrolovaně. Kdo a kdy se takto dostal do USA, je nezodpovězenou otázkou. Ve skutečnosti to mohl být kdokoli.

A v tomto ohledu vypadá velmi zajímavě informace, že Hizballáh dlouhodobě a vytrvale vytváří své buňky v Mexiku. Píší o tom i americká média, například CBS. Uvádí se, že Hizballáh aktivně pomáhá mexickým drogovým kartelům posílat drogy do Spojených států. A Američané v tom vidí nebezpečí.

Ale je zvláštní, že nevidí nebezpečí o řád větší.

Znovu opakuji, že Hizballáh si prostě nemohl pomoci, aby nevyužil otevřených hranic NATO. No, koneckonců nejsou to žádní hlupáci.

„Spící“ sabotéři s 99,9% pravděpodobností už pronikli do Ameriky. Teď tam žijí a nedělají nic, čím by na sebe upoutali pozornost. Obecně, když mexické kartely ve Spojených státech doslova vzkvétají, proč by se tam „nedařilo“ spícím sabotérům Hizballáhu, kteří čekají na správný okamžik.

Co je to za okamžik?

Podle mého názoru mohou zahájit svou aktivitu, pokud Spojené státy projeví přímou agresi proti Íránu .

To znamená, že možná budoucí válka začne nejen v Íránu, ale okamžitě se přesune do samotných Spojených států. Jsou připraveni na takový obrat událostí?

Spojené státy jsou známé svým domácím trhem se zbraněmi. Legálním i nelegálním. Na nelegálním trhu si můžete koupit cokoliv. A kromě toho lze přes mexickou hranici přepravit téměř cokoliv kromě těžké techniky. Nějak přenesou 100 tun kokainu (to jsou informace od samotných amerických médií). No, předpokládám, že přenášení výbušnin, granátometů a MANPADS také není velký problém.

Kdo ví, kolik skrýší na zbraně čeká na svůj čas někde v Kalifornii nebo Georgii…

Čeho je schopno, řekněme 200-300 ozbrojených sabotážních skupin, je řečnická otázka.

Ano, dříve nebo později budou všichni chyceni, potlačeni, zničeni. Ale:

  • A) Nemysleme si, že agenty Hizballáhu to vystraší. Jejich ideologie dělá ze smrti v boji přímou cestu do nebe. Takže to, že umřou je rozhodně nevyděsí.
  • B) Časté sabotáže by mohla být jiskra, která zažehne ještě vážnější procesy. To platí zejména vzhledem k vyzbrojení civilního obyvatelstva.

Mimochodem, ve stejné souvislosti připomínám všechna ta masivní vykolejení vlaků, požáry továren a další neštěstí, která v posledních letech potkala Spojené státy. Opravdu se nechci pouštět do konspiračních teorií, ale možná jsou některé z těchto událostí dílem sabotážích sil nepřátelských vůči Spojeným státům.

https://1url.cz/5u0kP
https://1url.cz/Fu00q

sdílet na

19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jaris.
7. 2. 2024 02:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen si vsichni koledujte! Mate jen jednu Zemi a misto, aby se lidstvo snazilo zurodnit treba pouste, dukladne prozkoumali dno oceanu, zavedli system, aby deti v nekterych zemich nemely hlad a neumiraly na vylecitelne nemoci, tak se chlubi, kdo ma nicivejsi a smrtelnejsi zbrane. Ne, vetsina lidi si nezaslouzi zivot na tak krasne Zemi. Jsou jeji nicitele a paraziti. Vyziraji ji bezohledne jak kobylky.

Janaz
7. 2. 2024 05:05
Odpovědět  Jaris.

Takže tí “múdrejší” to majú nechať tak? Majú ustúpiť? Ľudstvo neničí planétu, väčšina ľudstva žije skromne, v chudobe, pracujúcej chudobe či miernom blahobyte. Svoju reč obráť na tých,pár percent, ktorým nie je nič dobré, ktorí nikdy nemajú dosť a myslia si, že svet je tu len pre nich. Ostatné ľudstvo je vinné len tým, že je nevzdelané a tým pádom hlúpe /ale o tom nevie/, či síce má vedomosti, ale myslí si, že to nie je v jeho silách. Malá časť vedomosti má a aj vôľu s tým niečo urobiť, ako sa to podarí či nepodarí uvidíme.
Inak vďaka za info, človek, ktorý nepozná tieto druhy zbraní, ako ja, ani nevie, že takáto reálna možnosť môže nastať. Dúfam, že si prípadní partizáni vezmú za cieľ vojenské či politické objekty a subjekty a nie civilov ako doteraz. /irónia/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris.
7. 2. 2024 09:15
Odpovědět  Janaz

Vidim, ze jste muj komentar nepochopila. No nic. Valky nejsou nic jineho nez byznys a boj o nadvladu slabsich. Chlubit se vykonnymi zbranemi, ktere zabiji a nici prirodu je hnus. Lide si skutecne nevazi nasi planety a berou ji jako samozrejmost. Co na tom, ze na Ukrajine ci v Gaze padaji bomby a puda je zaneradena. Staci se podivat napriklad na hrbitovy neprodanych aut a vubec jinych veci. Textil a plastik zamoruje kde co. V morich a rekach se vali hromady odpadku a lidem to prijde normalni. Kolik chemickeho odpadu se vypousti do rek a tak bych mohla pokracovat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
7. 2. 2024 11:31
Odpovědět  Jaris.

Jak dlouho budem sbírat zbraně a maskovací sítě na ně.
Vždyť hloupost nelze maskovat.
Jak dlouho budou vojska v sedle,
než pochopíme jak jsou vedle,
jak dlouho ještě budem zrát.

Kousek z písně Vaška Neckáře. Tento přiblblý a zdegenerovaný tvor homo sapiens sapiens se nedá komentovat. Moc a bohatství úplně zničili tohoto tvora. Bohužel, to lidstvo, které žije chudě jak říká Janaz má ale z velké většiny daleko k tomu, aby pochopilo příčinu úpadku naší civilizace. Bez skutečného vzdělání a osobního zainteresování jsou tito lidé velmi lehce ovladatelní. A tak to i zůstane. Není zde skutečná spojovací síla, která by zajistila, že lidé budou dostatečně duševně vyzrálí a grázlům, kteří vedou ty druhé do propasti zmaru udělali přítrž.

Gales
7. 2. 2024 11:46
Odpovědět  Janaz

Vojenské objekty i s politiky.

Francin
7. 2. 2024 05:08
Odpovědět  Jaris.

Je to tak, a kdopak jsou ti paraziti, kteří nemají zájem zúrodňovat zemi, ale jenom ničit a vraždit a přitom moc bohatnout? Celý svět to ví, a co s tím?

Jaris.
7. 2. 2024 09:23
Odpovědět  Francin

Samozrejme, ze se s tim da neco delat, ale nikomu se do toho, krome kecu, nechce. nekouka z toho zadny mastny profit. Zadna ziva bystost na svete nezanecha po sobe tolik odpadu jako homo sapiens.

Drak
8. 2. 2024 15:47
Odpovědět  Jaris.

USA se podílí na světovéé ekonomice 5%, spotřebovávají ale 50 % všech zrojů. podíl na znečstění planety je 40%. Takže o jaké většině se tady zmiňuješ? Většina si to právo naopak zaslouží Mysli, než něc napíšeš.

Frank1
7. 2. 2024 08:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Fantazirovani a sireni strachu.

Pavel z Moravy
7. 2. 2024 11:38
Odpovědět  Frank1

Tak strach a stres, to je živná půda této sebranky. To oni moc dobře vědí. Pod rouškou strachu a stresu proti svým občanům mohou dělat co se jim zlíbí. Vidíme to u nás, jak nás odírají, zaprodávají a připravují na válku. Strach a stres jsou jejich mocná zbraň a většina lidí podlehne, to je historicky prokázáno.

Gales
7. 2. 2024 11:52
Odpovědět  Pavel z Moravy

19.2 v práglu.Zemědělci na traktorech by se měli více identifikovat a aby nebylo pochyb o koho se jedná,měli by s sebou mít kosy,vidle a cepy.Lid obecný by se měl připojit a pomoci jim nést zemědělské nářadí.

Slovan
7. 2. 2024 12:26
Odpovědět  Gales

Jsem před týdnem zaznamenal 15.2. tak už až 19tého? 😥
To už tu maminko ale nebudete…..

Karel
7. 2. 2024 10:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Tuto strtegii uplatňují USA za pomoci Ukrajiny na území ruska. Terorismus je jejich doména.

janle57
8. 2. 2024 19:21
Odpovědět  Karel

Vypuknutí další občanské války v Popcornlandu je upřímným přáním všech českých
vlastenců a všech normálních lidí v EU,rázem by byl konec s tímto žalářem národů
a tím pádem i okamžitý krok k naší neutralitě,vláda vlasteneckých stran a současnou
vlastizrádnou pakáž v čele s Pávkem,Černochovou,Lipánkem,Fialou a ostatní
podobnou svoločí by si mohl vzít konečně do parády národní soudce Lynch.

katango
7. 2. 2024 11:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Autore, spací buňky a spící buňky jsou naprosto odlišné věci. Doufám, že jste měl na mysli spící buňky. Těch spacích bychom se obávat nemuseli.

ModrýKlokan
8. 2. 2024 20:12
Odpovědět  katango

A co teprve takový spící muňky? :-D))))

Jura S
7. 2. 2024 16:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Hm, a kdo bude garantovat že “sandáli” z Hamásu si ve stanu s Hutii nepodají ruku a pošlou USA k čertu ? Politika USA – rozmělnění světa na “pidikonflikty” jednou přestane fungovat a celý muslimský svět udělá HRR NA NĚ ! Co potom ? Samo Evropa padne za týden… “inženýrů” je tu již mnoho… golfoví sráči z “offordu” neumí zabít ani mouchu….

7. 2. 2024 22:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Super analíza..

Pravdomluvny
8. 2. 2024 11:07
Ohodnotit příspěvek :
     

No Bože,tak amiokupanti ochutnají vlastní medecínu.-)