politika

Je znakom napätého stavu mysle národa, že mnohí vážne veria, že nepravdepodobní sprisahanci z tohto týždňa by mohli zvrhnúť demokraciu, píše POLITICO

V stredu skoro ráno sa tisíce nemeckých policajtov v kuklách rozmiestnili po celej krajine, zatkli 25 ľudí a zhabali zbrane, aby zabránili tomu, čo úrady označili za diabolské sprisahanie s cieľom zvrhnúť vládu a obnoviť monarchiu. “Vojenská odnož” skupiny tajne budovala “novú nemeckú armádu”, uviedol hlavný prokurátor v prípade.

O deň neskôr však prípad vyzerá skôr ako scenár epizódy Monty Pythona než ako pokračovanie Dňa Šakala.
Údajným vodcom bol princ Heinrich XIII Reuß, dlhovlasý potomok 800-ročného šľachtického rodu, ktorý podľa polície organizoval konšpiračné stretnutia na svojom zámku na kopci v Durínsku.

71-ročný princ a jeho údajní spolupáchatelia, z ktorých viacerí boli dôchodcovia, si zhromaždili impozantný arzenál, ktorý podľa polície zahŕňal najmenej jednu kušu, prak, meče, ako aj lovecké pušky nejasného pôvodu a pištole.
Al-Kájda to nebola.

Skutočnosť, že mnohí Nemci sa obávajú niečoho iného, prezrádza viac o krehkom stave národnej psychiky v súčasnosti než o stabilite demokratických inštitúcií v krajine. Od konca druhej svetovej vojny žijú Nemci podľa hesla “wehret den Anfängen” (vzoprieť sa začiatkom) a berú ho, ako aj mnohé iné, veľmi doslovne.

Nemecku nie sú cudzí ani vážni teroristi. Od 70. rokov 20. storočia ľavicová teroristická skupina známa ako Frakcia Červenej armády zabila viac ako 30 ľudí. Od roku 2000 neonacistická skupina, ktorá si hovorila Národnosocialistické podzemie (NSU), pokračovala v niekoľkoročnom vraždení, pri ktorom zahynulo deväť ľudí.

Mohamed Atta, vodca leteckého útoku na Svetové obchodné centrum v New Yorku z 11. septembra 2001, zostavil svoju skupinu v Hamburgu, kde strávil mnoho rokov ako študent.

Hoci niet pochýb o tom, že skupina, akú údajne zostavil princ Heinrich, mohla skončiť zabíjaním ľudí, tvrdenie, že by mohla ohroziť stabilitu najľudnatejšej krajiny EÚ, je absurdné, myslí si POLITICO. Už len federálna štruktúra Nemecka, ktorá bola V krajine zavedená po druhej svetovej vojne, aby sa zabránilo centralizácii moci (každá zo 16 spolkových krajín má napríklad vlastné policajné oddelenie), by sťažila zvrhnutie vlády aj dobre organizovanej sile, nieto ešte skupine, ktorú by sme mohli zdvorilo nazvať bláznami.

Reußova pestrá skupina zahŕňala bývalého poslanca krajne pravicovej strany Alternatíva pre Nemecko a veliteľa nemeckých špeciálnych jednotiek vo výslužbe (ktorý odišiel zo služby v roku 1996 a nikdy nebol v boji), ako aj operného speváka (tenoristu), pokrývača a gurmánskeho kuchára. Po zvrhnutí vlády (v istom momente skupina zvažovala, že za deň spustenia zvolí smrť kráľovnej Alžbety, ale nebola pripravená, keď zomrela) plánovali sprisahanci vytvoriť politickú “radu”, ktorá by riadila krajinu pod vedením princa Heinricha.

Mnohí členovia skupiny sú prívržencami okrajového hnutia známeho ako “Reichsbürger”, ktorí tvrdia, že Nemecká republika je nelegitímny štát, a požadujú návrat monarchie. Úrady odhadujú celkový počet Reichsbürgerov, ktorí sú často zatýkaní za neplatenie daní a v minulosti strieľali na policajtov, v Nemecku na približne 20 000.

Podľa POLITICO, ďalší účastníci údajného sprisahania majú korene v nemeckom hnutí proti očkovaniu, takzvanom Querdenker.

Ako by sa tejto skupine podarilo ovládnuť ústredné inštitúcie krajiny s viac ako 80 miliónmi obyvateľov, nie je zrejmé – okrem štátom podporovaného nemeckého vysielania, ktoré prerušilo pravidelný program, aby ponúklo všeobecné spravodajstvo o údajnom takmer úplnom zániku nemeckej demokracie.

“Kto sa tomu smeje, robí chybu,” varoval Michael Götschenberg, spravodajca televíznej stanice ARD.Je to nepravdepodobné.

sdíletj na

72 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
oldoo
10. 12. 2022 23:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Tipuji,že budou tvrdit,že Putin.

11. 12. 2022 08:24
Odpovědět  oldoo

A sjednal si na to Miškina a Čepigu.

Frank
11. 12. 2022 08:33
Odpovědět  oldoo

A teď mají záminku zatýkat každého, kdo se jim nebude hodit do krámu.

katango
11. 12. 2022 09:57
Odpovědět  Frank

Přesně tak.

Pavel K
11. 12. 2022 10:54
Odpovědět  katango

Ano, když budeme na ně čumět jak vejři, PŘESNĚ TAK.
By mě zajímal názor na danou akci všech zůčastněných fízlů, když jeli zatýkat důchodce. Se asi inšpirovali v AKCE BALDA. Chudinky.
P.S. Ti fízlové někde bydlí, nebo né? By místní a sousedi jim to měli dát sežrat. Ono někomu neustále připomínat pro jakou lotrovinu posluhuje, to dokáže nahlodat mozkovnu a svědomí, když nějaký je.

11. 12. 2022 12:04
Odpovědět  Pavel K

Zapomínáš na jeden detail – mají na tlamách kukly. Krom toho si o těch policajtech a jejich empatii nedělej iluze. Ve své většině je to už přeformátovaná, odlidštěná, svoloč. Aj u nás. Bohužel.
P.S. Opakuji – ve své většině, což znamená, že ne všichni.

Pavel K
11. 12. 2022 12:21

Kdo je fízl se snad ví moc dobře a když otevřeš oči a uši oni se taky ožerou a mezi svými vystevníky se toho napovídá. Obyčejně, když se něco děje okolo týdne je nevidíš. Myslím ve svém okolí bydliště. Zkrátka jsou fuč a najednou zase tuna. Vím že jezdí naši bijci i do cizích zemí. Za prachy proč né. Je pravdou, že za našich mladých let, byl tenhle kluk odepsán. DNES!!! Je to hrdina co dokáže vydělat slušný peníz. Až nastane to co hrozí, tak ti ostatní možná změní názor a už vnich neuvidí svoje dobré známé.

Pavel z Moravy
11. 12. 2022 13:05
Odpovědět  Pavel K

Příteli milý, já vím, že tě trápí, že jsme u klávesnice a nic neděláme. Ale my skutečně nic moc nemůžeme, za změnu a naši věc, tedy skutečnou svobodu se musí postavit alespoň 2 miliony lidí a nesmí zradit. Musí být přesvědčeni, že bojují za správnou věc. Bez těch davů nejsme nic. Já jsem kdysi hodně dávno přišel o byt, poněvadž jsem bojoval nerovný západ s podnikem. Asi jsem byl v právu, neboť jsme v podniku pracovali jak já, tak moje žena. Ale mne nechtěli propustit a nakonec jsem o byt přišel a s klukem a se ženou žil pár roků ve vlhké svobodárně než jsem si koupil družstevku. Tenkrát by to byl precedens a ten nemohli dopustit. Nebyl jsem sám kdo do toho šel, ale já sám zůstal a u soudu to nakonec projel. Všichni mne v tom nechali, dokonce se s rebelem přestali bavit. Takže já moc dobře vím, jaký je spoleh na lidi a kamarády. Takovou chybu už neudělám. Byla to možná i moje chyba, že jsem byl příliš tvrdohlavý a potom nechtěl jsem políbit prsten, tak jsem to odnesl. A představ si, že to bylo za socíku, na který já jinak nedám dopustit, protože vím, že toto mi provedli určití lidé, ne systém. A to, že někteří pracovali na objednávku – můj nejbližší nadřízený řekl- to jsi nemohl v

Pavel z Moravy
11. 12. 2022 13:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

vyhrát. Takže když do toho půjdeš po hlavě a ty to určitě dobře víš, také můžeš zůstat sám a popliván. Já vím, že ty budeš správný chlap co se nebojí a co řekne, to také tak myslí. Zkušenosti jsou takové, že toho kdo nastaví krk většinou zradí. Kdykoliv jsem se za něco postavil, vždy jsem zůstal sám a ostatní jak opakuji políbili prsten. Copak je to člověku zapotřebí. Paní Markýza nám s Milanem vyčetla, nebo se Sizokem, teď nevím přesně, že kálíme do vlastního hnízda. Já se fakt nemám důvod povyšovat, co vím to jsem se sám naučil a nastudoval a za to se nestydím. To, že člověk říká, že lidé by měli přemýšlet a používat svůj mozek snad není povyšování. Jak se může obyčejný chlap, pouhý vyučenec povyšovat, čím, leda tak životními zkušenostmi. Nemám zapotřebí nikoho poučovat, každý je přece sám sobě člověkem a myslitelem. Ze zkušenosti ale vím, že ti nejobyčejnější jsou nejúpřimnější. Asi je to dáno tím, že si nemusí na nic hrát. A vím, že ty a Milan ze z.č jste přesně ti správní chlapi, co si na nic nehrají. Přeji chutný obídek.

Pavel K
11. 12. 2022 13:59
Odpovědět  Pavel z Moravy

Chápu a rozumím. Nakonec to dopadlo snad dobře užíváš osmého křížku celkem ve zdraví a život jde dál. Vždycky když je nehůře v hlavě a bolí to, tak si vzpomeň jak jsou na tom druzí. Já měl v loni v květnu v rodině tragédii a teď chodím na hřbit nosit kytkya zapalovat svíčky. Možná teď chápeš………..🍀❤👍🙋‍♂️

Pavel z Moravy
11. 12. 2022 14:17
Odpovědět  Pavel K

Rozumím ti dobře i když samozřejmě v tvojí kůži nejsem. Já přišel v necelých 10 letech o mámu a fakt to potom nebylo snadné, spíše dost zlé. Člověk ale zocelí a není žádná křehotinka, kterou potom zlomí nějaké blbosti, ze kterých jsou někteří na sraj.dy. Teď už mi zdraví moc neslouží, ale nač si naříkat, všichni staroši jsou na tom stejně. Škoda, že nejsme mentality jak Kubánci. Ti by zařvali Venceremos ( zvítězíme) a bylo by po ptákách. Říkal jsi, že ty raději hory, les apod, než pláže. To já také, ale na Kubě je průměrná teplota tak kolem 25 stupňů. Takže to také není tak blbé. Být mladší a zdravější, nevím, asi bych se tam přesunul. Vím, že člověk má dožít tam kde se narodil, jezdím také k mámě a prarodičům na hrob a koneckonců je tady člověk doma, ale myslíš, že ti grázlové co nám zde připravují otroctví zmizí. Kdepak, ti svoji moc a prašule tady chtějí pěkně užít. Co by oni tam venku dělali? Jedině snad znovu zrazovali.

Pavel K
11. 12. 2022 18:57
Odpovědět  Pavel z Moravy

Smutné, já to mám obráceně. Tys to měl špatné v mládí a já zas na stáří. Obojí stojí za nic.

krtek
10. 12. 2022 23:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to jen zastíňující umělá událost, aby se odvedla pozornost od vražád školaček “inženýry” z Eritreje a pro obvinění RF jako státu podporujícího terorismus. Je to fraška.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
11. 12. 2022 07:22
Odpovědět  krtek

Spíš není,ale podstatné je,že to je uplně jedno…svůj učel to splnilo,ať byl jakýkoli…

Albi
11. 12. 2022 08:23
Odpovědět  Veny232

Není-li popis jejich “zbraní” recese, pak to je buď ta fraška, nebo projev senility prince a celé jeho party.
Pak je ještě třetí možnost – degenerace šlechtických mozků – je víc než pravděpodobné, že členové jeho “družiny” budou příslušníci stejné vrstvy. A jakékoliv choroby se nevyhýbají ani šlechticům krve královské..

František
11. 12. 2022 11:08
Odpovědět  Albi

Chudák baron. Zabavili mu ládovačku z 18 století, teroristovi.

zuza
11. 12. 2022 14:59
Odpovědět  krtek

presne to som si pomyslela, že je to akcia, ktorá má odviesť pozornosť od niečoho. Možno od vrážd tých dievčat a možno sa deje v zákulisí nejaká veľká špinavosť s dosahom na všetkých…

11. 12. 2022 00:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Na první pohled to vypadá jako něco absurdního od Járy Cimrmana, Monthy Pythona či jiná absurdní sranda.
Ono to ale až tak velká sranda nebude. EU nacisti už objevili napojení této skupiny na někoho, kdo je původem z Ruska, napojení na politickou alternativu a opozici (AFD) už tam zjistili také a až začnou výslechy, popř. monstrprocesy proti těm “monarchistům”, tak se dozvíme (účastníci “převratu” budou ochotně odpovídat dle zadání), že stopa vede až do Kremlu a až přímo k Putinovi, který zasahoval do vnitřních záležitostí Německa a organizoval v Německu státní převrat. Jako vedlejší efekt to povede i k likvidaci opozičních stran a alternativy vůbec, svobody projevu a slova atd. atp.
Že je to nemožné?
Skutečně? Je to nemožné tak, jako bylo nemožné obvinit Rusko z toho, že si vyhodilo NS1 i část NS2, ostřeluje atomovou elektrárnu v Záporoží, sestřelilo MH17, bezdůvodně napadlo mírumilovnou Ukrajinu, střílelo rakety na Polsko atd. atp.?!
A jako třešnička na dortu pak bude oficiální uznání RF jako teroristického státu (zatím jen doporučeno nezávazně) a kriminalizace všeho a každého, kdo by se jakkoliv kladně vyjádřil o Rusku a jeho představitelích, natož o válce na Ukrajině. Za to se bude zavírat natvrdo, což už vlastně i započalo. Ale ty tresty za podporu “TERORISMU” budou sakra velké “pálky”! To budou takové tresty, že tresty za vraždu budou mírné a výjimečné tresty nebudou určitě výjimečné!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
11. 12. 2022 01:10
Odpovědět  Okolo

Dokončím:
No a jako vedlejší produkt celé té akce typu “false flag” bude i zakrývání a odvádění pozornosti od spousty jiných kauz a dění v Německu a EU. Stejně jako je ta s tou korupcí v EU parlamentu s Evou Kaili & spol. Ne že by zřejmě nebyla, ale kde je vyšetřování největší korupčnice v EU, předsedkyně Evropské komise Uršuly von Lejno? To, co se vytýká Kaili jsou jen drobné proti sumám od Pfizeru pro ní a jejího manžela.
No a také, např., odvedení pozornosti od nespokojenosti obyčejných Němců, zejména těch východních, z nastupující energetická krize, narůstající nespokojenosti Němců s neustálým financováním ozbrojených sil Ukrajiny, ale i náklady na neustále rostoucí počtu migrantů ukrajinských či muslimských atd. To bych se ale asi upsal, kdybych chtěl zachytit alespoň část těch svinstev. No a my, kolonie Německa, v tom jedem spolu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
11. 12. 2022 08:28
Odpovědět  Okolo

Zdá se mi to víc než pravděpodobné. Už s ohledem na ten arzenál “zbraní”.

Pavel z Moravy
11. 12. 2022 13:33
Odpovědět  Okolo

Díky za dokonalý rozbor. Ano, dalo by se psát dál, ale myslím, že toto úplně stačí. Příteli, mohu li vám tak říkat, opravdu jste trefil hřebík na hlavičku. Kdo nepochopí ani toto, tak potom už je vše marné.

11. 12. 2022 22:48
Odpovědět  Pavel z Moravy

Děkuji, Pavle!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
11. 12. 2022 04:18
Odpovědět  Okolo

Ano, v podstatě se jako v případě covidového holokaustu a “obrany demokracie” na nacistické Ukrajině jedná pouze o záminky k většímu útlaku a potlačování svobod pomocí zastrašování a perzekucí. Nic víc a nic míň. Hledají se záminky jak zavřít hubu komukoliv, kdo nejede v jejich kolejích – vlasteneckým stranám i lidem, které jsou antisystémoví. Co je smutné? Skutečnost, že na tuto vlnu naskakuje zatím většina společnosti – ať už ze strachu, z pohodlnosti nebo že souhlasí. Ta situace je velice obdobná jako v Německu v 30. letech.

Pavel z Moravy
11. 12. 2022 13:36
Odpovědět  pavelpe

Mám pocit, že je úplně stejná a také to asi zde v Evropě tak skončí. Jestli se historie opakuje, potom je to tady zase.

Autor
11. 12. 2022 01:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Mimořádný zpravodaj u Evropské unie Tony Veyda prohlásil po rozhovoru s Borellem, že hlavním viníkem převratu v Německu je husí kůže z chladu několika liberálních poslanců Bundestagu, kteří se rozhodli pomstít Putinovi. Motivem jejich jednání je pobyt v ruském lochu, protože tam je nyní o celých sedm stupňů tepleji než v prostorách nejvyššího zastupitelskéhjo orgánu Německa.
V každém případě prohlašuje vrchní policista EU Jose Castillo de Pedro, že za tím stojí ruská FSB. Protože je známo, že není možné, aby bylo tolik blbců v politice evropských zemí, protože jestli se podíváme na výsledky, musí být jasné, že minimálně 50-60 procent všech politiků EU je ve skutečnosti přímo napojeno na Rusko. O ostatních se to předpokládá rovněž.

Proto za povstání, převrat v Německu nese přímou odpovědnost osobně známé trio z Ruska – Putin, Šojgu a Surovikin plus jejich komplic – Lukašenko alias Baťka.

Po tomto prohlášení se Jose de Pedro ztratil neznámo kam, jeho mobilní telefon hlásí pohyb v průměru dvacet pět metrů pod hladinou Atlantického oceánu směrem k Americe.
Není vyloučena ani ukrajinská stopa. Tamní politici již po dlouhá léta dělají všechno proto, aby se znovu stalo toto území přímou součástí ruského světa.
https://www.sezman.czJnuzKmLOI15e4e4wdr1o

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
11. 12. 2022 06:19
Odpovědět  Peter 008

Jaksi jsme vynechasli z hodnocení tuto poznámčičku. I já.
Podľa POLITICO, ďalší účastníci údajného sprisahania majú korene v nemeckom hnutí proti očkovaniu, takzvanom Querdenker.

Všichni se tomu více méně smějeme, protože fašista volá – “Zastavte fašisty!”, ale podle mne je tahle poznámka důležitá a podle mne klíčová. Budou chtít vytvořit situaci – i u nás – aby nemuseli předávat při volbách svou moc a aby měli velkou zbraň proti nepochybně nastupujícím bouřlivým demonstracím.
Teď, při nepochybné blbosti médií a “občánků”, stačí maličko a když jsi byl proti očkování, jsi tudíž rovnou fašista – TY! A pak to taky znamená, že jsi Putinův člověk … Tady u nás – sledoval jsi zakázané, byť “omylem” weby – jsi prostě za Rusko, proti válce, proti očkování, proti nám!

germany_s_leading_role_in_europe_1567615.jpg
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
11. 12. 2022 12:34
Odpovědět  Peter 008

Z hlediska ,co je dobry pro Nemecko ,je uplne jasny ,ze ty silnejsi konspiracni spiklenci ,ktery chteji Nemecko od zacatku sve vlady , taky totalne rozvratit , porazili tu slabsi konkurenci, kterou na konspiracni spiklence nejdrive povysili , ktery to z Nemeckem mysli nejak mozna trochu jinak a trochu rozdilne…
…….Nemohli ty silnejsi odolat prilezitosti jak usporadat velkej , poradnej a popularni TV cirkus a TV show ,s krocenim zlych selem..
……….Nero hazel krestany selmam taky v cirkusu /kdyz nemel po ruce televizi/a je z toho porad slavnej..
Pravidlo , ze kdyz se dva perou ,treti se smeje zde neplati.
Vobycejnymu germanovi a nejen jemu , lidem vsem a vsude v takove situaci a v takovych pripadech ,vzdycky stezi zbydou jen voci pro plac…
Podobne zamery ma asi prikazany u nas rehakova armada a general musi bejt proto president..
Pac se pomery ve svete pro vladu u nas dost zhorsujou a Putin se jeste porad vzpira prohrat valku..
Taky jsou prvni na rade ,v cele s ministrem potravinarskeho prumyslu ,aby vedli prikladem , kdyz dojde na povinny konsumovani cervu a hmyzu, pestovanych na hnoji…
My NATO dohlidnem..
A muze za to Putin..

Moravakk
11. 12. 2022 03:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Je třeba vytvořit spiklence velké policejní manévry a exemlárně je potrestat aby si ten zbytek dával větší pozor…konec hlášení.(:

11. 12. 2022 04:10
Ohodnotit příspěvek :
     

No, moc bych se nedivil, pokud by někdo – i se zbraní v ruce – vystoupil proti těm liberálním grázlům, kteří vedou celou Evropu ke katastrofě. V tomhle případě jsem spíše přesvědčen, že je to habaďůra, aby měli jiné téma než energetickou katastrofu, která se blíží. Demokracie v současném podání politických sraček (ehm pardon “špiček”) v zemích EU a USA je pojem vysoce iluzorní, ovšem pod trestem gulagu o něm není radno pochybovat. Skutečnost je taková, že kdo seje vítr, sklízí bouři. A vzestup nacismu po celé Evropě musí vzbudit i odpor proti němu – odpor v jakékoliv formě. Je iluzorní si myslet, že nacistickou hydru lze porazit demokratickou cestu. Při tom, kdy všechna média (včetně veřejnoprávních) vlastní Goebbelsovi dobří studenti, kdy volby jsou bezostyšně zfalšované, kdy nacisté ovládají ozbrojené složky a soudnictví je nemožné nic jiného než násilný odpor. Tím spíše, že tito lumpové ničemu jinému nerozumí.

11. 12. 2022 07:01
Ohodnotit příspěvek :
     

V první řadě je třeba říci,že mají pravdu,člověk si založil republiky a zrušil tituly,ovšem bohům to neřekl…že mění jejich vůli…asi takovou hodnotu ty dnešní státy mají,vůbec žádnou,jsou to jen cáry papíru, hrstky sfiní,které ty cáry udávající moc, dobře živí…
V druhé řadě se všichni domníváte že cílem je moc udržet…nechápete jednu věc…nejsme sami! Nikdo z bytostí Světla není sám…není potřeba,aby 10 lidí udrželo Parlament… Bůh poslal těch 10 lidí,odstranit Kreatury Satanovo,ne vládnout…na to pošle jiné…až budou Kreatury žrát Vrány…a na to 10 lidí stačí. K vyčistění parlamentu stačí 3 lidi se samopalem a granáty….za 5 minut je tam mrtvo…to se policajti budou obouvat…
No a za třetí…tohle je jenom začátek…Bůh má všechny Sekery ve Vesmíru…a bohové je proti Kreaturám krví z Pentagramu vypuštěným, zvednou…všechny…
Šlechtické rody jako ten můj s čistou krví,slyší Boha dřív…a Princ už to nevydržel…každopadně je doba Světla, Doba Hrdinů a přichází Zlatý Věk Lidstva…bohové postupně zvednou všechny Sekery…a pro Prince si nakonec dojdou. Ten tlak Světla bude neustále růst,žádné Kreatury ho nevydrží,rozdrtí je…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jirik
11. 12. 2022 07:53
Ohodnotit příspěvek :
     

10.12.22

Česká republika:
WHO ve spolupráci s Nadací Billa a Melindy Gatesových a dalšími partnery z řad zemí, agentur OSN i farmaceutických firem vypracovala a uvedla do praxe globální očkovací agendu na příštích deset let.
Konkrétním cílem Imunizační agendy 2030 (IA2030) je očkovat každého muže, ženu a dítě na planetě do roku 2030.
Imunizační agenda 2030 pod heslem “Nenechat nikoho pozadu” mimo jiné cílí na to, aby se odstranily výjimky z očkování včetně dětí, těhotných žen nebo imigrantů.
Cíle Imunizační agendy IA2030
Každý člověk na planetě má být chráněn plným očkováním bez ohledu na místo, věk, socioekonomický status nebo překážky související s pohlavím.
Má být urychlen vývoj vakcín pro veškeré nemoci, které mohou být ovlivněny očkováním, včetně HIV, tuberkulózy, malárie a nových infekčních onemocnění.
Země mají posílit očkovací politiku včetně sledování proočkovanosti a poskytovat občanům pravidelné očkování v průběhu celého jejich života.
Země mají začlenit téma očkování do vzdělávacích programů a vytvořit nástroje pro osvětu veřejnosti.
Všichni lidé si očkování mají vážit a aktivně ho vyhledávat.
Očkování má být dostupné všem lidem jako základní součást primární zdravotní péče.
Očkovat se má bez výjimky i mezi komunitami postiženými konflikty, katastrofami a humanitárními krizemi.
Má být zahájen vývoj nových vakcín a technologií včetně bezjehlové technologie.
více na https://zvedavec.news/vezkratce/19248/

Jan
11. 12. 2022 09:21
Odpovědět  jirik

Zalezi jen na lidech jestli si tu genocidu nechaji libit!

Gene
11. 12. 2022 11:44
Odpovědět  Jan

Lide vi houby. Zmetci ten jed,ktery nazyvaji vakcina budou vypoustet ve verejnych prostranstvich, bude v jidle, bude prenosny z cloveka na cloveka. Par pomatenych zaprodancu se k tomu klidne propujci. Vsak se podivejte na procenta blbcu, ktere nasobne prekracuji premyslejici. Depopulacni system se uz nezastavi. Jedine co nas jeste trochu chrani proti tomu svinstvu je to ze i ti, kteri to financuji a vymysleji, by tomu neunikli. Proto porad ta klasika s in. strikackou. Ale vsadim se ze uz pracuji na tom jak telo vycistit, tak aby bylo odolne a oni by byli chraneni.

Pavel K
11. 12. 2022 11:47
Odpovědět  Gene

Však z nebes toho nasypali už dost. Jak říkáš je to ve žrádle, ve vodě a kdoví kde ještě.

Gene
11. 12. 2022 12:44
Odpovědět  Pavel K

Pavel, ty si snad ten palec dolu davas sam.

Pavel K
11. 12. 2022 14:48
Odpovědět  Gene

Sám sebe se nemůžu ohodnotit jen zde v obdélníčku, ale díky za radu.
Jsem nejlepší z nejlepších a mrddkii z blbákova ať mi dají pusu na čů………. 🤣🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️💩💩🙏🙋‍♂️
Škodiči cemperovci a šidlovci spojte se, nezapomeňte na Indulóny.

Gene
11. 12. 2022 18:29
Odpovědět  Pavel K

Ty snad ani jeste nemas napsany prispek a mas tam ten palec. Vzdy se musim smat jak to vidim.

Pavel K
11. 12. 2022 19:01
Odpovědět  Gene

Když si tu, copák ty si zrušil kontak? Psal jsem ti dvakrát a vždy mi to přišlo zpět, že nelze doručit.

Helena
11. 12. 2022 14:27
Odpovědět  Pavel K

A elity nežerou a nedýchají? Třeba se tomu nevyhnou také.

Pavel K
11. 12. 2022 14:44
Odpovědět  Helena

Ano, ale kdoví odkud jim to vozí, nebo můžou mít protilátku. Kdoví, kdoví snad jen ty růže krepový. 😋🍀🙋‍♂️

PENNYS
11. 12. 2022 10:53
Odpovědět  jirik

No comment!”
= BU CELUUUUUUUU EU I KOVID”

COVID HYSTERY.gif
Pavel z Moravy
11. 12. 2022 14:29
Odpovědět  PENNYS

Odpovídám stejně.= BU CELOU EU, ZMR.DY A COCOVID.

František
11. 12. 2022 11:26
Odpovědět  jirik

Zapomněl jsi na ten HLAVNÍ cíl a to je redukce, pomocí vakcíny, obyvatel Země na1. !! zlatou miliardu.

Helena
11. 12. 2022 14:23
Odpovědět  jirik

Nas–t, nikdy!

Aleš
11. 12. 2022 08:48
Ohodnotit příspěvek :
     

S Německem nebylo vždy něco v pořádku. Myslím ze jeho obnova po roce 1945 byla hloupý nápad. Ještě si založilo EU pro ovládnutí evropy.

Autor
11. 12. 2022 09:22
Odpovědět  Aleš

To bylo děláno se třemi základními cíly.
První a nejdůležitější bylo obnovit to Německo k boji proti Sovětskému svazu, nebo jak pořád na západě říkali – Rusku. To pořád trvá, protože Německo se stále chová jako okupovaná země.
Druhý byl politický – jako vitrínu pro středoevropské země soc. táboru a navíc jako protiváhu Francii.
Nevím samozřejmě jestli to tak zamýšleli původně, ale asi ano, ale soudím podle skutků a toho, co se doopravdy stalo.
Třetí účel byl zastavit vliv socialismu v Evropě, protože sjednocené Německo by tehdy bylo mnohem více levicové a mnohem hůře by se prosazovalo “dědictví” nacistů. Čili ten dnešek. Je jasné, že sjednocené nerozdělené Německo chtěli především v SSSR.
EU bylo založeno právě proti Evropě. A ne přímo z iniciativy Německa. Zase se jedná o politiku rozděl a panuj, vůči Francii a dalším případným problermatickým státům. Jen zpočátku chtěli vytvořit protiváhu soc. zemím. A opět, lépe se šlo cestou, která vedla přímo až k dnešku.

11. 12. 2022 12:11
Odpovědět  Aleš

To ale všechno patří Americe,jako Hitler….to je ta říše zla, původce všech válek za posledních 500let…

unor 2022
11. 12. 2022 08:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Ani tak Buh sam, jako spise soucasne deni odkazuje na existenci Boha a pojem bozi spravedlnosti na Zemi.

Jan
11. 12. 2022 08:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Skody ockovanim z Australie a Izraele.
Tyto zeme vykazuji vysokou proockovanost a ohromne skody. Media tyto skody zatajuji, je cenzura. Ve Svycarsku v radiu dokonce stale tvrdi, ze ockovani mRNA sajrajty je bezpecne.
Vysledek z Australie:
comment image?w=750&ssl=1
Vysledek z Izraele:
comment image?resize=908%2C1280&ssl=1

Helena
11. 12. 2022 14:30
Odpovědět  Jan

Smutné, kolik lidí propadlo očkovacímu šílenství.

Jan
11. 12. 2022 09:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Nemecko je od porazky v druhe svetove jako Japonsko v podruci rizeni Spojenymi staty. To si vetsina vzdelancu uvedomuje a snazi se najit cesty jak se z tohoto ovladani vymanit. Posledni dukaz utlaku Nemecka bylo vyhozeni NS-1 a 2 v mori. Tento plyn bude nemeckym podnikum a domacnostem chybet a budou muset kupovat az 6 x drazsi LNG z USA. To povede ke zchudnuti a ztrate konkurence. Vsichni kancleri, Bundestag jsou rizeny z US ambasady.
Proto Nemci uz dlouho hledaji cesty jak se z tohoto objeti vymanit. Pochopitelne tajne. Uz jsem cetl, ze tuto ‘odhalenou’ skupinu nepratel statu infiltroval a mozna i ridil BND, obdoba BIS u nas. Cemuz bych se nedivil. Kolem Reichstagu stavi vodni prikop a COVID jako duvod k lockdownum, orouskovani a dalsim represim uz nefunguje.

ijn
11. 12. 2022 11:44
Odpovědět  Jan

Helmuti odstavili 24 reaktorů, tak naučili se pěstovat elektřinu na Orné Půdě, ale 200 000x méně efektivně než z 1kg UO2!!! Nahradit TEMELÍN + DUKOVANY == 23 100 km2 == 1/4 rozlohy ČR !!

Naučili se Helmuti ve velkém brzdit vítr na lopatkách větrných turbin a třením ohřívat ovzduší sice málo, ale omezují i vlhké oceánské proudy na kontinenty,…..ENERGIEWENDE za každou cenu s negativními dopady na civilizaci,…… k cíli jsou využívány poslušné stádní národy Helmuti ideální.

globální depopulace bude dosažena všemi způsoby, green deal, vakcinací, hladomorem, krizí energií, válkou,……za velké pomoci politiků+justice+policie+vojska+médií ČT a ČRo!!!!!!! odpůrci budou zlikvidováni!!!!!!!

Helena
11. 12. 2022 14:34
Odpovědět  ijn

Zmetci, kteří páchají zlo, brzy na to dojedou. Spravedlnost je dostihne.

Gene
11. 12. 2022 12:15
Odpovědět  Jan

Jane, cely system je v podruci financniku. Spicka tohoto odvetvi vzdy na vsem vydela a da se rict ze vse ma naplanovane daleko do predu. USA jsou take jen jejich poskok. Jak napsal Henry Ford v Dearborn Independent 9. 6. 1921: Jak bylo vylíčeno v tisku po celém světě, bratr z Ameriky a bratr z Německa se setkali v Paříži jako vládní zástupci při rozhodování o míru.

Jan
11. 12. 2022 09:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Brzy skonci i vedouci role Nemecka v Jevrooope:
germany_s_leading_role_in_europe_1567615-1670735977.8368-627×450.jpg

František Rýpal
11. 12. 2022 09:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Stejná cocotina jako u nás Vrbětice, i s tím přerušením vysílání.

Jan
11. 12. 2022 09:29
Odpovědět  Jan

V Holandsku chce vlada zavrit tisice farem kvuli CO2.

josef
11. 12. 2022 10:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím, že následníci Josepha Goebbelse , tedy propagandisté a presstituti, odvádějí dobrou práci. A to nejen v Německu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
11. 12. 2022 10:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Nedávno proběhla médii jedna nepovšimnutá událost, která okamžitě zmizela. Podstata je následující: Rusko nemusí podnikat žádné kroky, aby vyhrálo konfrontaci se Západem. Níže se budu věnovat dalším podrobnostem.

O Putinově plánu informoval list Moskovskij komsomolec – vše začne velmi brzy, ale to nejzajímavější přijde vzápětí: zima v Evropě by mohla být pro Putina jarem. Odhalí plán. A pointa je následující: vysoké ceny energií způsobí potíže, které povedou k nepokojům a lidé začnou volit s prázdnými peněženkami.

A Putinovým konečným cílem je “přivést k moci vlády, které nemají v úmyslu podporovat Ukrajinu, a rozdělit západní koalici. Tato strategie již funguje. Pravicová strana vystoupila z italské vládnoucí koalice s odkazem na “strašlivou volbu”, před níž stojí italské rodiny, zda zaplatit účty za elektřinu, nebo si koupit jídlo.

To si vynutilo odchod premiéra Draghiho, který Ukrajinu podporoval.” Cítíte tu záludnost? Trik nespočívá v tom, aby si hlupák nerozbil čelo. Tento scénář má své klady i zápory Hlavní zápor je samozřejmě v tom, že události jsou negativní i pro Rusko – drony na letištích uvnitř země, odchod zahraničních společností a prodej zdrojů se slevou. Západ nyní čelí vážné energetické a hospodářské krizi, inflace dosahuje historických maxim a evropská populace vymírá.

pokračování

proyasnilsya-plan-putina-ukraina-ne-tsel-a-sredstvo-i-nachinaetsya-samoe-interesnoe.jpg
Autor
11. 12. 2022 10:48
Odpovědět  Peter 008

Dokončení

Západní země se začínají domlouvat mezi sebou – americký zákon o snižování inflace a reakce Evropy na něj jsou toho nejlepším příkladem. Na Západě bude následovat řada dalších krizí: průmyslová, potravinová, spotřebitelská a migrační. To vyvolá řetězec nezvratných důsledků, které donutí nově jmenované evropské politiky jet do Moskvy a vyjednávat.

Klíč k řešení mnoha světových problémů se nyní nachází v Moskvě. Stávající evropští politici jsou však příliš arogantní na to, aby toho využili. Jejich nástupci budou vstřícnější. Nemáme na co čekat.

https://inforuss.info/proyasnilsya-plan-putina-ukraina-ne-tsel-a-sredstvo-i-nachinaetsya-samoe-interesnoe/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pekos
11. 12. 2022 12:36
Odpovědět  Peter 008

” Klíč k řešení mnoha světových problémů se nyní nachází v Moskvě.” Tesat do kamene !!!

Gene
11. 12. 2022 12:36
Odpovědět  Peter 008

Peter, to sice donutilo Draghiho odstoupit, jenze kdo se tam dostal na jeho misto. Dalsi spina – Během pandemie Covid Meloni podporovala kontroverzní “vakcíny”, zelené průkazy (digitální ID) a represivní lockdowny. Meloni je navíc nejen horlivým stoupencem ukrajinského prezidenta Zelenského, ale také členem kontroverzního Aspenského institutu, píše německý zpravodajský server Wochenblick. Na Twitteru vyjádřila Zelenskému “loajální podporu”. Dříve Meloni podporovala dodávky zbraní Zelenskému. Ale bohužel by to mohlo znamenat, že Italové musí být tuto zimu také venku v zimě na Ukrajině.

Autor
11. 12. 2022 13:25
Odpovědět  Gene

To je názor v přeloženém čláku. Já osobně nemám žádné iluze. Stačí se podívat na to které strany podporují ten jakoby NWO. U nás přece to dělají “čistě” komunistické strany ODS, TOP atd., v Německu se na tom podílí strana Merkelové, což je “tradiční křesťanská” strana … 🙂 🙂 🙂
Dávám to jen jako názor z druhé strany.

Gene
11. 12. 2022 13:35
Odpovědět  Peter 008

Ja vim, jen poukazuji pesne na to, co mi vlastne odpovidate. Vsechno to je spina, ktera slouzi k okradeni a zotroceni obycejneho cloveka. Take mne dojal tento clanek
https://riafan.ru/23792412-rossiiskii_eksport_urana_palladiya_i_udobrenii_v_ssha_dostig_rekorda_za_pyat_mesyatsev
Takze lide se mydli mezi sebou a oni si vesele obchoduji mezi sebou a pravdepodobne ti hlavni si masti kapsy.

Boomer
11. 12. 2022 12:18
Ohodnotit příspěvek :
     

..tož já bych to neviděl tak kriticky, možná někomu v archivu BND spadla na hlavu knížka  Der Hauptmann von Köpenick. Jejich smysl pro humor je značně těžkopádný..

Autor
11. 12. 2022 13:29
Odpovědět  Boomer

Já myslel, že to byla kniha o Koperníkovi, Brunovi a Galilejovi. Tam je přece něco i o teple ze dřeva … i o ohrožování alternativou panujícího řádu, i o “nezávislých” soudech. 🙂 🙂

Boomer
11. 12. 2022 14:48
Odpovědět  Peter 008

.. inu, scénář spiknutí za účelem převzetí moci je jako vystřižený z té knížečky, inspirované dávnou realitou. Jen Němec je schopen něčemu takovému uvěřit, jen Němci jsou schopni něco takového realizovat, jen jestli jim někdo byl ochoten zase pojistit Reichstag proti požáru. Ta bouda jim hořela častěji, než nám Národní divadlo..

Pavel z Moravy
11. 12. 2022 12:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Zdá se mi, že toto je znakem naprosté debilizace tohoto systému. Větší profláknutost tohoto společenství ani nejde naplánovat. .A jestli ano, tak žijeme v totálním panoptiku debility a je zbytečný jakýkoliv komentář. Jak je možné, že neodhalili plány banderovců na Ukrajině a měli na to tolik roků. Vždyť tam asi mají tajných hromady. Merkelová tam určitě nějaké nasadila.

Boomer
11. 12. 2022 14:50
Odpovědět  Pavel z Moravy

..plány banderovců nemohli odhalit, odhalili by se tím sami.

Zmatený
11. 12. 2022 16:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže ze všeho toho se dá usoudit jediné! Výhledově je EU+ropa v perdeli, poslední může zhasnout. Židle to mají ošetřeno dobře, vmanipulovali masy do konceptu “chléb a hry” a za pomoci Fialových a podobných pomatenců již finišují k velkému finále. Kdo do jara nezdrhne z EUropy, má to nejspíš spočítané. Dožije své dny v bídě, v zimě a oparu covidových vakcín. Lumíci dobří, to říkal i Kopčem staré Vrbě…

Pavel z Moravy
11. 12. 2022 20:24
Odpovědět  Zmatený

Výhledově jo, jediná možnost je, že proběhnou obrovské nepokoje a parchanti půjdou ze svých postů. Ale i tak ten bordel si nedokážu představit. To bude fakt čóro.