Je Jourová po smrti? Kam se ztratila “vyloučená lokalita” z Bruselu? Haló, vraťte se, je výplata…

Skutečně znal Vlasta Burian Věru Jourovou a celou “vyloučenou lokalitu” z Bruselu? Divné, to se nikdo po ní neshání, to nikdo nemá strach, že Věra Jourová někde plesniví a její tělo se rozkládá?

Ještě před dvěma měsíci zařizovala cenzuru jak šílená, všem vyhrožovala a nyní leží někde na Krchově?

Jak to zpíval Vlasta Burian Věře Jourové (asi):

Jsem jako skrývačka nevím kde jsem
všude se povídá že tu nejsem
ve čtvrti je plno zármutku
každej se nutí honem do smutku
Vono se řekne kvílet a kvílet
kdybych měl flintu tak začnu střílet
sotva ti hudba na posled zahraje
před barákem tě drbou partaje
Anton Špelec – ostrostřelec toho když to popadne
poručí si liguere a to špatně dopadne
Já bych do toho kop, tenhle funus je můj hrob…
prmprdm

Smrdutý opossume, volal Limonádový Joe a je to podobnost čistě náhodná a pokud vám bude někoho připomínat, tak je to čirá spekulace.

Ale vážně, jak hrozilo, že “vyloučená lokalita z Bruselu ” má něco pro občany Evropské unie udělat, vypařila se jako pára. Jenom v době výplat je účast stoprocentní a všichni jsou akceschopní jako český Senát Hilšerů, Drahošů, Fischerů a Vystrčilů a jim podobných…

Jenomže, jak víme, že se Jourová neoběsila na své vlastní podprsence, když to oficiálně v době kdy byla ve vězení tvrdila? Co když to myslela upřímně?

Skrytá pravda
https://bit.ly/2QwXDWv

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
19. 3. 2020 23:23
Odpovědět  Janinna

není jich víc?

Editor
20. 3. 2020 00:34
Odpovědět  Janinna

zejtra budu jak pitomec běhat po Praze s šátkem na hubě, abych našel nějakou galanterii a koupil pentli jak do Lucerny, abych si mohl ušít roušku ze starýho ručníku, co jde vyvařovat. Jednorázový papíráky co se lepějí na gézicht fakt nechci. Ještě mě napadl filtr na kafe č.4 a nalepit náplastí.

Editor
20. 3. 2020 00:47
Odpovědět  Janinna

registry sice není rejstřík, ale to nevadí. Je to tuhý nebo to něco dělá? Pokud je to natvrdo seklý, tak odpojit od zdroje, vyndat baterku, nechat minutu, dvě než se to všechno vybije a pak zapnout znovu. Může skočit do nouzového režimu, bude asi chtít nechat proběhnout kontrolu disku a mohl by se vzpamatovat. Do složitějších operací se nepouštěj.

Editor
20. 3. 2020 00:55
Odpovědět  Janinna

no právě že ne. Baterka je zespodu, je tam čudlík, který se posune do strany a baterky vypadne. Zdroj je škatulka vedle a jde z ní drát s kulatým konektorem. ten se vytahne, aby se vybily kondenzátory.

Editor
20. 3. 2020 15:33
Odpovědět  Janinna

notebook nemá zdroj? Nebo už nemáš noťas a máš stolní ?

Editor
20. 3. 2020 22:45
Odpovědět  Janinna

proboha, ženská, notebook má zdroj. Je to černá obdélníková krabička s dráty na obou kratších stranách. Jeden drát jde do zásuvky na 220V a druhý vede do notebooku. Je to zdroj, bez něj si za chvíli vybiješ baterku a celé to zdechne. Netvrď mi, že si ten noťas sem tam nenabiješ!

Editor
20. 3. 2020 23:37
Odpovědět  Janinna

odpojit od zdroje znamená vytáhnout konektor od zdroje z notebooka, ne vytáhnout napájení ze zásuvky. Má to svůj smysl spolu s vyndáním baterky. V každém přístroji je hodně součástek, které se jmenují kondenzátor. Ty mimo jiné udržují napětí hodně dlouho po vypnutí. Je třeba je někdy nechat vybít, aby se všechny chyby vynulovaly.

Editor
20. 3. 2020 23:51
Odpovědět  Janinna

cituji : “To přeci není žádná škatulka… a nemám ho přeci v zásuvce furt.”

Editor
20. 3. 2020 23:41
Odpovědět  Janinna

Jo a doma mít zapnutý notebook a jet jen z baterky je děsná krávovina. Pak se ti může stát, že potřebuje rychle neočekávaně někam jít i s počítadlem a máš ho nabitej na nějakých 30%. Když jedeš se zapojeným zdrojem, je spotřeba krytá ze sítě a v případě náhlého odchodu i se strojem ho máš nabitý a vydržíš s ním i když nebudeš mít proud. I v případě výpadku elektřiny třeba když hodně funí a padaj dráty.