politika

Je čas nakrojit žlutomodrý dort: Žirinovského proroctví, které potvrdil Putin

Žirinovskij v roce 2019 předpověděl, že Kyjev si ponechá jednu třetinu svých území. Putin potvrdil, že garantem celistvosti Ukrajiny může být pouze Rusko, ale ukrajinské úřady zvolily jinou cestu.

Proroctví zesnulého šéfa LDPR Vladimira Žirinovského se nadále naplňují. Tentokrát nadešel čas na jeho předpověď o tom, co zůstane Kyjevu po novém rozdělení Ukrajiny.

V dubnu 2019 dostal Žirinovskij k narozeninám dort ve tvaru mapy Ukrajiny. A politik od něj odřízl území, který by nakonec Ukrajině zůstal. To je přibližně jedna třetina současné velikosti Ukrajiny.

Necháme Kyjevu, s čím k nám přišel, – vysvětlil Žirinovskij a začal krájet dort.

V prosinci 2023 ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že západní sousedé Ukrajiny sní o tom, jak znovu získat území svých předků, která jsou stále součástí Ukrajiny. A obyvatelstvo žijící v odpovídajících regionech také není proti znovusjednocení s Polskem, Maďarskem a Rumunskem.

Pouze Rusko mohlo být garantem celistvosti Ukrajiny. Nechtějí? Nemusí, – řekl Vladimir Putin v projevu na radě ruského ministerstva obrany.

Rusko z politického hlediska, to samozřejmě každý moc dobře ví, se zaměřilo na jihovýchod [Ukrajiny]. Proč? Protože to jsou historické ruské regiony. Tam žijí Rusové, i když se to neobjevuje v jejich pasech. Jejich jediným jazykem je ruština. Veškerá kultura a tradice jsou ruské. To jsou naši lidé – Putin.

https://t.me/skabeeva/24253

Západní země Ukrajiny, víme, jak je Ukrajina získala. Stalin předal část polských oblastí. A aby Polákům nekřivdil, kompenzoval jejich ztráty na úkor Německa. Část odebral z Rumunska a Maďarska. Všechno předal tam, na Ukrajinu. Lidé, kteří tam žijí, se chtějí vrátit do své historické vlasti. Země, které ztratily území, především Polsko, sní o tom, že je získají zpět. V tomto smyslu garantem územní celistvosti Ukrajiny mohlo být pouze Rusko. Nechtějí – nemusí. Historie dá vše na své místo. Nebudeme zasahovat, ale nevzdáme se toho, co je naše. To by měli všichni pochopit – Putin.

https://t.me/skabeeva/24255

Hrozí tedy, že Žirinovského dort se pro Kyjev stane realitou, a to ani ne tou nejhorší, protože zesnulý vůdce LDPR byl docela velkorysý, když odřízl region Ukrajiny.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://1url.cz/yuhEd

sdíletj na

89 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ijn
20. 12. 2023 01:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajina zanikne, dluhy si rozepíší rozdělí EU státy, to byla velmi drahá střelnice,…. židi v nové chazarii žijí za své vlastní,…n mjeeee dary z celé planety

ijn
20. 12. 2023 11:45
Odpovědět  Ijn

RF zcela pohltí Ukrajinu, až na polské hranice, pokud dostane část Ukrajiny Orbán, to záleží na jeho odchodu z EU, a R. Kadyrov to řekl jasně, normální (proti-nacističtí) Ukrajinci se rádi připojí k RF, jako Donbas + Luhansk + Záporoží + Cherosnká oblast,…..i Kyjev se zbaví nacistů ti utečou do USA to bude základ vnitřní (občanské) války v USA

x-13
20. 12. 2023 12:50
Odpovědět  ijn

Nejen Poláci zkouší zbraně na Ruských vojácích a raketách. Rusku to ale musí zřejmě taky vyhovovat opačně, ne? https://www.infovojna.bz/article/sojgu-vojaci-armad-statov-nato-su-priamo-zapojeni-do-ukrajinskeho-konfliktu

Boomer
20. 12. 2023 14:57
Odpovědět  x-13

..vojenští specialisté NATO jsou aktivně zapojení, a tím poskytují Rusům možnost získání přesnějšího obrazu o protokolech jejich činností.
Bude to mít asi stejný efekt, jako když Amerika přesouvala výrobu kdečeho do Číny…

pozor
20. 12. 2023 13:01
Odpovědět  ijn

Turul nič nedostane, je to falošný židák.

Karel-koko
2. 1. 2024 01:35
Odpovědět  Ijn

Ukrajina bude prosperovat, rusko zanikne a vznikne obcanska valka na byvalem blate s nazvem srusko, cast odejde Čině. Konec

Jaro Jaroslav
20. 12. 2023 01:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Aká škoda že sme nechali zničiť Česko-Slovensko…Mohli sme zabrať aspoň hornatú časť Zakarpatska, keď už Maďari planujú zabrať černozem Zakarpatska…Mali by sme viac Karpát, medvedov a vlkov a kopcov na turistiku a lyžovačky…

Janek
20. 12. 2023 17:30
Odpovědět  Jaro Jaroslav

a taky víc cigánů. Sice romantická představa. Ať si je Maďaři nechají, Orbán už desetiletí dává pasy EU občanům žijícím v Zakarpatí, kteří mají předky v Uhrách.

Ladislav 💤
20. 12. 2023 04:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Nic se nebude ukrajovat, bude jedno Rusko!

Albi
20. 12. 2023 07:18
Odpovědět  Ladislav 💤

Taky myslím, že “porcují medvěda” dřív, než ho ulovili.
Ale nechme je ještě chvíli snít – už jim nic jiného nezbývá. 🙂

Albi
20. 12. 2023 07:53
Odpovědět  Albi

Tak ještě dodatek – přečtěte si mimořádně podařenou analýzu MAP.
Všechno je zajímavé, ale to bych musela kopírovat celou zprávu.
Co se hodí k tématu článku (předčasné porcování ještě neuloveného medvěda) nejvíc, je asi toto – překvapivá slova Zelenského:

“Zelenskyj včera veřejně přiznal, že se Ukrajina nestane členem NATO, protože by to vyvolalo konflikt mezi NATO a Ruskem, který si nikdo z politiků na Západě nechce ani představit. Členství Ukrajiny v NATO nazval “fantazírováním” dokud bude část ukrajinského území okupována Ruskem. Reagoval tak na poslední Putinova slova, kdy Gosudar oznámil, že Rusko nezaútočí na NATO, protože s ním nemá žádné územní spory, a jedním dechem dodal, že Oděsa je ruské město. Výklad analytiků je jasný – jaderná válka mezi Ruskem a USA nebude, dokud Ukrajina nebude členem NATO. A Rusko nynější válku vyhrálo, a tak jižní Ukrajina až po Rumunsko bude ruská, a nebo ukrajinská pod ruským vlivem!”
https://www.michalapetr.com/map-1860-general-vojenske-rozvedky-gomart-ruska-tajna-sluzba-svr-uz-na-putinuv-rozkaz-zahajila-proces-konecne-eliminace-zelenskeho-valka-je-ztracena-pokud-zapad-nezmobilizuje-analyza/

Boomer
20. 12. 2023 10:38
Odpovědět  Albi

..ona ta analýza je souhrnem toho, co již bylo v minulosti k problematice vysloveno na různých místech z různých zdrojů, jen je málokdo bral na vědomí a pokud snad ano, snažil se je bagatelizovat, znevěrohodnit. Co víc si ruské strategické vedení mohlo přát? Západ se choval jako malé dítě, které si před bubákem zakryje očička.. bubáka nevidím, bubák tedy neexistuje a já se nemám čeho bát. A bubák zatím rostl až vyrostl…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
20. 12. 2023 10:44
Odpovědět  Boomer

Jedině dělnická třída pod vedením komunistické strany je schopna obrátit kolo dějin. – Debilové a aktivní Goebbelsovci už i tuto hlášku odstranili z filmu Černí baroni.Jak ubohé.

Boomer
20. 12. 2023 11:19
Odpovědět  Gales

..tohle platí obecně pro jakýkoli systém, ke změně je nutný kvalitní plán včetně schopnosti zapojení a uřízení masy. Salonní převraty nemají dlouhou životnost.
Přepisovat knihy, vystříhávat z filmů pasáže s hláškami nebo s herci/emigranty dokázali komunisti taky. Takže ano, takhle se chovají debilové a ubožáci bez rozdílu přesvědčení…

Ladislav 💤
20. 12. 2023 11:57
Odpovědět  Gales

👍Přesně! Miliardová komunisticka Čína+ stomiliónový Vietnam+ Kambodža+Laos a jak to tam dobře funguje.
Brzo bude i jednotná Korea!
A všem zlodějským kapitalistům znárodnit majetek! A musí se to k dobru obrátit👍

Bigo2
20. 12. 2023 15:26
Odpovědět  Ladislav 💤

Ano a Česko bude mít šanci se připojit!

PENNYS
20. 12. 2023 17:38
Odpovědět  Ladislav 💤

100% RUSKO NESPĚCHÁ RUSKO DOBUDE CELOU UKRAJINU!!! VĚŘÍM SLOVANUM, GERMÁNUM A ZÁPADU SE NESMÍ VĚŘÍT

laskra
20. 12. 2023 07:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím, ale podle mne by si mněli o svém osudu rozhodovat sami obyvatelé. Jedině do čeho bych zasáhl a to je tvrdě potlačit fašismus, včetně ušáků.

Pipa
20. 12. 2023 13:12
Odpovědět  laskra

A jak?

Luboš
21. 12. 2023 18:45
Odpovědět  laskra

Vážení, vykašlete se na tuto jalovou diskusi, Zbytečně se rozcilujete, odumiraji vám mozkové buňky. A karavana jde dál.

Pijack
20. 12. 2023 09:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Podle mně je ten obrázek nedokonalý. Osobně jsem přesvědčen, že ještě ten Kyjev má být umístěn v červené barvě. Kyjev postavili Rusové za vlády Rulíkovců a založili tzv Kyjevskou Rus. V té době ještě Ukrajinci neexistovali. Ale jinak dobrá vize.. vlastně co to kecám, žádná vize, ale smysluplné zemské uspořádání. Nacisté a Banderovci nemají žádná lidská práva na sebeurčení. Ostatně to už se dojednalo na Jaltě a stále to platí.

Mee Twoo
20. 12. 2023 11:23
Odpovědět  Pijack

z toho kusu na východ od kyjeva je pořád do moskvy blíž než z litvy. takže okamžitě vstup do eu – vstup do nato – rakety narvaný rusákovi až do tenkýho střeva.
nelze.

Pipa
20. 12. 2023 13:15
Odpovědět  Mee Twoo

Tak až to skončí, dostanete tedy slušný průjem!Nakonec příští generace budou utíkat tentokrát na východ!

katango
20. 12. 2023 13:00
Odpovědět  Pijack

Nebyli to Rurikovci?

Pijack
20. 12. 2023 13:04
Odpovědět  katango

Byli. Děkuji Kateřino. To se hned pozná učitelskej 🙂

katango
20. 12. 2023 16:32
Odpovědět  Pijack

Jak už jsem někde psala, bejt z učitelský rodiny je prokletí. Já teda neučím, to by mne nebavilo.

Pijack
20. 12. 2023 09:26
Ohodnotit příspěvek :
     

„Billboardy s Rakušanem v pytli na mrtvoly, které zatím neznámá osoba či osoby umístily na nosníky mostu u silnice číslo I/12 na sjezdu u Českého Brodu, řeší kolínští kriminalisté. Policisté je odstranili a zajistili pro účely trestního řízení, které v dané věci již zahájili, a to pro možné podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví,“ dodala mluvčí PČR.

Plakát, který vyvěsil na Letné Rakušan s Putinem ovšem nebylo žádné výtržnictví ani jiný trestní čin a policie případ odložila.

Tohle je dokonalý důkaz, že nežijeme v právním státě. A to, že stejný skutek provedl ministr, tedy ústavní činitel, je o to horší. Protože ministr zneužil svého postavení a ohrozil bezpečnost obyvatel, čímž spáchal tr. čin v kontextu se zahraniční politikou. Takže by měl být Rakušan trestně stíhán s daleko větším postihem než ti neznámí “vandalové” u Českého Brodu.

Ladislav 💤
20. 12. 2023 12:00
Odpovědět  Pijack

Zadní vandalové, ale v dnešní fašistické době jen hrdinové! 👍

Pipa
20. 12. 2023 13:16
Odpovědět  Pijack

Měl by sám skončit v tom pytli, když to přeje jiným!

Gales
20. 12. 2023 10:07
Ohodnotit příspěvek :
     

– Z Ajronetu.Podle všeho se bude hrát o to, jestli bude Kreml ze strany Berela Lazara dotlačen k pokusu o získání Oděsy, anebo se to skončí v současných pozicích. Kvůli tomuto rozporcování Ukrajiny dojde ke změně mocenských sil v Evropě, protože má dojít k oslabení pozice Izraele. Pokud k tomu dojde, bude to ideální situace pro Američany, aby vehnali proti sobě Rusko a Evropskou unii, přičemž ten střet může být na všech prioritách řízení.

Německo zvažuje obnovení základní vojenské služby a Řehka neustále opakuje, že válka s Ruskem je možná. Už vám to dochází?

Ekonomická válka proti Rusku již běží, EU uvaluje sankce za sankcemi, před pár dny došlo ke schválení již 12. balíku sankcí EU, zatímco USA nic! Americký kongres a ani Bílý dům žádné další sankce neuvaluje na Rusko. Nikomu to nepřijde zvláštní? A jestli to bude válka ekonomická, nebo válka plně rozvinutá se vším všudy, to je vlastně jedno. Válka totiž Evropu oslabí a Američané posílí kontrolu a vliv nad Evropou. Není proto divu, že Berlín právě oznámil [3], že spolková vláda uvažuje, že by došlo k obnovení branné povinnosti a základní vojenské služby. Je to logické, protože Američané netouží o přímý střet s Ruskem.

Pijack
20. 12. 2023 10:15
Odpovědět  Gales

Řehka je vůůůůl korunovanej. Možný je totiž všechno. Třeba i to, že bude odsouzen za neodůvodněné vyvolávání války. Umím si to představit. Nikde není důkaz o tom, že Rusko na nás zaútočí. To si umí vymyslet jen imbecil. A imbecilové v čele armád nemají co dělat.

sizok
20. 12. 2023 10:26
Odpovědět  Pijack

Nikdy neříkej nikdy. Důkazů o tom, že na nás chce zaútočit, si najde dost.

Pijack
20. 12. 2023 11:05
Odpovědět  sizok

Já už jsem takových “důkazů” viděl hafo. Byly to ze 100% vlhké sny psychopatů a Rusofobů, kteří své vlastní představy za důkazy považují. Viz: Koudelkovy elaboráty o vyučování Ruského jazyka na školách. To myslíš opravdu vážně? 🙂

Pipa
20. 12. 2023 13:20
Odpovědět  sizok

Na rozdíl od tebe Putin není hlupák!
Tady na západ od Ruska už všude pokvetou je pampelišky!

Standa
20. 12. 2023 16:08
Odpovědět  sizok

DOST? Tak uved nějaké, at tě zde nepovažujeme za lháře!

Boomer
20. 12. 2023 16:21
Odpovědět  Standa

..Stando, neukvapujte se, dle mého nick sizok má na mysli našeho feldmaršála, nikoli ruskou stranu. Vsadíme se? Třeba o jedno archivní krabicové? ;o)))

sizok
20. 12. 2023 17:59
Odpovědět  Boomer

Bingo. Kdyby četli pozorně, tak by jim to došlo. Moje názory zde každý zná. Psal jsem sem už v době, kdy o této platformě neměli ani zdání.

Slovan
20. 12. 2023 18:19
Odpovědět  sizok

Víš kolik jich tu je co nepochopí psaný text a místo upřesnění s danou osobou pálí viz dnes Albi a Ich. No a tak to má být. Taková maličkost.

sizok
20. 12. 2023 18:28
Odpovědět  Slovan

Proto jsme jako společnost tam,kde jsme. Ne lidí, ale hlupáků je jako sraček. V tom se dá jedině brodit.

PENNYS
20. 12. 2023 17:42
Odpovědět  sizok

PROČ BY RUSKO UTOČILO NA BEZBRANNOU ZEMIČKU-?????
KDYŽ ZDE BUDOU AMERICKÉ ATOMOVE ZBRANĚ TAK TO JO ,
ALE UTOČENÍ TO JISTĚ NEBUDE
JEN DÁREČEK ( SARMAT) PRO VÁLEČNÉ ŠTVÁČE

Boomer
20. 12. 2023 10:43
Odpovědět  Pijack

.. Řehka je profesionální voják, náčelník generálního štábu AČR, a jako takový plní rozkazy svých nadřízených. A náčelník generálního štábu je podřízen komu? No přece ministrovi obrany…
A tím se jaksi obloukem dostáváme k možné odpovědi na moji dřívější otázku: proč rezignoval na svoji funkci gen. Opata?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
20. 12. 2023 11:07
Odpovědět  Boomer

V tomto případě je vykonavatel stejně odpovědný jako zadavatel. Řehku bych neomlouval… právě proto, že je vysoce postaveným generálem, který je v součinnosti.,

Boomer
20. 12. 2023 11:24
Odpovědět  Pijack

.. já Řepku neomlouvám, pouze připomínám linie moci a jejího uplatňování. Zatím ale nevykonal nic, co by mohlo být srovnatelné s vinou třeba Wilhelma Keitela, když stál před soudním tribunálem v Norimberku

Pijack
20. 12. 2023 12:11
Odpovědět  Boomer

Zatím…

Boomer
20. 12. 2023 14:44
Odpovědět  Pijack

.. inu, tady máme v protikladu presumpci neviny a princip předběžné opatrnosti. Vyhlídky nic moc…

Standa
20. 12. 2023 16:18
Odpovědět  Boomer

,,princip předběžné opatrnosti ” Nic podobného v jakémkoli zákoníku neexistuje.
Všichni zapomínají na válečného zločince z Jugoslávie , který sedí ,jako ropucha , (doufám, že dočasně) a velí tomu z Hradu.Štve do války. Tajtrdlíka Černochovou nechme stranou, je to trapná figura.

Boomer
20. 12. 2023 17:36
Odpovědět  Standa

.. no dobře, až tak daleko, aby došlo na soudy, nejsme a bohdá ani nebudeme. A co takhle prevence kriminality, za použití vládního usnesení č.276, to by snad šlo, ne??

Joe Arp
21. 12. 2023 00:39
Odpovědět  Standa

Něco jako předsudečná nenávist, to by snad šlo, ne??

Standa
20. 12. 2023 16:12
Odpovědět  Pijack

Tak to připadá , jako u Norimberského tribunálu s omluvou vrcholných válečných zločinců.,, MY nic, MY jenom poslouchali rozkazy”

Markýza
21. 12. 2023 19:08
Odpovědět  Boomer

Já odpo poslouchala Štefce, který odpovídal na tutéž otázku – prý že Opatu vyhodila Kalamitydžejn – údajně mu měla roztrhat smlouvu na další rok a dupkat po ní. No, docela bych tomu věřila, umím si to představit.

Boomer
21. 12. 2023 19:44
Odpovědět  Markýza

.. no právě, on byl dost neústupný a její krása(skrytá asi..) ho neoslňovala, o intelektu nemluvě. Blaško považoval Opatu na GŠ za naději armády pro lepší zítřky, nijak se tím netajil, čímž mu možná vtisknul polibek smrti…

Markýza
21. 12. 2023 19:52
Odpovědět  Boomer

Štefec o něm mluvil jako o člověku, který armádě rozuměl a měl tendence ji skutečně nějak budovat a vzhledem k tomu, jaká je tam prý neskutečná korupce, tak třeba Kalamity začmuchala, že by jí zabraňoval ve skvělých kšeftech – kdoví. Mimo jiné si ho prý povolal kvůli čemusi Babiš, když byl ještě premiérem a ptal se, jestli jako všeci na tom MO kradnú? Štefec mu prý odpověděl, že ÚPLNĚ všeci ne 😎

Boomer
21. 12. 2023 19:59
Odpovědět  Markýza

.. jo, za jeho náčelníkování na GŠ byl předložen celkem reálný program restrukturalizace a přezbrojení AČR, ponejvíce z domácích zdrojů.. a bylo po žížalkách.

Markýza
21. 12. 2023 20:13
Odpovědět  Boomer

Inu, temná korporátní ručka….takový penízky, to je lákavá záležitost. Mmch zmínil se i o tom, že má jakousi firmu s Bohbotem, který referoval, že zbraně z Ukrajiny prakticky vyzbrojily hezky nanovo Hamás i s Hizballáhem……což se ovšem dalo čekat, při malinké trošce zdravého uvažování.

Markýza
21. 12. 2023 20:15
Odpovědět  Boomer

Však taky dokola omílá, že nemáme armádu a proč ji nemáme. Mimochodem, co povídal o těch slavných amerických stíhačkách bylo ještě horší, než jsem se dočetla kdekoli jinde – nejsou prý vůbec určené pro nás, ale na ty plánované americké základny. Hezkej šit……

Pipa
20. 12. 2023 13:18
Odpovědět  Pijack

Hlavně na ty darebáky nesmíme zapomenout, než přijde soudný den!

Tupý hulvát
20. 12. 2023 11:01
Odpovědět  Gales

Já,když čtu o všech prioritách řízení,nebo otázku už jste to pochpili,tak končím.

x-13
20. 12. 2023 11:29
Odpovědět  Tupý hulvát

Každopádně jsou jeho poznatky a náhledy zajímavé, minimálně k častému zamyšlení se k danému tématu. A velmi často uvádí i zdroje toho co píše, pokud to není jeho vlastní náhled.

jiří
20. 12. 2023 11:26
Odpovědět  Gales

Když dojde k obnovení branné povinnosti a ZVS, tak tam bude víc “araboněmců” než místních. Sranda, vycvičit a vyzbrojit si armádu mudžahedínů ve svojí zemi a pak ji chtít dirigovat

Boomer
20. 12. 2023 11:39
Odpovědět  jiří

.. no snad nebudou chtít opakovat chybu svých předků, v bojích proti partyzánům a v mordování civilního obyvatelstva se ve druhé světové válce velmi “neslavně proslavila” 13. Waffen-Gebirgs Division der SS „Handschar“

jiří
20. 12. 2023 11:49
Odpovědět  Boomer

Určitě ne, tenkrát měli Ádu docela rádi a dnes by rádi DE/EU chalífát.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
gába
20. 12. 2023 17:21
Odpovědět  jiří

tady se čeká až umřou lidi co ještě něco umí,zažili 2 roky zakl.voj služby,uměli vše.tankáni rakeťáci i bigoši,spojaři,atd atd.borci od pc jsou k ničemu.i když….vzniká nové odvětvi ,drony.a to je tedy silný kafe.styl vedení války,alespoň tý frontový se mění.teď to bude jenom na dronech.a bohužel i na umělé inteligenci.tá nemá city…

Frank1
20. 12. 2023 10:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Zachovanim Galicie si uchova zapad stale uzemi vlivu i nastupni uzemi k provokovani a oslabovani Ruska. Proc tedy ho zachovat Ukrajine? To je prece nesmysl.

Boomer
20. 12. 2023 10:17
Ohodnotit příspěvek :
     

.. Žirinovskij nebyl prorokem, ale byl to člověk s přístupem k tajným informacím a fakt, že občas nějaký drobeček pustil do světa, byl jenom součástí dlouhodobě naplánované hry. Změna struktury světa není akce, pro kterou se můžete rozhodnout v pondělí a začít s ní hned v úterý, a pokud snad přece jenom takovou blbost uděláte, jste jasným favoritem na totální vymazání z toho světa, který jste chtěli ze dne na den změnit. Takže vlastně ke změně světa dojde, ale nebude to podle vaší představy…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
janle57
20. 12. 2023 10:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Pro 100% bezpečnost RF neexistuje,po těchto válečných zkušenostech,nic jiného
než kompletní obsazení celé Ukrajiny a přivtělení zpět k Rusku,diplomatickým
řešením určitě bude poválečné nastolení proruské ukrajinské vlády,která za
2 roky požádá v referendu o přijetí do RF,do té doby uzavře s panem Putinem
vojenskou obrannou smlouvu a obě odporné bandy s názvem NATO a EU
mají v tu chvíli posekáno, současné době si ze srdce nejvíc přeji,aby Rusko
nedodalo ani gram oceli do helmutovské Škodovky, v tu ránu je tady 15%
nezaměstnanost a všem čummobilům se snad už konečně rozsvítí v kebuli.

Joe Arp
20. 12. 2023 10:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak téma hezké, co si kdo ukrojí, můžem být v klidu, mi nic! Víc by nás měl vzrušovat blažený výraz jakési Johannson, která nám prostřednictvým ČT oznámila, že migrační svinstvo je definitivně upečeno!!! Takže volné místnosti v domech a bytech hlaste včas, dobrovolně než budem posílat rekvírovací komise. Že na výpalné nemáme a ani by nás nezachránilo je snad jasné. Možné je i to, že s mladými, statečnými bubáčky se v Evropě počítá jako s vojáky v uniformách NATO, proto je sem třeba přepravit půl Afriky! Nemůžu si pomoct, slyším trávu růst!!!

Joe Arp
20. 12. 2023 11:01
Odpovědět  Joe Arp

pardon, …mY nic, samozřejmě!

Pavel z Moravy.
20. 12. 2023 12:01
Odpovědět  Joe Arp

No, přesně o toto jde. Soustředit pozornost jedním směrem a využít situace k další likvidaci národa. Jestli tahle banda škůdců zemských bude i nadále okupovat vládní a další přidělené posty, nemusíme se za půl roku už o ničem bavit. Leda jestli rostou nebo ne.

Slovan
20. 12. 2023 12:19
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Joe & Pavel, tam pánové všichni tuna snad víme, že vše co se zde činí se nekoná jen tak pro srandu králíků, ale má to jasný cíl. No a my jen tupě přihlížíme jak nás ničí. Dneska by to šlo. 😊

Joe Arp
20. 12. 2023 12:29
Odpovědět  Slovan

U nás prší, ale šel bych do toho i v dešti!

Slovan
20. 12. 2023 12:36
Odpovědět  Joe Arp

Zdar, tuna fialovej hnus. Taky prší a fouká, ale mušíme být rádi za jakékoliv počasí, si představ kdyby nebylo žádný, nó. 🙄🙏🤦‍♂️

Albi
20. 12. 2023 12:59
Odpovědět  Slovan

Hej Slovane – dokud ještě slovanská řeč žije 🙂 – včera jsem ti odpověděla u článku Kdepak Fico na to naše nedorozumění ohledně voleb. ale už ses tam asi nevrátil.
Koukni na to prosím, jo? Je to v tomhle čase – asi tak ve druhé půli diskuze. Albi 19. 12. 2023 19:52 🙂

Jen nevím, kde jsi v mém předchozím příspěvku objevil nějakou zmínku o “hradním pánu” – o něm jsem se vůbec nezmiňovala – volby budou parlamentní, ne prezidentské. Jinak na něho mám názor asi jako ty, nebo možná ještě horší.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
20. 12. 2023 17:25
Odpovědět  Albi

Máš tam skromnou odpověď. 😊

katango
20. 12. 2023 16:35
Odpovědět  Joe Arp

Krucajs, jsem to ale nedovtipná. Nejste Joe Arpaio Maricopa?

Joe Arp
20. 12. 2023 17:05
Odpovědět  katango

Ano madam, z PP. Budu bit, nebo povýšen? Celej jsem se sem nevešel.

katango
21. 12. 2023 11:46
Odpovědět  Joe Arp

Na PP jste mi byl sympatickej a tady taky jste. Budu pohlazena nebo poplivána?

Joe Arp
21. 12. 2023 12:50
Odpovědět  katango

Tak jelikož se zaštiťujete hadem obtočenou holí, budu se přilísávat, až do úplného přilísání, jakmile mě však nas*e…., tak rukavice dolů, bubu bu! Ovšem tam jste se maskovala tuším Kateřinou.

x-13
20. 12. 2023 11:52
Slovan
20. 12. 2023 12:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Gosudar je k neutahání je v jednom kole. To že je mu sedmdesát klobouk dolů. Já bych to dělat nechtěl.

Выступление Владимира Путина на заседании Совета законодателей России: прямая трансляция – YouTube

katango
20. 12. 2023 13:04
Odpovědět  Slovan

Daří se mu a možná ho to spíš nabíjí, než by ho to vyčerpávalo. A es v rukávu bude mít ještě dost a dost, takže se lecčím možná i dost baví.

Slovan
20. 12. 2023 17:31
Odpovědět  katango

Ten je “částečně” jako já, také mě leccos baví, proto ho mám tak rád. Určitě bychom si rozumněli. Měl jsem na vás spešl přání u toho finského vlaku, jen jsem potřeboval trochu poradit. A vy zrovna nikde. 😥

Pavel z Moravy.
20. 12. 2023 13:08
Odpovědět  Slovan

Jo, musí to být neuvěřitelná zabíračka řídit takovou zemi i když on má k ruce také dost kvalitních pomocníků. Někteří možná nejsou až tak důvěryhodní, ale myslím, že on je má zmapované. Je to prostě pan někdo.

pozor
20. 12. 2023 13:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Hlúposti, Rusko nedovolí odtrhnúť z ruskej zeme ani 1 meter štvorcový a Ukrajina je ruská zem.

Gales
20. 12. 2023 14:34
Odpovědět  pozor

Ne celá.Nějaká část musí být Ukrajinská A to proto aby měl kdo ty dluhy splácet.

Pijack
20. 12. 2023 14:58
Odpovědět  Gales

Fenomenální postřeh 🙂 Da da, hlavně ta část Ukrajiny, která ty dluhy bude splácet a kterou vezmou do EU. A pak zkrachuje sama 🙂 Kéž by se to naplnilo 🙂

Pavel z Moravy.
20. 12. 2023 18:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Valné shromáždění OSN přijalo ruskou rezoluci o boji proti nacismu. 118 zemí bylo pro, 49 bylo proti, 14 se zdrželo. Samozřejmě, že ČR byla proti stejně tak jako prakticky celá Evropa, všechny země nebyly vypsané. Slovensko tam napsané nebylo, ale Maďarsko hlasovalo proti. Co si potom má jedinec myslet o Orbánovi a spol? Nu, v Evropě to prostě zhnědlo, jasnějšího důkazu netřeba. To, že se takto bude chovat i naše země by člověka před nějakými desítkami let ani nenapadlo. No a je to tady.

Slovan
20. 12. 2023 18:55
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pavle přesně, já jsem u Orbána v pozoru, my postarší víme co jsou Volavky.
Už jsem to tu kdysi psal a byl jsem vymínusovaný do bezvědomí. 🤣🤣🤣🤦‍♂️🙏🙄