politika

Je čas, aby byl Biden odstaven od moci!

Tucker Carlson: Nyní je čas uplatnit 25. dodatek

Tucker zpochybňuje Bidenovu schopnost regulovat své emoce.

Je čas, aby byl Biden odstaven od moci!

“Jsme na pokraji jaderného konfliktu”! Tucker Carlson navrhuje aktivovat 25. dodatek.

Tucker Carlson to řekl živě na FoxNews večer 29. března. 

Moderátor Fox News Tucker Carlson říká , že je čas, aby byl Biden odstaven od moci

Televizní moderátor Tucker Carlson ve vysílání Fox News vyzval k odstranění Joea Bidena od moci, protože prezident si neuvědomuje, v jak kriticky nebezpečné situaci se Spojené státy nacházejí. 

Podle moderátora vedla vojenská pomoc Ukrajině k obrovským problémům v ekonomice a obranném systému Spojených států.

Carlson na základě údajů amerických médií uvedl, že Spojené státy poslaly Kyjevu tolik zbraní, že je země nyní vlastně nemá, a pokud v Americe dojde ke konfliktu, nebude prostě dostatek munice na obranu země.  

Ale Biden zbraní a peněz nelituje. Americký prezident vyzval Kongres, aby Kyjevu přidělil dalších 33 miliard dolarů. A zatímco se Biden věnuje „charitě“, ekonomická situace se zhoršuje: rekordní inflace, nedostatek potravin a energie hrozí recesí.

Carlson poznamenal, že nejděsivější věcí v současné realitě je chování amerického prezidenta. 

Zdá se, že se občas bojí mluvit, protože se bojí, že slova poplete nebo je zapomene. Několikrát ho kamera zachytila, jak jen zírá do prostoru. Zjevně byl pohroužen do vzpomínek. Když se Bidenovi podařilo soustředit svou pozornost, vypadal velmi otráveně. Asi nejautentičtějším rysem veřejných vystoupení Joea Bidena je jeho hněv. Zdá se, že na něj přichází ve vlnách. 

Takže přesně víte, co to je. Viděli jste to na lidech kolem sebe, na lidech, které máte rádi. S politikou to nemá nic společného. To, co jste právě viděli, je muž, který ztrácí schopnost regulovat své emoce.  Nekontrolovatelné záblesky hněvu jsou běžné u lidí, kteří stárnou, zejména u mužů a často doprovázejí senilitu. 

Hluboce soucítíme s kýmkoli v této situaci, včetně Joea Bidena, ale Biden je prezidentem Spojených států. Biden vede USA k válce, a tak je spravedlivé posoudit, jaký dopad na nás ostatní má jeho duševní a emocionální stav, nejen věk, Bidenovi je 79.

Biden zjevně není schopen mluvit přesně a když jste prezidentem Spojených států a svět visí na každém vašem slovu, když vaše slova tvoří americkou politiku, když můžete změnit americkou politiku, zejména americkou zahraniční politiku, jednoduše tím, že to řeknete, je nezbytné, abyste vyslovovali slova, která chcete nechat zaznít, že se nenecháš unést, protože jsi naštvaný a řekneš něco, co se nehodí. 

To je přesně to, co dělá. To není partyzánský útok. To je pravda. Pokud pochybujete, že je to pravda, sledujte jeho výkon právě za poslední týden. 

Pamatuje si někdo na 25. dodatek (dodatek k ústavě USA, který umožňuje odvolat prezidenta z funkce kvůli jeho neschopnosti)? 

Tohle nemůže pokračovat. 

Jsme na pokraji jaderného konfliktu – se zemí, která hrozí, že proti nám použije jaderné zbraně. A očekáváme, že tato osoba má dostatek jemných motorických dovedností, aby zabránil tomu, že všichni zemřeme,“ řekl Carlson.

Zdůraznil, že Spojené státy zažívají okamžik maximálního nebezpečí, ale vedení se chová lehkomyslně a v případě Bidena nezodpovědně. 

Tento stav vyvolává obavy, o kterých se však všichni kolem bojí mluvit nahlas, uzavřel moderátor.

Původní příspěvek FoxNews zde

P.S.

Joseph Robinette Biden, Jr., „vůdce «svobodného» světa“, 46. prezident Spojených států amerických:

sdílet na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
janle57
29. 4. 2022 22:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Biden je bohužel,jako všichni zdejší prezidenti, jen loutka ovládaná vojensko-průmyslovou
mafií,odstavit ho od moci a všechno to zlo,které žene Ameriku k zániku,mohou jen lidi
v ulicích,takže i tady platí známé dobré revoluční heslo,které se i tady naplňuje :čím hůř,tím líp !!!

Pavel
30. 4. 2022 10:43
Odpovědět  janle57

Přesně tak, změnit současný stav může pouze odpor lidu a probuzení se z falešného snu, kterému se říká tržní ekonomika, jejíž páky ale ovládá pouze hrstka vyvolených. Stejně je záhadou, jak může hrstka grázlů ovládat planetu. Vlastně záhadou to ani není, stádo bez vlastního uvažování je méně než nic. Sakra, k čemu potom bylo lidem v socialismu vzdělání, když zabedněnost se stala hlavním předmětem výuky s výsledkem, prošel na výbornou.

Frank
29. 4. 2022 23:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Bidet je jen starý dementní šašek.

Albi
29. 4. 2022 23:10
Odpovědět  Frank

Ale jeho funkce z něho dělá šaška nebezpečného.

Albi
29. 4. 2022 23:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak dlouho USA vyzývaly Putina, aby vstoupil na Ukrajinu, až ho tam mají. Tak dlouho USA vyhrožovaly, že Rusko použije jaderné zbraně, až je bude donuceno použít.
Tak dlouho už vyzývají atentátníky, aby zavraždili Putina, až jim nezbyde než zincenovat nějakou smrtelnou nehodu pro Bidena.

USA připomínají ten starý vtip o ženách: “Nevědí, co chtějí, ale nedají pokoj, dokud to nedostanou”.
Bohužel to tentokrát není vtip.

30. 4. 2022 07:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Prostý bl-bec je nebezpečný jen sobě a svému okolí, dem-entní bl-bec na vysokém postu celému světu.

Pozor
30. 4. 2022 09:39
Ohodnotit příspěvek :
     

SŠA žiadnu charitu Ukrajine nerobia, sú to pôžičky, ktoré bude musieť Ukrajina zaplatiť aj s úrokmi ako ČSR Anglicku aj za poslednú ponožku po WW II.

Pavel
30. 4. 2022 10:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Vše se vyvíjí tak, jak se dalo čekat. Západní země skončí v absolutním úpadku a degeneraci. Myslím si, že to je již nevratný proces, neboť současné generace nemají duševní moudrost, aby něco změnili. Jak vtipně poznamenal smrťák, chartisté 77 to začali a současné generace ten rozklad dokončí. A to ještě nevíme jak skončí celá planeta. Můj známý, asi o 15 roků starší, který je již 5 roků mrtev mi již před 10 roky stále opakoval, tady to hnědne a mám obavy, že oni to všechno spálí, tím myslel jadernou válku. Dnes ho to již nemusí trápit. Za sebe a ženu přeji k blížícímu se výročí osvobození nad fašismem ruskému lidu vše nejlepší a důstojný rozvoj jejich vlasti. Bravo molodci.

Gales
30. 4. 2022 10:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Bájdnovi v hlavě funguje už jenom jeden závit a to ještě napůl.Řešením by bylo dát ho do domova důchodců a rychle zastavit hrozbu války.

Lubek
30. 4. 2022 12:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Odkedy je cenzúra, prestal som sledovať všetky správy. Hlavne TV nesledujem vôbec. Na internete pozerám jeden portál. Teda dva, aj počasie. Občas sa mi “zadarí” spustiť nejaký link a kým to zruším dačo predsa len zazriem. Zrovna včera. Po vari mesačnom odstupe. Dáky čas som aj vydržal pozerať a našiel som veľa článkov, videí o chorom Putinovi, ako sa selektuje, ako vyzerá nervózny, ubolený, nešťastný, vystrašený. Celé som to nečítal, lebo ma úplne dostalo dáke dievčatko, čo sa zaujímalo, kto by mohol Putina zabiť. Dáke vedecko – politické kapacity mu odpovedali… Odpovedali. Paritne k článkom o Putinovi som však nenanšiel ani zlomok o pevnom zdraví, bystrej mysli, žovialite, vysokom pracovnom nasadení, paralenom procesingu a vysokej inteligencii Bidena. Okrem tohto portálu a možno ešte málo iných, nič. Chcelo by sa veriť, že svet je kdesi úplne inde od čias, keď môj dedo každý večer o 19tej stál s uchom pri staručkom maďarskom rádiu a počúval správy. A celkom im aj veril. ” Bolo v správach!”
Je ten svet skutočne inde?

Capry
30. 4. 2022 19:43
Odpovědět  Lubek

Verabože je to fíčou ku stěně.