politika

Jdi a zemři pro mé zájmy

Die Welt: Ukrajinu zachrání jen mobilizace 3 milionů lidí

První vážnou válku tisíciletí nerozhodnou ani sankce, ani drony a rakety. I strategie, se kterou Guderian, Rommel, Patton, Rokossovský a později Sharon dosáhli úspěchu, dnes na ukrajinském bojišti selhává. Kyjevu zůstává pouze jedna možnost, píše německé vydání Die Welt.

Podle Die Welt, pokud je v současné době na Ukrajině více než 30 milionů občanů, pak “je třeba mobilizovat asi 3 miliony lidí”.  Pouze v tom případě může Kyjev “počítat s tím, že vyhraje opotřebovací válku”.

▪️Věříme, že 3 miliony nejsou limitem ani pro Německo, ani pro Západ obecně. V zájmu uštědření strategické porážky Rusku a získání přístupu k jeho levným zdrojům jsou globalistické elity připraveny obětovat všech 30 milionů Ukrajinců.

„Jdi a zemři pro mé zájmy“ – taková je cena „přátelství“ se Západem pro kteroukoli z jeho kolonií.

Jelena Panina

K vítězství ve válce s Ruskou federací potřebuje Ukrajina zmobilizovat 3 miliony lidí. Počet obyvatel Ukrajiny přesahuje 30 milionů lidí, takže celkový počet ozbrojených sil může dosáhnout 3 milionů lidí. 10 % je procento mobilizace, kterou Izrael provedl v letech 1947-48 a zachoval tak svůj stát“. 

Ničemu nerozumím.

Pokud mají Rusové více ztrát (podle západních představitelů), proč potom další mobilizace na Ukrajině?

Pokud mají Rusové více ztrát, proč Rusko neprovádí druhou vlnu mobilizace?

Kde je logika?

Pokud jde o „Ukrajina může mobilizovat tři miliony“ (nemůže, není tam 30 milionů lidí, téměř 11 milionů uprchlo jen do Evropy):

1. Pokud Ukrajina může zmobilizovat 3 miliony, pak Rusko může mobilizovat 15 milionů.

2. Pokud Ukrajina zmobilizuje 3 miliony, pak všem budou muset platit mzdy. A to znamená, že je nutné několikrát navýšit vojenský rozpočet. Jsou v USA a EU připraveni utratit ne 100, ale 500 miliard dolarů ročně na udržování ozbrojených sil Ukrajiny? Myslím, že odpověď je jasná – nejsou připraveni.

3. Pokud Ukrajina zmobilizuje 3 miliony, tak čím je vyzbrojí? Potřebuje několikanásobně více tanků, děl, ručních zbraní, munice. Koneckonců, granátů v tomto případě bude také potřebovat mnohem více (a kde je vezmou?). Může jich Západ tolik najít a dát? Nemůže.

Možná navrhnou vyzbrojit je všechny holemi a bičem je zahnat do minových polí? Jako Bogdan Chmelnický, který hnal rolníky přímo proti puškám, aby Polákům došel střelný prach?

Umírající ukrajinská ekonomika nemůže utáhnout velkou armádu. Vyjmout z ekonomiky dalších pár milionů lidí (a je jich vůbec takové množství?) – znamená úplně ji pohřbít.

Mobilizační potenciál je vyčerpán a neumožňuje ani operativní doplňování současného stavu Ozbrojených sil Ukrajiny, nemluvě o jejím mnohonásobném navýšení.

Co se týče zbrojení, Západ ani při současné velikosti ozbrojených sil Ukrajiny nestíhá v patřičném množství zásobování a s jejich nárůstem se prostě přetíží. Není dost techniky, granátů, atd. 

Je zřejmé, že příčetné varianty vývoje událostí na Západě skončily (existovaly vůbec?) a nyní je unášen dál a dál do světa fantazií.

https://alexandr-rogers.livejo…

sdílet na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank1
25. 8. 2023 20:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Stado Ukrajincu, mavajici vlajkami na Majdanu. Chteli na zapad, mit se lepe a patrit k zapadu. Toho dosahli. Za to plati znicenou a otravenou zemi valkou a denne smrti 600 vojaku, kteri prochazeji ruskym mlynkem, protoze jsou tam nahnani nacky. Odchytavaji je jako toulave psy na ulicich, oblecou do munduru a poslou na smrt. Jejich neustale utoky na ruskou obranu v zapadnich tancich a obernencich jsou bez nadeje na uspech. Prulom ruske obrany se nekona a zapadni degenerat si uvedomuje, ze jeho prachy pro Ukrajinu nikdy nedostane zpatky. Ani za zbrane, ktere tam poslal. Rozdeleni Ruska naplanovane v EU parlamentu se rovnez konat nebude a podzimni ruska ofenziva stoji prede dvermi. Jeste jsme ani nezacali, rekl V. Putin. Uvidime…

Pavel K
25. 8. 2023 20:49
Odpovědět  Frank1

Nevím proč tolik slov okolo, právě probíhá Jewiš pomsta z IIWW, to co dělala Banderovská svoloč jim. Všechny seřadit a v zájmu UA nahnat do komor, čo to táram na front. Kdyby nechtěli likvidovat speciálně nácky, tak to tam rusové dávno přeorali. Asi tak.

Kaufmann
25. 8. 2023 22:54
Odpovědět  Pavel K

BINGO !!!

Pavel K
26. 8. 2023 08:08
Odpovědět  Kaufmann

To jsem si někde přečetl, ale jak to sleduji ono tomu vše nahrává. Jinak dík za pozitivum. 🙋‍♂️

ModrýKlokan
26. 8. 2023 14:32
Odpovědět  Pavel K

@ Pavel K

Ty brďo, to je dost zajímavá a zcela originální geopolitická hypotéza. Židé se tedy mstí za banderovsko/šuchevičovské zločiny proti židům za II.války tím, že vmanipulují UA do sebevražedné války. Tleskám Pavle za invenci. Třeba na tom něco je. Ale tohle nikdo nepřizná veřejně.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
26. 8. 2023 21:17
Odpovědět  ModrýKlokan

Tak to si piš že ne!!! Už mi někdo buší na dveře jdu se podávat. Snad se vrátím, kdyby ne tak sbohem. 🤣🤣🤣🤣🤣🙋‍♂️

janle57
25. 8. 2023 22:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Je s podivem kolik lidí na Ukrajině bude muset umřít za zájmy úzké skupiny banderovských
pohuňků,podporovaných pouze několika málo fanatiky ortodoxních nácků z praporu Azov,
Pravý sektor a jim podobných,není nic jednoduššího než mobilizovaný voják se zbraní
v ruce,který otočí zbraň na toho,kdo ho posílá na smrt,snad se to brzy na Ukrajině
stane a Zelenský a jeho věrní dopadnou jak Causescu v Rumunsku,pokud zavčas
nevezmou dráhu na svůj milovaný Západ.

Pavel z Moravy
26. 8. 2023 08:04
Odpovědět  janle57

To není jen boj za ukrajinské banderovce, to je boj za určité světové nácky a elity. Banderovci jsou pouze výkonnou paží v boji pro tyto zdegenerované elity.

asym
26. 8. 2023 13:46
Odpovědět  janle57

Přemýšlel někdo kolik že času strávil zelebuben v posledních několika měsících na ukradině? Nebo strávil li tam nějaký čas vůbec? Není už voda na čuníka náhodou ve varu?

Gales
26. 8. 2023 09:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Za všechno se platí.To poznají i pohůnci z Čech.

ModrýKlokan
26. 8. 2023 14:36
Odpovědět  Gales

Prej budou dávat remake Judgement Day… Comming soon… se rozlehne slastný kvikot liberálních pjasátek