politika

James Howard Kunstler: Válka světů

“Čínské špionážní balóny jsou s největší pravděpodobností možností, jak utáhnout civilní/vojenský kolektivní řetěz.” — Thomas L. Thomas

Neměli jste tento víkend pocit, že žijeme v klasickém příběhu H.G. Wellse o Zemi napadené zlověstnými mimozemskými vesmírnými loděmi? Naše vláda hraje tuto pohádku jako koncert pro fagot. 

“Američtí představitelé nevědí, co to bylo za předměty, natož jaký je jejich účel nebo kdo je poslal,” uvedl The New York Times, který šíří slova ze scénáře z libovolného hororového filmu 50. let. Kdy se obří mravenci objeví na Fremont Street v Las Vegas?

Vypadá to, že udrží napětí tak dlouho, jak jen to bude možné. 

Oh, nemůžeme sundat tu věc nahoře nad Aljaškou kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám… Ach, ta další věc – osmistranný stříbrný tic-tac – spadla do jezera Huron, glug glug… a ten první, ten velký balón, nyní leží hluboko v truhle Davyho Jonese .. Budete si muset počkat, lidi … (Truhla Davyho Jonese je výraz označující mořské dno. Je používán námořníky jako fráze pro lidi nebo lodě, kteří se utopili a skončili na mořském dně – „odpočívají v truhle Davyho Jonese”, pozn.red.)

Přiznejme si to, všechny ostatní mindráky na vymývání mozků, které uvedli do pohybu odpovědní lidé, nejen ztrácejí své kouzlo, ale generují spoustu ošklivých reakcí v podobě rozšířené nedůvěry k autoritám a kolapsu institucí. 

Dokonce i ti nejprobuzenější (woke) voliči demokratů začínají mít podezření, že vakcíny, které oslavovali jako svaté vysvobození, pro vás nakonec nemusí být až tak dobré. Čekám, až Robu Reinerovi exploduje hlava, až si začne všímat kolik mladých členů SAG-AFTRA se v západním Hollywoodu probouzí mrtvých. (Členové SAG-AFTRA jsou tváře a hlasy, které baví a informují Ameriku a svět. SAG-AFTRA zastupuje asi 160 000 herců, hlasatelů, novinářů, tanečníků, zpravodajů, redaktorů zpráv, umělců, programových moderátorů, loutkařů, zpěváků, kaskadérů, dabérů a dalších mediálních profesionálů, pozn. red.).

Přesněji řečeno, nyní správně tušíte, že celá epizoda Covid-19, od vývoje koronaviru SARS-CoV-2 až po genovou modifikaci, kterou distribuovaly společnosti Pfizer a Moderna (chybně označené jako „vakcíny“) byla společná operace zpravodajských služeb a ministerstva obrany USA, nikoli krize veřejného zdraví. Věčné tajemství … proč? Proč obracet západní civilizaci vzhůru nohama a naruby a pak se ji snažit celou nacpat do krysí díry??

Upřímně řečeno, jediný úhel pohledu, který dává smysl, je, že naše vláda je v zajetí nepřátelské síly. 

WEF, WHO a OSN jsou nejzřetelnějšími viníky, rozhodně těmi nejhlasitějšími a nejaktivnějšími na scéně. Ještě před několika lety však tyto organizace neměly žádný skutečný vliv. Byli to nějací hloupí šašci… jen předstírali, že chrání zájmy globální komunity … ale ve skutečnosti byli naprosto neschopní, naprosto nekompetentní. 

Klaus Schwab, Tedros Adhanom Ghebreyesus? Prosím! V jaké továrně na panenky je vyrobili? OSN byla pouhým kolektivem nedostatečných, snůška nedostatků a malicherného vydírání třetího světa. A všichni to věděli, ale vyspělý svět si pohrál s těmito národy a jejich chamtivými úředníky, protože celý podvod pro ně nebyl ničím.

Existuje důvodné podezření, že tyto organizace jsou převleky za něco jiného a že to něco může být Komunistická strana Číny. Marxistická kulturní válka proti americkým mravům a hodnotám je neomylně opakováním čínské kulturní revoluce se všemi jejími urážkami proti rozumu, tradici, zvykům, zdravému rozumu a řádnému procesu.

Titánská vlna woke šílenství vznikla na univerzitách – na místech snadno infiltrovaných zlovolnými agenty – a byla po mnoho desetiletí zasazována do politického aktivismu levice, zejména mezi Demokratickou stranou, která má nyní figurálního prezidenta zapleteného do úplatkářství a zrady.

Jak a proč byly důkazy o těchto zločinech tak horlivě potlačovány, když měly být v roce 2019 předány velké porotě, jakmile se objevil notebook Huntera Bidena? Ta zatracená věc byla zcela napěchovaná bohatým dokumentárním záznamem kriminality od té nejnižší (drogy a prostitutky) po nejvyšší (výplaty zahraničních úředníků). Mimořádné úsilí ministerstva spravedlnosti a FBI je utajit nebo předstírat, že o nich nic nevědí, jsou jedny z nejkřiklavějších mrazivých akcí, jaké kdy byly v historii Spojených států zaznamenány, a trvají dodnes.

A teď se to všechno rychle odvíjí, všechny ty organizované podvody a lži. Možná byste mohli namítnout, že americké vládní agentury, tato agregace zájmů, kterou nazýváme Deep State, se právě zbláznila z pocitu viny, strachu a hanby za svou vlastní dlouhotrvající, přebujelou kriminalitu, ale ani to nedokáže odpovědět na to, jak CDC (Centra pro kontrolu a prevenci nemocí) například stále prosazuje toxický bio-inženýrský koktejl [“vakcíny” Pfizer a Moderna], který mrzačí a zabíjí lidi. Mají za cíl cíleně snížit populaci USA – ve stejnou dobu, kdy DHS (ministerstvo vnitřní bezpečnosti) nelegálně převádí miliony z jiných zemí přes hranice? 

Všechny obvyklé totemické obrazy, které Deep State používá k zastrašování svých odpůrců – Rusko, bělošská nadvláda, pravicový extremismus, rasismus, misogynie, transfobie, bla bla – ztratily svou moc děsit a zastrašit neblázny. Stále méně Američanů věří oficiálním kecům o udržování Ameriky „v bezpečí“ před „dezinformacemi“. 

Nyní je zcela zřejmé, že „dezinformace“ je synonymem pro „pravdu“. 

Takže, co jim tedy zbývá? Invaze UFO? Došli k tomuhle? Myslím, že ano.

Síly se nyní vyrovnávají, aby otřásly tímto vrzajícím systémem až do základů. Kritický okamžik s největší pravděpodobností nastane, když se zhroutí finanční trhy a americký dolar se stane téměř zbytečným symbolem zchátralosti a předmětem posměchu.

Zdá se, že veřejnost je schopna snášet velké množství psychického násilí [gaslighting], duplicit a derogace. To se ale všechno změní, když už si nemůžete koupit jídlo. Superbowl skončil. Teď jsme tady, v samém srdci zimy a čekáme, až se země posune. Realita je tam venku, vyje na chladný měsíc, snaží se porazit našeho nepřítele, jako vyděšená kořist. Zanedlouho uvidíme na sněhu krev.

War of the Worlds – Kunstler

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3ItPkpL

sdílet na

14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
17. 2. 2023 04:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže čínští komáři, a ne anglosionističtí korporátní globalizátoři? Hm…Takže anglosionisti jsou Číňani, odhodili Konfucia, a jedou podle talmudu? Heršvec, že se ale uměj zamaskovat. Dokonce i oči si narovnali. To jsou mi věci…
Tak mě napadá – a co třeba Go´auldi? Když už je ta válka světů…

All
17. 2. 2023 05:27

Anglosasové se nacpali i do číny a tam s čínskými komsomolci začali dělat taky ten ,,západní svinčík”,včetně výroby silných jedů ( např.Tetrahydron jako lék,ale způsobující silné dědičné poruchy a tvorbu ,,stvůr” jako deformace hlav ,kloubů,..aj.), i včetně umělých virů.Nyní opět manipulují s virem Marburg šířící se po Africe.Málokdo ale ví,že současní čínští vědci vyvinuli i ůčinnou protilátku proti Marburgu v r.2018. Současný čínský pres. ale s kolaborujícími komsomolci hezky zatočil,dostali pohul.

zuza
17. 2. 2023 10:35
Odpovědět  All

ja som čítala, že na to nie je zatiaľ liek… ale predpokladám, že keď sa Kill Bill a ním ovládané WHO rozhodol pre ďalšiu pandémiu použiť vírus Marburg, tak ten liek už pre seba majú. Takže je upokojujúce, že aj niekto iný už protilátku má.
V článku viď link nižšie píšu, že vírus je veľmi smrteľný, veľmi infekčný a veľmi málo nákazlivý, čo nedáva vôbec zmysel. Ale nakoniec je to vysvetlené – keď tých chorých v Afrike nechajú len tak, bez pomoci skapať, nikto sa ich ani nedotkne a pochovajú ich bez toho, žeby sa ich nechránení dotkli, tak sa vírus nešíri. Ale v husto obývanej Európe by stačilo vírus rozšíriť a je koniec. Netreba ani zirkón ani poseidon ani kindžal.
Drastický, smrtící, ale s klíčovou slabinou. Expert popisuje virus Marburg – Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)
posledné vety z článku:
Představuje v této situaci Marburg globální hrozbu, která by se mohla dotknout i nás v Evropě?
Nebezpečí je naprosto zanedbatelné. Aby z toho vznikl celosvětový problém nebo skutečná pandemie, musel by se někdo rozhodnout virus vylepšit a vyvinout jej jako biologickou zbraň.

jiří
17. 2. 2023 22:27
Odpovědět  zuza

Jak a kde vznikají “viry”.
https://odysee.com/@daadulka:5/virotologicka-cirkev:1?r=4QCyxXN9w1ZRWDjZU2vWWfPqR5jGhhiA
5G Satelity – Akustické Zbraně – Infrazvuk – Ultrazvuk – DEW
https://stop5g.cz/5g-satelity-akusticke-zbrane-infrazvuk-ultrazvuk-dew/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
All
17. 2. 2023 06:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Současný západ už tak zblbnul lidi svým lhaním ,podvody a satanstvím,že jim jejich ovce žerou naprosto vše a všechno. Výcvik teroristů,určování nepřátel,až po ty covidové psí náhubky,podvody s viry,strašení ruskem a všemožné další nekončící všivárny. Dutohlaví studenti USA demokracie,čummobilové,blekotové a mekotové s potraceným rozumem už degustují housenky a červy k pobavení samozvaných,nových zástupců božích na Zemi, popíjejících adrenochron z krve dětí při povzbuzujících tancích západ.folkloru LGBT. Samozvaní polobohové a bohové západu ůspěšně sestřelují i kosmické lodě nepřátel z hlubin vesmíru,co se tu zčistajasna objevily tento a minulý týden.Houpyhou,houpyhou.

Aleš
17. 2. 2023 08:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo vyráběl Covid:

https://youtu.be/BGAiKHACy7A
Svět může poděkovat Rusku že ukončil provoz těch US laboratoří na Ukrajině.

zuza
17. 2. 2023 13:45
Odpovědět  Aleš

lenže tie labáky žiadnu činnosť neukončili, len sa presťahovali o kúsok ďalej, nejaké asi aj k nám na Slovensko, nejaké do Kazachstanu, prípadne do Gruzínska

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
17. 2. 2023 14:23
Odpovědět  Aleš

V jednom pořadu řekla, že by se měl svět za Putina modlit za to, že první co udělal, byla likvidace těch laborek, a hned ji hnali k výslechu.

Eva
17. 2. 2023 09:15
Ohodnotit příspěvek :
     

A co když: předměty byly opravdu UFO. Nikdo neví, co to bylo, nic to nedělalo, nic to nevysílalo. Mírumilovně to ” stálo ” na obloze. My jsme to sestřelili, rozbili, zničili. Naše vesmírné lodi si lítají do vesmíru kam chtějí – nikdo na ně neútočí.
Jak můžeme vědět, že ty předměty nebyly něco podobného. Mimozemská civilizace přece může vypadat zcela jinak, než jaké jsou naše představy.
A my hned rozbít sestřelit, zabít.
Nevím jak vy, ale mě opravdu děsí, čeho je člověk schopen.

Pavel z Moravy
17. 2. 2023 10:18
Odpovědět  Eva

Paní Evo, to přichází právě v době, kdy už neví jak vystrašit své otroky. Je to průhledné jak průhledná lepicí páska.

oldoo
17. 2. 2023 09:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem opravdu rád,že na tomto webu diskutující články opravdu čtou a chápou ten text,Z komentů je to vidět.Jen dodám,že prý jsou Číňany napadány americké HODNOTY!Zajímalo by me,co tím myslí,těmi hodnotami.

jiří
17. 2. 2023 22:39
Odpovědět  oldoo

Je tam překlep, má to být americké HOVNOTY a ano, jsou napadány.

All
17. 2. 2023 13:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Prošel jsem ruské veby dnes,17.2. : ,, Síly RF obsadily hlavní výšiny v okolí Bachmutu (Artěmovsk) Čekají se tvrdé,pouliční městské boje. Dále. Generál Alex. Lapin byl vyměněn a nahrazen generálporučíkem Mordvičevem,který ůspěšně provedl operaci osvobození Mariupolu při stejném poměru sil 1:1,což je z voj.hlediska neuvěřitelný výkon ( pro dobytí města je zapotřebí nejméně 5-násobná převaha).Nový generál zná specifiku městských bitev a lze předpokládat,že hlav.síly gen.Mordvičeva povedou dál po linii sever, na Kremennaja – Svatovo a k oblasti CHarkova.Ke Svatovu se přesunulo 35 000 nových ruských vojáků vybavených tanky T-90 M s automatickým laserovým naváděním proti raketám NATO”.

jiří
17. 2. 2023 22:20