politika

Jakov Kedmi pod sankcemi EU

Kedmi: SVO vrátí Evropě i lidstvu pochopení historie a budoucnosti.

Izraelský občan, bývalý šéf izraelské zpravodajské služby Nativ Jakov Kedmi, reagoval na jeho zařazení Evropskou unií na sankční seznamy za podporu Ruska. 

Kedmi řekl:

„Právě tato skutečnost zdůrazňuje a vypovídá o tom, že nemají žádný jiný způsob, jak bojovat s lidmi, jako jsem já. Nemohou se mnou diskutovat, nemají čím oponovat. Takže se nás prostě snaží umlčet. Protože v otevřeném rozhovoru prohrávají. Protože celá ta podlá evropská svoloč se prostě snaží zbavit lidi rozumu, porozumění a povědomí. Oni doufají, že uspějí pokud budou lidé v tomto stavu. Ale já si myslím, že chlapi [účastnící se speciální vojenské operace] vrátí jak Evropě, tak i celému lidstvu správné a důstojné chápání historie, současnosti i budoucnosti”.

https://bit.ly/3KCWv0t

sdílet na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Petr
27. 2. 2023 21:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Pravdivě řečeno !

Autor
27. 2. 2023 22:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě něco nenapadlo EU dát pod sankce …

15ft.jpg
Albi
28. 2. 2023 00:05
Odpovědět  Peter 008

Výborný nápad. Jenže kdo by to měl udělat? Logicky Rusko, ale máme právo to po něm chtít? S takovou vládou, jakou máme?

luboš
27. 2. 2023 23:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Sankce posilují viděno na Rusku. A to je dobrý.

RASputin
27. 2. 2023 23:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Byli jsme kolonizováni a odpustili jsme těm, kteří nás kolonizovali. Nyní po nás kolonizátoři chtějí, abychom byli nepřáteli Ruska a Číny, které nás nikdy nekolonizovaly. Je to spravedlivé? Pro nás ne. Jejich nepřátelé jsou jejich nepřátelé, naši přátelé jsou naši přátelé.

~Jeje Odongo, ugandský ministr zahraničí

josef
28. 2. 2023 07:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Nemohla ta banda v EÚ udělat panu Kedmimu lepší propagaci ? No a kdyby ho chtěly třeba USA, nebo jiny DEMOKRATICKÝ stát, jistě by jej rádi předali.
Jako kluci jsme měli takovou hru : “Kdo nečurá s námi, čurá proti nám!”

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
28. 2. 2023 09:17
Odpovědět  josef

Oni udělali Kedmimu propagaci, Kedmi je na oplátku nazval nelichotivě, ale realisticky. A Kedmi je hodně slyšet. To se mi líbí.

Pavel z Moravy
28. 2. 2023 09:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Ta vládnoucí evropská mašinérie jsou skuteční ubožáci toho největšího ražení. V Evropě toho Pfizera napíchali do velké většiny lidu. Co to s lidmi udělalo se můžeme pouze domýšlet. Já mám svůj názor, že působí na duševní zdraví člověka a způsobuje nějakou proměnu osobnosti. Ale toť můj pocit, který nikomu nevnucuji. Ale aby se většina evropského lidu bez odporu takhle začala vzdávat svých svobod a nechala se tak utlačovat těmi domácími a evropskými grázly se mi nezdá normální. Dle mne souvislost s tou násilnou vakcinací tu je, ale ti, kteří si myslí, že je to fantazie a přitom vědí, kolik již amíci uskutečnili projektů na změnu lidského vědomí a nejenom oni, tak asi nechtějí vidět skutečnost. Ono je to asi stejně jedno, když většinová společnost je zotročena, spinká a stále dokola volí své neoliberály. Potom jí stejně není pomoci.

Gales
1. 3. 2023 14:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

Asi to nebude tou vakcinací.Jednoduše je to nezajímá.Mají svoje starosti a tohle je ,zatím,daleko.Probudí se až budou mít ,,oprátku” na krku.Ale to už bude pozdě.A taky,kdo je má dřív probudit?Jednotlivec se sice probudí ale dál potřebuje nějakou společnost stejně smýšlejicích lidí.Ale kde ji najít????