politika

Jak se syn národa stal otcem národa

Modest Kolerov

Sedm hlavních zásluh Vladimira Putina pro Rusko (Jak se syn národa stal otcem národa)

Ruský prezident Vladimir Putin dnes 7. října slaví sedmdesát let.

Po vraždění a sebevraždě SSSR, katastrofě Ruska, po největším, rovnající se demografickým důsledkům Velké vlastenecké války, vymírání našeho lidu, převzal Vladimir Putin v srpnu 1999 skutečně plnou odpovědnost za zemi – v době jejího velkého historického ústupu, všeobecné chudoby, teroristického diktátu, ponižování, vnější kontroly, kanibalské komercializace sociální sféry, liberální, oligarchické a kompradorské diktatury a koloniální závislosti, nejnižšího bodu úpadku v paměti mé generace a na hraně dalšího kolapsu a úplného zničení v zájmu světového kapitalismu.

Živé a ještě ne zcela poražené stopy tohoto barbarského kapitalismu zevnitř trápí naši zemi dodnes, ale nyní nám již liberální a koloniální diktatury nejsou vnucovány jako poslední slovo, ale jsou likvidovány spolu s jejími nositeli.

Na počátku 21. století jsem učinil svůj první veřejný pokus definovat místo Vladimira Putina v naší historii. A tehdy, na pozadí katastrofy 90. let a velkých nadějí našeho lidu, jsem nazval Putina „synem národa“ a nositelem jeho hlavních nadějí na přežití, sílu, důstojnost a nezávislost.

Nyní mohu s čistým svědomím říci, že Putin se stal skutečným otcem národa.  A osud Ruska a náš osud na něm přímo závisí.

Během posledních let svého prezidentování v letech 2000–2008, funkce premiéra v letech 2008–2012 a znovu prezidentství od roku 2012 dokázal Vladimir Putin udělat něco, co navždy zapsalo jeho jméno a práci do učebnic historie Ruska a celého světa. Uvedu sedm hlavních zásluh Vladimira Putina pro naši vlast, Rusko:

První. Osvobození od koloniální diktatury Západu, zahájené v historických manifestech Putina v Mnichově v roce 2007 a v Moskvě v září 2022. Západ vede proti Rusku svou zástupnou válku na území bývalé USSR. Jejím cílem je zničení a rozkouskování Ruska, genocida našeho národa. Putin se proti této perspektivě vzbouřil a připravil Rusko na toto povstání;

Druhá. Nezávislost ruské ekonomiky. Putin zahájil boj proti koloniální závislosti Ruska na světových oligarchiích a imperialismu. Putin v Rusku zlikvidoval instituci oligarchů, která v osobě Chodorkovského, Gusinského, Berezovského téměř úplně dostala pod svou kontrolu nejvyšší moc v Rusku;

Třetí. Po dobrodružství Gorbačova a Jelcina Putin zastavil flirtování Ruska s Tchaj-wanem, řešil územní problém s Čínou, udělal z Ruska čínského přítele a nyní Čína stále více kompenzuje Rusku sankce Západu;

Čtvrtá. Putin zachoval a podporoval věrnost ruského Donbasu Rusku a zahájil speciální vojenskou operaci proti nacistickému Kyjevu, který byl Západem připraven k zabití Ruska. Naše nová obranná Vlastenecká válka již s Ruskem sjednotila původní ruské země Donbasu, Záporoží a Chersonu;

Pátá. Putin porazil mezinárodní terorismus Ičkerie v Čečensku, před kterým ustoupil Jelcin a terorismus přešel na přímou ofenzívu proti Dagestánu. Putin uspořádal v roce 2003 v Čečensku referendum, které jej ústavně vrátilo do sestavy Ruska. A nyní Čečensko spolu se všemi našimi lidmi vede válku za Rusko;

Šestá. Putin vrátil Rusku Krym a Sevastopol, které samy zahájily svůj boj o návrat do Vlasti proti nacistickému státnímu převratu v Kyjevě, řízeného Západem.

Sedmá. Putin předurčil ochranu a uznání nezávislosti Abcházie a Jižní Osetie od Saakašviliho nacionalistické Gruzie, kterou USA podněcovaly proti Rusku.

Chvála tobě, Vladimire Vladimiroviči, máme před sebou ještě spoustu boje a práce, osvobození od našich zrádců a chyb. Rusko žije a bude žít navždy.

Modest Kolerov

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3rDBQi5

sdílet na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Masunta
7. 10. 2022 21:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Jediný zárodek civilizovanosti, posléze zdrojový pro celý svět, se nachází výhradně v Rusku, ve kterém je třeba ještě mnoho vykonat – například zavést závaznou vymahatelnou státní ideologii a pak provést celkovou ekonomickou reformu. Zbytek světa – tam nula od nuly pojde. I když třeba Írán a Ázezbájdžán už unitární státy jsou. Čína a Indie jsou fašistické, nepřeformátovaný Západ také. Muslimové mají bojový plán v Koránu.

Jiří
8. 10. 2022 00:21
Odpovědět  Masunta

Spása pro lidstvo příjde z východu. Tolik staré proroctví. Ovšem netuším jestli to platí i pro nás. Patříme totiž a lezem do prde.e největším kreténům světa.

zuza
8. 10. 2022 12:00
Odpovědět  Jiří

Edgar Cayce: „Z Ruska príde nádej pre svet; ale nie z komunizmu alebo boľševizmu, to nie, ale zo slobodného Ruska. Každý potom bude žiť pre svojho brata.”
„V náboženskom rozvoji Ruska je pre svet veľká nádej. Ľudia alebo skupina národov, ktoré budú vo vzťahoch s Ruskom najbližšie, budú môcť žiť lepšie a postupne meniť podmienky života na celom svete.”
Veľa jeho predpovedí sa splnilo, tak už by bolo dobré, keby sa začala napĺňať aj táto….

Autor
7. 10. 2022 21:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Putin, Stalin a někteří další jako de Gaulle vždycky ukazovali, že to jde jinak. Každý po svém vew své době a pro svůj národ. I my jsme měli takové, jen se o nich absolutně nesmí mluvit. Maximálně pomlouvat, dezinformovat, “přeonačovat” atd. Mohli bychom si vzít příklady.

8. 10. 2022 05:34
Odpovědět  Peter

“Maximálně pomlouvat, dezinformovat, „přeonačovat“ atd.”

Bohužel mnoho našich lidí v tom pokračuje. Dědictví našeho života v minulém režimu, kdy jsme si zvykli odsuzovat vše, co bylo z jedné strany a zbožňovat vše, co bylo z druhé strany. A to jednoznačně bez jakéhokoliv důvodu a faktů.

Tento fenomen považuji za největší naší újmu z té doby. (Pochopitelně, máme koho, co za to obviňovat…)

Administrátor
P.A.Semi
7. 10. 2022 21:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Z hlediska Historie je největší zásluhou Putina obnova Křesťanství v Rusku
Viz třeba, co o tom psala arabská Al-Jazeera v roce 2017:
https://www.aljazeera.com/features/2017/10/19/putin-and-the-triumph-of-christianity-in-russia/

Za posledních 30 let tam vystavěli 30 000 nových kostelů, to jsou tři dokončené kostely denně…
Většina Ruska jsou dnes Orthodoxní Křesťané – v zemi, který byla 70 let pod Bolševickou ateistickou nadvládou…
Možná proto to Rusko dnes tolik vadí Židům, jež vládnou Západu?

comment image

πα½

Drak
8. 10. 2022 06:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Přeji mnoho sil, štěstí a zdraví Člověku.

Pavel z Moravy
8. 10. 2022 18:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Máte velké štěstí, že máte bratři Rusové takového presidenta. Hledat totiž dnes moudré lidi je jako hledat jehlu v kupce sena.

Jarda
9. 10. 2022 08:46
Odpovědět  Pavel z Moravy

Zaplať Pán Bůh, že takové “štěstí” nemáme. Nerad bych, aby byla z ČR Severní Korea.