Jak hluboko jsi, generále Petře Pavle, klesl?

Vladimír Ustyanovič: Jak hluboko jsi, generále Petře Pavle, klesl?

Reaguji na článek z Parlamentních listů, kdy se generál Petr Pavel spolu s Miroslavem Kalouskem vyjádřili nevybíravě až trapně k humanitární pomoci z Číny.

Přílet humanitární pomoci, zdravotnických prostředků, roušek, respirátorů z Číny, čínskými letadly, poté naším speciálem a velkokapacitním Ruslanem vzbudil nebývalou pozornost. Občané byli informování o pohybu zdravotnického materiálu včetně různých průtahů několikrát denně. Čekali bychom, že pozornost bude věnována rychlé distribuci a prostředkům, které mají pomoci v boji s koronavirem. Opak byl pravdou.

Najednou se objevili ti, kteří nebyli několik týdnů vidět ani slyšet, se svými kritickými až bizarními komentáři.

Například nechutná argumentace gen. Petra Pavla a Miroslava Kalouska o tom, jak přišel virus z Číny.
Nejdříve to byli netopýři, poté hadi, špatné hygienické podmínky v Číně, naposledy to byl luskoun.

Do této jednostranné teorie lidově řečeno hodila vidle molekulární bioložka MUDr. Soňa Peková, která zastává názor, že koronavirus nemá rysy přírodního izolantu, a že mohlo jít o náhodný únik při manipulaci, to je už ale otázka pro vědce.

Pandemie zasáhla celou Evropu, zejména Itálii, kde lidé padají jako mouchy, které přeletí nad petrolejovou lampou. Lékaři, zdravotní sestry ve všech postižených oblastech, v Itálii, Česku, Německu, Španělsku, pracují nikoliv na hranici možností, ale vysoce nad lidskými možnostmi.

Co děláte vy, postbruselští a bruselští panáci?!? Jednoduše nic. Vše necháváte na jednotlivých státech a sami jste zalezlí ve svých kobkách. Sem tam z vás vyleze nějaká totální pitomost.

Petře, věřím, že se účastníš dobrovolnické činnosti osobně, aktivně a s plným nasazením v některé z nemocnic. Neslyšel jsem, že bys jako správný voják mobilizoval Člověka v tísni, se kterým spolupracuješ, přičemž je nám všem známo, že to jsou političtí paraziti, kteří sají ze státního rozpočtu miliardy korun.

Pod Tvým velením by se z politické neziskovky určitě stal užitečný subjekt, který by se zapojil do války s koronavirem s nasazením vlastního života, stejně jako to dělají lékaři a sestry. I tak jsme kdysi přísahali.

Komentování událostí společně s Kalouskem a plivání na lidi, kteří něco dělají, je nízké a chudé duchem a není hodno ani Tvé osoby ani Tvé důstojnosti.

Teď můžeš využít svých schopností a taktických znalostí vojáka, a ne pouze tlachat o tom, jak je Ruská federace nebezpečná. Doufám, že jsi měl dost odvahy popřát ministru zahraničí Ruské federace Sergeji Lavrovovi k jeho sedmdesátinám, aby sis to nerozhodil s Putinem, doba se může změnit, vždyť to znáš.

Petře jaký je Tvůj přínos k řešení problémů, které řeší vláda? Všiml sis, že naše ochranné prostředky zadržují Němci, Holanďané a další? Stejně jako Švýcarům, Italům, Slovákům? Nemyslíš, že bys měl v této válce s virem vládu podpořit a nabídnout nezištně své služby a neplivat na vládu po boku Kalouska a demožumpy?

Toto není cvičení na Hamrech v Prostějově, toto je opravdový boj.

Neplivej na premiéra a členy vlády ruku v ruce s Kalouskem, a jestli máš koule, řekni, jak se to má dělat, určitě Tě přivítají v krizovém štábu s otevřenou náručí. Říkal jsem Ti už dříve, neposmívej se osobnostem, které něco dělají a znamenají, tím si lásku národa nezískáš.

Proč jsi nepožádal své kamarády v NATO nebo v Bruselu, případně v USA, aby zajistili pomoc?

Hned Ti na to odpovím. NATO je pouze politická organizace, parta šašků. Jediné armády na světě, které jsou funkční, jsou armády USA a Ruské federace.

Je tenká hranice, zejména u politiků, kdo chce být milován, může být obratem nenáviděn.
Politik musí nasazovat svou vlastní kůži, jinak to není politik, ale tlachal.

https://bit.ly/2UbJPTv

“Kpt. Pavel je třídně uvědomělý, má dobré znalosti marxismu – leninismu a dokáže je uplatnit ve své práci…” 

https://www.pokec24.cz/politika/copak-je-to-za-vojaka/

sdíletj na