politika

Jacques Guillemain: Zmasakrovaní ruští zajatci a ukrajinská zvěrstva: Západ podporuje barbary

Jacques Guillemain, Ripost laique

Zmasakrovaní ruští zajatci a ukrajinská zvěrstva. Podporujeme barbary.

Zatímco naše média šíří křivá obvinění Kyjeva o válečných zločinech Ruska, skutečné brutální činy spáchané ukrajinskou armádou jsou systematicky ignorovány navzdory nezpochybnitelným důkazům.

Jak napsala Valérie Bérenger ve svém posledním článku:

„Měli jsme – v pořadí, v jakém se snímky objevily – v Buče ulice poseté mrtvolami, které se jakoby zázrakem objevily 48 hodin po odchodu ruských sil, bylo velmi snadné prokázat, že odpovědnost na Rusku neleží; pak bombardování Záporožské elektrárny, kde bombardovali Rusové… Rusy. Následoval „hromadný hrob“ v Izjumu s kříži se jmény zesnulých vojáků a civilistů, což nebylo ničím jiným než hřbitovem…“

To vše naše média předávají s odpornou kriminální samolibostí.  Ale popravy ukrajinských civilistů obviněných z „kolaborace“ s ruskými okupanty, popravy spáchané ukrajinskými vojáky, jsou z hlavních zpráv samozřejmě vyloučeny. Pouze obvinění vznesená Zelenským jsou platná.

Tentokrát ale poprava ruských zajatců nebude zametena pod koberec, protože ji předkládají sami vrazi, kteří tuto scénu natáčeli.

Video koluje po síti a ukazuje masakr ruských zajatců, kteří se právě vzdali a které popravují jejich ukrajinští kati, kteří nerespektují žádné válečné zákony.

https://reseauinternational.net/crime-de-guerre-ukrainien-vendique/

Poslední chvíle života těchto nešťastných ruských vojáků natočil ukrajinský voják, což dokazuje, že šlo skutečně o hromadnou popravu, kterou spáchali divoši.

Pachatelé, z nichž někteří byli identifikováni, jsou skutečně vojáky běžné armády, kteří nemají nic společného s neonacistickými jednotkami nebo žoldáky.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova oznámila , že Rusko vyzývá mezinárodní organizace, aby odsoudily popravu zajatých ruských vojáků a provedly důkladné vyšetřování.

https://tass.com/politics/1539119

„Požadujeme, aby mezinárodní organizace odsoudily a důkladně vyšetřily tento šokující zločin. Žádná zvěrstva spáchaná ukrajinskými vojenskými jednotkami nezůstanou nepotrestána. Všichni viníci a jejich spolupachatelé budou identifikováni a náležitě potrestáni. Nikdo neunikne odplatě.“

“Ukrajinští vojáci nemilosrdně střílejí neozbrojené ruské válečné zajatce.”

“Tato šokující videa jsou dalším důkazem zločinů spáchaných ukrajinskými neonacisty. Ukrajina zjevně hrubě porušuje mezinárodní humanitární právo, zejména Ženevskou úmluvu o zacházení s válečnými zajatci z roku 1949 a mezinárodní zákony o lidských právech, včetně Mezinárodního paktu o lidských právech, občanských a politických právech z roku 1966 a Úmluvy z roku 1984 proti mučení a jiným krutostem, nelidskému nebo ponižujícímu zacházení nebo trestání.”

“Ukrajinští militanti pravidelně zveřejňují videa, která ukazují, jak vraždí, mučí, ponižují a bijí lidi,” řekla.

“Ukrajinští neonacisté bez jakýchkoliv rozpaků ukázali své „výkony“ všem. Z těchto videí vám tuhne krev v žilách – střílí svázané vojáky do nohou, nerespektují těla mrtvých a střílejí neozbrojené vojáky a civilisty. „Dokonce sdíleli fotky tanků, které drtily živé lidi. Na těchto zvěrstvech se podíleli i zahraniční žoldáci, jako například hrdlořezové gruzínské legie, kteří loni v březnu barbarsky stříleli na ruské výsadkáře uvězněné za Kyjevem,“ uvedla mluvčí.

“Kolektivní Západ, který podporuje Kyjev, nevěnoval těmto četným faktům žádnou pozornost. Takový souhlas a podpora amerických a evropských konzervativců z nich dělá spoluviníky na zločinech páchaných ukrajinskými neonacisty, které podporují,“ pokračovala s tím, že výše zmíněných zvěrstev se dopouštějí nejen ukrajinské neonacistické skupiny, ale i regulérní vojsko.

„Jejich oddanost neonacistické ideologii a jejich akce na podporu těchto principů odhalují kriminální podstatu kyjevského režimu,“ dodala Zacharova.

Vyšetřovací výbor Ruska zahájil trestní řízení ve věci hromadné popravy ruských vojáků ukrajinskými jednotkami. Případ byl zahájen na základě videozáznamu, který ukazuje, jak ukrajinští vojáci popravují nejméně 11 neozbrojených ruských vojáků zajatých v Luhanské lidové republice.

Západ popírá neonacistickou ideologii, která prostupuje mnoha prvky ukrajinské armády. Ve všech oblastech evakuovaných ruskou armádou jsme mohli vidět ukrajinské vojáky jásat při nacistickém pozdravu.

Slyšeli jsme vůdce gruzínské milice, jak hrdě prohlašuje, že nebere žádné zajatce!

Co si myslí BHL (pravděpodobně Bernard-Henri Lévy, pozn. red.) a všichni dobrodruzi, kteří vidí Zelenského jako nového Churchilla? Pokud vím, britská armáda nikdy nespáchala zvěrstva hodná hord Čingischána.

Ukrajinská armáda se chová k ruským zajatcům jako císařská japonská armáda v Asii, jako skuteční barbaři, kteří vědí, že je podporuje Západ, který se stal spolupachatelem zvěrstev díky svému neodpustitelnému a neomluvitelnému mlčení.

Podporovat takovou armádu, která porušuje zákony války, je skutečný zločin!

To mimochodem není nic nového, protože Evropané osm let zavírali oči před válečnými zločiny spáchanými Kyjevem na Donbasu.

Velké zásady a humanistické hodnoty Západu jsou monumentální fraškou, pohádkou, která existuje pouze v krásných projevech našich volených představitelů. Protože zavíráme oči před ohavnostmi.

Ale věřte Rusům, že vyšetří všechny tyto válečné zločiny a odsoudí jejich pachatele, jak si zaslouží. Pro tyto barbary nebude platit žádná promlčecí lhůta.

Jacques Guillemain

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3V3qErM

sdílet na

16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ijn
21. 11. 2022 00:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Čeští politici si koledují za podporu své UA válečné zločiny doživotí a procesy v Haagu začnou brzo jaro 2023!!!

Podá žalobu SPD a ANO opozice na Fialu Černochovou a Rakušana?????

Albi
21. 11. 2022 01:11
Odpovědět  Ijn

Dost pochybuji. Ale i kdyby přece, Pětihklavá saň má svou ochrannou zónu jistě po všech stránkách dobře zajištěnou. O sebe se postarat umí.

Gene
21. 11. 2022 05:03
Odpovědět  Albi

Albi, jsou to obycejni sasci. Elita nebude vahat a pro uspokojeni davu je klidne obetuji. Ovsem to by musela cela Evropa povstat, cehoz se asi nedockame.

21. 11. 2022 14:27
Odpovědět  Ijn

Soud v Haagu by sám patřil před soud.

Aleš
21. 11. 2022 06:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Každý kdo podporuje Ukrajinský fašisticky rezim je dobytek a patří na Mirov.

Pavel
21. 11. 2022 08:04
Odpovědět  Aleš

Ne na Mírov,ale na Ukrajinu ke svým Ať si užijí tento skvělý, nacistický režim na vlastní kůži!!!

Gales
21. 11. 2022 11:27
Odpovědět  Pavel

Konopné lano by též bylo řešením.

Frankie
21. 11. 2022 08:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo podporuje nácky, je sám nácek. Kdo podporuje svině, je sám svině a jednou jako svině skončí. Na každou se totiž ta voda vaří a nikdo neví hodinu ani minutu. A doufám, že se toho dne dožiju.

21. 11. 2022 08:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Nacisty ne barbary. Normální obyčejné Banderovské sfině…říkáme vám to od začátku….

Pijack
21. 11. 2022 09:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Včera se zase jedna aktivistická blbka na ČT předvedla, když hlásila, cituji: “Rusové odstřelují Záporožskou elektrárnu, nad kterou mají plnou kontrolu”. Té slepici nedocvaklo, že odříkává mantru a dokazuje tím, jak jsou redaktoři natvrdlí. Nepochopí ten blud – že se sami odstřelují 🙂 A přitom si ČT o sobě myslí, že jim to bude veřejnost věřit. žíííííš tolik debility už nikde nenajdeme. IQ těchto aktivistů snad musí být na nule.

Albi
21. 11. 2022 10:32
Odpovědět  Pijack

ČT si o sobě myslí, že jim to bude veřejnost věřit“.
Ale část lidí jim to opravdu věří.
Podle mantry “Kdyby to nebyla pravda, přece by si tak lhát nedovolili”.

Pavel
21. 11. 2022 09:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Nu přátelé, kdo četl knihu Martina Guevarry, můj bratr CHE, tak se tam dozví co v sedmdesátých a začátkem osmdesátých let prováděla vojenská junta v Argentině. Tomu nebudete chtít věřit co tam s lidmi fašisté dělali. Mučení, které přesahuje lidské chápání a obrovský teror proti komukoliv s jiným názorem, to jsou fašistické režimy. Samotný Martin putoval 8 roků z jedné věznice do druhé a prožil si peklo. Lidé byli likvidováni jen za jakoukoliv narážku na režim, který měl samozřejmě sponzory v zahraničí a celý západní svět na to koukal. Celá rodina Guevarry našla ochranu na Kubě. Víte, když si to poctivě přečtete, tak se vám zdá velmi úsměvná mluva našich disidentů, kteří tak za socialismu údajně trpěli. Třeba ano, já nevím, to ale asi nebyli v argentinských nebo jiných latinskoamerických věznicích v dobách diktatury. A vězte, že tyto diktatury v tom uměly chodit, samotné vězně a káznice označili takovým názvoslovím, aby se nedalo říci, že jsou to političtí vězni. Tím pádem nemohli být chráněni Ženevskými úmluvami. Z mého pohledu, s buržousty se nedá žít, protože ti jsou vždy propojeni na to nejhorší co v lidské společnosti existuje. Proto budu stále tvrdit, že bez změny systému obroda společnosti není možná, ale je to pouze vyjádření mého názoru.

Pavel z Moravy
21. 11. 2022 09:30
Odpovědět  Pavel

Omlouvám se Pavlovi, psal jeho jmenovec Pavel z Moravy.

21. 11. 2022 16:33
Odpovědět  Pavel

Amerika provozuje takové věznice dodnes…

21. 11. 2022 16:46
Odpovědět  Pavel

Však taky to našim “trpícím” disidentům řekl Noam Chomsky, když tady před lety byl (nebylo to v Brně?) a připomněl ty opravdu trpící v Jižní Americe. A to ale naši trpitelé zrovna neradi slyšeli…

A léta předtím, v jedné své knize o americké hegemonii poznamenal Gore Vidal něco podobného o známém trpiteli Václavu Havlovi, že když se nechal oslavovat v Congressu standing ovations, dojatě na prsou George Bushe nad tou poctou, ve stejnou dobu vraždili kněze a jeptišky v San Salvadoru…

Havel-bush.jpg
Vladimír
21. 11. 2022 12:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Kadyrovcům by se to nestalo. Ti mají povinnost držet spolu a navzájem se chránit. A když se některý náhodou ocitne sám a hrozí zajetí, má pro ten případ speciální granát. Zabíjení zajatců jen pozvedne motivaci Rusů nenechat se zajmout a bojovat až do konce, a také sníží potřebu Rusů brát zajatce (stejně jsou s nimi jen problémy).